UKMERGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS

TARYBA

 

SPRENDIMAS

DĖL UKMERGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2014 M. KOVO 27 D. SPRENDIMO NR. 7-57 „DĖL MOKINIO KREPŠELIO LĖŠŲ APSKAIČIAVIMO, NAUDOJIMO IR PERSKIRSTYMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

 

2015 m. vasario 19 d. Nr. 7-25

Ukmergė

 

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 18 straipsnio 1  dalimi, Ukmergės rajono savivaldybės taryba n u s p r e n d ž i a:

Pakeisti Ukmergės rajono savivaldybės tarybos 2014 m. kovo 27 d. sprendimą Nr.  7-57 „Dėl mokinio krepšelio lėšų apskaičiavimo, naudojimo ir perskirstymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir šiuo sprendimu patvirtinto Ukmergės rajono savivaldybės mokinio krepšelio lėšų apskaičiavimo, naudojimo ir perskirstymo tvarkos aprašo 12.1 ir 17 punktus išdėstyti taip:

„12.1. Darbo užmokesčiui pagal ugdymo planą (ir apmokėti už ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo valandas, finansuojamas iš mokinio krepšelio lėšų), mokyklos ugdymo procesui organizuoti ir valdyti, mokyklos bibliotekos darbuotojams išlaikyti, psichologinei, specialiajai pedagoginei, specialiajai ir socialinei pedagoginei pagalbai organizuoti. Ne mažiau kaip 3 procentai šių lėšų turi būti skiriama psichologinei, specialiajai pedagoginei, specialiajai ir socialinei pedagoginei pagalbai organizuoti. Iš šiame punkte nurodytų mokinio krepšelio lėšų gali būti mokama už darbą pedagoginiams darbuotojams, nurodytiems švietimo ir mokslo ministro patvirtintame Pareigybių, kurias atliekant darbas yra laikomas pedagoginiu, sąraše, išskyrus užmokestį už darbą, kai mokinių tėvų (globėjų, rūpintojų) pageidavimu teikiamos papildomos paslaugos (pailgintos dienos grupės, popamokinė mokinių priežiūra, klubai, būreliai, stovyklos, ekskursijos ir kita), taip pat už darbą mokytojų padėjėjams ir darbuotojams, kurių funkcijoms priskiriamas mokyklų veiklos kokybės įsivertinimas. Ugdymo proceso organizavimo ir valdymo, mokyklos bibliotekos darbuotojų išlaikymo, psichologinės, specialiosios pedagoginės, specialiosios ir socialinės pedagoginės pagalbos organizavimui skiriama vidutiniškai 14 procentų (nuo 8 iki 20 procentų) ugdymo programų įgyvendinimo finansavimo lėšų.

17. Asignavimų valdytojas atsako už realiais finansiniais ištekliais grindžiamų sprendimų vykdymą, kad ugdymo programos ir ugdymo planų įgyvendinimas būtų susietas su ugdymo įstaigų finansavimu ir kad ugdymo proceso organizavimo ir valdymo, mokyklos bibliotekos darbuotojų išlaikymo, psichologinės, specialiosios pedagoginės, specialiosios ir socialinės pedagoginės pagalbos organizavimui būtų panaudota ne daugiau kaip 20 procentų ugdymo programų įgyvendinimo finansavimo lėšų“.

 

 

 

Savivaldybės meras                                                                                                   Vydas Paknys