LIETUVOS RESPUBLIKOS ŪKIO MINISTRAS
Į S A K Y M A S
DĖL NACIONALINĖS LISABONOS STRATEGIJOS ĮGYVENDINIMO PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO IR STEBĖSENOS
2006 m. birželio 22 d. Nr. 4-247
Vilnius
Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. birželio 20 d. nutarimo Nr. 670 „Dėl Lisabonos strategijos įgyvendinimo ir koordinavimo Lietuvoje“ (Žin., 2005, Nr. 78-2823) 4.1 punktu ir atsižvelgdamas į Nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos rengimo ir įgyvendinimo priežiūros komisijos 2006 m. gegužės 31 d. protokolo Nr. 2 2.1 punktą:
1. Tvirtinu pridedamus:
1.1. Nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos įgyvendinimo ir stebėsenos struktūros aprašą;
1.2. personalinę Tikslinės nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos įgyvendinimo makroekonominės politikos grupės sudėtį;
1.3. personalinę Tikslinės nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos įgyvendinimo mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bei inovacijų grupės sudėtį;
1.4. personalinę Tikslinės nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos įgyvendinimo verslo konkurencingumo grupės sudėtį;
2. Skiriu Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos sekretorę Liną Domarkienę šio įsakymo 1 punktu patvirtintų tikslinių nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos įgyvendinimo grupių koordinatore.
PATVIRTINTA
Lietuvos Respublikos ūkio ministro
2006 m. birželio 22 d. įsakymu Nr. 4-247
NACIONALINĖS LISABONOS STRATEGIJOS ĮGYVENDINIMO PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO IR STEBĖSENOS STRUKTŪROS APRAŠAS
I. BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos įgyvendinimo ir stebėsenos struktūra yra skirta efektyviam Nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos (toliau – Lisabonos programa) įgyvendinimui ir stebėsenai užtikrinti.
2. Lisabonos programos įgyvendinimo ir stebėsenos struktūros aprašas (toliau – Struktūros aprašas) parengtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. birželio 20 d. nutarimu Nr. 670 „Dėl Lisabonos strategijos įgyvendinimo ir koordinavimo Lietuvoje“ (Žin., 2005, Nr. 78-2823) ir Nacionaline Lisabonos strategijos įgyvendinimo programa, patvirtinta Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. lapkričio 22 d. nutarimu Nr. 1270 (Žin., 2005, Nr. 139-5019).
II. VALSTYBINĖ LISABONOS PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO IR STEBĖSENOS DALIS
4. Vadovaujantis trimis pagrindinėmis Lisabonos programos dalimis, nustatytomis 2005 m. birželio 18 d. Europos Sąjungos Tarybos 2005–2008 m. Jungtinėse ekonomikos augimo ir darbų vietų kūrimo gairėse, – makroekonominės, mikroekonominės ir užimtumo politikos – už jų įgyvendinimą atsakingose Lietuvos Respublikos ministerijose turi būti paskirti ministerijų sekretoriai (arba personalinės Nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos rengimo ir įgyvendinimo priežiūros komisijos, patvirtintos Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2005 m. rugpjūčio 10 d. įsakymu Nr. 4-295 (toliau – Komisija), nariai), atsakingi už Lisabonos programos įgyvendinimą:
4.1. Lietuvos Respublikos finansų ministerijoje (toliau – Finansų ministerija) sekretorius/Komisijos narys – už makroekonominės politikos priemonių įgyvendinimo koordinavimą;
4.2. Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos (toliau – Ūkio ministerija) sekretorius (tikslinių Lisabonos strategijos grupių koordinatorius) – už mikroekonominės politikos priemonių įgyvendinimo koordinavimą;
4.3. Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Socialinės apsaugos ir darbo ministerija) sekretorius/Komisijos narys – už užimtumo politikos priemonių įgyvendinimo koordinavimą;
5. Ministerijų sekretoriai/Komisijos nariai, paskirti atsakingais už Lisabonos programos įgyvendinimą, yra atskaitingi Komisijai.
6. Finansų ministerija, Ūkio ministerija, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija turi sudaryti Lisabonos programos tarpžinybines darbo grupes Lisabonos programos įgyvendinimo klausimams spręsti, atskaitingas atitinkamos ministerijos sekretoriui/Komisijos nariui, atsakingam už Lisabonos programos įgyvendinimą. Lisabonos programos tarpžinybinės darbo grupės Lisabonos programos įgyvendinimo klausimams spręsti sudaromos iš ministerijų ir kitų valstybės institucijų, atsakingų už atitinkamos Lisabonos programos dalies įgyvendinimo priemonių įgyvendinimą, atstovų.
7. Ministerijose ir kitose valstybės institucijose, atsakingose už Lisabonos programos įgyvendinimo priemonių įgyvendinimą, gali būti sudaromos Lisabonos programos vidinės darbo grupės.
8. Struktūros aprašo 6 ir 7 punktuose nurodytose ministerijose ir kitose valstybės institucijose sudarytos Lisabonos programos tarpžinybinės ir vidinės darbo grupės, laikydamosi Europos Komisijos pasiūlyto Lisabonos strategijos įgyvendinimo grafiko ir rengimo gairių (metodologinių pasiūlymų), bendradarbiaudamos su atitinkama Struktūros aprašo 10 punkte nurodyta tiksline nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos įgyvendinimo grupe, rengia Lisabonos programos įgyvendinimo metines pažangos ataskaitas (Finansų ministerijos Lisabonos programos tarpžinybinė ir vidinė darbo grupės – makroekonominės politikos priemonių įgyvendinimo, Ūkio ministerijos Lisabonos programos tarpžinybinė ir vidinė darbo grupės – mikroekonominės politikos priemonių įgyvendinimo, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Lisabonos programos tarpžinybinė ir vidinė darbo grupės – užimtumo politikos priemonių įgyvendinimo), kartu su pasiūlymais dėl Lisabonos programos atnaujinimo ir pakeitimų teikia jas atitinkamam už Lisabonos programos įgyvendinimą atsakingam sekretoriui/Komisijos nariui, o šis – Komisijai.
9. Ūkio ministerijoje, kuri yra atsakinga už Lisabonos strategijos įgyvendinimo koordinavimą Lietuvoje ir ryšius su Europos Sąjungos institucijomis Lisabonos strategijos klausimais, veikia Ūkio strategijos departamento Lisabonos strategijos skyrius, kuris koordinuoja Lisabonos programos rengimą ir kontroliuoja jos įgyvendinimą.
III. VISUOMENINĖ LISABONOS PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO IR STEBĖSENOS DALIS
10. Visuomeninės Lisabonos programos įgyvendinimo ir stebėsenos dalies pagrindas yra tikslinės nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos įgyvendinimo grupės:
10.1. tikslinė nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos įgyvendinimo makroekonominės politikos grupė;
10.2. tikslinė nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos įgyvendinimo mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bei inovacijų grupė;
10.3. tikslinė nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos įgyvendinimo verslo konkurencingumo grupė;
11. Tikslinės nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos įgyvendinimo grupės (toliau – tikslinė Lisabonos programos grupė) sudaromos iš atitinkamos srities mokslo atstovų, socialinių ir ekonominių bei kitų partnerių, valstybės institucijų, įstaigų, organizacijų ir grupės Nacionalinės Lisabonos strategijos įgyvendinimo programos projektui parengti, patvirtintos Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2005 m. liepos 1 d. įsakymu Nr. 4-258, narių.
12. Svarbiausi atitinkamos tikslinės Lisabonos programos grupės tikslai – pagal kompetenciją stebėti ir vertinti, kaip įgyvendinama ir atnaujinama Lisabonos programa, bei teikti Komisijai pasiūlymus priimant sprendimus šiais klausimais.
13. Tikslinių Lisabonos programos grupių uždaviniai:
13.3. išklausyti Lisabonos programos tarpžinybinių ir vidinių darbo grupių informaciją Lisabonos programos įgyvendinimo priemonių įgyvendinimo klausimais;
14. Personalinę tikslinių Lisabonos programos grupių sudėtį įsakymu tvirtina Lietuvos Respublikos ūkio ministras. Tikslinei Lisabonos programos grupei vadovauja vadovas – socialinis partneris (jo nesant – vadovo pavaduotojas). Tikslinės Lisabonos programos grupės vadovą ir jo pavaduotoją tikslinės Lisabonos programos grupės nariai Komisijos pirmininko teikimu iš savo narių išsirenka pirmojo tikslinės Lisabonos programos grupės narių posėdžio metu. Vienas iš tikslinės Lisabonos programos grupės narių, Ūkio ministerijos valstybės tarnautojas/darbuotojas, skiriamas tikslinės Lisabonos programos grupės sekretoriumi.
15. Tikslinės Lisabonos programos grupės nariai turi teisę atstovauti ir pristatyti tikslinės Lisabonos programos grupės, kurios nariai jie yra, darbo rezultatus ir pasiūlymus valstybinėse institucijose, įstaigose ir organizacijose, ir į posėdžius kviesti ekspertus ir kitus asmenis, kurie nėra tikslinės Lisabonos programos grupės nariai.
IV. LISABONOS PROGRAMOS INFORMACIJOS LYGIAI
16. Siekiant informuoti visuomenę apie Lisabonos programos įgyvendinimo ir stebėsenos eigą ir rezultatus, skiriami vidinės ir išorinės informacijos lygiai:
16.1. Vidinį informacijos lygį sudaro ir Lisabonos programos įgyvendinimo Lietuvoje ir atskiruose regionuose informacijos rinkimo, stebėjimo ir skleidimo funkcijas atlieka regioniniai Lisabonos programos atsparos centrai: mokslo technologijų parkai ir viešųjų paslaugų verslui įstaigų tinklas (verslo informacijos centrai ir verslo inkubatoriai). Šiuo lygiu palaikomi glaudūs ryšiai su vietiniais (regioniniais) socialiniais ir ekonominiais partneriais.
17. Visuomenei informuoti Ūkio ministerija turi sukurti informatyvų Lisabonos strategijos interneto portalą. Už šio portalo priežiūrą yra atsakinga Ūkio ministerija.
PATVIRTINTA
Lietuvos Respublikos ūkio ministro
2006 m. birželio 22 d. įsakymu Nr. 4-247
TIKSLINĖ NACIONALINĖS LISABONOS STRATEGIJOS ĮGYVENDINIMO PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO MAKROEKONOMINĖS POLITIKOS GRUPĖ
Mindaugas Žilionis |
– |
Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos (toliau – Ūkio ministerija) Ūkio strategijos departamento Ūkio vystymo politikos skyriaus vyresnysis specialistas (grupės sekretorius); |
Danas Arlauskas |
– |
Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos generalinis direktorius; |
Algirdas Butkevičius |
– |
Lietuvos Respublikos Seimo Biudžeto ir finansų komiteto narys; |
Linas Čekanavičius |
– |
Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Kiekybinių metodų ir modeliavimo katedros vedėjas; |
Jonas Čičinskas |
– |
Vilniaus universiteto Senato narys, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Europos studijų katedros vedėjas; |
Stasys Čipkus |
– |
Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos Biudžeto ir finansų skyriaus vedėjas; |
Giedrius Dusevičius |
– |
AB banko „Hansabankas“ valdybos pirmininkas; |
Ramūnas Garbaravičius |
– |
Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komiteto narys; |
Salomėja Ona Girijotienė |
– |
Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko patarėja ryšiams su Lietuvos Respublikos Seimu; |
Džiugas Juknys |
– |
asociacijos „Infobalt“ vykdantysis direktorius; |
Arvydas Kazlauskas |
– |
Ūkio ministerijos Ūkio strategijos departamento Ūkio vystymo politikos skyriaus vedėjas; |
Vaclovas Kontrauskas |
– |
l. e. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidento pareigas; |
Raimondas Kuodis |
– |
Lietuvos banko Ekonomikos departamento direktorius; |
Violeta Latvienė |
– |
koncerno „Achemos grupė“ ekonomikos ir finansų direktorė; |
Vitas Mačiulis |
– |
Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos generalinis direktorius; |
Gitanas Nausėda |
– |
SEB Vilniaus banko prezidento patarėjas; |
Salomėja Pečiulienė |
– |
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos Strateginio planavimo ir programų skyriaus vyriausioji specialistė; |
Rimantas Rudzkis |
– |
AB „DnB NORD“ banko vyriausiasis analitikas; |
Rūta Skyrienė |
– |
asociacijos „Investors foram“ vykdančioji direktorė; |
Vytautas Snieška |
– |
Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto Ekonomikos ir tarptautinės prekybos katedros vedėjas; |
Ana Stankaitienė |
– |
Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Europos Sąjungos programų valdymo departamento direktorė; |
Ignas Staškevičius |
– |
UAB „Eurofarmacijos vaistinės“ valdybos pirmininkas; |
Eduardas Vilkas |
– |
Lietuvos mokslų akademijos Ekonomikos instituto direktorius. |
PATVIRTINTA
Lietuvos Respublikos ūkio ministro
2006 m. birželio 22 d. įsakymu Nr. 4-247
PERSONALINĖ TIKSLINĖS NACIONALINĖS LISABONOS STRATEGIJOS ĮGYVENDINIMO PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO MOKSLINIŲ TYRIMŲ IR EKSPERIMENTINĖS PLĖTROS BEI INOVACIJŲ GRUPĖ
Marius Dekaminavičius |
– |
Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos (toliau – Ūkio ministerija) Investicijų ir inovacijų departamento Inovacijų ir technologijų skyriaus vyresnysis specialistas (grupės sekretorius); |
Eugenijus Butkus |
– |
Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas; |
Viktoras Butkus |
– |
UAB „Fermentas“ mokslo direktorius; |
Mudrikas Dadašovas |
– |
UAB „Skaitmeninis sertifikavimo centras“ direktorius, UAB „Penki kontinentai“ generalinis direktorius; |
Jurga Daniūnaitė |
– |
Ūkio ministerijos Ūkio strategijos departamento Lisabonos strategijos skyriaus vedėja; |
Algimantas Federavičius |
– |
Lietuvos pramonininkų konfederacijos Mokslo ir gynybos pramonės integracijos komiteto pirmininkas, Kauno technologijos universiteto Mechanikos fakulteto dekanas; |
Algirdas Galdikas |
– |
Perspektyvinių technologijų taikomųjų tyrimų instituto direktorius; |
Vladas Algis Gapšys |
– |
Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko patarėjas mokslui ir technologijoms; |
Kastytis Gečas |
– |
Lietuvos inovacijų centro direktorius; |
Kęstutis Jasiūnas |
– |
UAB „Ekspla“ generalinis direktorius; |
Aivaras Kareiva |
– |
Vilniaus universiteto Chemijos fakulteto dekanas, Bendrosios ir neorganinės chemijos katedros vedėjas; |
Raimundas Kirvaitis |
– |
Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslo prorektorius; |
Rimantas Kraujalis |
– |
Lazerių ir šviesos mokslo bei technologijų asociacijos vykdantysis direktorius, UAB „Eksma“ valdybos pirmininkas; |
Arūnas Lukoševičius |
– |
Kauno technologijos universiteto Biomedicininės inžinerijos instituto direktorius; |
Daumantas Matulis |
– |
Biotechnologijos instituto Biotermodinamikos ir vaistų tyrimo laboratorijos vedėjas; |
Marija Aušrinė Pavilionienė |
– |
Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narė; |
Saulius Sidaras |
– |
Valstybinio informacinių technologijų instituto direktorius; |
Rimantas Skirmantas |
– |
Tarptautinių mokslo ir technologijų plėtros agentūros programų vyriausiasis specialistas, Europos Sąjungos 6-osios Bendrosios programos mokslinių tyrimų infrastruktūros gerinimo horizontaliosios paprogramės nacionalinis atstovas; |
Valentinas Snitka |
– |
Mikrosistemų ir nanotechnologijų mokslinio centro direktorius; |
Viačaslavas Škilis |
– |
Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komiteto narys; |
Juozas Vidmantis Vaitkus |
– |
Vilniaus universiteto mokslo reikalų prorektorius, Senato narys, Lietuvos mokslų akademijos narys korespondentas; |
Ramūnas Valiokas |
– |
Fizikos instituto mokslinis bendradarbis; |
Linas Vingelis |
– |
Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos Švietimo, mokslo ir kultūros skyriaus vedėjas; |
Tomas Žalandauskas |
– |
Jaunųjų mokslininkų sąjungos atstovas; |
Albertas Žalys |
– |
Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Mokslo ir technologijų departamento direktorius. |
PATVIRTINTA
Lietuvos Respublikos ūkio ministro
2006 m. birželio 22 d. įsakymu Nr. 4-247
PERSONALINĖ TIKSLINĖS NACIONALINĖS LISABONOS STRATEGIJOS ĮGYVENDINIMO PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO VERSLO KONKURENCINGUMO GRUPĖ
Jurga Daniūnaitė |
– |
Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos (toliau – Ūkio ministerija) Ūkio strategijos departamento Lisabonos strategijos skyriaus vedėja (grupės sekretorė); |
Robertas Dargis |
– |
UAB „Eika“ generalinis direktorius; |
Arvydas Darulis |
– |
Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo plėtros agentūros direktorius; |
Renata Dromantaitė |
– |
Lietuvos ekonominės plėtros agentūros generalinė direktorė; |
Vladas Algis Gapšys |
– |
Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko patarėjas mokslui ir technologijoms; |
Gintaras Grachauskas |
– |
Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnybos Projektų skyriaus vedėjas; |
Arenijus Jackus |
– |
Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos Strateginio planavimo ir finansų departamento direktorius; |
Robertas Jucevičius |
– |
Kauno technologijos universiteto Verslo strategijos instituto direktorius; |
Saulius Kolyta |
– |
Ūkio ministerijos Vidaus rinkos koordinavimo departamento direktorius; |
Vidmantas Kučinskas |
– |
UAB „Arvi ir Ko“ valdybos pirmininkas; |
Edgaras Leichteris |
– |
Žinių ekonomikos forumo direktorius; |
Vytautas Martinaitis |
– |
Vilniaus Gedimino technikos universiteto Aplinkos inžinerijos fakulteto Šildymo ir vėdinimo katedros vedėjas; |
Juozas Martinonis |
– |
Ūkio ministerijos Pramonės ir verslo departamento direktorius; |
Daumantas Matulis |
– |
Biotechnologijos instituto Biotermodinamikos ir vaistų tyrimo laboratorijos vedėjas; |
Birutė Mikulskienė |
– |
Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Mokslo ir technologijų departamento Mokslo ir technologijų skyriaus vedėja; |
Darius Milčius |
– |
Lietuvos energetikos instituto Medžiagų tyrimų ir bandymų laboratorijos vadovas, Vandenilio energetikos asociacijos vykdantysis direktorius; |
Darius Mockus |
– |
UAB koncerno „MG Baltic“ akcininkas ir prezidentas, UAB „MG Baltic Trade“ generalinis direktorius; |
Edmundas Pupinis |
– |
Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komiteto narys; |
Audronė Railaitė |
– |
Ūkio ministerijos Įmonių teisės ir privatizavimo departamento direktorė; |
Arminas Rakauskas |
– |
Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Planavimo ir stebėsenos skyriaus vedėjas; |
Rūta Skyrienė |
– |
asociacijos „Investors forum“ vykdančioji direktorė; |
Algimantas Slivinskas |
– |
Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos Ekonomikos skyriaus vedėjas; |
Arūnas Šikšta |
– |
AB „TEO LT“ generalinis direktorius, UAB „Voicecom“ valdybos pirmininkas, UAB „Lietuvos telekomo verslo sprendimai“ valdybos narys; |
Albertas Šimėnas |
– |
AB „Lietuvos geležinkeliai“ plėtros direktorius; |
Nerijus Udrėnas |
– |
Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjas; |
Rimantas Vaitkus |
– |
„IBM Lietuva“ generalinis direktorius; |
Rimas Varkulevičius |
– |
Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas, vykdomosios direkcijos generalinis direktorius; |
Vytautas Vengrauskas |
– |
Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Verslo katedros vedėjas; |
Pranas Žukauskas |
– |
Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanas. |
PATVIRTINTA
Lietuvos Respublikos ūkio ministro
2006 m. birželio 22 d. įsakymu Nr. 4-247
PERSONALINĖ TIKSLINĖS NACIONALINĖS LISABONOS STRATEGIJOS ĮGYVENDINIMO PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO UŽIMTUMO SKATINIMO IR INVESTICIJŲ Į ŽMOGIŠKĄJĮ KAPITALĄ GRUPĖ
Jurga Daniūnaitė |
– |
Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos Ūkio strategijos departamento Lisabonos strategijos skyriaus vedėja (grupės sekretorė); |
Ričardas Ališauskas |
– |
Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Strateginio planavimo ir analizės skyriaus vedėjas; |
Vaidas Bacys |
– |
Šiaulių Didždvario gimnazijos direktorius, Socialiai atsakingų mokyklų asociacijos vadovas; |
Saulius Bucevičius |
– |
Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komiteto narys; |
Jonas Čekuolis |
– |
Lietuvos Respublikos Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto narys; |
Ramūnas Darulis |
– |
Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Darbo departamento direktoriaus pavaduotojas; |
Birutė Galinienė |
– |
Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto dekanė; |
Salomėja Ona Girijotienė |
– |
Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko patarėja ryšiams su Lietuvos Respublikos Seimu; |
Boguslavas Gruževskis |
– |
l. e. Darbo ir socialinių tyrimų instituto direktoriaus pareigas; |
Jonas Jagminas |
– |
Mykolo Romerio universiteto Viešojo administravimo fakulteto Personalo vadybos ir organizacijų vystymo katedros vedėjas; |
Arvydas Janulaitis |
– |
UAB „Fermentas“ mokslo direktorius; |
Rimvydas Jasinavičius |
– |
Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas; |
Tomas Jovaiša |
– |
Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnybos direktorius; |
Sergejus Krišpinovičius |
– |
Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Regioninės politikos departamento direktorius; |
Rimantas Laužackas |
– |
Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto dekanas; |
Eugenijus Nazelskis |
– |
Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovas Lietuvos Respublikos Seime ir Lietuvos Respublikos Vyriausybėje, koncerno „Achemos grupė“ Personalo departamento direktorius; |
Eglė Pranckūnienė |
– |
Mokyklų tobulinimo centro direktorė, Švietimo tarybos pirmininkė; |
Romualdas Pusvaškis |
– |
Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Profesinio ir tęstinio mokymo departamento direktorius; |
Aurelijus Šapranauskas |
– |
Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos Vilniaus rajono filialo vykdantysis direktorius; |
Algis Šileika |
– |
Vilniaus Gedimino technikos universiteto Socialinės ekonomikos ir vadybos katedros atstovas; |
Vytautas Šileikis |
– |
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius; |
Vidas Šlekaitis |
– |
Lietuvos darbo biržos direktorius; |
Janina Švedienė |
– |
Darbo federacijos generalinė sekretorė; |
Ramūnas Valiokas |
– |
Fizikos instituto mokslinis bendradarbis; |
Linas Vingelis |
– |
Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos Švietimo, mokslo ir kultūros skyriaus vedėjas; |
Roma Žakaitienė |
– |
Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narė. |