LIETUVOS RESPUBLIKOS ŪKIO MINISTRO
ĮSAKYMAS
DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS ŪKIO MINISTRO 2009 M. liepos 10 D. ĮSAKYMO Nr. 4-349 „DĖL VP3-1.3-ŪM-02-v priemonės „viešųjų nekilnojamųjų kultūros paveldo objektų kompleksiškas pritaikymas turizmo reikmėms“ įgyvendinimo rodiklių matavimo ir skaičiavimo metodikos patvirtinimo“ pakeitimo
2010 m. rugpjūčio 20 d. Nr. 4-634
Vilnius
Pakeičiu Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2009 m. liepos 10 d. įsakymą Nr. 4-349 „Dėl VP3-1.3-ŪM-02-V priemonės „Viešųjų nekilnojamųjų kultūros paveldo objektų kompleksiškas pritaikymas turizmo reikmėms“ įgyvendinimo rodiklių matavimo ir skaičiavimo metodikos patvirtinimo“ (Žin., 2009, Nr. 87-3728):
1. Išdėstau 2 punktą taip:
2. Nurodytuoju įsakymu patvirtintoje VP3-1.3-ŪM-02-V priemonės „Viešųjų nekilnojamųjų kultūros paveldo objektų kompleksiškas pritaikymas turizmo reikmėms“ įgyvendinimo rodiklių matavimo ir skaičiavimo metodikoje:
2.1. išdėstau 1 punkto 3 skiltį taip:
„Sąvokos
Pritraukti turistai suprantami kaip apsilankiusių fizinių asmenų skaičius pagal VP3-1.3-ŪM-02-V priemonę „Viešųjų nekilnojamųjų kultūros paveldo objektų kompleksiškas pritaikymas turizmo reikmėms“ (toliau – Priemonė) sukurtuose naujuose ar sutvarkytuose esamuose turistų traukos objektuose.
Turistų traukos objektai – pagal Priemonę projektu sukurti ar pagerinti ir turizmui pritaikyti nekilnojamieji kultūros paveldo objektai.
Pastaba
Projekto vykdytojas, be šio rezultato rodiklio, atsižvelgdamas į vykdomas veiklas, turi pasirinkti bent vieną VP3-1.3-ŪM-02-V priemonės „Viešųjų nekilnojamųjų kultūros paveldo objektų kompleksiškas pritaikymas turizmo reikmėms“ įgyvendinimo rodiklių matavimo ir skaičiavimo metodikos 2–4 punktuose nurodytų rodiklių.“;
2.2. išdėstau 3 punkto 2 skiltį taip:
2.3. išdėstau 6 punkto 3 skiltį taip:
„Sąvokos
Sukurti nauji arba sutvarkyti esami turistų traukos objektai – pagal Priemonę projektu sukurti (pagerinti) ir kompleksiškai turizmui pritaikyti nekilnojamojo kultūros paveldo objektai.
Pagrindiniai teiginiai
Pagal Priemonę turistų traukos objektas traktuojamas kaip objektas, esantis savivaldybėje (-ėse), kurioje formuojamas nacionalinis turizmo maršrutas, arba yra priskirtas pavieniam unikaliam turizmo objektui, objektas įtrauktas į Kultūros vertybių registrą arba yra valstybės saugomoje kultūros paveldo vietovėje. Projektu tvarkomas vienas ar kompleksas objektų, tai yra jei projekte numatoma sutvarkyti dvaro sodybą, kurioje yra keli pastatai, tai visa ta vietovė turėtų būti traktuojama kaip 1 objektas, kuris yra viešasis nekilnojamojo kultūros paveldo objektas, atitinkantis pagal Priemonę remtinų veiklų sąrašą.“