PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS
DIREKTORIUS
ĮSAKYMAS
Dėl DIREKTORIAUS 2019 M. VASARIO 21 D. ĮSAKYMO NR. A1-212 PAKEITIMO
2020 m. spalio 27 d. Nr. A1-1553
Palanga
Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 18 straipsnio 1 dalimi, 29 straipsnio 8 dalies 1 ir 2 punktais, Laikino atokvėpio paslaugos vaikams su negalia, suaugusiems asmenims su negalia ir senyvo amžiaus asmenims teikimo ir organizavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2020 m. gegužės 25 d. įsakymu Nr. A1-444 „Dėl Laikino atokvėpio paslaugos vaikams su negalia, suaugusiems asmenims su negalia ir senyvo amžiaus asmenims teikimo ir organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“:
1. Pakeičiu Socialinių paslaugų skyrimo ir teikimo administravimo procedūrų tvarkos aprašo (toliau – Aprašo), patvirtinto Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. vasario 21 d. įsakymo Nr. A1-212 „Dėl Socialinių paslaugų skyrimo ir teikimo administravimo procedūrų tvarkos aprašo patvirtinimo“ 1 punktu:
1.1. 6 punktą ir jį išdėstau taip:
„6. Dėl socialinių paslaugų gavimo, kurių teikimą finansuoja savivaldybė iš savo biudžeto lėšų ar iš valstybės biudžeto specialių tikslinių dotacijų savivaldybių biudžetams (išskyrus globos centro teikiamas socialines paslaugas), asmuo (vienas iš suaugusių šeimos narių) ar jo globėjas, rūpintojas, bendruomenės nariai ar kiti suinteresuoti asmenys raštišku prašymu tiesiogiai, paštu ar elektroniniu būdu jeigu valstybės elektroninės valdžios sistemoje teikiama tokios rūšies elektroninė paslauga, kreipiasi į Palangos miesto socialinių paslaugų centrą (toliau – Socialinių paslaugų centras) – dėl bendrųjų socialinių paslaugų ar socialinės priežiūros paslaugų, Socialinės rūpybos skyrių (išskyrus atvejus, kai asmuo gauna socialines paslaugas) – dėl socialinės globos ir, priklausomai nuo aplinkybių, pateikia:“;
1.4. 21 punktą ir jį išdėstau taip:
„21. Asmens (šeimos) socialinių paslaugų (socialinės priežiūros ar socialinės globos) poreikį nustato Socialinio paslaugų centro direktoriaus įsakymu paskirti Socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai. Paskiriant socialinius darbuotojus, nustatančius asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikį, atsižvelgiama į jų specializaciją darbui su atskiromis asmenų socialinėmis grupėmis, kompetenciją ir gebėjimus, reikalingus vertinimui atlikti. Socialinių paslaugų centras socialinių paslaugų poreikio vertinimą organizuoja ir atlieka Socialinių paslaugų centro direktoriaus nustatyta tvarka.“;
1.6. 57 punktą ir jį išdėstau taip:
1.7. VIII skyrių ir jį išdėstau taip:
„VIII SKYRIUS
Vaiko laikinosios globos (rūpybos) ir laikinosios priežiūros organizavimas“
93. Vaiko laikinosios globos (rūpybos) organizavimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, Lietuvos Respublikos vaiko teisių pagrindų įstatymu, kitais teisės aktais, reglamentuojančiais vaiko globos (rūpybos) organizavimą, ir šiuo Aprašu. Vaiko laikinosios priežiūros organizavimas vykdomas vadovaujantis Vaiko laikinosios priežiūros tvarkos aprašu ir kitais vaiko teisių apsaugą reguliuojančiais teisės aktais.
94. Asmenys, norintys tapti globėjais, budinčiais globotojais, šeimynos steigėjais, dalyviais, kreipiasi į Savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyrių ir pateikia prašymą (10 priedas), sveikatos apsaugos ministro nustatytos formos medicininį pažymėjimą, kartu gyvenančių vyresnių kaip 16 metų asmenų rašytinius sutikimus, kad fizinis asmuo taptų vaiko globėju (rūpintoju) (11 priedas). Socialinės rūpybos skyriaus specialistas, kurio pareigybės aprašyme yra įrašyta globos (rūpybos) organizavimo funkcija, vadovaudamasis teisės aktais, patikrina pateiktus dokumentus, įvertina jų tinkamumą administracinei paslaugai ir teikia juos mokymus, skirtus pasirengti vaiko globai (rūpybai) (toliau – Mokymai) ar vaiko priežiūrai, organizuojančiai įstaigai.
96. Per kuo trumpesnį laiką, ne ilgesnį kaip 10 darbo dienų nuo Mokymų pasibaigimo, Socialinių paslaugų centras parengia išvadą dėl fizinio asmens, norinčio tapti vaiko globėju (rūpintoju), šeimynos steigėju, dalyviu ar budinčiu globotoju, pasirengimo vaiko globai (rūpybai), šeimynos veiklai ar prižiūrėti globos centro globojamus (rūpinamus) vaikus ir ją pateikia Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teritoriniam skyriui (toliau – VVTAĮT teritorinis skyrius).
97. VVTAĮT teritorinio skyriaus specialistams savivaldybės Socialinės rūpybos skyriui pateikus informaciją apie vaiką, likusį be tėvų globos, ir (ar) nurodymą dėl globėjo (rūpintojo) paieškos vaikui, Socialinės rūpybos skyriaus specialistas, kurio funkcija – globos organizavimas, kreipiasi į Socialinių paslaugų centrą dėl globėjo paieškos ir parinkimo.
98. Socialinės rūpybos skyriaus teikimu Administracijos direktoriaus įsakymu vaiko laikinoji globa (rūpyba) nustatoma giminaičiui, asmeniui, susijusiam su vaiku emociniais ryšiais, globėjui (rūpintojui), Socialinių paslaugų centrui (kai vaikas apgyvendinamas pas budintį globotoją) ar kitam juridiniam asmeniui (kai budinčio globotojo paslauga yra perkama), šeimynoje, bendruomeniniuose vaikų globos namuose, parinktiems bendradarbiaujant su VVTAĮT teritoriniu skyriumi ir Socialinių paslaugų centru.
99. Esant asmenų, susijusių su vaiku giminystės, emociniais ryšiais, globojančių vaiko brolius ir (ar) seseris, Socialinių paslaugų centras susisiekia su šiais asmenimis, gauna iš jų rašytinį sutikimą globoti (rūpintis) vaiką (-u) (8 priedas) arba rašytinį pranešimą dėl atsisakymo globoti (rūpintis) vaiką (-u) (7 priedas).
100. Kai nėra asmenų, susijusių su vaiku giminystės ar emociniais ryšiais, Socialinių paslaugų centras teikia rekomendaciją dėl kitų fizinių asmenų paskyrimo vaiko, likusio be tėvų globos, globėju (rūpintoju) ir prie rekomendacijos prideda:
100.1. išvadą dėl fizinio asmens, norinčio tapti vaiko globėju (rūpintoju), pasirengimo vaiko globai (rūpybai);
100.2. fizinio asmens rašytinį prašymą dėl paskyrimo vaiko, likusio be tėvų globos, globėju (rūpintoju) (10 priedas);
101. Socialinių paslaugų centras nustatęs, kad Palangos miesto savivaldybėje nėra giminaičių, asmenų, susijusių su vaiku emociniais ryšiais, kitų fizinių asmenų, budinčių globotojų, šeimynos, šeimynos dalyvio, galinčių globoti vaiką, likusį be tėvų globos, nedelsiant apie tai informuoja Socialinės rūpybos skyrių.
102. Socialinės rūpybos skyriaus specialistas, kurio pareigybės aprašyme yra įrašyta globos (rūpybos) organizavimo funkcija, gavęs informaciją, nurodytą Aprašo 100 punkte, kreipiasi į kitas savivaldybes dėl globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų ar šeimynos vaikui, likusiam be tėvų globos paieškos.
103. Neatsiradus fizinių asmenų, budinčių globotojų ar šeimynos, galinčios globoti (rūpintis) vaiką (-u), laikinoji globa (rūpyba) vaikui, likusiam be tėvų globos, nustatoma teisės aktų nustatyta tvarka.
104. Administracijos direktoriaus įsakymu nustačius vaiko laikinąją globą (rūpybą) ir paskyrus globėją (rūpintoją), įsakymo originalas įteikiamas / išsiunčiamas globėjui, kopija – Socialinių paslaugų centrui, Socialinės rūpybos skyriui, VVTAĮT teritoriniam skyriui.
105. Keičiantis vaiko globėjui (rūpintojui), vaiko globą (rūpybą) perimančiam globėjui perduodami vaiko dokumentai ir jo asmeniniai daiktai, surašomas vaiko globos (rūpybos) perdavimo aktas (9 priedas) ir įteikiamas kiekvienai vaiko globos (rūpybos) perdavime dalyvaujančiai šaliai. Vaiko globos (rūpybos) perdavime dalyvauja vaiko globą (rūpybą) perduodantis ir vaiko globą (rūpybą) perimantis globėjas (rūpintojas), Socialinių paslaugų centro atsakingas darbuotojas – kai vaiko globa (rūpyba) perduodama / perimama iš budinčio globotojo.
106. VVTAĮT teritoriniam skyriui nustačius vaiko apsaugos poreikį, organizuojant vaiko laikinąją priežiūrą socialinę priežiūrą teikiančioje socialinių paslaugų įstaigoje, Socialinių paslaugų centras nedelsiant pradeda teikti socialines paslaugas Socialinių paslaugų centro direktoriaus įsakymu. Socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkas ar socialinis darbuotojas, dirbantis su Šeimomis, Socialinės rūpybos skyriui per 1 darbo dieną pateikia Išvadą dėl socialinių paslaugų šeimai skyrimo (6 priedas) ir Prašymo-paraiškos socialinėms paslaugoms gauti (SP-8) kopiją.
Komisija, sprendimą dėl apgyvendinimo krizių centre paslaugos skyrimo vaikams, kuriems pagal Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymą nustatyta laikinoji priežiūra įstaigoje, priima nedelsiant, bet nė vėliau kaip per 3 kalendorines dienas nuo informacijos gavimo.
107. Vaiko laikinoji priežiūra tėvų ar kitų jo atstovų pagal įstatymą prašymu nustatoma teisės aktų nustatyta tvarka Socialinės rūpybos skyriaus teikimu savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu. Nustatant vaiko (-ų) laikinąją priežiūrą tėvų ar kitų jo atstovų pagal įstatymą prašymu:
107.1. asmuo likus ne mažiau kaip 10 darbo dienų iki norimos vaiko laikinosios priežiūros nustatymo dienos užpildo Prašymą dėl vaiko laikinosios priežiūros tėvų ar kitų vaiko atstovų pagal įstatymą prašymu nustatymo ir kartu su kitais dokumentais, nurodytais Vaiko laikinosios priežiūros tvarkos apraše, pateikia Socialinės rūpybos skyriui;
107.2. Socialinės rūpybos skyriaus specialistas, kurio pareigybės aprašyme yra įrašyta globos (rūpybos) ir laikinos priežiūros organizavimo funkcija, išnagrinėjęs asmens prašymą ir išklausęs vaiko nuomonę (ar vaikas sutinka likti su nurodytu asmeniu, kuriam siūloma laikinai jį prižiūrėti, kodėl vaikas sutinka ar nesutinka) rengia Socialinės rūpybos skyriaus teikimą ir savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą dėl vaiko laikinosios priežiūros nustatymo tėvų ar kitų vaiko atstovų pagal įstatymą prašymu.
108. Administracijos direktoriaus įsakymu nustačius vaiko laikinąją priežiūrą tėvų ar kitų jo atstovų pagal įstatymą prašymu ir paskyrus asmenį, galintį laikinai prižiūrėti vaiką, įsakymo kopijos elektroniniu paštu arba registruotu laišku pateikiamos vaiko tėvams ar kitiems jo atstovams pagal įstatymą ir asmeniui, galinčiam laikinai prižiūrėti vaiką.“
1.8. IX skyrių ir jį išdėstau taip:
„IX SKYRIUS
SOCIALINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMO ORGANIZAVIMAS ŠEIMOMS, AUGINANČIOMS VAIKUS IR PATIRIANČIOMS SOCIALINĘ RIZIKĄ
109. Socialinių paslaugų teikimas šeimoms, auginančioms vaikus ir patiriančioms socialinę riziką (toliau – Šeima), organizuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymu, kitais teisės aktais, reglamentuojančiais socialinių paslaugų skyrimą ir teikimą.
110. Atvejo vadybos procesas su šeima prasideda, kai dėl atvejo vadybininko šeimai paskyrimo kreipiasi:
110.1. VVTAĮT teritorinis skyrius. Socialinių paslaugų centrui gavus prašymą dėl atvejo vadybininko skyrimo Šeimai, Socialinių paslaugų centro direktorius nedelsiant, bet ne vėliau kaip kitą darbo dieną, skiria atvejo vadybininką ir socialinį darbuotoją darbui su Šeima ir apie tai informuoja VVTAĮT teritorinį skyrių bei šeimą. Atvejo vadybininkas, pasitelkęs socialinį darbuotoją, dirbantį su šeima, įstaigos nustatyta tvarka įvertina Šeimos poreikius pagalbai ir organizuoja atvejo nagrinėjimo posėdį teisės aktų nustatyta tvarka;
110.2. vaiko atstovai pagal įstatymą ir pagalbą vaikams ir (ar) šeimoms organizuojančios ir teikiančios įstaigos ar organizacijos. Socialinių paslaugų centrui gavus prašymą dėl atvejo vadybininko skyrimo Šeimai, Socialinių paslaugų centro direktorius ne vėliau kaip per 5 darbo dienas skiria atvejo vadybininką, kuris turi įvertinti kompleksinės pagalbos šeimai poreikį. Pagalbos šeimai poreikį atvejo vadybininkas nustato teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais.
111. Atvejo nagrinėjimo posėdžio metu įvertinus, kad Šeimai reikalingos socialinės paslaugos, atvejo vadybininkas ar socialinis darbuotojas per 2 darbo dienas po atvejo nagrinėjimo posėdžio parengia ir teikia savivaldybės Socialinės rūpybos skyriui Išvadą dėl socialinių paslaugų skyrimo šeimai (6 priedas) ir Prašymo-paraiškos socialinėms paslaugoms gauti (SP-8) kopiją.
112. Sprendimą dėl socialinių paslaugų Šeimoms, kurių deklaruota arba faktinė gyvenamoji vieta yra Palangos miesto savivaldybėje, skyrimo priima Komisija. Socialinių paslaugų centrui nustačius, kad socialinės paslaugos, kurias teikia Socialinių paslaugų centras, asmeniui yra reikalingos nedelsiant, pradeda teikti paslaugas Socialinių paslaugų centro direktoriaus įsakymu iki bus priimtas Komisijos sprendimas dėl paslaugų skyrimo.
113. Socialinės rūpybos skyriaus tarnautojas, kurio pareigybės aprašyme įrašyta dokumentų rengimo dėl socialinių paslaugų šeimai skyrimo funkcija, sprendimo skirti / nutraukti socialines paslaugas originalą sega į asmens (šeimos) bylą, sprendimo kopiją išsiunčia asmeniui (šeimai), kuriam (-iai) paskirtos socialinės paslaugos, VVTAĮT teritoriniam skyriui, Socialinių paslaugų centrui ar kitai socialinių paslaugų įstaigai, teikiančiai (teiksiančiai) asmeniui paskirtas socialines paslaugas.
114. Socialinių paslaugų centras ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo sprendimo kopijos dėl socialinių paslaugų skyrimo gavimo organizuoja paslaugų teikimą Socialinių paslaugų centro nustatyta tvarka.
115. Socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkas ar socialinis darbuotojas, dirbantis su Šeimomis, ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo sprendimo dėl socialinių paslaugų skyrimo Šeimai gavimo dienos parengia ir teikia rekomendaciją Socialinės rūpybos skyriui dėl išmokų vaikams Šeimai teikimo būdo pagal Išmokų vaikams teikimo asmenims, patiriantiems socialinę riziką, tvarkos aprašą.
116. Socialinių paslaugų centras sudaro pagalbos planą Šeimai, jį vykdo, fiksuoja ir vertina darbo su Šeima eigą. Pagalbos planas peržiūrimas atvejo nagrinėjimo posėdyje teisės aktų nustatyta tvarka. Pasikeitus aplinkybėms, turinčioms įtakos socialinių paslaugų teikimui, atvejo vadybininkas po pagalbos plano Šeimai peržiūros ne vėliau kaip per 3 darbo dienas raštu informuoja Socialinės rūpybos skyrių.
117. Komisija priima sprendimą nutraukti Šeimai socialinių paslaugų teikimą gavusi Socialinių paslaugų centro informaciją apie aplinkybių, turinčių įtakos socialinių paslaugų teikimui, pasikeitimą (paslaugų gavėjui mirus, išvykus gyventi į kitą savivaldybę ir kt.). Atvejo vadybininkas ar socialinis darbuotojas per 2 darbo dienas nuo sužinojimo apie aplinkybių pasikeitimą Šeimoje, raštu informuoja Socialinės rūpybos skyrių, nurodant nutraukimo datą ar naują gyvenamąją vietą (kai Šeima išvyko gyventi į kitą savivaldybę ir adresas yra žinomas).“.
1.9. X skyrių ir jį išdėstau taip:
„ X SKYRIUS
LAIKINO ATOKVĖPIO PASLAUGOS TEIKIMO ORGANIZAVIMAS
118. Laikino atokvėpio paslauga, priklausomai nuo poreikio, organizuojama kaip socialinė priežiūra ir (arba) socialinė globa ir teikiama asmens namuose ir (arba) socialinių paslaugų įstaigoje. Laikino atokvėpio paslaugos trukmė, organizuojant skirtingas specialiąsias socialines paslaugas, nustatoma vadovaujantis teisės aktų, reglamentuojančių laikino atokvėpio teikimo trukmę, nuostatomis.
119. Laikino atokvėpio paslaugos trukmė gali būti koreguojama, nepanaudotas vienos paslaugos teikimo valandas naudojant kitoms paslaugoms teikti (pavyzdžiui, jei nesinaudojama pagalbos į namus arba dienos socialinės globos paslaugomis, laikino atokvėpio paslaugos, organizuojant trumpalaikę socialinę globą, teikimas gali būti atitinkamai ilginamas), bet bendra laikino atokvėpio paslaugos teikimo trukmė per metus negali viršyti teisės aktuose nurodyto valandų skaičiaus.
120. Išimtiniais atvejais, esant krizinei situacijai (pvz., dėl artimojo netekties, skyrybų, sveikatos problemų ir pan.), laikino atokvėpio paslauga, organizuojant trumpalaikę socialinę globą, nepertraukiamai gali būti teikiama iki 90 parų.
121. Socialinių paslaugų centro darbuotojas teisės aktų nustatyta tvarka atlieka asmens laikino atokvėpio paslaugos poreikio vertinimą, surenka dokumentus, reikalingus paslaugai skirti, parengia asmens bylą, kuri perduodama Socialinės rūpybos skyriui sprendimui priimti.
122. Sprendimas skirti laikino atokvėpio paslaugą (toliau – Sprendimas) priimamas ne vėliau kaip per 10 kalendorinių dienų nuo socialinio darbuotojo parengtų asmens laikino atokvėpio paslaugos poreikio vertinimo išvadų pateikimo Socialinės rūpybos skyriui dienos ir galioja 24 mėnesius nuo Sprendimo priėmimo. Kiekvieną kitą kartą, kai kreipiamasi dėl laikino atokvėpio paslaugos gavimo per 24 mėnesių laikotarpį, ši paslauga teikiama vadovaujantis priimtu galiojančiu Sprendimu. Laisvos formos prašymas pateikiamas ne vėliau kaip likus 10 kalendorinių dienų iki laikino atokvėpio paslaugos gavimo pradžios.
123. Išskirtiniais atvejais, esant krizinei situacijai, laikino atokvėpio paslauga pradedama teikti Socialinių paslaugų centro direktoriaus įsakymu ir Sprendimas dėl laikino atokvėpio paslaugos skyrimo gali būti priimamas nenustačius socialinių paslaugų poreikio. Tokiu atveju socialinių paslaugų poreikį nustato socialiniai darbuotojai per 2 darbo dienas nuo laikino atokvėpio paslaugos teikimo pradžios.
124. Kriziniais atvejais, pradėjus teikti laikino atokvėpio paslaugas be Sprendimo, Įstaiga per 3 darbo dienas raštu informuoja Socialinių paslaugų skyrių apie teikiamas paslaugas, nurodydama paslaugos teikimo priežastis ir pateikdama reikalingus dokumentus.
125. Socialinės rūpybos skyriaus tarnautojas, kurio pareigybės aprašyme įrašyta prašymų nagrinėjimo funkcija, raštu informuoja pareiškėją apie priimtą Sprendimą per 5 darbo dienas nuo jo priėmimo dienos, pateikdamas jo kopiją, ir organizuoja rašytinį supažindinimą su Sprendimu. Laikino atokvėpio paslauga nepradedama teikti tol, kol pareiškėjas nėra pasirašęs, kad susipažino su priimtu Sprendimu. Pareiškėjas, kurio prašymas dėl laikino atokvėpio paslaugos skyrimo atmestas, apie tai informuojamas raštu, nurodant Prašymo atmetimo motyvus ir apskundimo tvarką.
126. Jei Socialinių paslaugų centras, gavęs sprendimą dėl laikino atokvėpio skyrimo, įvertinęs visas įstaigos galimybes, negali laikino atokvėpio paslaugos teikti iš karto, asmenį įrašo į asmenų laikino atokvėpio paslaugai gauti eilę (toliau – Atokvėpio eilė), kuri sudaroma vadovaujantis teisės aktuose nurodytais prioritetais, o jų nesant – pagal prašymo gavimo datą ir registracijos numerį. Socialinių paslaugų centras per 3 darbo dienas po sprendimo įrašyti asmenį į Atokvėpio eilę priėmimo dienos apie tai informuoja Socialinės rūpybos skyrių ir asmenį, įrašytą į Atokvėpio eilę.
127. Laikino atokvėpio paslauga gali būti sustabdoma pateikus rašytinį motyvuotą prašymą įstaigai, teikiančiai laikino atokvėpio paslaugą. Sprendimą nutraukti laikino atokvėpio paslaugą priima Komisija, gavusi pranešimą – paslaugų gavėjui mirus, išvykus gyventi į kitą savivaldybę, pasikeitus socialinių paslaugų poreikiui. Sprendimas dėl paslaugos nutraukimo priimamas nuo tos dienos, kai atsiranda aplinkybės, dėl kurių laikino atokvėpio paslauga asmeniui nebeteikiama. Socialinės rūpybos skyriaus tarnautojas, kurio pareigybės aprašyme įrašyta prašymų socialinėms paslaugoms gauti nagrinėjimo funkcija, sprendimo nutraukti laikino atokvėpio paslaugą originalą įsega į asmens bylą, kopiją išsiunčia Socialinių paslaugų centrui ir asmeniui (išskyrus atvejus, kai laikino atokvėpio paslauga nutraukiama dėl paslaugos gavėjo mirties ar išvykimo gyventi į kitą savivaldybę).
128. Informacija apie Palangos miesto savivaldybėje laikino atokvėpio paslaugas teikiančius teikėjus viešinama Palangos miesto savivaldybės interneto svetainėje. Socialinių paslaugų centras informaciją apie asmenims teikiamą laikino atokvėpio paslaugą skelbia įstaigos interneto svetainėje ir (ar) kitose viešose erdvėse.“.
1.10. Aprašo 6 priedą ir jį išdėstau taip:
„Socialinių paslaugų skyrimo ir teikimo
administravimo procedūrų tvarkos aprašo
6 priedas
________________________________________________________________________________
(įstaigos pavadinimas)
_____________Nr. _________
(data)
Palangos miesto savivaldybės administracijos
Socialinės rūpybos skyriui
IŠVADA
DĖL SOCIALINIŲ PASLAUGŲ ŠEIMAI SKYRIMO
Atvejo nagrinėjimo _____________ posėdyje Nr. __________,
(data)
nustatyta, kad ______________________ šeimai reikalingos socialinės paslaugos.
(vardas, pavardė)
Vadovaujantis Aprašo 111 punktu, teikiame išvadą sprendimui dėl socialinių paslaugų skyrimo ________________________ šeimai:
(vardas, pavardė)
Eil. Nr. |
Šeimos nario vardas, pavardė |
Šeimos nario asmens kodas |
Faktinė gyvenamoji vieta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Socialinės paslaugos pavadinimas |
Rekomenduojamas socialinės paslaugos teikėjas |
Rekomenduojama paslaugos teikimo trukmė (nuo/iki) |
|
|
|
|
|
|
Kita būtina informacija, reikalinga dėl socialinių paslaugų šeimai skyrimo:
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
______________________ ____________ ________________________“
(pareigybė) (parašas) (vardas, pavardė)
2. Laikau Aprašo buvusius: