MARIJAMPOLĖS SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS

 

ĮSAKYMAS

DĖL MARIJAMPOLĖS SAVIVALDYBĖS VAIKŲ VASAROS UŽIMTUMO PROGRAMŲ ATRANKOS IR FINANSAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

 

2025 m. vasario 7 d. Nr. DV-124

Marijampolė

 

 

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 34 straipsnio 6 dalies 1 punktu, Marijampolės savivaldybės tarybos 2025–2027 m. strateginio veiklos plano 03 Švietimo programos 03.02.01 T uždaviniu „Teikti ir plėtoti gabių vaikų ugdymo, socializacijos, prevencijos, vasaros poilsio, pilietinio ir tautinio ugdymo paslaugas“, patvirtintu Marijampolės savivaldybės tarybos 2024 m. gruodžio 20 d. sprendimu Nr. 1-413 „Dėl Marijampolės savivaldybės 2025–2027 metų strateginio veiklos plano patvirtinimo“, Marijampolės savivaldybės tarybos 2025 m. sausio 27 d. sprendimu Nr. 1-1 „Dėl Marijampolės savivaldybės 2025-2027 metų biudžeto patvirtinimo“,

tvirtinu Marijampolės savivaldybės vaikų vasaros užimtumo programų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašą (pridedama).

 

 

 

Administracijos direktorius                                                                                  Nerijus Mašalaitis

 

 

 

PATVIRTINTA

Marijampolės savivaldybės

administracijos direktoriaus

2025 m. vasario 7 d.

įsakymu Nr. DV-124

 

 

marijampolės savivaldybės vaikų vasaros užimtumo programų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašas

 

I SKYRIUS

BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1. Marijampolės savivaldybės vaikų vasaros užimtumo programų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašas (toliau – Aprašas) nustato vaikų vasaros užimtumo programų (toliau – Programa) atrankos ir finansavimo konkursui (toliau – Konkursas), organizavimo, paraiškų teikimo, vertinimo, lėšų skyrimo ir atsiskaitymo tvarką, reikalavimus Programoms ir jų teikėjams.

2. Konkurso tikslas – didinti Marijampolės savivaldybės (toliau – Savivaldybė) mokyklose pagal priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas besimokančių vaikų (mokinių) vasaros poilsio galimybes ir užtikrinti vaikų tikslingą užimtumą vasaros atostogų metu.

3. Programai lėšos skiriamos iš Savivaldybės biudžete 03 programai skirtų asignavimų.

4. Programos vykdomos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Vaikų vasaros poilsio stovyklų bendraisiais nuostatais, kitais teisės aktais, nustatančiais su vaikų ugdymu, sveikata, saugumu ir higiena susijusias normas, bei Aprašu.

 

II SKYRIUS

REIKALAVIMAI PROGRAMOS TEIKĖJUI IR PROGRAMOMS

 

5. Programų paraiškų teikėjais (toliau – Teikėjas) gali būti Savivaldybės biudžetinės įstaigos ir kiti juridiniai asmenys bei laisvieji mokytojai, kurių nuostatuose (įstatuose, individualios veiklos ar verslo liudijimo pažymose) įteisinta vaikų ir jaunimo švietimo, ugdymo, užimtumo arba stovyklų organizavimo veikla ir registruotas Švietimo ir mokslo institucijų registre.

6. Teikėjas Programą gali vykdyti pats, taip pat gali pasitelkti kitus Programos vykdytojus.

7. Programas vykdantys asmenys privalo:

7.1. atitikti Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje nustatytus reikalavimus ir turintys teisę įgyvendinti formaliojo ir (ar) neformaliojo vaikų švietimo programas bei turėti ugdymo ar darbo patirties Programoje numatytoms ugdymo veikloms vykdyti;

7.2. turėti pedagoginį išsilavinimą arba būti išklausę pedagoginių psichologinių žinių kursą Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro nustatyta tvarka, skirtą asmenims, dirbantiems neformaliojo vaikų švietimo mokytoju ar vadovu;

7.3. turėti turizmo renginių vadovo pažymėjimą, jeigu Programoje numatyta vykdyti turistines išvykas (ne daugiau kaip 15 (penkiolikos) vaikų grupei skiriamas vienas vadovas, o 15 (penkiolikos) ir didesnei vaikų grupei – 2 (du) vadovai);

7.4. būti pasitikrinę sveikatą, įgiję žinių higienos ir pirmosios pagalbos teikimo klausimais bei turėti sveikatos žinių atestavimo pažymėjimus;

7.5. visi programoje dalyvaujantys asmenys turi turėti pažymą iš Įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro, kad programos vykdytojai ir savanorišką veiklą vykdantys asmenys nėra teisti už nusikaltimus, nurodytus Lietuvos Respublikos vaikų teisių apsaugos įstatymo 30 straipsnio 1 dalyje.

8. Organizuojant Programas rekomenduojama pasitelkti savanoriauti vyresniųjų klasių mokinius, įskaitant jiems socialinės–pilietinės veiklos valandas.

9. Programos įgyvendinamos mokinių vasaros atostogų laikotarpiu, pasibaigus ugdymo procesui bendrojo ugdymo mokyklose.

10. Programos turinys įgyvendinamas per vieną pamainą. Viena pamaina negali būti trumpesnė kaip 3 (trys) kalendorinės dienos. Programos įgyvendinimas gali būti kartojamas kelias pamainas, bet ne daugiau kaip 5 (penkias). Vienos dienos vaikų užimtumo trukmė negali būti trumpesnė kaip 4 (keturios) valandos. Jei Programos trukmė ilgesnė nei 4 (keturios) valandos per dieną, turi būti teikiamos maitinimo paslaugos. Pamainoje turi būti ne mažiau negu 15 (penkiolika) vaikų. Tas pats vaikas gali dalyvauti tik vienoje tos pačios Programos pamainoje.

11. Prioritetai teikiami Programoms:

11.1. numatančioms vienos pamainos trukmę daugiau nei 3 (trys) dienos;

11.2. numatančioms ilgesnės trukmės veiklą daugiau nei 4 (keturios) valandos per dieną;

11.3. veiklų turinyje integruojamas socialinis ir emocinis ugdymas, mažinama socialinė atskirtis;

11.4. numatančioms, kad veikloje dalyvaus savanoriai;

11.5. numatančioms detalią, pagrįstą išlaidų sąmatą;

11.6. turinčioms kitų finansavimo šaltinių;

12. Visos Programos veiklos turi būti vykdomos užtikrinant dalyvių sveikatą ir saugumą, organizuojamos saugioje aplinkoje ir nekelti grėsmės asmenų sveikatai, viešajai tvarkai ar bet kokiomis formomis, metodais ir būdais neturi pažeisti Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų.

13. Siekiant užtikrinti viešąjį interesą, Teikėjai įsipareigoja pasirašyti Paslaugos teikimo sutartį su Programoje dalyvaujančio vaiko tėvais ir šioje sutartyje nustatyti vaiko asmens duomenų tvarkymo, saugojimo ir viešinimo sąlygas.

 

III SKYRIUS

KONKURSO ORGANIZAVIMAS IR PROGRAMŲ PARAIŠKŲ TEIKIMAS

 

14. Programos finansuojamos konkurso būdu.

15. Konkursą skelbia ir organizuoja Savivaldybės administracija, koordinuoja Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atsakingas vyriausiasis specialistas. Informacija apie konkursą skelbiama Savivaldybės interneto svetainėje https://www.marijampole.lt/. Skelbime nurodomas paraiškų pateikimo laikas ir tvarka.

16. Paraiškos (1 priedas) pateikiamos pasirinkus vieną iš būdų:

16.1. elektroniniu paštu paslauga@marijampole.lt laiško temos laukelyje (Subject) nurodant Vaikų vasaros užimtumo programų atrankos ir finansavimo konkursui. Užpildytą ir pasirašytą paraiškos formą pateikti vienoje PDF rinkmenoje;

16.2. Dokumentų valdymo sistemos „KONTORA“ priemonėmis pasirašant kvalifikuotu elektroniniu parašu.

17. Paraiškoje turi būti pateikti šie duomenys:

17.1. informacija apie Teikėją: juridinio ar fizinio asmens (organizacijos) pavadinimas, kodas, adresas, telefono numeris, el. paštas, banko rekvizitai, projekto vadovas, organizacijos vadovo vardas pavardė;

17.2. informacija apie Programą: pavadinimas, tipas, pobūdis, vykdymo laikas, vieta, trumpas programos pristatymas, tikslai, uždaviniai, aktualumas, naudingumas, siekiami rezultatai, sėkmės kriterijai, Programos įgyvendinimo sklaida;

17.3. informacija apie Programos dalyvius: bendras vaikų skaičius, amžius, programos pamainų skaičius;

17.4. informacija apie Programos vykdytojus ir jų atitikimą reikalavimams;

17.5. Programos lėšų sąmata: stovyklos kaina iš viso, lėšų suma, prašoma skirti Konkurso būdu, kiti finansavimo šaltiniai.

 

IV SKYRIUS

PROGRAMŲ PARAIŠKŲ VERTINIMAS

 

18. Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu pateiktoms paraiškoms vertinti sudaroma vertinimo komisija (toliau – Komisija), paskiriamas Komisijos pirmininkas, jo pavaduotojas, sekretorius. Komisijos sekretorius yra Komisijos narys.

19. Komisijos pirmininkas šaukia Komisijos posėdžius, pirmininkauja posėdžiams, koordinuoja komisijos darbą.

20. Komisijos sekretorius:

20.1. pasibaigus programų paraiškų nustatytam pateikimo terminui, bet ne vėliau kaip per 10 darbo dienų, patikrina paraiškų atitiktį konkurso Aprašo 5, 9, 17 punktuose nustatytiems formaliems reikalavimams, parengia Komisijos nariams informaciją apie paraiškas, ruošia bendrą paraiškų suvestinę, kurioje nurodyti Teikėjai, prašoma finansuoti suma;

20.2. organizuoja ir protokoluoja Komisijos posėdžius;

20.3. Komisijos pirmininko pavedimu nurodo Teikėjams patikslinti paraiškose pateiktą informaciją, renka paaiškinimus ir patikslintus dokumentus ir juos teikia Komisijai.

21. Komisijos pagrindinė veiklos forma – posėdžiai, kuriuos šaukia Komisijos pirmininkas savo arba bent vieno Komisijos nario iniciatyva.

22. Komisijos posėdžiai yra teisėti, jeigu juose dalyvauja ne mažiau kaip pusė Komisijos narių.

23. Komisijos nariai pirmojo posėdžio metu privalo pasirašyti konfidencialumo pasižadėjimus ir nešališkumo deklaracijas bei užtikrinti konfidencialumą (2 priedas). Jeigu yra aplinkybių, galinčių turėti įtakos sprendimui, Komisijos narys (-iai), prieš pradėdamas (-i) nagrinėti paraišką, nusišalina nuo tos paraiškos vertinimo. Jeigu Komisijos narys (-iai) nenusišalina ir vėliau dėl to kyla interesų konfliktas, jo (jų) vertinimo rezultatai laikomi negaliojančiais.

24. Paraiškos atsitiktine tvarka paskirstomos vertinti Komisijos nariams. Kiekvieną paraišką įvertina vienodas Komisijos narių skaičius, bet ne mažiau kaip 2 Komisijos nariai. Komisijos nariai įvertina, ar paraiškos atitinka Konkurso sąlygose nustatytus reikalavimus. Dėl paraiškų, kurios neatitinka nustatytų reikalavimų, Komisijos nariai balsuoja. Nusprendus neatmesti paraiškos, Komisijos sekretorius kreipiasi į Teikėją, prašydamas per 3 darbo dienas pateikti patikslintus ir (ar) papildytus dokumentus. Pareiškėjui per nustatytą terminą nepateikus prašomų dokumentų, paraiška atmetama.

25. Kiekvieną pateiktą paraišką Komisijos nariai vertina, užpildydami ir pasirašydami paraiškos vertinimo anketą (3 priedas).

26. Paraiškos vertinamos balais. Apskaičiuojamas Komisijos narių balų vidurkis, kuris įrašomas į apibendrintą įvertintų paraiškų sąrašą.

27. Maksimalus balų skaičius, galimas skirti vienai paraiškai – 30 balų.

28. Programa nėra finansuojama, jeigu jai skiriama 15 ir mažiau balų.

29. Jeigu Komisijos narių vertinimas nesutampa, galutinį sprendimą priima Komisijos pirmininkas.

30. Finansavimas paraiškoms skiriamas atsižvelgiant į Savivaldybės biudžeto lėšų asignavimus, surinktų balų sumos vidurkį ir prašomą sumą, atitinkamai:

30.1. surinkus nuo 29 iki 30 balų vidurkį skiriama ne mažiau kaip 90 procentų prašomos sumos;

30.2. surinkus nuo 27 iki 28 balų vidurkį skiriama ne mažiau kaip 80 procentų ir ne daugiau kaip 90 procentų prašomos sumos;

30.3. surinkus nuo 25 iki 26 balų vidurkį skiriama ne mažiau 70 procentų ir ne daugiau kaip 80 procentų prašomos sumos;

30.4. surinkus nuo 23 iki 24 balų vidurkį skiriama ne mažiau 60 procentų ir ne daugiau 70 procentų prašomos sumos;

30.5. surinkus nuo 21 iki 22 balų vidurkį skiriama ne mažiau 50 procentų ir ne daugiau 60 procentų prašomos sumos;

30.6. surinkus nuo 16 iki 20 balų vidurkį skiriama 40 ir mažiau procentų prašomos sumos.

31. Komisija vertindama paraišką ir atsižvelgdama į išlaidų pagrįstumą, gali pasiūlyti mažinti tam tikroms išlaidoms numatytas lėšas, arba jų neskirti jei išlaidos planuojamos ne Apraše nurodytoms veikloms ar kita.

32. Atsižvelgiant į turimas biudžeto lėšas finansavimas programoms gali būti proporcingai mažinamas taikant tą patį procentą nuo Komisijos skirtos sumos.

33. Komisija, įvertinusi paraiškas, priima sprendimą dėl siūlomų remti Programų ir rekomenduojamų finansavimo sumų. Jeigu skiriama mažesnė suma nei nurodyta paraiškoje, Teikėjas ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo pranešimo gavimo dienos, pateikia patikslintą detalią sąmatą, taip patvirtindamas, kad priimtas sprendimas skirti dalį lėšų neturės neigiamos įtakos įgyvendinant Programoje numatytus tikslus. Teikėjas turi teisę sumažinti Programos įgyvendinimo paslaugų apimtį, tačiau neturi teisės keisti paraiškoje nurodytų tikslų ir veiklos turinio.

34. Priėmus sprendimą neskirti finansavimo, Teikėjui per 3 darbo dienas paraiškoje nurodytu elektroniniu paštu sekretorius išsiunčia pranešimą, kuriame nurodomos lėšų neskyrimo priežastys.

35. Komisija įvertinusi paraiškas surašo posėdžio protokolą, kuriame teikia siūlymus Savivaldybės administracijos direktoriui dėl lėšų skyrimo (neskyrimo) projekto įgyvendinimui.

 

V SKYRIUS

LĖŠŲ SKYRIMAS, PANAUDOJIMAS IR ATSISKAITYMAS

 

36. Atsižvelgiant į Komisijos pateiktus siūlymus, lėšos skiriamos Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu.

37. Konkursą laimėjusiam Teikėjui, išskyrus Savivaldybes biudžetines įstaigas, lėšos pervedamos, sudarius Savivaldybės biudžeto lėšų naudojimo sutartį.

38. Savivaldybės biudžeto lėšų naudojimo sutarties vykdymą kontroliuoja Konkurso organizatorius.

39. Programoms finansuoti gautos lėšos turi būti naudojamos pagal paraiškoje nurodytą išlaidų sąmatą: transporto išlaidoms, kurui, prekėms, paslaugoms, tiesiogiai susijusioms su Programos įgyvendinimu.

40. Lėšos negali būti naudojamos:

40.1. darbo užmokesčiui;

40.2. rekonstrukcijos, remonto, statybos darbams bei ilgalaikiam turtui įsigyti;

40.3. įsiskolinimams padengti;

40.4. išlaidoms, susijusioms su patalpų nuoma, lizingo, išperkamosios nuomos sutartimis;

40.5. draudimo paslaugoms.

41. Už Programų lėšų naudojimo teisėtumą, ekonomiškumą, efektyvumą ir Programų rezultatyvumą atsako Teikėjai.

42. Įgyvendinęs programą, Teikėjas privalo pateikti:

42.1. Švietimo, kultūros ir sporto skyriui – per 15 darbo dienų Programos vykdymo veiklos ataskaitą (4 priedas);

42.2. Buhalterijos skyriui – per 10 darbo dienų Lietuvos Respublikos finansų ministro 2008 m. gruodžio 31 d. įsakymu Nr. 1K-465 „Dėl Valstybės ir savivaldybių biudžetinių įstaigų ir kitų subjektų žemesniojo lygio biudžeto vykdymo ataskaitų sudarymo taisyklių ir formų patvirtinimo“ patvirtintą biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitą, forma Nr. 2 naujausia redakcija 2024-03-26 1K-119;

42.3. kitus prašomus statistinius duomenis, dokumentus, susijusius su biudžeto lėšų panaudojimu.

43. Teikėjas teikia Programos įgyvendinimo ataskaitas pasibaigus Programos veikloms elektroniniu paštu paslauga@marijampole.lt vienoje PDF rinkmenoje.

44. Lėšos, panaudotos ne pagal paskirtį, teisės aktų nustatyta tvarka per 15 kalendorinių dienų grąžinamos į Savivaldybės biudžetą.

45. Lėšos turi būti grąžintos į Savivaldybės biudžetą, jei atsiranda aplinkybių, dėl kurių negalima įgyvendinti projekto.

46. Ginčai sprendžiami Šalių susitarimu, o nesusitarus – teisės aktų įstatymų nustatyta tvarka.

 

 

VI SKYRIUS

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

47. Vaikų (mokinių) registraciją į Programas vykdo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atsakingas vyriausiasis specialistas.

48. Pasibaigus Programoms Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atsakingas specialistas vykdo anketinę apklausą „Nemokamų vaikų vasaros užimtumo programų vertinimo anketa tėvams“ ir parengia apklausos analizę.

49. Dokumentai ar jų kopijos saugomi teisės aktų nustatyta tvarka.

50. Lėšų panaudojimo auditą atlieka Marijampolės savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba bei Marijampolės savivaldybės administracijos Centralizuoto vidaus audito tarnyba.

51. Šis Aprašas gali būti keičiamas, papildomas ar pripažįstamas netekusiu galios Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu.

 

___________________

 

Marijampolės savivaldybės vaikų

vasaros užimtumo programų

atrankos ir finansavimo tvarkos

aprašo

1 priedas

 

 

 

(Marijampolės savivaldybės vaikų vasaros užimtumo programų atrankos ir finansavimo paraiškos forma)

 

 

 

 

__________________________________________________________________

(Pareiškėjo duomenys)

 

Marijampolės savivaldybės

administracijos direktoriui

 

 

MARIJAMPOLĖS SAVIVALDYBĖS VAIKŲ VASAROS UŽIMTUMO PROGRAMŲ ATRANKOS IR FINANSAVIMO TEIKĖJO PARAIŠKA

 

20.....m. .................... ........d. Nr. ..............

 

Marijampolė

 

 

1. Programos pavadinimas:   

2. Programos teikėjas:                        

2.1.

Pavadinimas

2.2.

Fizinio/juridinio asmens kodas/verslo liudijimo ar individualios veiklos pažymėjimo numeris

2.3.

Adresas

2.4.

Telefono numeris

2.5.

El. pašto adresas

2.6.

Interneto svetainės adresas

2.7

Banko pavadinimas

 

2.8

Banko kodas

 

2.9

Sąskaitos numeris

 

2.10

Pagrindinė veiklos sritis (įrašykite švietimas, sportas, kultūra, turizmas ir pan.)

3. Informacija apie programą konkursui teikiančios įstaigos/organizacijos vadovą:

3.1.

Vardas ir pavardė

3.2.

El. pašto adresas

3.3.

Telefono numeris

4. Informacija apie programos vykdymo vadovą:

4.1.

Vardas ir pavardė

 

4.2.

El. pašto adresas

 

4.3.

Telefono numeris

 

5. Programos pristatymas:

5.1.

Programos vykdymo vieta (įstaiga, adresas)

5.2.

Aktualumas

5.3.

Tikslas, uždaviniai

5.4.

Trumpas programos pristatymas (10–20 sakinių)

5.5.

Siekiami rezultatai, sėkmės kriterijai

5.6.

Programos pobūdis (reikiamą pabraukti): meninė, sportinė, turistinė, kraštotyrinė, mokslinė, kalbų, karinė, bendro pobūdžio ir kt.

5.7.

Programos įgyvendinimo sklaida (viešinimas). Parašykite, kur bus viešinama informacija apie programą ir jos įgyvendinimą.

(Nurodykite internetinės svetainės adresą)

6. Programos vykdymo laikas (data, nuoiki)

6.1.

Programos pamainų skaičius

 

6.2.

Programos laiką per dieną (nuo–iki):

 

6.3.

Programos trukmė (dienų skaičius)

 

7. Programos veiklos planas

 

Vykdomos priemonės, renginiai

Vykdymo laikas

Atsakingas vykdytojas

Vieta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Programos dalyviai:

 

8.1. Bendras vaikų skaičius:

 

 

8.2. Vaikų amžius (nuo–iki)

 

 

8.3. Vienoje pamainoje dalyvausiančių vaikų skaičius

 

 

9. Programos vykdytojai ir jų atitikimas reikalavimams

 

9.1. Patvirtinu (pabraukti), kad Programą įgyvendina asmenys, turintys teisę dirbti mokytoju (pagal Lietuvos Respublikos švietimo įstatymą)

 

9.2. bendras Programą įgyvendinančių asmenų skaičius, iš jų:

 

 

9.3. mokytojai;

 

 

9.4. sveikatos priežiūros specialistai;

 

 

9.5. savanoriai

 

 

9.6. kiti (nurodyti).

 

 

10. Sąmata

 

Eil.

Nr.

Išlaidų pavadinimas

Programos

kaina,

iš viso

Lėšų suma, prašoma skirti Konkurso būdu

Kiti finansavimo šaltiniai

1.

Prekės:

1.1.kanceliarinės

1.2..........

 

 

 

2.

Paslaugos:

2.1. maitinimo;

2.2. .........

 

 

 

3.

Transportas, kuras

 

 

 

4.

Kitos išlaidos (norodykite konkrečiai)

 

 

 

 

IŠ VISO:

 

 

 

5. Vienos dienos bendra lėšų suma vienam vaikui:                          Eur                                                             

6. Numatoma Programos kaina (1 vaiko 1 dienos kaina x dienų skaičius):                              

 

11. Prie paraiškos pridedama:

11.1. Teikėjo registravimo Juridinių asmenų registre pažymėjimo kopija (biudžetinėms įstaigoms pateikti nereikia).

11.2. Programos teikėjo įstatų (nuostatų) kopija (biudžetinėms įstaigoms nuostatų pridėti nereikia);

 

 

 

Patvirtinu, kad paraiškoje pateikta informacija yra tiksli ir teisinga.

 

 

 

 

 

 

(Pareigos)

 

 

(parašas)

 

 

(vardas pavardė)

 

 

 

 

 

 

Jūsų asmens duomenų valdytojas: Marijampolės savivaldybės administracija (juridinio asmens kodas 188769113, adresas: J. Basanavičiaus a. 1, 68307 Marijampolė, tel. +370 343 90 011, el. p. administracija@marijampole.lt). Marijampolės savivaldybės administracijos asmens duomenų apsaugos pareigūno kontaktai: duomenu.apsauga@marijampole.lt

Su asmens duomenų tvarkymo Marijampolės savivaldybės administracijoje politika galima susipažinti svetainėje https://teisesaktai.marijampole.lt/document/55899

 

__________________________

 

Marijampolės savivaldybės vaikų

vasaros užimtumo programų

atrankos ir finansavimo tvarkos

aprašo

2 priedas

 

 

(Komisijos nario konfidencialumo pasižadėjimo ir nešališkumo deklaracijos forma)

 

KOMISIJOS NARIO KONFIDENCIALUMO PASIŽADĖJIMAS IR NEŠALIŠKUMO DEKLARACIJA

 

20_____ m. __________________ d.

 

Aš, _______________________________________________________

(vardas ir pavardė)

vertindamas (-a) programų paraiškas:

1. Pasižadu:

1.1. saugoti ir tik įstatymų ir kitų teisės aktų nustatytais tikslais ir tvarka naudoti konfidencialią informaciją, kuri man taps žinoma, vertinant projektų paraiškas;

1.2. man patikėtus dokumentus, kuriuose yra konfidenciali informacija, saugoti tokiu būdu, kad tretieji asmenys neturėtų galimybės su jais susipažinti ar pasinaudoti.

2. Pareiškiu, kad man išaiškinta, kad konfidencialią informaciją sudaro:

2.1. programų paraiškų duomenys ir turinys;

2.2. programų paraiškų vertinimo išvados;

2.3. programų paraiškų vertinimo rezultatų duomenys;

2.4. kita informacija, susijusi su programų paraiškų nagrinėjimu, aiškinimu, vertinimu ir palyginimu, jeigu jos atskleidimas prieštarauja teisės aktams.

3. Patvirtinu, kad atsisakysiu vertinti man pateiktą programos paraišką, jei paaiškės, kad aš esu programos paraišką pateikusios organizacijos narys (-ė); dalyvauju programos paraišką pateikusios organizacijos valdymo organų veikloje; esu įtrauktas (-a) į programos paraiškos, kuri yra vertinimo stadijoje, vykdymo procesą; galiu nesuderinti viešųjų ir privačių interesų ir galiu būti šališkas (-a).

4. Esu perspėtas (-a), kad, pažeidęs (-usi) šį pasižadėjimą, atsakysiu teisės aktų nustatyta tvarka ir turėsiu atlyginti savivaldybės administracijai padarytus nuostolius.

 

(parašas)

(vardas ir pavardė)

 

___________________

 

Marijampolės savivaldybės vaikų

vasaros užimtumo programų

atrankos ir finansavimo tvarkos

aprašo

3 priedas

 

(Marijampolės savivaldybės vaikų vasaros užimtumo programų atrankos ir finansavimo vertinimo anketos forma)

 

MARIJAMPOLĖS SAVIVALDYBĖS VAIKŲ VASAROS UŽIMTUMO PROGRAMŲ ATRANKOS IR FINANSAVIMO VERTINIMO ANKETA

 

20.....m. .................... ........d. Nr. ..............

Marijampolė

Komisijos nario vardas, pavardė _____________________________________________________

Programos pavadinimas ___________________________________________________________

 

Eil. Nr.

Programos vertinimas balais

Vertinimo kriterijų aprašymas

Skiriami balai

1.

Tikslas

(0–2 balai)

Ar aiškiai suformuluotas ir realiai pasiekiamas Programos tikslas?

Tikslas deklaratyvus, neaiškiai suformuluotas – 0

Tikslas pakankamai aiškiai suformuluotas – 1

Tikslas aiškiai suformuluotas ir realiai pasiekiamas – 2

 

2.

Uždaviniai

(0–2 balai)

Ar Programos uždaviniai yra konkretūs, padeda siekti tikslo?

Uždaviniai nekonkretūs – 0

Uždaviniai pakankamai konkretūs – 1

Uždaviniai konkretūs, realūs, padedantys siekti tikslo – 2

 

3.

Turinys

(0–2 balai)

Ar programos turinys atskleistas aiškiai ir konkrečiai?

Ne – 0

Iš dalies – 1

Taip – 2

 

 

4.

Programos veiklos

(0–3 balai)

Programos veiklos plano vertinimas

Veiklos planas nepateiktas – 0

Veiklos planas nekonkretus, neinformatyvus – 1

Veiklos orientuotos į vaiko tobulinimą, tačiau plane jos pateiktos nepakankamai detaliai – 2

Veiklos planuojamos konkrečiai, jos įdomios, orientuotos į vaiko tobulinimą, mokymosi motyvacijos didinimą – 3

 

5.

Siektini rezultatai

(0–2 balai)

Ar aiškiai įvardinti Programos sėkmės kriterijai?

Sėkmės kriterijai neaiškūs – 0

Sėkmės kriterijai pakankamai aiškiai apibrėžti – 1

Aiškūs sėkmės kriterijai – 2

 

6.

Sklaida

(0–2 balai)

Ar konkrečiai aprašyta Programos sklaida?

Nekonkrečiai, deklaratyviai – 0

Pakankamai konkrečiai – 1

Konkrečiai – 2

 

 

7.

Programos dalyvių skaičius

(0–5 balai)

Iki 14 – 0

15–20 – 1

21–30 –              2

31–40 – 3

41–50 – 4

51 ir daugiau – 5

 

8.

Programos trukmė

(0-3 balai)

Kokia Programos veiklos trukmė?

Iki 2 kalendorinių dienų –0

3 kalendorinės dienos –1

4–5 kalendorinės dienos –2

6 ir daugiau kalendorinės dienos –3

 

 

9.

Veiklos laikas per dieną

(0–3)

Koks veiklos laikas per dieną?

Iki 3 val. per dieną – 0

4 val. per dieną
– 1

5–6 val. per dieną – 2

7–8 val. per dieną – 3

 

 

10.

Programos vykdytojai

(0–3 balai)

Programos vykdytojai nenurodyti – 0

Nurodomas nepakankamas skaičius asmenų, turinčių teisę dirbti su vaikais – 1;

Veiklas vykdys asmenys, turintys teisę dirbti su vaikais – 2;

Veiklas vykdys asmenys, turintys teisę dirbti su vaikais, ir savanoriai – 3;

 

11.

Lėšų planavimo racionalumas

(0–3 balai)

Programos sąmatos analizė

Sąmata parengta pažeidžiant Aprašo reikalavimus – 0

Sąmata nedetali – 1

Sąmata nepakankamai detali, lėšų poreikis iš dalies pagrįstas – 2

Sąmata detali, lėšos planuojamos racionaliai – 3  

 

Bendra balų suma:

(iš 30 galimų balų)

 

 

Išvada: (pabraukti reikiamą): pilnai finansuoti, iš dalies finansuoti, nefinansuoti.

 

Siūloma skirti suma:                         Eur.

 

 

Rekomenduojamas finansavimas:

nuo 29 iki 30 balų – ne mažiau kaip 90 procentų;

 

nuo 27 iki 28 balų – ne mažiau kaip 80 procentų ir ne daugiau kaip 90 procentų prašomos sumos;

nuo 25 iki 26 balų vidurkį skiriama ne mažiau 70 procentų ir ne daugiau kaip 80 procentų prašomos sumos

nuo 23 iki 24 balų vidurkį skiriama ne mažiau 60 procentų ir ne daugiau 70 procentų prašomos sumos;

nuo 21 iki 22 balų vidurkį skiriama ne mažiau 50 procentų ir ne daugiau 60 procentų prašomos sumos;

nuo 16 iki 20 balų vidurkį skiriama 40 ir mažiau procentų prašomos sumos.

 

 

 

Komisijos narys

 

 

 

 

(parašas)

 

(vardas ir pavardė)

 

 

 

________________________

 

Marijampolės savivaldybės vaikų

vasaros užimtumo programų

atrankos ir finansavimo tvarkos

aprašo

4 priedas

 

(Marijampolės savivaldybės vaikų vasaros užimtumo programų atrankos ir finansavimo įgyvendinimo ataskaitos forma)

 

_____________________________________________________________

(Pareiškėjo duomenys)

 

 

MARIJAMPOLĖS SAVIVALDYBĖS VAIKŲ VASAROS UŽIMTUMO PROGRAMŲ ATRANKOS IR FINANSAVIMO ĮGYVENDINIMO ATASKAITA

 

20.....m. .................... ........d. Nr. ..............

Marijampolė

 

1. Programos teikėjo pavadinimas

2. Programos pavadinimas

3. Informacija apie programos dalyvius

Programos tipas

 

Programoje dalyvavusių vaikų skaičius

Programose dalyvavusių

suaugusiųjų skaičius

Pedagogų

Kitų darbuo

tojų

Savanorių

 

 

 

 

 

 

4. Informacija apie lėšų panaudojimą

Programos finansavimo šaltinis:

Lėšų paskirtis

Savivaldybės biudžeto lėšos, Eur

 

Kt.  lėšos

Lėšos vaikų maitinimui

 

 

Lėšos už pavežėjimo paslaugas (ar kurą)

 

 

Kitos išlaidos

 

 

Iš viso panaudota, Eur:

 

 

 

5. Tikslai ir pasiekti rezultatai, ugdytinių įgytos kompetencijos:

5.1. tikslas ir jo pasiekimas .............................;

5.2. naudoti veiklos metodai ........................... ;

5.3. aprašykite pagrindines veiklas, kurias įgyvendinote, ugdytos/ įgytos kompetencijos. (10-15 eilučių).

6. Programos įgyvendinimo įsivertinamas (kiekvieną poziciją įvertinkite 10 balų sistemoje).

6.1. Programos koordinatoriaus ir programą įgyvendinusių pedagogų vertinimas:

6.1.1. tikslų pasiekimas ........... balai;

6.1.2. veiklos efektyvumas ir naudingumas mokiniams ......... balai;

6.1.3. siūlymai, pageidavimai, pastebėjimai......

7. Programos viešinimas. Pateikite nuorodą, kur viešinate informaciją apie programos įgyvendinimą; nuotraukos, straipsnis ar pan.

 

Patvirtinu, kad ataskaitoje pateikta informacija yra tiksli ir teisinga.

 

(Pareigos)

(parašas)

(vardas ir pavardė)

 

 

 

Jūsų asmens duomenų valdytojas: Marijampolės savivaldybės administracija (juridinio asmens kodas 188769113, adresas: J. Basanavičiaus a. 1, 68307 Marijampolė, tel. +370 343 90 011, el. p. administracija@marijampole.lt). Marijampolės savivaldybės administracijos asmens duomenų apsaugos pareigūno kontaktai: duomenu.apsauga@marijampole.lt

Su asmens duomenų tvarkymo Marijampolės savivaldybės administracijoje politika galima susipažinti svetainėje https://teisesaktai.marijampole.lt/document/55899

 

 

____________________