LIETUVOS RESPUBLIKOS ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRO
ĮSAKYMAS
DĖL ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRO 2004 M. SAUSIO 22 D. ĮSAKYMO NR. ISAK-87 „DĖL STUDIJŲ KRYPČIŲ REGLAMENTŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO
2008 m. birželio 13 d. Nr. ISAK-1712
Vilnius
Pakeičiu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2004 m. sausio 22 d. įsakymą Nr. ISAK-87 „Dėl studijų krypčių reglamentų patvirtinimo“ (Žin., 2004, Nr. 18-558):
1. Nurodytuoju įsakymu patvirtinto Chemijos studijų krypties reglamento 21 punktą išdėstau taip:
„21. Ne mažiau kaip pusę kiekvienos programos studijų pagrindų ir specialaus lavinimo dalių apimties turi dėstyti docentai ar profesoriai, kurie per pastaruosius trejus metus kasmet dirbo ne mažiau kaip po 128 auditorinio darbo valandas ir per tą laiką paskelbė bent po vieną mokslinį ar metodinį darbą. Iš jų ne mažiau kaip 10 proc. turi dėstyti profesoriai, kurie atlieka mokslinį darbą chemijos arba chemijos technologijos kryptyse. Matematikos, fizikos ir privalomas chemijos dalykų paskaitas turi skaityti dėstytojai, turintys mokslo laipsnį. Ne mažiau kaip pusę studijų pagrindų dalies chemijos paskaitų turi skaityti profesoriai, kurių mokslinis darbas atitinka dėstomą dalyką.“
2. Nurodytuoju įsakymu patvirtinto Filosofijos studijų krypties reglamento 20 punktą išdėstau taip:
„20. Ne mažiau kaip 75 proc. dėstytojų turi turėti daktaro laipsnį. Bendrojo lavinimo dalykus dėstyti ir seminarus vesti gali dėstytojai, neturintys mokslinio laipsnio. Ne mažiau kaip pusę kiekvienos programos studijų pagrindų ir specialaus lavinimo dalių apimties turi dėstyti docentai ar profesoriai, kurie per pastaruosius trejus metus kasmet dirbo ne mažiau kaip po 128 auditorinio darbo valandas ir per tą laiką paskelbė bent po vieną mokslinį ar metodinį darbą.“
3. Nurodytuoju įsakymu patvirtinto Matematikos studijų krypties reglamento 20 punktą išdėstau taip:
4. Nurodytuoju įsakymu patvirtinto Psichologijos studijų krypties reglamento 20 punktą išdėstau taip:
„20. Ne mažiau kaip pusę kiekvienos programos studijų pagrindų ir specialaus lavinimo dalių apimties turi dėstyti docentai arba profesoriai, kurie per pastaruosius trejus metus kasmet dirbo ne mažiau kaip po 128 auditorinio darbo valandas ir per tą laiką paskelbė bent po vieną mokslinį ar metodinį darbą. Psichologijos dalykų dėstytojai turi turėti psichologinį išsilavinimą. Mokslinė ir pedagoginė kompetencija būtina, nepriklausomos psichologo praktikos patirtis – pageidautina.“