LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS IR BALTARUSIJOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS SUSITARIMAS DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS IR BALTARUSIJOS RESPUBLIKOS PASIENIO GYVENTOJŲ KELIONIŲ TVARKOS

 

Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir Baltarusijos Respublikos Vyriausybė, toliau – Šalys,

vadovaudamosi 1995 m. vasario 6 d. Lietuvos Respublikos ir Baltarusijos Respublikos sutarties dėl geros kaimynystės ir bendradarbiavimo nuostatomis ir 2006 m. gruodžio 20 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1931/2006, nustatančio vietinio eismo per valstybių narių išorines sausumos sienas taisykles ir iš dalies keičiančio Šengeno konvencijos nuostatas, 13 straipsniu;

išreikšdamos norą plėtoti bei stiprinti abiejų valstybių tautų bendradarbiavimą;

siekdamos palengvinti abipusio valstybės sienos kirtimo tvarką asmenims, nuolat gyvenantiems pasienio teritorijose,

 

s u s i t a r ė:

 

1 straipsnis

 

Šiame Susitarime vartojamos sąvokos:

Valstybės siena – Lietuvos ir Baltarusijos valstybės siena, nustatyta vadovaujantis 1995 m. vasario 6 d. Lietuvos Respublikos ir Baltarusijos Respublikos sutartimi dėl Lietuvos ir Baltarusijos valstybės sienos.

Pasienio teritorijos – Lietuvos Respublikos ir Baltarusijos Respublikos administraciniai ir teritoriniai vienetai prie Lietuvos ir Baltarusijos valstybės sienos, nurodyti šio Susitarimo prieduose, kurie yra neatsiejama šio Susitarimo dalis.

Pasienio gyventojai – Lietuvos Respublikos ir Baltarusijos Respublikos piliečiai, trečiųjų valstybių piliečiai ir asmenys be pilietybės, teisėtai gyvenantys pasienio teritorijoje ne mažiau kaip vienus metus, taip pat kartu su jais gyvenantys: sutuoktinis, nepilnamečiai vaikai bei asmenys, kuriems nustatyta globa ar rūpyba.

Vietinio eismo per sieną leidimas (toliau – Leidimas) – nustatyto pavyzdžio dokumentas, išduodamas pasienio gyventojams ir suteikiantis jiems teisę daug kartų atvykti, išvykti ir būti tiktai kitos Šalies valstybės pasienio teritorijoje.

Galiojantis kelionės dokumentas – dokumentas, suteikiantis teisę kirsti bendrą Šalių valstybės sieną.

 

2 straipsnis

 

Pasienio gyventojai, turintys galiojančius Leidimus, turi teisę per Šalių valstybių geležinkelių ir automobilių kelių valstybės sienos perėjimo punktus atvykti, išvykti ir vykti į Leidime nurodytą kitos Šalies valstybės pasienio teritoriją ir būti joje ne ilgiau kaip 90 dienų per pusę metų, skaičiuojant nuo pirmosios atvykimo į kitos Šalies valstybės teritoriją dienos.

 

3 straipsnis

 

Šis Susitarimas neatleidžia vienos Šalies valstybės pasienio gyventojų nuo pareigos laikytis kitos Šalies valstybės teritorijoje galiojančių įstatymų ir kitų norminių teisės aktų.

 

4 straipsnis

 

1. Leidimas suteikia teisę vienos Šalies valstybės pasienio gyventojams būti tiktai kitos Šalies valstybės pasienio teritorijoje ir tai yra atitinkamai pažymėta Leidime.

2. Leidimas nesuteikia teisės verstis darbine ar verslo veikla, kuriai reikia gauti atitinkamą Leidimą Šalių valstybių nacionalinių teisės aktų nustatyta tvarka.

3. Pasienio gyventojai, su Leidimais atvykę į kitos Šalies valstybės teritoriją, neturi teisės išvykti už pasienio teritorijos ribų, išskyrus šio Susitarimo 13 straipsnio 2 dalyje nurodytus atvejus, net turėdami galiojančias vizas.

 

5 straipsnis

 

Vienos Šalies valstybės pasienio gyventojai dėl Leidimo išdavimo kreipiasi į kitos Šalies valstybės diplomatines atstovybes ir konsulines įstaigas (toliau – konsulinės įstaigos) paprastai pagal jiems priskirtą konsulinę apygardą.

 

6 straipsnis

 

1. Leidimai išduodami Baltarusijos Respublikos pasienio gyventojams, jeigu jie:

a) ne mažiau kaip vienus metus gyvena Šalies valstybės pasienio teritorijoje ir pateikia tai patvirtinančius dokumentus;

b) įrodo, kad turi giminystės ryšių arba pagrįstų ekonominių, prekybinių, kultūrinių, susijusių su švietimu, mokslu, sportu, humanitarinių, socialinių ar kitų svarbių priežasčių lankytis kitos Šalies valstybės pasienio teritorijoje arba valdo nekilnojamąjį turtą kitos Šalies valstybės pasienio teritorijoje;

c) turi galiojantį kelionės dokumentą;

d) nėra asmenys, dėl kurių Šengeno informacinėje sistemoje buvo įvestas perspėjimas neįsileisti;

e) nėra laikomi keliančiais grėsmę kurios nors iš Europos Sąjungos valstybių narių viešajai tvarkai, vidaus saugumui, visuomenės sveikatai ar tarptautiniams santykiams, ir ypač jei Europos Sąjungos valstybių narių nacionalinėse duomenų bazėse nėra įvestas perspėjimas neįsileisti dėl tų pačių priežasčių.

2. Leidimai išduodami Lietuvos Respublikos pasienio gyventojams, jeigu jie:

a) ne mažiau kaip vienus metus gyvena Šalies valstybės pasienio teritorijoje ir pateikia tai patvirtinančius dokumentus;

b) įrodo, kad turi giminystės ryšių arba pagrįstų ekonominių, prekybinių, kultūrinių, susijusių su švietimu, mokslu, sportu, humanitarinių, socialinių ar kitų svarbių priežasčių lankytis kitos Šalies valstybės pasienio teritorijoje arba valdo nekilnojamąjį turtą kitos Šalies valstybės pasienio teritorijoje;

c) turi galiojantį kelionės dokumentą;

d) nėra asmenys, kuriems uždrausta atvykti į Baltarusijos Respublikos teritoriją arba nėra nepageidaujami asmenys vadovaujantis nacionalinės teisės aktais;

e) nėra laikomi keliančiais grėsmę Baltarusijos Respublikos nacionaliniam saugumui, viešajai tvarkai ar gyventojų sveikatai.

3. Šio straipsnio 1 ir 2 dalių a) punktų reikalavimai dėl gyvenimo trukmės netaikomi kartu su Šalies valstybės pasienio gyventoju gyvenantiems: jo sutuoktiniui, nepilnamečiams vaikams bei asmenims, kuriems nustatyta globa ar rūpyba.

 

7 straipsnis

 

Leidimai išduodami per 20 darbo dienų nuo prašymo išduoti Leidimą gavimo konsulinėje įstaigoje dienos. Išimtiniais atvejais šis terminas gali būti pratęstas iki 30 darbo dienų.

 


8 straipsnis

 

Leidimas išduodamas nuo 1 iki 5 metų, tačiau ne ilgiau, negu pateikto kelionės dokumento galiojimo terminas.

 

9 straipsnis

 

1. Už prašymo išduoti Leidimą nagrinėjimą imamas 20 eurų konsulinis mokestis.

2. Leidimai išduodami nemokamai:

a) vaikams iki 6 metų;

b) moksleiviams ir dieninio skyriaus studentams;

c) asmenims, vyresniems negu 60 metų;

d) 1 ir 2 grupės invalidams arba asmenims su negalia, kuriems nustatytas neviršijantis 35 procentų darbingumo lygis, pripažintiems tokiais vadovaujantis Šalių valstybių nacionaliniais teisės aktais;

e) tuo atveju, jei toliau naudoti kelionės dokumento neįmanoma, – išduodant naują Leidimą likusiam ankstesnio Leidimo galiojimo terminui;

f) Lietuvos Respublikos piliečiams, nuolat gyvenantiems Lietuvos Respublikos teritorijoje, kurie išsaugo teisę įgyti Baltarusijos Respublikos pilietybę registruodamiesi, kaip nustatyta pagal Baltarusijos Respublikos teisės aktus, bei jų šeimų nariams, pateikusiems atitinkamus dokumentus, taip pat Baltarusijos Respublikos piliečiams, nuolat gyvenantiems Baltarusijos Respublikos teritorijoje, turintiems atitinkamus pažymėjimus apie teisės į Lietuvos Respublikos pilietybę išsaugojimą, bei jų šeimų nariams, įrašytiems į šiuos pažymėjimus.

 

10 straipsnis

 

Už dokumentų dėl Leidimo išdavimo priėmimą, nagrinėjimą ir kitų veiksmų, susijusių su Leidimo išdavimu, atlikimą abi Šalys neima jokio papildomo mokesčio ar rinkliavos, išskyrus tuos, dėl kurių susitarta šio Susitarimo 9 straipsnyje nustatyta tvarka.

 

11 straipsnis

 

Šiame Susitarime nereglamentuojami klausimai, susiję su atsisakymu išduoti Leidimą, jo panaikinimu arba atšaukimu, taip pat atsisakymu leisti atvykti į Šalių teritoriją ar būti joje arba buvimo savo valstybės teritorijoje laiko sutrumpinimu ir išsiuntimo iš Šalies įvykdymu kitos Šalies valstybės pasienio gyventojui reglamentuojami Lietuvos Respublikos teisės aktuose bei Europos Sąjungos teisės aktuose iš vienos pusės ir Baltarusijos Respublikos teisės aktuose iš kitos pusės.

 

12 straipsnis

 

1. Vienos Šalies valstybės pasienio gyventojai, kirsdami Šalių valstybių sieną ir būdami kitos Šalies valstybės pasienio teritorijoje, privalo turėti Leidimą ir galiojantį kelionės dokumentą. Šalys pasikeičia kelionės dokumentų sąrašais.

2. Šalių valstybių sienos kirtimo spaudai ar kitos žymos į Leidimą ir į kelionės dokumentą nededami.

3. Lietuvos Respublikos pasienio gyventojai atleidžiami nuo būtinybės registruotis Baltarusijos Respublikos teritorijoje jų buvimo laikotarpiu iki 30 dienų nuo įvažiavimo dienos. Baltarusijos Respublikos pasienio gyventojai neturi registruoti savo gyvenamosios vietos Lietuvos Respublikos teritorijoje.

4. Šalių valstybių pasienio gyventojams, turintiems Leidimą, leidžiama be jokio leidimo atvykti ir būti Lietuvos Respublikos pasienio ruože, išskyrus valstybės sienos apsaugos zoną, pasienio vandenis ir pasienio juostą ir Baltarusijos Respublikos pasienio ruože – išskyrus pasienio juostą.

 

13 straipsnis

 

1. Tuo atveju, jei pasienio gyventojų galiojantys kelionės dokumentai ar Leidimai prarandami ar pavagiami jiems būnant kitos Šalies valstybės teritorijoje, šie asmenys nedelsdami praneša apie tai buvimo valstybės vidaus reikalų kompetentingoms institucijoms, kurios nemokamai išduoda pažymą, patvirtinančią tokio pranešimo gavimo faktą.

2. Vienos Šalies valstybės pasienio gyventojams, būnantiems kitos Šalies valstybės pasienio teritorijoje pagal šio Susitarimo nuostatas ir turintiems šio straipsnio 1 dalyje nurodytą pažymą, suteikiama teisė išvykti už pasienio teritorijos ribų tam, kad jie galėtų apsilankyti artimiausioje valstybės, kurios piliečiai jie yra ar kurioje nuolat gyvena, diplomatinėje atstovybėje ar konsulinėje įstaigoje ir gauti asmens grįžimo pažymėjimą ar naujus galiojančius kelionės dokumentus.

3. Šio straipsnio 1 dalyje nurodyti pasienio gyventojai grįžta į valstybės, kurioje jie nuolat gyvena, teritoriją be vizų ir kitų Leidimų, jeigu jie turi:

asmens grįžimo pažymėjimą arba

galiojančius kelionės dokumentus ir pažymą, patvirtinančią pranešimo apie Leidimo praradimą ar vagystę faktą.

 

14 straipsnis

 

1. Už buvimą kitos Šalies valstybės pasienio teritorijoje ilgiau negu nustatyta Leidime, taip pat už neteisėtą išvykimą už Leidime nurodytos pasienio teritorijos ribų Leidimas panaikinamas ir asmuo atsako pagal Šalies valstybės teisės aktus.

2. Šalių kompetentingos institucijos iki šio Susitarimo įsigaliojimo informuoja viena kitą apie jų norminių nacionalinės teisės aktų numatomas sankcijas už šiame Susitarime nustatyto režimo pažeidimus. Apie šių norminių teisės aktų pakeitimus Šalys informuoja viena kitą per 30 dienų nuo šių pakeitimų įsigaliojimo dienos.

 

15 straipsnis

 

1. Šalys įsipareigoja nedelsdamos ir be papildomų sąlygų priimti atgal į savo valstybės teritoriją pasienio teritorijų gyventojus, kurie pažeisdami šiame Susitarime nustatytą tvarką, neteisėtai yra kitos Šalies valstybės teritorijoje, jeigu yra įrodymų, kad jiems buvo išduotas Leidimas.

2. Šio straipsnio 1 dalyje nurodytiems pasienio gyventojams Šalių konsulinės įstaigos prireikus išduoda asmens grįžimo pažymėjimą.

 

16 straipsnis

 

1. Šalys iki šio Susitarimo įsigaliojimo diplomatiniais kanalais pasikeičia Leidimų pavyzdžiais.

2. Jeigu po šio Susitarimo įsigaliojimo viena Šalis pakeičia savo Leidimo formą, ji diplomatiniais kanalais pateikia kitai Šaliai tokio dokumento pavyzdžius ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki jo taikymo pradžios.

 

17 straipsnis

 

Bet kokius klausimus, susijusius su šio Susitarimo įgyvendinimu, Šalys sprendžia konsultacijomis ir derybomis. Remiantis derybų ir konsultacijų rezultatais, gali būti pasirašomi protokolai dėl šio Susitarimo nuostatų įgyvendinimo.

 

18 straipsnis

 

Šis Susitarimas gali būti keičiamas ir pildomas abipusiu Šalių rašytiniu susitarimu. Pakeitimai ir papildymai įsigalioja šio Susitarimo 20 straipsnio 1 dalyje nustatyta tvarka.

 

19 straipsnis

 

Šalys nacionalinio saugumo, viešosios tvarkos arba visuomenės sveikatos sumetimais gali laikinai sustabdyti viso šio Susitarimo ar jo dalies taikymą. Apie šio Susitarimo taikymo sustabdymą ar sustabdymo pabaigą diplomatiniais kanalais ne vėliau kaip per 24 valandas nuo tokio sprendimo priėmimo pranešama kitai Šaliai.

 

20 straipsnis

 

1. Šis Susitarimas sudaromas neribotam laikui ir įsigalioja po 30 dienų nuo tos dienos, kai gaunamas paskutinis rašytinis pranešimas, kuriuo Šalys informuoja viena kitą, kad visos šiam Susitarimui įsigalioti reikalingos valstybių vidaus procedūros baigtos.

2. Viena Šalis gali bet kuriuo metu nutraukti šio Susitarimo galiojimą raštu pranešdama apie tai kitai Šaliai. Tokiu atveju šis Susitarimas nustoja galioti po 30 dienų nuo tos dienos, kai gaunamas šis pranešimas.

 

SUDARYTA 2010 m. spalio 20 d. Minske dviem egzemplioriais lietuvių, baltarusių, rusų ir anglų kalbomis. Visi tekstai yra autentiški. Kilus nesutarimų dėl šio Susitarimo nuostatų aiškinimo, Šalys vadovaujasi tekstu anglų kalba.

 

Lietuvos Respublikos                                                                         Baltarusijos Respublikos

Vyriausybės vardu                                                                                       Vyriausybės vardu

 

_________________

 

1 priedas

 

Baltarusijos Respublikos administracinių ir teritorinių vienetų, esančių Lietuvos Respublikos ir Baltarusijos Respublikos pasienio teritorijoje, sąrašas

 

Gardino sritis:

1. Gardino miestas

Gardino rajonas:

2. Sapackinės gyvenvietės taryba

3. Podlabenės kaimo taryba

4. Gožės kaimo taryba

5. Putriškių kaimo taryba

6. Koptevo kaimo taryba

7. Pariečės kaimo taryba

8. Verteliškių kaimo taryba

9. Ežeronių kaimo taryba

10. Obuchovo kaimo taryba

11. Skidliaus kaimo taryba

Varanavo rajonas:

12. Varanavo miesto tipo gyvenvietė

13. Žubalaičio kaimo taryba

14. Girkų kaimo taryba

15. Misevičių kaimo taryba

16. Dočiškių kaimo taryba

17. Rodūnios gyvenvietės taryba

18. Balčiškių kaimo taryba

19. Paaradnės kaimo taryba

20. Žirmūnų kaimo taryba

21. Paleckiškių kaimo taryba

22. Benekainių kaimo taryba

23. Varanavo kaimo taryba

24. Bastūnų kaimo taryba

25. Konveliškių kaimo taryba

26. Pereigonių kaimo taryba

Vijos rajonas:

27. Vijos miesto tipo gyvenvietė

28. Geranainių kaimo taryba

29. Lipniškių kaimo taryba

30. Morinės kaimo taryba

31. Subatninkų kaimo taryba

32. Vijos kaimo taryba

33. Trobų kaimo taryba

34. Jurotiškių gyvenvietės taryba

35. Lazūnų kaimo taryba (Lazūnai 1)

36. Leliukų kaimo taryba

37. Eigirdų kaimo taryba

38. Bokšto kaimo taryba

Lydos rajonas:

39. Lydos miestas

40. Voverių kaimo taryba

41. Možeikovo kaimo taryba

42. Kruopos kaimo taryba

43. Ditvos kaimo taryba

44. Tarnovo kaimo taryba

45. Dvarykščių kaimo taryba

46. Dubrovno kaimo taryba

47. Tretjakovo kaimo taryba (Jodkai)

48. Berdovkos kaimo taryba

49. Dakūdavos kaimo taryba (Dakūdava 2)

Astravo rajonas:

50. Kiemeliškių kaimo taryba

51. Trakininkų kaimo taryba (Trokeniškės 1)

52. Gudagojo kaimo taryba

53. Astravo miestas

54. Podolcų kaimo taryba

55. Varnionių kaimo taryba

56. Astravo kaimo taryba

57. Spondų kaimo taryba

58. Mikailiškių kaimo taryba

59. Gervėčių kaimo taryba

Ašmenos rajonas:

60. Kreivonių kaimo taryba

61. Kamenyj Logo kaimo taryba

62. Ašmenėlės kaimo taryba

63. Graužiškių kaimo taryba

64. Gruodžių kaimo taryba

65. Kalčiūnų kaimo taryba

66. Žiupronių kaimo taryba

67. Ašmenos miestas

68. Naujakiemio kaimo taryba

69. Alšėnų kaimo taryba

70. Barūnų kaimo taryba

Smurgainių rajonas:

71. Salų kaimo taryba

72. Krevo kaimo taryba

73. Lyloičių kaimo taryba

74. Korenevo kaimo taryba

 

Ščiutino rajonas:

75. Novyj Dvoro kaimo taryba

76. Astrynos gyvenvietės taryba

77. Dambravos kaimo taryba

78. Ledų kaimo taryba

79. Pervomaisko kaimo taryba

80. Bokšto kaimo taryba

81. Vosyliškių kaimo taryba

82. Golovičpolės kaimo taryba

83. Možeikovo kaimo taryba (Didysis Možeikovas)

Minsko sritis:

Valažino rajonas:

84. Bogdanovo gyvenvietės taryba

85. Vyšniavo kaimo taryba

86. Podberezės kaimo taryba

Medilo rajonas:

87. Svierių gyvenvietės taryba

88. Sirmėžės kaimo taryba

89. Naročiaus kaimo taryba

90. Medilo kaimo taryba

91. Medilo miestas

92. Slobodkos kaimo taryba

Vitebsko sritis:

Pastovių rajonas:

93. Lentupio kaimo taryba

94. Kamojų kaimo taryba

95. Jūravo kaimo taryba

96. Kurapolės kaimo taryba

97. Pastovio miestas

98. Širkų kaimo taryba

99. Junkų kaimo taryba

100. Naujakiemio kaimo taryba

101. Voropajevo gyvenvietės taryba

102. Kozlovščinos kaimo taryba

Šarkauščinos rajonas:

103. Jodų kaimo taryba

104. Stanislavovo kaimo taryba

Breslaujos rajonas:

105. Vidžių kaimo taryba

106. Miežėnų kaimo taryba

107. Apso kaimo taryba

108. Deleko kaimo taryba

109. Pliusų kaimo taryba

110. Slabados kaimo taryba

111. Breslaujos miestas

112. Achremovo kaimo taryba

113. Teterkų kaimo taryba

 

_________________

 

2 priedas

 

Lietuvos Respublikos administracinių ir teritorinių vienetų, esančių Lietuvos Respublikos ir Baltarusijos Respublikos pasienio teritorijoje, sąrašas

 

1. Adutiškio seniūnija

2. Akmenynės seniūnija

3. Baltosios Vokės seniūnija

4. Bezdonių seniūnija

5. Buivydžių seniūnija

6. Butrimonių seniūnija (Šalčininkų rajono savivaldybė)

7. Ceikinių seniūnija

8. Cirkliškio seniūnija

9. Dainavos seniūnija (Šalčininkų rajono savivaldybė)

10. Didžiasalio seniūnija

11. Dieveniškių seniūnija

12. Druskininkų miestas

13. Dubingių seniūnija

14. Dūkšto seniūnija

15. Eišiškių seniūnija

16. Gerviškių seniūnija

17. Ignalinos seniūnija

18. Ignalinos miesto seniūnija

19. Imbrado seniūnija

20. Inturkės seniūnija

21. Jakėnų seniūnija

22. Jašiūnų seniūnija

23. Joniškio seniūnija (Molėtų rajono savivaldybė)

24. Juodšilių seniūnija

25. Kalesninkų seniūnija

26. Kaltanėnų seniūnija

27. Kalvelių seniūnija

28. Kaniavos seniūnija

29. Kapčiamiesčio seniūnija

30. Kazitiškio seniūnija

31. Kučiūnų seniūnija

32. Labanoro seniūnija

33. Lavoriškių seniūnija

34. Lazdijų seniūnija

35. Lazdijų miesto seniūnija

36. Leipalingio seniūnija

37. Linkmenų seniūnija

38. Magūnų seniūnija

39. Marcinkonių seniūnija

40. Marijampolio seniūnija

41. Matuizų seniūnija

42. Medininkų seniūnija

43. Merkinės seniūnija

44. Mickūnų seniūnija

45. Mielagėnų seniūnija

46. Naujojo Daugėliškio seniūnija

47. Nemenčinės seniūnija

48. Nemenčinės miesto seniūnija

49. Nemėžio seniūnija

50. Noragėlių seniūnija

51. Pabarės seniūnija

52. Paberžės seniūnija

53. Pabradės seniūnija

54. Pabradės miesto seniūnija

55. Pagirių seniūnija

56. Paluknio seniūnija

57. Poškonių seniūnija

58. Raitininkų seniūnija

59. Riešės seniūnija

60. Rimšės seniūnija

61. Rudaminos seniūnija

62. Rūdiškių seniūnija

63. Rukainių seniūnija

64. Salako seniūnija

65. Saldutiškio seniūnija

66. Sarių seniūnija

67. Seirijų seniūnija

68. Strūnaičio seniūnija

69. Sužionių seniūnija

70. Svirkų seniūnija

71. Šalčininkų seniūnija

72. Šatrininkų seniūnija

73. Šlavantų seniūnija

74. Švenčionėlių seniūnija

75. Švenčionėlių miesto seniūnija

76. Švenčionių seniūnija

77. Švenčionių miesto seniūnija

78. Šventežerio seniūnija

79. Tauragnų seniūnija

80. Turgelių seniūnija

81. Turmanto seniūnija

82. Tverečiaus seniūnija

83. Valkininkų seniūnija

84. Varėnos seniūnija

85. Veisiejų seniūnija

86. Veisiejų miesto seniūnija

87. Vidiškių seniūnija (Ignalinos rajono savivaldybė)

88. Viečiūnų seniūnija

89. Vilniaus miesto savivaldybė

90. Visagino savivaldybė

91. Vydenių seniūnija

92. Zarasų seniūnija

93. Zarasų miesto seniūnija

 

_________________