PANEVĖŽIO MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBA
SPRENDIMAS
DĖL VAIKŲ VASAROS POILSIO PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO
2016 m. lapkričio 24 d. Nr. 1-388
Panevėžys
Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 6 straipsnio 8 punktu, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. birželio 2 d. įsakymu Nr. V-485 „Dėl Vaikų ir jaunimo socializacijos 2014–2016 metų veiksmų plano patvirtinimo“, Panevėžio miesto savivaldybės taryba n u s p r e n d ž i a:
PATVIRTINTA
Panevėžio miesto savivaldybės tarybos
2016 m. lapkričio 24 d. sprendimu Nr. 1-388
VAIKŲ VASAROS POILSIO PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSO TVARKOS APRAŠAS
I SKYRIUS
BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Vaikų vasaros poilsio projektų finansavimo konkurso tvarkos aprašas (toliau – Aprašas) nustato vaikų vasaros poilsio projektų (toliau – Projektai) finansavimo konkurso organizavimo bendrąsias nuostatas, reikalavimus paraiškai, Projektų pateikimo tvarką, vykdymą, finansavimą, atsiskaitymą už gautų lėšų panaudojimą ir Projektų priežiūrą, baigiamąsias nuostatas.
2. Projektai finansuojami konkurso būdu. Konkursą organizuoja Panevėžio miesto savivaldybės administracija (toliau – Savivaldybės administracija). Konkursą koordinuoja Savivaldybės administracijos Švietimo ir jaunimo reikalų skyrius. Informacija apie konkursą iki einamųjų metų sausio 31 dienos skelbiama Panevėžio miesto savivaldybės interneto svetainėje (www.panevezys.lt). Skelbime nurodoma: dokumentų priėmimo terminas (1 mėnuo nuo konkurso paskelbimo datos), laikas ir vieta, adresas, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas pasiteirauti, paraiškos forma ir kita reikalinga informacija.
3. Konkurso tikslas – plėtoti vaikų ir jaunimo socializacijos programos vaikų vasaros poilsio galimybes užtikrinant jų įvairovę ir prieinamumą, aktyvinant vaikų užimtumą ir prasmingą laisvalaikį.
4. Konkurso uždaviniai:
4.1. skatinti vaikus dalyvauti neformaliojo švietimo veikloje, sudarant sąlygas mokinių saviraiškai, sveikai gyvensenai, įvairiapusiam ugdymui;
4.3. skatinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, stiprinant bendruomeninį sutelktumą ir ugdymo bazių pajėgumus;
5. Konkursui teikiami Projektai, kuriuose numatoma užimti Panevėžio miesto savivaldybės teritorijoje gyvenančius ir (ar) besimokančius vaikus.
6. Vaikų vasaros poilsio stovykloje numatoma vaiko buvimo stovykloje trukmė iki 18 kalendorinių dienų.
7. Projektai gali būti vykdomi specialiai vaikų vasaros poilsiui pritaikytose stovyklose, bendrojo ugdymo mokyklose, neformaliojo vaikų švietimo, kitose įstaigose, kurių patalpos ir aplinka pritaikyta tokiai veiklai; stovyklavietėse, kurios yra įrengtos poilsiui su nakvyne skirtoje teritorijoje (sudarytos sąlygos palapinėms, laikiniems ar mobiliems nameliams statyti, higienos poreikiams tenkinti, laužui kurti, atliekoms sudėti).
8. Projektai vykdomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, kitais teisės aktais, nustatančiais su vaikų ugdymu, sveikata, saugumu ir higiena, valstybės skirtų lėšų panaudojimu susijusias normas, šiuo Aprašu.
9. Galimi pareiškėjai – švietimo, kultūros, sporto ar kitos įstaigos, asociacijos, nevyriausybinės organizacijos ir viešosios įstaigos, kurių nuostatuose (įstatuose) nurodyta vaikų ir jaunimo švietimo, ugdymo, užimtumo veikla.
II SKYRIUS
REIKALAVIMAI PARAIŠKAI
11. Paraiška finansuoti Projektą teikiama užpildžius nustatytą Vaikų vasaros poilsio projektų finansavimo konkurso paraiškos formą (1 priedas).
12. Paraiškoje turi būti nurodoma:
12.2. Projekto aprašymas (trumpas Projekto pristatymas, tikslas, uždaviniai, problemos iškėlimas ir pagrindimas, tikslinė Projekto grupė ir dalyviai, tęstinumas, rezultatai, sklaida, atsiliepimai, naujų poreikių pagrįstumas, laukiami rezultatai ir nauda įgyvendinus Projektą, stovyklos tipas, profilis, įgyvendinimo laikotarpis ir t. t.);
12.5. pridedama papildoma informacija, dokumentai (Projekto teikėjo registracijos pažymėjimo kopija, įstatų / nuostatų kopija, Projekto vadovo ir vykdytojų gyvenimo aprašymai, įrodantys jų kvalifikaciją, patirtį ir gebėjimus įgyvendinti planuojamą projektą, Higienos pasas (stacionarioms stovykloms), jungtinės veiklos sutarties kopija (taikoma tik paraiškoms, kurias teikia kelios organizacijos pagal jungtinės veiklos (partnerystės) sutartį);
III SKYRIUS
PROJEKTŲ PATEIKIMO TVARKA
13. Konkursui privaloma pateikti šiuos dokumentus:
13.1. tinkamai lietuvių kalba užpildytą Vaikų vasaros poilsio projektų finansavimo konkurso paraišką, pasirašytą įstaigos vadovo ir patvirtintą antspaudu (1 priedas);
13.2. Elektroninę paraiškos versiją „Microsoft Word“ *doc formatu, įrašytą į elektroninę laikmeną (CD);
13.5. įstaigos ar organizacijos įstatus / nuostatus (jei savininkė ne Panevėžio miesto savivaldybė);
14. Papildomai galima pateikti šiuos dokumentus:
15. Visi dokumentai, tvarkingai susegti į aplanką (puslapiai sunumeruoti, išvardyti pridedami priedai), ir elektroninė laikmena (CD) pateikiami užklijuotame ir įstaigos (organizacijos) spaudu antspauduotame voke, ant kurio turi būti nurodyta: „Paraiška“, konkurso ir Projekto pavadinimas, Projekto teikėjo pavadinimas.
16. Dokumentai teikiami Savivaldybės administracijos Vidaus administravimo skyriaus Dokumentų valdymo poskyrio specialistui. Elektroniniu paštu ar faksu pateikti dokumentai neregistruojami ir laikoma, kad jie nebuvo gauti.
17. Projektas turi būti pateiktas iki skelbime nurodytos galutinės Projektų pateikimo datos. Jeigu Projektas siunčiamas paštu ar per pašto kurjerį, pašto žymoje nurodyta data turi būti ne vėlesnė kaip Savivaldybės administracijos skelbime apie Projektų pateikimą nurodyta galutinė Projektų pateikimo data.
IV SKYRIUS
PROJEKTŲ VERTINIMAS
18. Pateiktų paraiškų vertinimą sudaro du etapai:
18.1. Projektų įvertinimas ir atranka Panevėžio miesto savivaldybės komisijoje neigiamų socialinių veiksnių prevencijai koordinuoti (toliau – NSV komisija);
19. Vertinimo metu NSV komisija įvertina Projektus ir užpildo Vaikų vasaros poilsio projektų finansavimo vertinimo formą (2 priedas).
20. Projektų vertinimo kriterijai:
20.1. administracinis vertinimas. Projektai atmetami ir toliau nevertinami, jeigu NSV komisija administracinio vertinimo metu nustatė, kad yra pažeisti Aprašo 13–17 punktuose numatyti reikalavimai, netinkamai užpildyta paraiška (Projektas pateiktas ne pagal paraiškos formą, taip pat elektroniniu paštu ar faksu atsiųstos, ranka rašytos paraiškos ir pan.), paraiškos pristatytos nesilaikant nustatytų terminų, netinkamai pateikta, trūksta dokumentų kopijų;
20.2. Projekto idėjos ir turinio vertinimas (aiškiai suformuluotas ir realiai pasiekiamas Projekto tikslas; uždaviniai yra konkretūs, siejasi su konkurso uždaviniais, padeda siekti tikslo; taikomi metodai veiksmingi ir tinkami neformaliajam vaikų švietimui organizuoti; Projekto veikla įdomi ir patraukli; reali, nuosekli; aprašyta gerosios patirties sklaida; vykdytojų kompetencija ir patirtis pakankama organizuoti neformalųjį vaikų švietimą; skatinamas vaikų kūrybiškumas ir iniciatyva; vaikų, dalyvaujančių Projekte, skaičius, iš jų užimti rizikos šeimų ir globos namų vaikai; Projekto veiklos trukmė; numatytas Projekto tęstinumas; Projekte dalyvauja socialiniai partneriai; pateikta vaizdinė medžiaga (jei Projektas tęstinis);
22. NSV komisija teikia siūlymus Savivaldybės administracijos direktoriui įsakymu skirti lėšų Projektams finansuoti.
23. Prioritetai teikiami Projektams:
24. Projektui skiriama lėšų suma priklauso nuo surinktų balų skaičiaus. Lėšos apskaičiuojamos taip:
25. Finansavimo gavėjai savo interneto svetainėse ar socialinių tinklų paskyrose, o jei tokių neturi – Savivaldybės interneto svetainėje, privalo viešinti informaciją, susijusią su Savivaldybės lėšomis finansuojamo Projekto vykdymu, t. y. Projekto aprašymą, nuotraukas ar vaizdo medžiagą iš organizuojamų renginių, Projekto ataskaitas ir kitą aktualią informaciją.
26. Atrinkti finansuoti Projektai ir Projektai, negavę finansavimo, skelbiami Savivaldybės interneto svetainėje (www.panevezys.lt).
V SKYRIUS
PROJEKTŲ FINANSAVIMAS
28. Su pareiškėju, kurio įgyvendinamam Projektui skirtas finansavimas, Savivaldybės administracijos direktorius sudaro Vaikų vasaros poilsio projekto finansavimo sutartį. Sutarties forma tvirtinama Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu.
29. Projektų vykdytojai prie sutarties prideda sąmatą, parengtą pagal formą BFP-1, patvirtintą Lietuvos Respublikos finansų ministro 2009 m. sausio 14 d. įsakymu Nr. 1K-006 (su vėlesniais pakeitimais).
30. Lėšos turi būti naudojamos tik pagal sąmatą sutartyje nurodytai veiklai vykdyti nuo sutarties pasirašymo dienos.
31. Vykdant Projektą sąmatoje galima numatyti išlaidas darbo užmokesčiui, faktinėms socialinio draudimo įmokoms, prekėms ir paslaugoms.
32. Nefinansuojamos Projekto išlaidos:
33. Sutartis įsigalioja tą dieną, kai ją pasirašo abi sutarties šalys, ir galioja tol, kol šalys įvykdo visus joje numatytus įsipareigojimus, arba sutartis yra nutraukiama.
34. Sutarties galiojimo metu Projekto vykdytojas neturi teisės perleisti jokių savo teisių ir pareigų, kylančių iš sutarties, tretiesiems asmenims.
35. Projekto teikėjas, pasirašęs sutartį su Savivaldybės administracija, atsako už Projekto įgyvendinimą ir tikslinį bei teisėtą lėšų panaudojimą.
VI SKYRIUS
ATSISKAITYMAS UŽ GAUTŲ LĖŠŲ PANAUDOJIMĄ IR PROJEKTŲ PRIEŽIŪRA
37. Projekto vykdytojas, gavęs finansavimą, turi atsiskaityti už gautų lėšų panaudojimą:
37.1. Savivaldybės administracijos Buhalterinės apskaitos skyriui iki termino, nurodyto sutartyje, pateikti biudžeto išlaidų sąmatos apyskaitą (forma Nr. 2, patvirtinta Lietuvos Respublikos finansų ministro 2008 m. gruodžio 31 d. įsakymu Nr. 1K-465 (su vėlesniais pakeitimais) ir buhalterinės apskaitos dokumentų, pagrindžiančių lėšų panaudojimą, suvestinę.
38. Nepanaudotos lėšos, skirtos Projektui įgyvendinti, turi būti grąžintos į Projekto vykdymo ir finansavimo sutartyse nurodytą Savivaldybės sąskaitą ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo Projekto įgyvendinimo dienos.
39. Išaiškėjus, kad Projekto lėšos panaudotos ne pagal paskirtį, Projekto teikėjas privalo jas grąžinti į sutartyje nurodytą Savivaldybės sąskaitą per 5 darbo dienas nuo įspėjimo gavimo dienos. Laiku negrąžinus lėšų, jos išieškomos įstatymų nustatyta tvarka.
40. Išaiškėjus, kad Projektas vykdomas ne tiksliai pagal įgyvendinimo planą ar Savivaldybės biudžeto lėšos naudojamos ne pagal Projekto sąmatą, Projekto finansavimas stabdomas. Projekto teikėjui pervestos lėšos ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo įspėjimo gavimo dienos turi būti grąžintos į Savivaldybės sąskaitą.
41. Projektams skirtos lėšos toliau nepervedamos tiems Projektų vykdytojams, kurie laiku neatsiskaito už panaudotas lėšas ir kuriems buvo nutrauktas ankstesnis Projekto finansavimas arba apie juos buvo gauta pagrįstų neigiamų atsiliepimų bent iš dviejų jų veiklą kontroliuojančių institucijų.
VII SKYRIUS
BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
43. Už informacijos ir pateiktų duomenų tikslumą, gautų lėšų buhalterinės apskaitos tvarkymą įstaigos atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
44. Projektų finansinę, veiklos priežiūrą ir kontrolę vykdo Savivaldybės administracijos Buhalterinės apskaitos, Švietimo ir jaunimo reikalų skyriai.
Vaikų vasaros poilsio projektų
finansavimo konkurso tvarkos aprašo
1 priedas
VAIKŲ VASAROS POILSIO PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSO PARAIŠKA
I. Bendro pobūdžio informacija
1. Projekto pavadinimas |
2. Besikreipiančios įstaigos, organizacijos pavadinimas |
3. Informacija apie projektą teikiančią ir vykdančią organizaciją: |
|
Kodas |
|
Adresas |
|
Miestas, rajonas ir pašto indeksas |
|
Telefonas (su tarpmiestiniu kodu) |
|
Faksas (su tarpmiestiniu kodu) |
|
Elektroninis paštas; interneto puslapis (jei tokį turi) |
|
Organizacijos banko rekvizitai (banko pavadinimas, kodas, sąskaitos numeris) |
4. Informacija apie projekto vadovą: |
|
Vardas ir pavardė |
|
Pareigos organizacijoje |
|
Adresas |
|
Telefonas (su tarpmiestiniu kodu) |
|
Faksas (su tarpmiestiniu kodu) |
|
Elektroninis paštas |
II. Projekto aprašymas
5. Projekto pristatymas (trumpas projekto pristatymas, tikslas, uždaviniai, metodai, problemos iškėlimas ir pagrindimas, laukiami rezultatai, nauda įgyvendinus projektą ir t. t.)
|
6. Projekto dalyviai: Bendras vaikų skaičius Iš jų socialinės rizikos šeimų ir globos namų vaikų skaičius |
7. Projekto tęstinumas, sklaida, tęstinių projektų atsiliepimai arba naujo projekto poreikio pagrįstumas |
|
|
8. Organizuojamos stovyklos tipas (pabraukti): |
|
|
stacionari, dieninė, turistinė |
||
9. Organizuojamos stovyklos profilis (pabraukti): |
bendro pobūdžio, kūrybinė, meninė, kraštotyrinė, sportinė, mokslinė, istorinė, kalbų mokymo, konfesinė, karinė ir kt. |
10. Projekto vykdymo laikas ir dienų skaičius (stacionarios stovyklos nurodo visas pamainas) Projekto vykdymo trukmė (nuo... iki...) Projekto vykdymo dienų skaičius |
III. Įgyvendinimo planas
11. Vykdomos priemonės, renginiai |
Vykdymo laikas |
Atsakingas vykdytojas |
Tiksli vieta |
|
|
|
|
|
|
|
|
IV. Projekto įgyvendinimo sąmata
12. Projekto išlaidos |
||||
Eil. Nr. |
Išlaidų pavadinimas |
Lėšos, prašomos iš biudžeto |
Kiti finansavimo šaltiniai |
Vienos dienos lėšų suma vaikui išlaikyti (visą projektui įgyvendinti reikalingą lėšų sumą padalykite iš projekte dalyvausiančių vaikų skaičiaus ir stovyklos darbo dienų skaičiaus) |
|
(detalizuokite) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IŠ VISO: |
|
|
|
13. Kiti finansavimo šaltiniai (nurodyti socialinius partnerius ar jungtinės programos dalyvius, lėšas)
V. Kita būtina informacija apie projekto teikėją
14. Prie paraiškos pridedama |
|
Projekto teikėjo registravimo Juridinių asmenų registre pažymėjimo kopija Projekto teikėjo įstatų (nuostatų) kopija Projekto vadovo ir vykdytojų gyvenimo aprašymai (CV), įrodantys jų kompetenciją Higienos pasas (stacionarioms stovykloms) Elektroninė paraiškos versija „Microsoft Word“ *doc formatu, įrašyta į elektroninę laikmeną (CD) ir kt. |
Įstaigos vadovas
A. V. (Parašas) (Vardas ir pavardė)
Vaikų vasaros poilsio projektų
finansavimo konkurso tvarkos aprašo
2 priedas
VAIKŲ VASAROS POILSIO PROJEKTŲ FINANSAVIMO
VERTINIMO FORMA
Paraiškos registracijos Nr. ________________________________________________________
Juridinio asmens pavadinimas _____________________________________________________
________________________________________________________________________________
Projekto pavadinimas ____________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
ADMINISTRACINIS VERTINIMAS |
||
1. |
Paraiška pristatyta laikantis nustatytų terminų |
TAIP NE |
2. |
Tinkamai užpildyta paraiška (elektroniniu paštu ar faksu atsiųstos, ranka rašytos paraiškos ir pan. nevertinamos) |
TAIP NE |
3. |
Visi dokumentai tvarkingai susegti į aplanką (puslapiai sunumeruoti, išvardyti pridedami priedai) |
TAIP NE |
4. |
Pridėta elektroninė paraiškos versija „Microsoft Word“ *doc formatu, įrašyta į elektroninę laikmeną (CD) |
TAIP NE |
5. |
Projekto vadovo ir vykdytojų gyvenimo aprašymai (CV), įrodantys jų kompetenciją |
TAIP NE |
6. |
Juridinio asmens registracijos ir įstatų (nuostatų) kopija Nuostatuose (įstatuose) yra įteisinta švietimo veikla |
TAIP NE |
7. |
Programos teikėjo registravimo Juridinių asmenų registre pažymėjimo kopija |
TAIP NE |
8. |
Higienos paso kopija (taikoma tik stacionarioms stovykloms) |
TAIP NE |
Pastaba: Projektas toliau nevertinamas, jei surinko bent vieną „NE“.
PROJEKTO VERTINIMAS
Vertinimo kriterijus |
Vertinimo kriterijaus išaiškinimas |
Balai |
|
1. |
Ar aiškiai suformuluotas ir realiai pasiekiamas tikslas? (0–2 balai) |
Tikslas deklaratyvus, sunkiai pasiekiamas – 0 Tikslas pakankamai aiškiai suformuluotas – 1 Tikslas aiškiai suformuluotas ir realiai pasiekiamas – 2 |
|
2. |
Ar projekto uždaviniai yra konkretūs, siejasi su konkurso uždaviniais, padeda siekti tikslo? (0–2 balai) |
Nekonkretūs – 0 Pakankamai konkretūs ir susiję – 1 Konkretūs ir realūs, padedantys siekti tikslo – 2 |
|
3. |
Ar taikomi metodai veiksmingi ir tinkami neformaliajam vaikų švietimui organizuoti? (0–2 balai) |
Netinkami ar mažai tinkami – 0 Iš dalies tinkami – 1 Tinkami – 2 |
|
4. |
Ar projekto rezultatai konkretūs, susiję su numatoma veikla, atitinka tikslą? (0–2 balai) |
Nesusiję, nekonkretūs – 0 Iš dalies susiję – 1 Konkretūs, ir susiję, atitinka tikslą – 2 |
|
5. |
Ar projekto veikla skirta vaikams, jiems įdomi ir patraukli? (0–2 balai) |
Mažai tikėtina, kad bus patraukli – 0 Pakankamai įdomi ir patraukli – 1 Labai įdomi ir patraukli, novatoriška, naudojamos netradicinės erdvės – 2 |
|
6. |
Ar planuojama veikla reali ir nuosekli, atitinka laukiamą rezultatą? (0–2 balai) |
Planavimas nekonkretus, planuojama silpnai – 0 Planuojama, bet nėra nuoseklumo – 1 Planavimas geras, nuoseklus – 2 |
|
7. |
Ar išsamiai aprašyta gerosios patirties sklaida? (0–2 balai) |
Nekonkreti, deklaratyvi – 0 Numatyta, bet nekonkretizuojama – 1 Numatyta išsamiai – 2 |
|
8. |
Ar vykdytojų kompetencija ir patirtis pakankama organizuoti neformalųjį vaikų švietimą? (0–2 balai) |
Neturi patirties – 0 Turi iki 2 metų projektų vykdymo patirtį – 1 Turi pakankamą patirtį vykdant neformaliojo vaikų švietimo projektus – 2 |
|
9. |
Ar skatinamas vaikų kūrybiškumas ir iniciatyva? (0–2 balai) |
Neskatinamas – 0 Iš dalies skatinamas – 1 Skatinamas visapusiškas vaikų kūrybiškumas ir iniciatyva – 2 |
|
10. |
Kiek vaikų dalyvauja projekte? (0–2 balai) |
Iki 50 – 0 Nuo 50 iki 200 – 1 Daugiau nei 200 – 2 |
|
11. |
Ar numatoma užimti rizikos šeimų ir globos namų vaikus? (0–1 balai) |
Nenumatoma – 0 Numatoma – 1 |
|
12. |
Kokia projekto veiklos trukmė? (0–2 balai) |
Apsiriboja 1 renginiu (stovyklos pamaina) – 1 Veikla apima daugiau nei vieną renginį (stovyklos pamainą) – 2 |
|
13. |
Ar numatytas projekto tęstinumas? (0–2 balai) |
Nenumatytas – 0 Projektas tęstinis arba numatyti veiksmai, užtikrinantys tęstinumą – 1 Projektas tęstinis ir numatyti veiksmai, užtikrinantys tęstinumą – 2 |
|
14. |
Ar projekte dalyvauja socialiniai partneriai? (0–1 balai) |
Nedalyvauja – 0 Dalyvauja – 1 |
|
15. |
Ar turi kitų finansavimo šaltinių? (0–2 balai) |
Neturi – 0 Turi – 2 |
|
16. |
Ar lėšos pagrįstos ir gerai argumentuotos? (0–2 balai) |
Pagrįstumas silpnas, lėšos naudojamos neefektyviai – 0 Lėšos iš dalies pagrįstos, naudojamos neefektyviai – 1 Prašomos lėšos pagrįstos, naudojamos efektyviai – 2 |
|
17. |
Ar pateikta vaizdinė medžiaga (jei projektas tęstinis), atsiliepimai arba poreikio analizė? (0–2 balai) |
Nėra nieko pateikta – 0 Pateiktas vienas iš kriterijų (vaizdinė medžiaga, atsiliepimai ar poreikio analizė) – 1 Viskas pateikta – 2 |
|
Iš viso: |
|
Vertintojo vardas ir pavardė, parašas ______________________________________
_______________________________________
Vaikų vasaros poilsio projektų
finansavimo konkurso tvarkos aprašo
3 priedas
VAIKŲ VASAROS POILSIO PROJEKTO VEIKLOS ATASKAITA
______ m. __________ ___ d.
(dokumento sudarymo data)
1. Projekto vykdytojo pavadinimas ____________________________________________
2. Adresas, telefonas, faksas, el. paštas _________________________________________
3. Projekto pavadinimas _____________________________________________________
4. Projekto vadovo vardas ir pavardė, pareigos, telefonas, faksas, el. paštas
____________________________________________________________________________
5. Stovyklos tipas (pabraukti): dieninė stovykla; turistinė stovykla; stacionari stovykla; užimtumo stovykla.
6. Stovyklos veiklos kryptis
Bendro pobū-džio |
Me-ninė |
Turisti-nė |
Spor-tinė |
Konfe-sinė |
Kari-nė |
Krašto- tyrinė |
Moks- linė |
Kalbų |
Kita |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Informacija apie projekto dalyvius
Sutartyje nurodytas vaikų skaičius
|
Vaikų, dalyvavusių projekte, skaičius (iš jų socialinės rizikos šeimų ir globos namų vaikų skaičius) |
Suaugusiųjų skaičius |
|
Mokytojų |
Kitų darbuotojų (detalizuokite) |
||
|
|
|
|
Iš viso: |
8. Informacija apie lėšas projektui vykdyti
Savivaldybės lėšos |
Labdara ir parama |
Tėvų lėšos |
Kitos lėšos |
Iš viso gauta lėšų |
|
|
|
|
|
Liko nepanaudota lėšų _________________________________
Projekto dalyvio mokestis (kelialapio kaina vaikui ar pan.) ________________
9. Pasiekti rezultatai (įvykę renginiai ir t. t.) _______________________________________
10. Informavimas apie galimybę dalyvauti projekte ________________________________
11. Kokiais būdais vertintas projekto veiksmingumas (apklausa, ekspertų vertinimai ir pan.) ____________________________________________________________________________
12. Siūlymai, pageidavimai ____________________________________________________
13. Nelaimingi atsitikimai, traumos, vaikų susirgimai (nurodyti skaičių ir pobūdį) ____________________________________________________________________________
14. Ataskaitą rengusio asmens vardas ir pavardė, darbovietė, pareigos, telefonas, faksas, el. paštas ____________________________________________________________________
Projekto vykdytojas
(pareigos) (parašas) (vardas ir pavardė)
(data)