Lietuvos Respublikos Vyriausybė
nutarimas
DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2010 M. SPALIO 13 D. NUTARIMO NR. 1480 „DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS SUSISIEKIMO MINISTERIJOS NUOSTATŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO
2019 m. spalio 23 d. Nr. 1082
Vilnius
Pakeisti Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos nuostatus, patvirtintus Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2010 m. spalio 13 d. nutarimu Nr. 1480 „Dėl Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos nuostatų patvirtinimo“:
1. Pakeisti 8.1.1 papunktį ir jį išdėstyti taip:
2. Pakeisti 8.1.2 papunktį ir jį išdėstyti taip:
3. Pakeisti 8.1.6 papunktį ir jį išdėstyti taip:
4. Pakeisti 8.2.3 papunktį ir jį išdėstyti taip:
5. Pakeisti 8.3.2 papunktį ir jį išdėstyti taip:
6. Pakeisti 8.6.1 papunktį ir jį išdėstyti taip:
7. Pakeisti 9.1 papunktį ir jį išdėstyti taip:
8. Pakeisti 9.7 papunktį ir jį išdėstyti taip:
9. Pakeisti 9.8 papunktį ir jį išdėstyti taip:
„9.8. susisiekimo ministrui pavestose valdymo srityse perkelia į nacionalinę teisę ir įgyvendina Europos Sąjungos teisę (acquis communautaire) ir vykdo kitus Lietuvos narystės Europos Sąjungoje įsipareigojimus, Europos Sąjungos teisės aktų nustatyta tvarka apie tai informuoja Europos Sąjungos institucijas;“.
10. Pakeisti 9.11 papunktį ir jį išdėstyti taip:
11. Pakeisti 9.12 papunktį ir jį išdėstyti taip:
12. Pakeisti 9.16 papunktį ir jį išdėstyti taip:
13. Papildyti 10.5 papunkčiu:
„10.5. duoti ūkio subjektams, teikiantiems elektroninių ryšių tinklus ir (ar) paslaugas, taip pat aparatūros ir įrenginių savininkams ar naudotojams privalomus nurodymus, užduotis ir užsakymus apsaugoti ir palaikyti reikiamus elektroninių ryšių tinklus, taip pat juos sujungti ir prireikus apriboti visuomenės galimybę naudotis elektroninių ryšių tinklais nenugalimos jėgos ir ekstremaliųjų situacijų ar kitų ypatingų aplinkybių atvejais.“
14. Pakeisti 18 punktą ir jį išdėstyti taip:
„18. Susisiekimo ministro politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojai – viceministrai, ministerijos kancleris, susisiekimo ministro patarėjas (patarėjai), susisiekimo ministro atstovas spaudai ir kiti susisiekimo ministro politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojai – padeda susisiekimo ministrui formuoti politines nuostatas ir prioritetus, priimti sprendimus ir juos įgyvendinti. Viceministrų skaičių susisiekimo ministro teikimu tvirtina Vyriausybė. Susisiekimo ministras savo įgaliojimų laikotarpiu gali turėti visuomeninių konsultantų, kurie jo prašymu teikia jam konsultacijas, pasiūlymus, išvadas ir kitą informaciją.“
15. Pakeisti 22 punktą ir jį išdėstyti taip:
„22. Susisiekimo ministerijos kancleris yra Susisiekimo ministerijos administracijos vadovas, pavaldus susisiekimo ministrui. Susisiekimo ministerijos kancleris, be funkcijų, nustatytų Lietuvos Respublikos Vyriausybės įstatyme, taip pat organizuoja ir koordinuoja metinių veiklos planų rengimą ir įgyvendinimą.“