LIETUVOS TRANSPORTO SAUGOS ADMINISTRACIJOS
DIREKTORIUS
ĮSAKYMAS
DĖL LIETUVOS TRANSPORTO SAUGOS ADMINISTRACIJOS TRANSPORTO PRIEMONIŲ NAUDOJIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO
2022 m. gruodžio 7 d. Nr. 2BE-310
Vilnius
Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1998 m. lapkričio 17 d. nutarimo Nr. 1341 „Dėl tarnybinių lengvųjų automobilių biudžetinėse įstaigose“ 4.1 papunkčiu:
1. T v i r t i n u Lietuvos transporto saugos administracijos transporto priemonių naudojimo tvarkos aprašą (pridedama).
2. P r i p a ž į s t u netekusiu galios Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus 2018 m. lapkričio 28 d. įsakymą Nr. 2BE-406 „Dėl Lietuvos transporto saugos administracijos transporto priemonių naudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ su visais pakeitimais ir papildymais.
3. P a v e d u Bendrųjų reikalų skyriui su šiuo įsakymu supažindinti Lietuvos transporto saugos administracijos (toliau – Administracija) valstybės tarnautojus, darbuotojus, dirbančius pagal darbo sutartis, ir Nacionalinį bendrųjų funkcijų centrą.
4. N u s t a t a u, kad šis įsakymas nustatyta tvarka skelbiamas Teisės aktų registre ir Administracijos interneto svetainėje.
PATVIRTINTA
Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus 2022 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. 2BE-310
LIETUVOS TRANSPORTO SAUGOS ADMINISTRACIJOS TRANSPORTO PRIEMONIŲ NAUDOJIMO TVARKOS APRAŠAS
I SKYRIUS
BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Lietuvos transporto saugos administracijos transporto priemonių naudojimo tvarkos aprašas (toliau – Aprašas) skirtas nustatyti transporto priemonių naudojimo, saugojimo, techninės priežiūros, remonto, ridos ir degalų apskaitos, kelionės lapų pildymo ir naudojimo priežiūros tvarką, Lietuvos transporto saugos administracijos valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, (toliau – darbuotojai) naudojančių transporto priemones, teises ir pareigas.
2. Aprašas parengtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1998 m. lapkričio 17 d. nutarimu Nr. 1341 „Dėl tarnybinių lengvųjų automobilių biudžetinėse įstaigose“ ir Pavyzdinėmis tarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo biudžetinėse įstaigose taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. gegužės 27 d. nutarimu Nr. 543 „Dėl Pavyzdinių tarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo biudžetinėse įstaigose taisyklių patvirtinimo“.
3. Lietuvos transporto saugos administracijos (toliau – Administracija) transporto priemonės išlaikomos iš Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro patvirtintos valstybės biudžeto programos transporto išlaikymo išlaidoms skirtų asignavimų.
4. Transporto priemonės Administracijos direktoriaus įsakymu priskiriamos asmenims, kurie turi vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti atitinkamos kategorijos transporto priemonę, ir kitus dokumentus ar leidimus, būtinus vairuoti skiriamą tarnybinį automobilį (toliau – asmuo, kuriam priskirta transporto priemonė). Asmuo, kuriam priskirta transporto priemonė, praradęs teisę vairuoti transporto priemonę, nedelsdamas, bet ne vėliau kaip kitą darbo dieną telefonu ir raštu apie tai informuoja savo tiesioginį vadovą.
II SKYRIUS
TRANSPORTO PRIEMONIŲ NAUDOJIMAS
6. Transporto priemonės (išskyrus priekabas ir specialiąsias transporto priemones, kurių žymėjimą reglamentuoja kiti teisės aktai) turi būti pažymėtos Administracijos pavadinimu ir (arba) patvirtintu logotipu. Transporto priemones draudžiama žymėti daugkartinio naudojimo žymėjimo priemonėmis.
7. Darbuotojai transporto priemonėmis naudotis gali tik tarnybiniams pavedimams ir funkcijoms vykdyti. Darbuotojai, kurie naudojasi transporto priemone, atsako už transporto priemonių švarą ir saugą naudojimo metu.
8. Darbuotojai netolimais maršrutais (kai važiavimo suminis atstumas iki 100 km) važiuoja elektromobiliu, o kitomis transporto priemonėmis – tik tuomet, kai elektromobilį naudoja kiti darbuotojai arba jo naudoti nėra galimybės.
9. Teisę naudoti transporto priemonę su įjungtais mėlynos spalvos švyturėliais turi darbuotojas, kuris pagal nustatytą tvarką turi išduotą specialų galiojantį pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti kelių transporto priemones su specialiaisiais šviesos ir garso signalais.
10. Darbuotojai gali naudotis transporto priemonėmis turėdami galiojantį tinkamos kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Darbuotojas, praradęs teisę vairuoti transporto priemonę, nedelsdamas, bet ne vėliau kaip kitą darbo dieną telefonu ir raštu informuoja savo tiesioginį vadovą ir asmenį, kuriam priskirta transporto priemonė (informuojamas tik tas asmuo, kuriam priskirta transporto priemonė, kuris yra atsakingas už transporto priemones, naudojamas darbuotojo struktūriniame padalinyje (pagal vietą)).
11. Darbuotojai privalo vadovautis Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatymu, Kelių eismo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. gruodžio 11 d. nutarimu Nr. 1950 „Dėl Kelių eismo taisyklių patvirtinimo“, atitinkamos transporto priemonės eksploatavimo instrukcija, transporto priemonės draudimo sutarties reikalavimais ir draudimo rūšies taisyklėmis, transporto priemonės apsaugos sistemos eksploatavimo taisyklėmis ir darbų saugos instrukcijomis.
III SKYRIUS
TRANSPORTO PRIEMONIŲ Kelionės lapų pildymAS, DARBUOTOJŲ, KURIEMS PRISKIRTOS TRANSPORTO PRIEMONĖS, IR DARBUOTOJŲ, KURIEMS LEIDŽIAMA VAIRUOTI TRANSPORTO PRIEMONES, PAREIGOS
12. Transporto priemonės naudojimo apskaitos dokumentas yra transporto priemonės kelionės lapas (1 priedas) (toliau – kelionės lapas), kurį pagal darbuotojo, kuris vairavo transporto priemonę, pateiktus duomenis užpildo asmuo, kuriam priskirta transporto priemonė.
13. Už teisingų duomenų pateikimą darbuotojui, kuriam priskirta transporto priemonė, atsakingas darbuotojas, kuris naudojasi transporto priemone. Darbuotojas, ketinantis naudotis transporto priemone, privalo:
13.1. „Microsoft Outlook“ sistemoje rezervuoti planuojamą naudoti transporto priemonę, išskyrus Administracijos priežiūros keliuose funkcijoms vykdyti naudojamas transporto priemones;
13.3. įsitikinti, ar:
13.3.4. yra transporto priemonės registracijos, techninės apžiūros, draudimo dokumentai bei degalų kortelė;
14. Apie 13 punkte nustatytus trūkumus darbuotojas, ketinantis naudotis transporto priemone, nedelsdamas privalo informuoti darbuotoją, kuriam priskirta transporto priemonė, ir vadovautis tolesniais jo nurodymais, o pastebėjus bent vieną 13.3.1, 13.3.3 ir / ar 13.3.4 papunkčiuose nurodytą trūkumą darbuotojui draudžiama išvažiuoti iš transporto priemonės saugojimo vietos. Neinformavęs šiame punkte nurodyto asmens ir pradėdamas naudotis transporto priemone darbuotojas patvirtina, kad transporto priemonė atitinka Aprašo 13 punkte išvardytus reikalavimus.
15. Darbuotojas, grąžindamas transporto priemonę saugoti, privalo:
15.1. nedelsdamas po kelionės (tą pačią darbo dieną) elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute darbuotojui, kuriam priskirta transporto priemonė, pateikti šią informaciją:
15.1.2. vietovės, iš kurios išvykstama, adresą (jei išvykstama iš tos vietos, kurioje yra saugoma atitinkama transporto priemonė (Aprašo 26 punktas), nurodomas žymėjimas „P“), nurodoma vietovė, į kurią buvo vykstama (jei važinėjama po miestą, nurodomas miesto pavadinimas, pvz., P – Vilnius (gali būti nurodytas adresas, jeigu tiksliai žinoma, kur vykstama) – P), ir vietovė, į kurią buvo grįžtama (jei grįžtama į vietovę, kurioje transporto priemonė yra saugoma, nurodomas žymėjimas „P“, tačiau jeigu transporto priemonės naudojimo dieną transporto priemonė negrįžta į saugojimo vietą („P“), nurodomas tikslus adresas, kur paliekama transporto priemonė, pvz., „P – Klaipėda, Žygimantų g. 2“;
15.2. degalų bake palikti degalų ne mažiau kaip 1/4 bako talpos arba pripildyti transporto priemonės degalų baką;
16. Asmuo, kuriam priskirta transporto priemonė, privalo:
16.1. paskutinę einamojo mėnesio darbo dieną užtikrinti, kad transporto priemonės degalų bakas būtų pilnas, jeigu to nepadarė darbuotojas, kuris paskutinis naudojosi transporto priemone;
16.2. ne vėliau kaip iki einamojo mėnesio 5 dienos (jeigu einamojo mėnesio 5 diena yra ne darbo diena, tai ne vėliau kaip kitą darbo dieną) užpildyti praėjusio mėnesio kelionės lapą, įdėti į dokumentų valdymo sistemą „Avilys“ ir jį pasirašyti; jeigu užpildžius kelionės lapą trūksta duomenų arba yra neatitikimų, asmuo, kuriam priskirta transporto priemonė, privalo kreiptis į Administracijos darbuotojus su prašymu pateikti Aprašo 15.1 papunktyje nurodytą trūkstamą informaciją arba ją patikslinti, o jei transporto priemonėje yra telemetrinis įrenginys, perkelti informaciją į kelionės lapą iš telemetrinio įrenginio programos; kelionės lapo duomenis apie nuvažiuotą atstumą sutikrinti su telemetrinio įrenginio duomenimis;
16.3. stebėti, ar darbuotojų, kurie paskutiniai naudojosi transporto priemone, nurodyti odometro rodmenys kelionės pradžioje sutampa su prieš tai transporto priemonę vairavusio asmens nurodytais odometro rodmenimis kelionės pabaigoje, ar faktinis degalų sunaudojimas atitinka nustatytą transporto priemonės degalų normą; jei faktinis degalų sunaudojimas yra mažesnis arba didesnis už nustatytą degalų normą, apskaičiuoti jį pagal faktinius duomenis;
16.4. jeigu faktinės degalų sąnaudos viršija nustatytą degalų normą, per 3 (tris) darbo dienas nuo neatitikimų / pažeidimų pastebėjimo momento per dokumentų valdymo sistemą „Avilys“ pateikti pagrįstus paaiškinimus kartu su Aprašo 15 punkte nurodyta informacija Bendrųjų reikalų skyriaus patarėjui, atsakingam už turto valdymą;
16.5. su pasirašytu praėjusio mėnesio kelionės lapu supažindinti visus darbuotojus, kurie atitinkamą mėnesį vairavo transporto priemonę, per dokumentų valdymo sistemą „Avilys“ ne vėliau kaip iki dešimtos einamojo kalendorinio mėnesio dienos; jeigu dešimta einamojo mėnesio diena yra ne darbo diena, su užpildytais ir pasirašytais kelionės lapais šiame punkte nurodytus asmenis supažindinti ne vėliau kaip kitą darbo dieną;
16.6. užtikrinti, kad kartą per savaitę būtų apžiūrėta transporto priemonė, vizualiai įvertinta jos techninė būklė, patikrintas valstybinės techninės apžiūros ir automobilio civilinės atsakomybės draudimo galiojimas, informuoti Bendrųjų reikalų skyriaus patarėją, atsakingą už turto valdymą, dėl būtinumo atlikti transporto priemonės techninę apžiūrą / remontą, įsigyti privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą; užtikrinant techninės apžiūros atlikimą laiku, organizuoti transporto priemonių registravimą techninei apžiūrai; transporto priemonių remonto darbai, prieš juos įsigyjant, privalomai derinami su Bendrųjų reikalų skyriaus patarėju, atsakingu už turto valdymą;
16.7. užtikrinti, kad priskirtų automobilių salonų priekyje, aiškiai matomose vietose, būtų užklijuotas atspausdintas užrašas, kuriame būtų nurodyta Aprašo 15 punkte išdėstyta informacija;
16.8. jeigu 2 (du) mėnesius iš eilės faktinės degalų sąnaudos neatitinka (viršija arba nesiekia) Administracijos direktoriaus įsakymu nustatytų degalų sunaudojimo normų daugiau kaip 15 procentų, per 10 (dešimt) darbo dienų nuo neatitikimų pastebėjimo momento organizuoja kontrolinį transporto priemonės važiavimą remiantis Aprašo 2 priede nustatyta tvarka; tokiu atveju kontrolinis važiavimas vykdomas tik su neatitikimų turinčia transporto priemone;
IV SKYRIUS
DEGALŲ ĮSIGIJIMAS IR DEGALŲ KORTELIŲ NAUDOJIMAS
20. Darbuotojas, praradęs degalų kortelę, nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 4 val. nuo momento, kai pastebėjo arba turėjo ir galėjo pastebėti šios kortelės praradimo faktą, telefonu ir elektroniniu paštu informuoja degalų tiekėją, su kuriuo sudaryta sutartis, apie būtinybę užblokuoti kortelę, nurodydamas jos numerį. Papildomai telefonu ir elektroniniu paštu informuoja tiesioginį vadovą, Bendrųjų reikalų skyriaus patarėją, atsakingą už turto valdymą, ir asmenį, kuriam priskirta transporto priemonė, nurodydamas prarastos kortelės numerį, jos praradimo ir blokavimo laiką, vietą ir kitas netekimo aplinkybes. Šiame punkte nustatyta tvarka neinformavus apie degalų kortelės praradimą ir dėl to Administracijai patyrus nuostolių, juos atlygina degalų kortelę praradęs Administracijos darbuotojas.
22. Pilantis degalus užsienyje ar už grynuosius pinigus, būtina gauti sąskaitą faktūrą arba čekį, kurie pateikiami Strateginio planavimo skyriui, įrašant patirtas išlaidas, užpildant avanso apyskaitą apie komandiruotės metu patirtas išlaidas.
23. Jei įsipylus degalų kortele negalima pasinaudoti, galima atsiskaityti grynaisiais pinigais, tačiau būtina gauti fiskalinį kasos aparato čekį, kuris pateikiamas Strateginio planavimo skyriui, užpildant avanso apyskaitos formą. Čekyje turi būti nurodytas Administracijos, kaip pirkėjo, kodas 188647255.
24. Įsipylus ne tos rūšies degalų, skirtų transporto priemonėms, nedelsiant informuojamas darbuotojas, kuriam priskirta transporto priemonė, toliau tęsti kelionę draudžiama. Pildant kelionės lapą dėl šiame punkte nurodytų aplinkybių pateikiamas paaiškinimas Bendrųjų reikalų skyriaus patarėjui, atsakingam už turto valdymą.
V SKYRIUS
TRANSPORTO PRIEMONIŲ NAUDOJIMO PRIEŽIŪRA
25. Bendrųjų reikalų skyriaus patarėjas, atsakingas už turto valdymą:
25.1. vadovaudamasis Aprašo 2 priedu ne vėliau kaip per 10 (dešimt) darbo dienų organizuoja naujai įsigytų transporto priemonių degalų sunaudojimo normų nustatymą ir ne vėliau kaip per 10 (dešimt) darbo dienų teikia jas Administracijos direktoriui tvirtinti;
25.2. organizuoja transporto priemonių išlaidų apskaitą (išlaidos degalams nurašomos mėnesiui pasibaigus (3 priedas), taikant patvirtintą degalų normą 100 km ridos ir pateikus išlaidas patvirtinančius dokumentus);
25.3. organizuoja vinječių įsigijimą transporto priemonėms, transporto priemonių draudimą teisės aktuose nustatyta tvarka;
25.5. darbuotojų pateiktus paaiškinimus, nurodytus Aprašo 16.4 papunktyje, perduoda Teisės ir rizikų valdymo skyriaus patarėjai, atsakingai už korupcijos prevenciją, analizuoti dėl galimos darbuotojo kaltės dėl degalų išeikvojimo, o nustačius darbuotojo kaltę, ir dėl tokių nuostolių atlyginimo galimybės; jei degalų sąnaudos viršytos ne dėl darbuotojų kaltės, teikia Administracijos direktoriui tvirtinti pakeistą transporto priemonių degalų sunaudojimo normą;
25.6. įvykus draudžiamajam įvykiui, organizuoja atstovavimą ar atstovauja Administracijai sprendžiant klausimus su draudikais;
25.7. Strateginio planavimo skyriui pateikia duomenis apie ataskaitinio mėnesio elektromobiliui įkrauti sunaudotą elektros energiją;
25.9. užtikrina, kad einamoji transporto priemonių techninė priežiūra būtų atliekama kokybiškai ir priimtiniausiomis sąlygomis, transporto priemonių naudojimo išlaidos neviršytų ketvirčiui ir metams skirtų lėšų limito;
25.10. planuoja kitų metų transporto priemonių išlaikymo išlaidų poreikį ir jį teikia Strateginio planavimo skyriui šio skyriaus nurodytais terminais, prižiūri, kad Administracijos sąmatoje suplanuoti asignavimai transporto priemonėms išlaikyti neviršytų Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro patvirtinto dydžio asignavimų;
VI SKYRIUS
TRANSPORTO PRIEMONIŲ SAUGOJIMAS
26. Transporto priemonės ir priekabos su stabdžių stendais po darbo, poilsio ir (ar) švenčių dienomis saugomos Administracijos garažuose ir / ar stovėjimo aikštelėse arba kitose vietose, suderinus su kitų įmonių / įstaigų vadovais, išskyrus atvejus, kai vykstama į komandiruotes.
27. Saugojimo ar stovėjimo vietoje paliekamas transporto priemones darbuotojai turi užrakinti ir įjungti apsauginę signalizaciją, jei tokia sumontuota. Transporto priemonėse draudžiama palikti transporto priemonės registracijos liudijimą ir kitus dokumentus, transporto priemonių matomose vietose – bet kokius daiktus.
28. Komandiruotės metu, jeigu į ją vykstama transporto priemone, transporto priemonė pastatoma į saugomą aikštelę arba į kitą saugią vietą (saugomą teritoriją, garažą ir pan.).
29. Išlaidas už transporto priemonės stovėjimą mokamoje stovėjimo vietoje darbo, komandiruotės metu apmoka Administracija, pateikus išlaidas patvirtinančius dokumentus. Sumokėti už transporto priemonės stovėjimą mokamoje stovėjimo vietoje galima tarnybiniu mobiliuoju telefonu naudojant tam skirtą aplikaciją.
VII SKYRIUS
TRANSPORTO PRIEMONIŲ DRAUDIMAS, DRAUDŽIAMIEJI ĮVYKIAI
30. Įvykus vagystei, eismo įvykiui ar kitaip apgadinus transporto priemonę, ją vairavęs darbuotojas privalo:
30.1. nedelsdamas pranešti policijai, prireikus imtis visų reikiamų priemonių, kad būtų suteikta pirmoji medicinos pagalba nukentėjusiesiems, iškviesti medicinos pagalbą;
30.2. tais atvejais, kai eismo įvykyje dalyvavusių transporto priemonių vairuotojai sutaria dėl jo aplinkybių ir policijos į įvykio vietą nekviečia, užpildyti ir pasirašyti eismo įvykio deklaraciją;
30.3. nufotografuoti ir, jei yra galimybė, nufilmuoti eismo įvykio vietą ar kitomis aplinkybėmis apgadintą transporto priemonę bei apie vagystę, eismo įvykį ar kitomis aplinkybėmis apgadintą transporto priemonę nedelsdamas žodžiu (telefonu) ir ne vėliau kaip kitą darbo dieną raštu pranešti tiesioginiam vadovui, darbuotojui, kuriam priskirta transporto priemonė, ir Bendrųjų reikalų skyriaus patarėjui, atsakingam už turto valdymą, kuris organizuoja tolesnius veiksmus, susijusius su transporto priemone; vaizdinė medžiaga (eismo įvykio ar kitomis aplinkybėmis apgadintos transporto priemonės) privalomai pridedama prie pranešimo raštu;
31. Bendrųjų reikalų skyriaus patarėjas, atsakingas už turto valdymą, įvykus vagystei, eismo įvykiui ar kitaip apgadinus transporto priemonę, privalo:
31.1. nedelsdamas, jei nėra galimybės, ne vėliau kaip kitą darbo dieną apie draudžiamąjį įvykį pranešti draudimo bendrovei;
31.2. draudiko atstovui pareikalavus, sugadintą Administracijos transporto priemonę pristatyti (iki remonto) defektams nustatyti;
VIII SKYRIUS
BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
Lietuvos transporto saugos administracijos
transporto priemonių naudojimo tvarkos
aprašo
2 priedas
TRANSPORTO PRIEMONIŲ DEGALŲ NORMOS NUSTATYMO TAISYKLĖS
1. Lietuvos transporto saugos administracijos (toliau – Administracija) direktoriaus įsakymu yra sudaroma Transporto priemonių degalų sunaudojimo normų nustatymo komisija (toliau – Komisija), susidedanti ne mažiau kaip iš trijų valstybės tarnautojų ir / ar darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis.
2. Dalyvaujant Komisijai, kontrolinis važiavimas atliekamas tokia tvarka:
2.1. prieš pradedant kontrolinį važiavimą, transporto priemonės degalų bakas turi būti pilnai pripiltas;
2.3. kontrolinis važiavimas atliekamas iš eilės 2 (du) kartus transporto priemone važiuojant realiomis eksploatacijos sąlygomis; atlikus kontrolinį važiavimą transporto priemone ne mažiau kaip 50 (penkiasdešimt) kilometrų, vėl pilnai pripilamas degalų bakas;
2.4. atliekant kontrolinį važiavimą turi būti naudojami degalai, nurodyti transporto priemonės gamintojo techniniuose reikalavimuose;
2.6. padangų matmenys ir oro slėgis jose turi atitikti transporto priemonės gamintojo rekomendacijas;
3. Komisija, atlikusi 2 (du) kontrolinius važiavimus, nustato ir pasiūlo Administracijos direktoriui tvirtinti pateiktą transporto priemonės degalų sunaudojimo normą l/100 km.
Lietuvos transporto saugos administracijos
transporto priemonių naudojimo tvarkos aprašo
4 priedas
(Lietuvos transporto saugos administracijos transporto priemonių degalų normos nustatymo akto forma)
LIETUVOS TRANSPORTO SAUGOS ADMINISTRACIJOS TRANSPORTO PRIEMONIŲ DEGALŲ NORMOS NUSTATYMO AKTAS
__________________ Nr. ____________
(data)
Transporto priemonės markė, modelis, valstybinis Nr. |
|
Transporto priemonės gamybos metai |
|
Variklio darbinis tūris (cm3) |
|
Degalų pavadinimas |
|
Degalų bako talpa (l) |
|
Degalų kiekis degalų bake išvykstant (l) |
Odometro rodmuo išvykstant (km) |
Odometro rodmuo grįžus (km) |
Rida kelionėje (km) |
Įpilta degalų grįžus (l) |
Degalų sunaudojimo norma l/100km |
|
|
|
|
|
|
Išvada:
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Komisija:
___________________________ _______________ _______________________
(pareigybė) (parašas) (vardas ir pavardė)
___________________________ _______________ _______________________
(pareigybė) (parašas) (vardas ir pavardė)
___________________________ _______________ _______________________
(pareigybė) (parašas) (vardas ir pavardė)
___________________________ _______________ _______________________
(pareigybė) (parašas) (vardas ir pavardė)
______________________