LIETUVOS RESPUBLIKOS ŽEMĖS ŪKIO MINISTRAS
Į S A K Y M A S
DĖL PARENGIAMOJO LIETUVOS ŽEMĖS ŪKIO INTEGRUOTOS ADMINISTRAVIMO IR KONTROLĖS SISTEMOS KŪRIMO ETAPO – POTENCIALIŲ TIESIOGINIŲ IŠMOKŲ IR KITOS EUROPOS SĄJUNGOS BEI VALSTYBĖS PARAMOS ŽEMĖS ŪKIUI IR KAIMO PLĖTRAI GAVĖJŲ ANKETAVIMO
2002 m. spalio 1 d. Nr. 394
Vilnius
Vadovaudamasis Vietos savivaldos įstatymo (Žin., 1994, Nr. 55-1049) 8 straipsniu, siekdamas įgyvendinti Žemės ūkio ir kaimo plėtros įstatymą (Žin., 2002, Nr. 72-3009) ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. rugpjūčio 27 d. nutarimą Nr. 1351 „Dėl Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir kaimo verslo registro įsteigimo ir jo nuostatų patvirtinimo“ (Žin., 2002, Nr. 84-3645) ir pasirengti efektyviam Europos Sąjungos paramos fondų lėšų administravimui ir kontrolei (IAKS), taip pat preliminariai nustatyti lėšų poreikį Kaimo plėtros planui, pagal kurį bus teikiama parama 2004-2006 metais, vykdyti:
1. Tvirtinu Potencialių tiesioginių išmokų ir kitos Europos Sąjungos bei valstybės paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai gavėjų anketą (pridedama).
2. Prašau Savivaldybių administracijas iki 2002 m. lapkričio 5 d. atlikti potencialių tiesioginių išmokų ir kitos Europos Sąjungos bei valstybės paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai gavėjų anketavimą ir pateikti užpildytas anketas VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrui.
3. Pavedu VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrui iki 2002 metų gruodžio 10 d. iš savivaldybių administracijų gautų anketų duomenis perkelti į kompiuterinių duomenų bazę ir pateikti apibendrintą informaciją ministerijai bei savivaldybėms.
4. Pažymiu, kad nuo potencialių tiesioginių išmokų ir kitos Europos Sąjungos bei valstybės paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai gavėjų anketavimo rezultatų priklausys, kiek 2004 metais bus skirta ES ir valstybės paramos kiekvienos savivaldybės žemės ūkio veiklos subjektams ir asmenims, užsiimančiais alternatyvia žemės ūkiui veikla.