LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖ

N U T A R I M A S

 

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2002 M. BIRŽELIO 24 D. NUTARIMO NR. 966 „DĖL KONKURSŲ Į VALSTYBĖS TARNAUTOJO PAREIGAS ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

 

2012 m. kovo 7 d. Nr. 265

Vilnius

 

Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutaria:

1. Pakeisti Konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. birželio 24 d. nutarimu Nr. 966 „Dėl Konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (Žin., 2002, Nr. 65-2654; 2003, Nr. 112-5006; 2006, Nr. 73-2784; 2008, Nr. 41-1496; 2009, Nr. 106-4417; 2011, Nr. 125-5965):

1.1. Išdėstyti 11 punktą taip:

11. Šiame Apraše vartojamos sąvokos:

Bendrieji mąstymo gebėjimai – gebėjimas mokytis, verbaliniai įgūdžiai ir verbalinis mąstymas, skaičiavimo įgūdžiai ir skaitinis mąstymas.

Bendrosios kompetencijos – žinių, gebėjimų, įgūdžių, patirties, elgesio, požiūrių ir asmeninių savybių derinys, būtinas pareigybės funkcijoms atlikti, ir sugebėjimas juos pritaikyti darbe.

Ekspertas – asmuo, turintis ne trumpesnę kaip 3 metų praktinės veiklos patirtį arba ne žemesnį kaip daktaro mokslo laipsnį srityje, kurios žinios tikrinamos per egzaminą žodžiu.

Praktinė užduotis – per egzaminą raštu ir (ar) žodžiu pateikiama užduotis, kuria siekiama nustatyti pretendento į valstybės tarnautojo pareigas bendrąsias kompetencijas.

Užsienio kalbos ekspertas – asmuo, turintis ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį humanitarinių mokslų studijų srities filologijos krypties išsilavinimą (baigęs užsienio kalbos studijų programą) arba mokantis užsienio kalbą, kurios žinios tikrinamos per egzaminą žodžiu, aukštesniu lygiu, nei nustatyta pareigybės, į kurią vyksta konkursas, aprašyme. Užsienio kalbos mokėjimo lygmenys nustatomi vadovaujantis 2004 m. gruodžio 15 d. Europos Parlamento ir Tarybos sprendimu Nr. 2241/2004/EB dėl bendros Bendrijos sistemos siekiant užtikrinti kvalifikacijų ir gebėjimų skaidrumą (Europasas) (OL 2004 L 390, p. 6). Užsienio kalbos eksperto funkcijas gali atlikti vienas iš komisijos narių.

Visuomenės atstovas – Lietuvos Respublikoje įregistruoto viešojo juridinio asmens, išskyrus valstybės ar savivaldybės institucijas ar įstaigas, įgaliotas atstovas.“

1.2. Įrašyti 21 punkte vietoj žodžio „asmuo“ žodžius „valstybės tarnybos tvarkymo įstaigos valstybės tarnautojas“.

1.3. Papildyti 211 punktu:

211. Komisijos darbe stebėtojo teisėmis gali dalyvauti konkursą organizuojančioje įstaigoje veikiančios profesinės sąjungos (toliau vadinama – profesinė sąjunga) arba, jeigu veikia kelios tokios sąjungos, kelių profesinių sąjungų atstovai.

Profesinė sąjunga gali deleguoti vieną atstovą. Kelios įstaigoje veikiančios profesinės sąjungos, susitarusios tarpusavyje, gali deleguoti vieną bendrą atstovą.

Prašymą stebėtojo teisėmis dalyvauti komisijos darbe profesinė sąjunga per šio Aprašo 17 punkte nustatytus terminus elektroniniu paštu arba faksu pateikia konkursą organizuojančiai įstaigai. Konkursą organizuojanti įstaiga apie konkurso laiką ir vietą praneša profesinei sąjungai elektroniniu paštu arba faksu ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki konkurso.

Komisijos darbe stebėtojo teisėmis dalyvaujantys profesinių sąjungų atstovai komisijos sekretoriui konkurso dieną prieš egzaminą raštu privalo pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, įgaliojimą dalyvauti komisijos darbe stebėtojo teisėmis ir pasirašyti pasižadėjimą neatskleisti asmens duomenų paslapties ir per konkursą gautos informacijos (šio Aprašo 9 priedas). Pasižadėjimas pridedamas prie konkurso protokolo.

Komisijos darbe stebėtojo teisėmis dalyvaujantys profesinių sąjungų atstovai turi teisę stebėti konkurso eigą. Jiems draudžiama konkurso metu daryti garso ar vaizdo įrašus, naudoti kitas technines priemones. Šias technines priemones naudojantys ar komisijos darbui trukdantys profesinių sąjungų atstovai komisijos pirmininko sprendimu gali būti pašalinti iš konkurso ir apie tai pažymima protokole.“

1.4. Papildyti 212 punktu:

212. Komisijos darbe stebėtojo teisėmis taip pat gali dalyvauti ne daugiau kaip trys kiti visuomenės atstovai.

Viešiesiems juridiniams asmenims, pirmiems trims pateikusiems prašymą leisti jų atstovams stebėti konkursą, taikoma šio Aprašo 211 punkte nustatyta tvarka. Viešiesiems juridiniams asmenims, pateikusiems prašymus leisti jų atstovams stebėti konkursą vėliau nei pirmieji trys, apie tai, kad leidimas stebėti konkursą jų atstovams nesuteikiamas, pranešama elektroniniu paštu arba faksu ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki konkurso.“

1.5. Pripažinti netekusiu galios 25 punktą.

1.6. Įrašyti 30 punkte vietoj žodžių „Kai tikrinamas testas“ žodžius „Kai tikrinami egzamino raštu rezultatai“.

1.7. Išdėstyti 35 punktą taip:

35. Konkursas pradedamas nuo egzamino raštu. Pretendentas, laikydamas egzaminą raštu, sprendžia testą. Pretendentams per egzaminą raštu gali būti pateikiama ir praktinė užduotis.“

1.8. Išdėstyti 35 punktą taip:

35. Konkursas pradedamas nuo egzamino raštu. Pretendentas, laikydamas egzaminą raštu, sprendžia testą, sudarytą atitinkamoms pareigoms, nurodytoms šio Aprašo 32 punkte. Pretendentams per egzaminą raštu gali būti pateikiama ir praktinė užduotis.“

1.9. Įrašyti 38 punkte po žodžio „Testui“ žodžius „ir praktinei užduočiai“.

1.10. Įrašyti 39 punkte po žodžių „kiekvieno testo“ žodžius „ir praktinės užduoties“.

1.11. Išdėstyti 42 punktą taip:

42. Komisijos sekretorius, gavęs skelbiamus testo klausimus, išspausdina (padaugina) reikiamą jų egzempliorių skaičių (tiek, kiek yra pretendentų) ir išdalija pretendentams. Atsižvelgiant į testo klausimų, kuriuos parengė konkursą organizuojanti įstaiga, skaičių, pretendentams pateikiama nuo 50 iki 70 skelbiamų testo klausimų. Komisijos sekretorius kartu su skelbiamais testo klausimais pretendentams išdalija testo klausimus ir praktinę užduotį, kuriuos parengė konkursą organizuojanti įstaiga. Pretendentams pateikiami vienodi testo klausimai ir vienoda praktinė užduotis. Turi būti užtikrintas konkursą organizuojančios įstaigos parengtų testo klausimų ir praktinės užduoties konfidencialumas.“

1.12. Išdėstyti 42 punktą taip:

42. Komisijos sekretorius, gavęs testo klausimus, išspausdina (padaugina) reikiamą jų egzempliorių skaičių (tiek, kiek yra pretendentų) ir kartu su konkursą organizuojančios įstaigos parengta praktine užduotimi išdalija pretendentams. Pretendentams pateikiami vienodi testo klausimai ir vienoda praktinė užduotis. Turi būti užtikrintas testo klausimų ir praktinės užduoties konfidencialumas.“

1.13. Išdėstyti 43 punktą taip:

43. Testas ir praktinė užduotis pradedami spręsti ne vėliau kaip 9 valandą 30 minučių.“

1.14. Išdėstyti 44 punktą taip:

44. Testas ir praktinė užduotis baigiami spręsti ne vėliau kaip 11 valandą.“

1.15. Išdėstyti 46 punktą taip:

46. Baigus spręsti testą ir praktinę užduotį, komisijos sekretorius surenka išspręstus testus ir praktines užduotis. Testai ir praktinės užduotys tikrinami dalyvaujant pretendentams. Klaidingi testo atsakymai pažymimi kita spalva, negu testo atsakymus žymėjo pretendentai. Testo atsakymai vertinami balais pagal testo atsakymų įvertinimo lentelę (šio Aprašo 7 priedas). Praktinė užduotis įvertinama 0, 1 arba 2 balais. Blogiausias įvertinimas yra 0 balų, geriausias – 2 balai. Praktinę užduotį vertina visi komisijos nariai individualiai arba komisijos pirmininko sprendimu vienas iš komisijos narių. Praktinės užduoties balas arba komisijos narių balų vidurkis pridedamas prie testo atsakymų balo.“

1.16. Išdėstyti 46 punktą taip:

46. Baigus spręsti testą ir praktinę užduotį, komisijos sekretorius surenka išspręstus testus ir praktines užduotis. Testai ir praktinės užduotys tikrinami dalyvaujant pretendentams. Klaidingi testo atsakymai pažymimi kita spalva, negu testo atsakymus žymėjo pretendentai. Testo atsakymai vertinami balais pagal šiame punkte nurodytą formulę ir apvalinimo taisyklę, tai yra gautas testo įvertinimas balais apvalinamas iki 1 skaitmens po kablelio (jeigu antrasis skaitmuo po kablelio yra >= 5, apvalinama į didesniąją pusę; jeigu antrasis skaitmuo po kablelio yra < 5, apvalinama į mažesniąją pusę):

T (testo įvertinimas balais) =(X * 100 * 0,1 (koeficientas)) / Y, kur:

X – teisingų atsakymų skaičius;

Y – testo klausimų skaičius.

Praktinė užduotis įvertinama 0, 1 arba 2 balais. Blogiausias įvertinimas yra 0 balų, geriausias – 2 balai. Praktinę užduotį vertina visi komisijos nariai individualiai arba komisijos pirmininko sprendimu vienas iš komisijos narių. Praktinės užduoties balas arba komisijos narių balų vidurkis pridedamas prie testo atsakymų balo.“

1.17. Išdėstyti 47 punktą taip:

47. Komisijos sekretorius testo ir praktinės užduoties vertinimo rezultatus įrašo konkurso protokolo egzamino raštu vertinimo lentelėje. Išspręsti testai ir praktinės užduotys pridedami prie protokolo.“

1.18. Išdėstyti 48 punktą taip:

48. Komisijos sekretorius perskaito šifrus, kuriais pažymėti testai įvertinti mažiau kaip 6 balais. Pretendentai, kurių šifrą komisijos sekretorius perskaito, prisistato, pasakydami vardą ir pavardę, ir grąžina šifro kortelę. Komisijos sekretorius konkurso protokolo egzamino raštu vertinimo lentelėje įrašo prisistačiusiųjų pretendentų vardus ir pavardes. Nurodyti pretendentai pasirašo egzamino raštu vertinimo lentelės skiltyje šalia savo vardo ir pavardės.

Komisijos pirmininkas, dalyvaujant pretendentams, perskaito visų pretendentų egzamino raštu rezultatus, nurodydamas, kokiu balu buvo įvertinti atitinkamais šifrais pažymėti testai ir praktinės užduotys.“

1.19. Išdėstyti 48 punktą taip:

48. Komisijos sekretorius perskaito šifrus, kuriais pažymėti testai įvertinti mažiau kaip 5 balais. Pretendentai, kurių šifrą komisijos sekretorius perskaito, prisistato, pasakydami vardą ir pavardę, ir grąžina šifro kortelę. Komisijos sekretorius konkurso protokolo egzamino raštu vertinimo lentelėje įrašo prisistačiusiųjų pretendentų vardus ir pavardes. Nurodyti pretendentai pasirašo egzamino raštu vertinimo lentelės skiltyje šalia savo vardo ir pavardės.

Komisijos pirmininkas, dalyvaujant pretendentams, perskaito visų pretendentų egzamino raštu rezultatus, nurodydamas, kokiu balu buvo įvertinti atitinkamais šifrais pažymėti testai ir praktinės užduotys.“

1.20. Išdėstyti 49 punktą taip:

49. Egzaminą žodžiu turi teisę laikyti tie pretendentai, kurie iš testo surinko 6 ir daugiau balų.“

1.21. Išdėstyti 49 punktą taip:

49. Egzaminą žodžiu turi teisę laikyti tie pretendentai, kurie iš testo surinko 5 ir daugiau balų.“

1.22. Išdėstyti 50 punktą taip:

50. Egzaminas žodžiu pradedamas nuo užsienio kalbų, privalomų pareigybės aprašyme nustatytoms funkcijoms atlikti, mokėjimo patikrinimo. Jeigu tikrinant nustatoma, kad pretendentas neatitinka pareigybės aprašyme nustatyto užsienio kalbos reikalavimo, komisijos pirmininko sprendimu jam neleidžiama toliau dalyvauti egzamine žodžiu ir apie tai pažymima protokole pretendentų į valstybės tarnautojo pareigas, kuriems dėl neatitikties pareigybės aprašyme nustatytam užsienio kalbos reikalavimui neleista dalyvauti egzamine žodžiu, lentelėje.

Per egzaminą žodžiu pretendentams gali būti pateikiama praktinė užduotis, kuri vertinama šio Aprašo 51 punkte nustatyta tvarka. Pretendentams pateikiama vienoda praktinė užduotis.

Per egzaminą žodžiu kiekvienas komisijos narys pateikia vienodus klausimus visiems pretendentams, siekdamas patikrinti pretendento gebėjimus atlikti valstybės tarnautojo pareigybės, dėl kurios vyksta konkursas, aprašyme nustatytas funkcijas. Pretendentams taip pat gali būti užduodami jų atsakymus patikslinantys klausimai. Pretendentai egzaminuojami žodžiu individualiai, kitiems pretendentams nedalyvaujant. Pretendentų eiliškumas per egzaminą žodžiu nustatomas pagal abėcėlę.“

1.23. Išdėstyti 50 punktą taip:

50. Egzaminas žodžiu pradedamas nuo užsienio kalbų, privalomų pareigybės aprašyme nustatytoms funkcijoms atlikti, mokėjimo patikrinimo. Jeigu tikrinant nustatoma, kad pretendentas neatitinka pareigybės aprašyme nustatyto užsienio kalbos reikalavimo, komisijos pirmininko sprendimu jam neleidžiama toliau dalyvauti egzamine žodžiu ir apie tai pažymima protokole pretendentų į valstybės tarnautojo pareigas, kuriems dėl neatitikties pareigybės aprašyme nustatytam užsienio kalbos reikalavimui neleista dalyvauti egzamine žodžiu, lentelėje.

Per egzaminą žodžiu pretendentams gali būti pateikiama praktinė užduotis, kuri vertinama šio Aprašo 51 punkte nustatyta tvarka. Pretendentams pateikiama vienoda praktinė užduotis.

Per egzaminą žodžiu kiekvienas komisijos narys pateikia vienodus klausimus visiems pretendentams, siekdamas patikrinti pretendento gebėjimus atlikti valstybės tarnautojo pareigybės, dėl kurios vyksta konkursas, aprašyme nustatytas funkcijas. Pretendentams taip pat gali būti užduodami jų atsakymus patikslinantys klausimai. Pretendentai egzaminuojami žodžiu individualiai, kitiems pretendentams nedalyvaujant. Pretendentų eiliškumas per egzaminą žodžiu nustatomas pagal abėcėlę.

Kai vyksta konkursas įstaigos vadovo, jo pavaduotojo, ministerijos kanclerio, administracijos vadovo, departamento (valdybos) direktoriaus ir jo pavaduotojo pareigoms, per egzaminą žodžiu pretendentams taip pat žodžiu pateikiamos užduotys, skirtos praktiniams šių pretendentų vadovavimo gebėjimams įvertinti. Visiems konkurse dalyvaujantiems pretendentams pateikiama vienoda užduotis. Užduotys ir jų atsakymai skelbiami Valstybės tarnybos valdymo informacinėje sistemoje atskiru pranešimu penktadienį 13 valandą ir išimami 14 valandą.“

1.24. Išdėstyti 51 punktą taip:

51. Kiekvienas komisijos narys pretendentų gebėjimus atlikti pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas per egzaminą žodžiu vertina individualiai – nuo 1 iki 10 balų. Blogiausias įvertinimas yra 1 balas, geriausias – 10 balų. Įvertinę kiekvieno pretendento gebėjimus atlikti pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, komisijos nariai pildo pretendentų į valstybės tarnautojo pareigas egzamino žodžiu individualaus vertinimo lentelę (toliau vadinama – egzamino žodžiu individualaus vertinimo lentelė) (šio Aprašo 4 priedas).“

1.25. Išdėstyti 63 punktą taip:

63. Duomenys apie pretendentus, išskyrus šiame Apraše nurodytus atvejus, neskelbiami. Testo klausimai ir atsakymai į juos, taip pat praktinės užduotys, išskyrus šiame Apraše nurodytus atvejus, neskelbiami.“

1.26. Išdėstyti 67 punktą taip:

67. Pretendentas po konkurso rezultatų paskelbimo turi teisę susipažinti su konkurso protokolu, savo išspręstais testu ir praktine užduotimi ir savo egzamino žodžiu dalies skaitmeniniu garso įrašu.“

1.27. Išdėstyti nauja redakcija 5 priedą (pridedama).

1.28. Papildyti 9 priedu (pridedama).

2. Nustatyti, kad:

2.1. Šio nutarimo 1.7, 1.11, 1.15, 1.18, 1.20 ir 1.22 punktai galioja iki 2012 m. birželio 30 dienos.

2.2. Šio nutarimo 1.8, 1.12, 1.16, 1.19, 1.21 ir 1.23 punktai įsigalioja 2012 m. liepos 1 dieną.

3. Pavesti Valstybės tarnybos departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos iki 2012 m. birželio 1 d. parengti valstybės ir savivaldybės institucijoms ir įstaigoms rekomendacijas dėl praktinių užduočių rengimo.

 

 

 

MINISTRAS PIRMININKAS                                                              ANDRIUS KUBILIUS

 

 

 

KRAŠTO APSAUGOS MINISTRĖ, PAVADUOJANTI

VIDAUS REIKALŲ MINISTRĄ                                                      RASA JUKNEVIČIENĖ

 

 

 

Konkursų į valstybės tarnautojo pareigas

organizavimo tvarkos aprašo

5 priedas

(Lietuvos Respublikos Vyriausybės

2012 m. kovo 7 d. nutarimo Nr. 265

redakcija)

 

(Pretendentų į valstybės tarnautojo pareigas konkurso protokolo formos pavyzdys)

 

__________________________________________________________________________

(valstybės ar savivaldybės institucijos ar įstaigos pavadinimas)

 

Pretendentų į valstybės tarnautojo pareigas konkurso protokolas

 

______________ Nr.______

(data)

________________________

(sudarymo vieta)

 

Pretendentų į valstybės tarnautojo pareigas konkurso komisijos, sudarytos__________

__________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________ ,

(įsakymo ar potvarkio, kuriuo sudaryta komisija, data, numeris)

posėdis įvyko _________________________, posėdžio pradžia ______________________ ,

(data)                                                                       (nurodomas laikas)

posėdžio pabaiga __________________

(nurodomas laikas)

 

Komisijos pirmininkas ____________________________________________________

Komisijos sekretorius _____________________________________________________

Komisijos nariai: _________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

Pakviesti ekspertai: _______________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

Konkurso stebėtojai: _____________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

Pareigybės, į kurią organizuojamas priėmimas, pavadinimas _______________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

Pretendentai: ___________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

Visų parengtų kortelių šifrų numeriai (surašomi posėdžio pradžioje): ________________

___________________________________________________________________________

 

Stebėtojų registravimo konkurso dieną lentelė

 

Eil. Nr.

Stebėtojo vardas ir pavardė

Žyma apie dokumentų, nurodytų šio Aprašo 211 punkte, pateikimą

Žyma apie pašalinimą iš konkurso, nurodant priežastį

Stebėtojo parašas*

 

 

 

 

 

 

*Stebėtojui atsisakius pasirašyti, apie tai pažymi komisijos sekretorius.

 

Pretendentų į valstybės tarnautojo pareigas, kuriems dėl neatitikties pareigybės aprašyme nustatytam užsienio kalbos reikalavimui neleista dalyvauti egzamine žodžiu, lentelė

 

Eil. Nr.

Pretendento vardas ir pavardė

Užsienio kalbos eksperto žyma dėl pretendento neatitikties užsienio kalbos reikalavimui

Užsienio kalbos eksperto parašas

Pretendento parašas*

 

 

 

 

 

 

*Pretendentui atsisakius pasirašyti, apie tai pažymi komisijos sekretorius.

 

Egzamino žodžiu vertinimo suvestinė lentelė

 

Eil. Nr.

Pretendento vardas ir pavardė

Žyma apie pretendento atitiktį užsienio kalbos reikalavimui (atitinka arba neatitinka)

Komisijos nariai

Balų vidurkis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pretendentų egzamino žodžiu komisijos narių vertinimai suvestinėje lentelėje įrašyti teisingai.

 

Pretendentai, kuriems neleista dalyvauti konkurse, nes nepateikė asmens tapatybę patvirtinančio dokumento: ___________________________________________________________________________

 

Komisijos sekretorius

(Parašas)

(Vardas ir pavardė)

 

Egzamino raštu vertinimo lentelė

 

Šifro Nr.

Testo įvertinimas balais

Praktinės užduoties įvertinimas balais

Egzamino raštu rezultatas balais

Pretendento vardas ir pavardė (užpildoma pretendentui prisistačius)

Pretendento parašas

1

2

3

4

5

6

 

 

 

 

 

 

 

Pretendentų egzamino žodžiu ir raštu vertinimo balais suvestinė lentelė

 

Pretendento vardas ir pavardė

Šifras

Egzamino žodžiu rezultatas (balų vidurkis)

Egzamino raštu rezultatas balais

Bendra gautų balų suma (3+4)

Konkurse užimta vieta

1

2

3

4

5

6

 

 

 

 

 

 

 

Komisijos sprendimas dėl konkurso laimėtojo __________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

Komisijos pasiūlymas dėl kvalifikacinės klasės suteikimo konkursą laimėjusiam pretendentui                 

Komisijos nariai dėl kvalifikacinės klasės suteikimo balsavo taip: ___________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

 

Komisijos pirmininkas

(Parašas)

(Vardas ir pavardė)

 

Komisijos sekretorius

(Parašas)

(Vardas ir pavardė)

 

Nariai

(Parašai)

(Vardai ir pavardės)

 

Sutinku eiti konkurse laimėtas pareigas

(Konkurso laimėtojo parašas)

(Konkurso laimėtojo vardas ir pavardė)

(Data)

 

Su konkurso rezultatais susipažinome:

(Pretendentų parašai)

(Vardai ir pavardės)

(Data)

 

_________________

 

 

Konkursų į valstybės tarnautojo pareigas

organizavimo tvarkos aprašo

9 priedas

(Lietuvos Respublikos Vyriausybės

2012 m. kovo 7 d. nutarimo Nr. 265

redakcija)

 

(Pasižadėjimo formos pavyzdys)

 

PASIŽADĖJIMAS

 

__________________

(data)

 

Aš, _________________________________________________________________ ,

(vardas ir pavardė)

p a t v i r t i n u,

kad esu susipažinęs su Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą, reikalavimais ir Lietuvos Respublikos įstatymais, numatančiais atsakomybę už asmens duomenų atskleidimą, neteisėtą tvarkymą ar kitus asmens duomenų apsaugos reikalavimų pažeidimus, ir

p a s i ž a d u:

neatskleisti asmens duomenų paslapties ir per konkursą gautos informacijos.

 

________________

(vardas ir pavardė)

_____________

(parašas)

 

_________________