KALĖJIMŲ DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS
TEISINGUMO MINISTERIJOS DIREKTORIAUS
ĮSAKYMAS
DĖL Pareigūnų įvadinio mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centre taisyklIŲ patvirtinimo
2010 m. balandžio 13 d. Nr. V-86
Vilnius
Vadovaudamasis Tarnybos Kalėjimų departamente prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos statuto (Žin., 2000, Nr. 39-1088; 2008, Nr. 135-5230) 14 straipsnio 3 dalimi:
1. Tvirtinu Pareigūnų įvadinio mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centre taisykles (pridedama).
2. Pripažįstu netekusiais galios:
2.1. Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus 2001 m. vasario 22 d. įsakymą Nr. 29 „Dėl Mokymo organizavimo Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centre instrukcijos patvirtinimo“;
3. Pavedu Administracijos reikalų skyriui šį įsakymą nustatyta tvarka teikti skelbti leidinyje „Valstybės žinios“ ir Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos interneto tinklalapyje.
PATVIRTINTA
Kalėjimų departamento
prie Lietuvos Respublikos
teisingumo ministerijos direktoriaus
2010 m. balandžio 13 d. įsakymu Nr. V-86
PAREIGŪNŲ ĮVADINIO MOKYMO IR KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO KALĖJIMŲ DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS TEISINGUMO MINISTERIJOS MOKYMO CENTRE TAISYKLĖS
I. BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Pareigūnų įvadinio mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centre taisyklės (toliau – taisyklės) nustato Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos (toliau – Kalėjimų departamentas) ir jam pavaldžių įstaigų pareigūnų (toliau – pareigūnai) įvadinio mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo planavimo ir organizavimo procedūras, pareigūnų įvadinio mokymo metu įgytų žinių įvertinimą Kalėjimų departamento Mokymo centre (toliau – Mokymo centras), taip pat bendrąsias pareigūnų teises ir pareigas.
II. BENDRIEJI PAREIGŪNŲ ĮVADINIO MOKYMO IR KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO ORGANIZAVIMO MOKYMO CENTRE PRINCIPAI
3. Pareigūnų įvadinio mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo planavimas ir organizavimas turi užtikrinti nuoseklų, planingą bei atitinkantį strateginius Lietuvos bausmių vykdymo sistemos uždavinius Kalėjimų departamento ir jam pavaldžių įstaigų pareigūnų rengimą.
4. Pareigūnų įvadinio mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo (toliau – mokymas) organizavimo procesą sudaro:
4.1. mokymo poreikio analizė, kurios tikslas – išanalizuoti pareigūnų teisės, psichologijos, kalbos ir kitų sričių žinių poreikį, siekiant nustatyti profesionalių gebėjimų tobulinimo kryptis ir apimtis. Mokymo sričių, apimties ir trukmės poreikis nustatomas šia tvarka:
4.1.1. Kalėjimų departamento ir jam pavaldžių įstaigų (toliau – įstaigos) administracijos padalinių vadovai, atsižvelgdami į pareigūnų kompetencijai teisės aktuose keliamus reikalavimus, nustatytus prioritetus bausmių vykdymo srityje, pateikia pasiūlymus dėl vadovaujamo administracijos padalinio pareigūnų mokymo poreikio. Už pareigūnų mokymą įstaigose atsakingi darbuotojai apibendrina gautus duomenis ir pateikia juos Mokymo centrui;
4.2. pareigūnų mokymo programų rengimas. Pareigūnų mokymo programos rengiamos šia tvarka:
4.2.1. Pareigūnų mokymo programų projektus rengia Mokymo centro Mokymo skyriaus (toliau – Mokymo skyrius) atsakingi darbuotojai. Pareigūnų mokymo programos turinį sudaro programos pavadinimas, jos trukmė akademinėmis valandomis, tikslai ir uždaviniai, mokymo renginių (temų) sąrašas ir jų trukmė akademinėmis valandomis, naudojami mokymo metodai ir praktinių užduočių trukmė akademinėmis valandomis. Pareigūnų mokymo programos turi būti atnaujinamos, atsižvelgiant į teisės aktų, nagrinėjamų pagal mokymo programas, pakeitimus, bausmių vykdymo sistemos veiklą tikrinančių tarptautinių organizacijų ekspertų ir Lietuvos valstybės institucijų rekomendacijas.
4.2.2. Pareigūnų įvadinio mokymo kursų programas tvirtina Kalėjimų departamento direktorius. Mokymo skyriaus atsakingi darbuotojai, atsižvelgdami į Kalėjimų departamento direktoriaus patvirtintas pareigūnų įvadinio mokymo kursų programas, rengia įvadinio mokymo kursų temines programas, kuriose nurodomos mokomojo dalyko temos, pagrindiniai klausimai, jiems išdėstyti skirtas akademinių valandų skaičius. Šias programas tvirtina Mokymo centro direktorius.
4.3. pareigūnų mokymo planų rengimas. Metinius pareigūnų įvadinio mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo renginių planus rengia Mokymo skyriaus atsakingi darbuotojai šia tvarka:
4.3.1. Pareigūnų įvadinio mokymo planas (1 priedas) sudaromas vieneriems mokslo metams, atsižvelgiant į Kalėjimų departamento direktoriaus patvirtintas įvadinio mokymo kursų programas. Šiame plane nurodomos tikslinės grupės, klausytojų skaičius, jų mokymosi ir atsiskaitymų (įskaitų, testų, egzaminų) terminai, mokymo programoms išdėstyti skirtas laikas. Pareigūnų įvadinio mokymo planą tvirtina Mokymo centro direktorius.
4.3.2. Pareigūnų kvalifikacijos tobulinimo renginių planas (2 priedas) sudaromas vieneriems kalendoriniams metams, vadovaujantis Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos ir jam pavaldžių įstaigų personalo mokymo strategija ir atsižvelgiant į pareigūnų tikslinių grupių mokymo poreikį. Pareigūnų kvalifikacijos tobulinimo renginių plane nurodomi kvalifikacijos tobulinimo renginiai, nurodant šių renginių temų pavadinimus, planuojamą laiką ir tikslinę grupę. Pareigūnų kvalifikacijos tobulinimo renginių planą tvirtina Kalėjimų departamento direktorius.
4.4. pareigūnų mokymo įgyvendinimas. Mokymo centras įgyvendina nustatyta tvarka patvirtintas pareigūnų mokymo programas pagal patvirtintus išankstinius pareigūnų mokymo planus. Pareigūnų mokymai vykdomi Mokymo centro teritorijoje ir šiam tikslui skirtose patalpose. Esant apibrėžtam (nustatytam) mokymo poreikiui, Mokymo centras turi teisę suderintu laiku organizuoti pareigūnų mokymą pareigūnų tarnybos vietų įstaigose.
4.5. mokymo efektyvumo vertinimas ir kontrolė (vertinimo metodų parinkimas ir taikymas, įgytų žinių panaudojimo ir mokymo poveikio efektyvumo analizė, mokymo kontrolės formų ir principų parinkimas, mokymo rezultatų tikrinimas). Mokymo centras pateikia apklausos anketas mokymų dalyviams, atlieka įstaigų vadovų apklausą dėl vykusių Mokymo centre mokymo renginių naudingumo ir efektyvumo, apibendrina ir analizuoja gautus duomenis, nustato mokymo poveikio efektyvumą. Mokymo centre gali būti atliekamas mokymo proceso stebėjimas, kurio tikslas – nustatyti, kaip vykdomos pareigūnų mokymo programos ir mokymo planai, koks yra dėstymo metodinis lygis, kokia yra mokymo materialinė bazė ir galimybės ją tobulinti. Mokymo procesą stebėti gali įstaigų vadovai, jų pavaduotojai ar kiti įgalioti darbuotojai (toliau – stebėtojai) apie tai ne vėliau kaip prieš 3 darbo dienas įspėjus Mokymo centro direktorių. Atlikęs mokymo stebėjimą stebėtojas įvertina stebėtą mokymo renginį ir pateikia Mokymo centro direktoriui savo nuomonę (pastabas, pasiūlymus, rekomendacijas ir pan.) dėl mokymo renginio naudingumo ir efektyvumo.
III. PAREIGŪNŲ ĮVADINIS MOKYMAS
Pareigūnų siuntimas į pareigūnų įvadinius mokymus ir priėmimas Mokymo centre
5. Naujai į tarnybą Kalėjimų departamente ar jam pavaldžioje įstaigoje priimti (pirmą kartą pradėję eiti pareigūno pareigas) pareigūnai, vadovaujantis Statuto 14 straipsnio 1 dalimi, siunčiami į Mokymo centrą išklausyti pareigūnų įvadinio mokymo kursą. Pareigūnų įvadinio mokymo kursas turi būti išklausytas per metus laiko nuo priėmimo į tarnybą.
6. Kalėjimų departamento direktorius ar jo įgaliotas asmuo, atsižvelgdamas į įstaigose esančių pareigūnų, neišklausiusių pareigūnų įvadinio mokymo kurso per šių taisyklių 5 punkte nustatytą terminą, skaičių, įsakymu nustato kiekvienos įstaigos pareigūnų, dalyvausiančių Mokymo centre vyksiančiame pareigūnų įvadiniame mokyme, skaičių. Duomenis, reikalingus šiame punkte nurodytam sprendimui priimti, pateikia Mokymo centras ne vėliau kaip prieš 20 dienų iki Mokymo centre vyksiančio pareigūnų įvadinio mokymo pradžios.
7. Mokymo centras ne vėliau kaip prieš 10 dienų informuoja įstaigų vadovus arba jų įgaliotus asmenis apie Mokymo centre vyksiantį pareigūnų įvadinį mokymą, nurodydamas šio mokymo pradžios ir pabaigos datą, atvykimo į Mokymo centrą laiką, pareigūnų tikslinę grupę ir nustatytą įstaigos pareigūnų, dalyvausiančių Mokymo centre vyksiančiame pareigūnų įvadiniame mokyme, skaičių;
8. įstaigos vadovas, gavęs šių taisyklių 6 punkte nurodytą informaciją, priima sprendimą dėl pareigūnų, neišklausiusių pareigūnų įvadinio mokymo kurso per šių taisyklių 5 punkte nustatytą terminą, siuntimo į pareigūnų įvadinį mokymą. Šis sprendimas įforminamas įstaigos vadovo įsakymu, kurio projektą rengia įstaigos už personalo valdymą atsakingas padalinys ar darbuotojas.
9. Apie pareigūnus, dalyvausiančius pareigūnų įvadiniame mokyme, Mokymo centras informuojamas pateikiant jam įstaigos vadovo įsakymo dėl pareigūnų siuntimo į įvadinį mokymą kopiją. Vadovaujantis gauta informacija apie pareigūnus, dalyvausiančius pareigūnų įvadiniame mokyme, sudaromos pareigūnų įvadinio mokymo grupės, kuriose gali būti ne daugiau kaip 25 pareigūnai.
11. Pareigūnai, nustatytu laiku atvykę į Mokymo centrą pareigūnų įvadiniam mokymui, užpildo Pareigūnų registracijos įvadiniam mokymui anketas (3 priedas), susipažįsta su mokymosi Mokymo centre vidaus tvarką reglamentuojančiais teisės aktais, gauna pareigūnų įvadinio mokymo kurso programos ir užsiėmimų tvarkaraščio, kuriame nurodomi užsiėmimai, jų laikas ir vieta, mokomojo dalyko pavadinimai, mokymo forma ir lektoriai, kopijas.
Pareigūnų dalyvavimas pareigūnų įvadinio mokymo užsiėmimuose
13. Pareigūnų įvadinio mokymo metu pareigūnai privalo dėvėti tarnybinę uniformą. Dėl objektyvių priežasčių neturintys tarnybinės uniformos turi būti tvarkingos išvaizdos, jų apranga – švari, dalykinio stiliaus. Per pratybas gali būti naudojama specialioji apranga.
14. Pareigūnų dalyvavimas ir pažangumas pareigūnų įvadinio mokymo užsiėmimuose kontroliuojamas darant įrašus Mokymo centro direktoriaus nustatytos formos Pareigūnų įvadinio mokymo užsiėmimų apskaitos žurnale, kuriame nurodoma užsiėmimo data, trukmė, mokymo forma, nagrinėjamos temos pavadinimas, fiksuojamas pareigūnų lankomumas, įrašomi žinių įvertinimai, šia tvarka:
14.1. Įrašus Pareigūnų įvadinio mokymo užsiėmimų apskaitos žurnale daro užsiėmimus vedantys asmenys.
14.2. Pareigūnų lankomumas fiksuojamas kiekvieno užsiėmimo pradžioje. Vienas iš pareigūnų įvadinio mokymo grupės pareigūnų paskiriamas šios grupės seniūnu, kuriam pavedama teikti informaciją užsiėmimą vedančiam asmeniui apie nedalyvaujančius užsiėmime pareigūnus ir atsako už Pareigūnų įvadinio mokymo užsiėmimų žurnalo pristatymą į užsiėmimą. Pasibaigus dienos užsiėmimams, Pareigūnų įvadinio mokymo užsiėmimų žurnalas pateikiamas Mokymo skyriaus darbuotojui, atsakingam už šio žurnalo tvarkymo ir pareigūnų dalyvavimo užsiėmimuose kontrolę.
14.3. Leisti pareigūnui nedalyvauti tam tikruose įvadinio mokymo užsiėmimuose gali Mokymo centro direktorius ar jį pavaduojantis asmuo. Pareigūnas, dėl objektyvių priežasčių negalintis atvykti į pareigūnų įvadinio mokymo užsiėmimus, pateikia Mokymo centro direktoriui Mokymo skyriaus viršininko ir Bendrųjų reikalų skyriaus specialisto vizuotą motyvuotą prašymą, nurodydamas nedalyvavimo užsiėmimuose datą ir priežastį.
14.4. Pareigūnas, nedalyvavęs įvadinio mokymo užsiėmime ir negavęs šių taisyklių 14.3 punkte nurodyto leidimo, privalo raštu pateikti Mokymo centro direktoriui pasiaiškinimą. Nustačius, kad pareigūnas nedalyvavo įvadinio mokymo užsiėmime be pateisinamų priežasčių, teisės aktų nustatyta tvarka sprendžiamas klausimas dėl šio pareigūno tarnybinės atsakomybės.
Pareigūnų įvadinio mokymo metu įgytų žinių patikrinimas ir vertinimas
15. Pareigūnų įvadinio mokymo metu atliekamas jų pažangumo stebėjimas, žinių ir įgūdžių vertinimas. Pareigūnų žinių vertinimas skirstomas į einamąjį ir baigiamąjį. Einamasis pareigūnų žinių patikrinimas atliekamas užsiėmimo metu. Baigiamasis žinių vertinimas vyksta įskaitų, diferencijuotų įskaitų, egzaminų, testų, numatytų pareigūnų įvadinio mokymo programoje, metu. Pareigūnų įvadinio mokymo metu įgytos žinios ir įgūdžiai vertinami 10 balų sistema:
15.1. teigiami įvertinimai:
16. Pareigūnai, iš mokomųjų dalykų ar temų turintys neigiamų įvertinimų ar praleidę užsiėmimus, privalo atsiskaityti iki įskaitų, egzaminų ar baigiamojo testo laikymo. Praleidusiems dėl pateisinamų priežasčių daugiau kaip 50 procentų pareigūnų įvadinio mokymo programoje numatytų užsiėmimų siūloma pakartoti mokymo kurso programą su kita mokymosi grupe.
17. Įskaitos skirstomos į diferencijuotas ir nediferencijuotas (paprastas). Diferencijuota įskaita vertinama įrašant vertinimo balą skaičiais ir žodį „Įskaityta“ arba „Neįskaityta“. Kai įskaita nediferencijuota (paprasta), vertinama vienu žodžiu „Įskaityta“ arba „Neįskaityta“.
18. Testas vertinamas įrašant surinktų balų sumą skaičiais ir žodį „Įskaityta“ arba „Neįskaityta“. Baigiamojo testo teisingas atsakymas vertinamas 1 balu, neteisingas atsakymas – 0 balų. Testas įskaitomas, jeigu teisingai atsakyta į ne mažiau kaip 70 procentų testo klausimų.
19. Įskaitai, diferencijuotai įskaitai, egzaminui Mokymo skyriaus darbuotojai rengia bilietus (testus), apimančius visą išdėstytą medžiagą. Diferencijuotos įskaitos ar egzamino bilietų skaičius turi būti didesnis už mokymo grupėje esančių pareigūnų skaičių.
20. Pareigūnams, kurie nepradėję atsakinėti, pareiškia, kad jie nesugebės atsakyti į bilieto klausimus, leidžiama imti antrą bilietą arba egzaminuotojas gali pateikti jiems klausimų iš visos pareigūnų įvadinio mokymo programos. Tokiu atveju vertinimas mažinamas vienu balu.
21. Pasibaigus įskaitai, diferencijuotai įskaitai, egzaminui, testui ir įvertinus pareigūnų žinias, užpildomas Pareigūnų žinių įvertinimo žiniaraštis. Pareigūnų nedalyvavimas žinių įvertinime taip pat pažymimas Pareigūnų žinių įvertinimo žiniaraštyje.
22. Neišlaikiusiems įskaitos pareigūnams išduodami Mokymo centro direktoriaus nustatytos formos skolos lapeliai. Pareigūnai, perlaikę įskaitą, egzaminuotojo užpildytus skolos lapelius privalo pateikti Mokymo skyriui. Pareigūnams, turintiems akademinių įsiskolinimų, neleidžiama laikyti baigiamojo egzamino (testo).
23. Pareigūnams, neišlaikiusiems baigiamojo kvalifikacijos egzamino ar baigiamojo testo, jį leidžiama perlaikyti vieną kartą ne anksčiau kaip po 10 darbo dienų nuo neišlaikyto egzamino ar testo datos. Pasirengę perlaikyti egzaminą ar testą, pareigūnai pateikia prašymus Mokymo centro direktoriui.
24. Pareigūnams, sėkmingai įvykdžiusiems visus atitinkamos pareigūnų įvadinio mokymo programos reikalavimus ir išlaikiusiems baigiamąjį kvalifikacijos egzaminą ar baigiamąjį testą, išduodami Mokymo centro direktoriaus nustatytos formos pareigūnų įvadinio mokymo baigimo pažymėjimai.
IV. PAREIGŪNŲ KVALIFIKACIJOS TOBULINIMAS
26. Pareigūnų kvalifikacijos tobulinimas vykdomas pagal šių taisyklių 4.3.2 punkte nustatyta tvarka sudarytus ir patvirtintus išankstinius pareigūnų kvalifikacijos tobulinimo renginių planus.
27. Pareigūnai dalyvauja Mokymo centro organizuojamuose kvalifikacijos tobulinimo renginiuose pagal Kvalifikacijos tobulinimo dalyvių sąrašus, kurie sudaromi šia tvarka:
27.1. Mokymo centras ne vėliau kaip prieš 10 dienų informuoja įstaigas apie Mokymo centre vyksiančius pareigūnų kvalifikacijos tobulinimo renginius, nurodydamas atitinkamo renginio pavadinimą, datą ir laiką bei pareigūnų tikslinę grupę.
27.2. Įstaigos, gavusios šių taisyklių 27.1 punkte nurodytą informaciją, turi pateikti Mokymo centrui pareigūnų, dalyvausiančių Mokymo centro organizuojamame pareigūnų kvalifikacijos tobulinimo renginyje, vardinius sąrašus, pagal kuriuos Mokymo centras sudaro galutinį Kvalifikacijos tobulinimo dalyvių sąrašą.
28. Pareigūnai, atvykę į kvalifikacijos tobulinimo renginį, užsiregistruoja Mokymo centre. Mokymo skyriaus darbuotojas, atsakingas už pareigūnų dalyvavimo kvalifikacijos tobulinimo renginyje kontrolę, sutikrina visus užsiregistravusius pareigūnus pagal šių taisyklių 27.3 punkte nustatyta tvarka patvirtintą Kvalifikacijos tobulinimo dalyvių sąrašą. Nustačius, kad šiame sąraše nurodytas pareigūnas neatvyko į pareigūnų kvalifikacijos tobulinimo renginį, praneša apie tai įstaigos, kurioje tarnauja pareigūnas, vadovui.
29. Pareigūnų kvalifikacijos tobulinimo metu pareigūnai turi būti įtraukiami į kūrybinį darbą, ugdomas jų mąstymas, jie skatinami analizuoti, ieškoti problemų sprendimo būdų. Kvalifikacijos tobulinimo renginio pradžioje nurodoma ir trumpai apibūdinama tema, pabaigoje įvertinamas pareigūnų pasirengimas, nurodomos klaidos ir literatūra, kuri padėtų pareigūnams geriau suprasti temos medžiagą. Kvalifikacijos tobulinimo renginys turi būti suplanuotas taip, kad liktų laiko atsakymams į pareigūnų klausimus. Pagrindinė pareigūnų kvalifikacijos tobulinimo renginio forma yra seminaras.
V. BENDROSIOS PAREIGŪNŲ TEISĖS IR PAREIGOS
31. Pareigūnų mokymo metu turi būti vengiama triukšmo, palaikoma dalykinė, mokymo įstaigai būdinga atmosfera.
32. Mokymo centro patalpose ir jam priklausančioje teritorijoje draudžiama būti girtam, vartoti alkoholinius gėrimus, rūkyti leidžiama tik tam skirtoje ir specialiai įrengtoje vietoje.
33. Įeiti į Mokymo centro teritoriją ir išeiti iš jos galima tik per pagrindinį įėjimą, įvažiuoti ir išvažiuoti – per pagrindinius vartus.
34. Pareigūnai, dalyvaujantys pareigūnų mokyme, turi teisę:
34.1. Mokymo centro direktoriaus nustatyta tvarka būti nemokamai apgyvendinti Mokymo centro bendrabutyje, neatlygintinai naudotis bendrabutyje esančiu inventoriumi ir bendromis patalpomis;
34.2. dienotvarkėje nustatytu laiku naudotis Mokymo centro kompiuterių klase, internetu, sporto sale ir sporto inventoriumi;
35. Pareigūnai, dalyvaujantys pareigūnų mokyme, privalo:
35.1. dalyvauti pareigūnų mokymo renginiuose (užsiėmimuose), siekti išmokti dėstomus dalykus ir mokymo temas;
35.6. gyvenantys Mokymo centro bendrabutyje – laikytis Mokymo centro direktoriaus nustatytų Mokymo centro bendrabučio vidaus tvarkos taisyklių reikalavimų;
35.7. pasibaigus pareigūnų mokymui, grąžinti Mokymo centre gautas materialines vertybes ir pateikti Mokymo centro atsakingam darbuotojui nustatytos formos atsiskaitymo lapelį;
VI. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
37. Pareigūnų dalyvavimą pareigūnų mokyme užtikrina Kalėjimų departamento ir jam pavaldžių įstaigų vadovai.
38. Pareigūnai, dalyvavę pareigūnų mokyme, privalo per 3 darbo dienas pateikti įstaigos, kurioje jie dirba, už personalo valdymą atsakingam administracijos padaliniui ar darbuotojui atitinkamai šių taisyklių 24 ar 30 punkte nurodyto pažymėjimo kopiją.
39. Už šių taisyklių pažeidimus pareigūnai gali būti teisės aktų nustatyta tvarka traukiami tarnybinėn atsakomybėn.
Pareigūnų įvadinio mokymo ir kvalifikacijos
tobulinimo Kalėjimų departamento prie
Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos
Mokymo centre taisyklių
1 priedas
(Pareigūnų įvadinio mokymo plano forma)
KALĖJIMŲ DEPARTAMENTO
PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS TEISINGUMO MINISTERIJOS
MOKYMO CENTRAS
TVIRTINU
Direktorius
(vardas ir pavardė)
_____________ METŲ PAREIGŪNŲ ĮVADINIO MOKYMO PLANAS
______________ Nr. ______
(data)
Vilnius
Mokymo grupė |
Pareigūnų skaičius |
Mokymo savaitė |
Atsiskaitymo forma |
Akademinių valandų skaičius |
||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Įvadinis mokymas _________________ – nuo __________ iki __________;
(pavadinimas) (mokymo kursų data)
Įvadinis mokymas _________________ – nuo __________ iki __________.
(pavadinimas) (mokymo kursų data)
_________________ ____________ __________________
(pareigos) (parašas) (vardas ir pavardė)
Pareigūnų įvadinio mokymo ir kvalifikacijos
tobulinimo Kalėjimų departamento prie
Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos
Mokymo centre taisyklių
2 priedas
(Kvalifikacijos tobulinimo renginių plano forma)
PATVIRTINTA
Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus
(data)
įsakymu Nr. _________
___________ KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO RENGINIŲ PLANAS
(metai)
______________ Nr. ______
(data)
Vilnius
Eil. Nr. |
Mokymo renginio temos pavadinimas |
Data |
Tikslinė grupė |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
__________________ ______________ _______________________
(pareigos) (parašas) (vardas ir pavardė)
Pareigūnų įvadinio mokymo ir kvalifikacijos
tobulinimo Kalėjimų departamento prie
Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos
Mokymo centre taisyklių
3 priedas
(Pareigūnų registracijos įvadiniam mokymui anketos forma)
PAREIGŪNŲ REGISTRACIJOS ĮVADINIAM MOKYMUI ANKETA
___________________________________
(pareigūnų įvadinio mokymo pradžios data)
VARDAS IR PAVARDĖ:
(rašyti didžiosiomis raidėmis)
___________________________________________________________________________
Asmens kodas:
___________________________________________________________________________
Namų adresas, telefonas:_______________________________________________________
___________________________________________________________________________
Išsilavinimas:
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
Darbo vieta: _________________________________________________________________
Pareigos: ___________________________________________________________________
Darbo stažas įstaigoje, kurioje dirba:
___________________________________________________________________________
Patvirtinu, kad su Mokymo centro instrukcijomis ir taisyklėmis susipažinau:
___________________________________________________________________________
(vardas ir pavardė, parašas, data)
Patvirtinu, kad anketoje pateikti duomenys yra tikri:
___________________________________________________________________________
(vardas ir pavardė, parašas, data)