LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO

 

Į S A K Y M A S

DĖL SLAUGOS, FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS, BURNOS PRIEŽIŪROS, DIETOLOGIJOS, LABORATORINĖS DIAGNOSTIKOS, PATOLOGIJOS IR VISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTŲ ATESTAVIMO KVALIFIKACINEI KATEGORIJAI ĮVERTINTI TVARKOS TVIRTINIMO

 

2000 m. rugpjūčio 12 d. Nr. 460

Vilnius

 

 

Siekdamas užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, aukštą slaugos specialistų su aukštuoju ir aukštesniuoju išsilavinimu bei kitų asmens sveikatos priežiūros specialistų – fizinės medicinos ir reabilitacijos, burnos priežiūros, dietologijos, laboratorinės diagnostikos, patologijos ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų su aukštesniuoju medicinos išsilavinimu (toliau – asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų), profesinę kvalifikaciją,

1. Tvirtinu:

1.1. Slaugos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, burnos priežiūros, dietologijos, laboratorinės diagnostikos, patologijos ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų atestavimo kvalifikacinei kategorijai įvertinti tvarką (1 priedas).

1.2. Slaugos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, burnos priežiūros, dietologijos, laboratorinės diagnostikos, patologijos ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų atestavimo kvalifikacinei kategorijai įvertinti mokesčio nustatymo sąmatą (2 priedas).

1.3. Slaugos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, burnos priežiūros, dietologijos, laboratorinės diagnostikos, patologijos ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų atestavimo kvalifikacinei kategorijai įvertinti komisijų sąrašą ir jų sudarymo tvarką (3 priedas).

1.4. Slaugos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, burnos priežiūros, dietologijos, laboratorinės diagnostikos, patologijos ir visuomenės sveikatos priežiūros specialisto atestavimo lapą (4 priedas).

1.5. Atestavimo pažymėjimo formą (5 priedas).

2. Pavedu:

2.1. iki 2000 m. rugsėjo 1 d. asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigoms, atestuojančioms asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistus, sudaryti atestavimo kvalifikacinei kategorijai įvertinti komisijas ir patvirtinti jų darbo reglamentą,

2.2. iki 2000 m. rugsėjo 15 d. atestavimo kvalifikacinei kategorijai įvertinti komisijų pirmininkams parengti ir pateikti tvirtinti vieningas visų atestuojamų asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų žinių ir kvalifikacinių įgūdžių įvertinimo programas,

2.3. asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų atestavimo kvalifikacinei kategorijai įvertinti komisijoms specialistus atestuoti ne rečiau kaip kartą per metus,

2.4. asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų atestavimo kvalifikacinei kategorijai įvertinti komisijoms atestuojant asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistus nesivadovauti Sveikatos apsaugos ministerijos 1991 04 29 įsakymu Nr. 85-K „Dėl medicinos ir farmacijos specialistų atestavimo kvalifikacinei kategorijai ir profesiniam tinkamumui įvertinti“.

3. Laikau galiojančiais pažymėjimus, išduotus iki 2000 01 01 jų nepervardijant.

4. Įsakymo vykdymo kontrolę pavedu viceministrei R. Vaitkienei.

 

 

 

SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRAS                                                 RAIMUNDAS ALEKNA

 

PATVIRTINTA

sveikatos apsaugos ministro

2000 m. rugpjūčio 12 d. įsakymu Nr. 460

1 priedas

 

SLAUGOS, FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS, BURNOS PRIEŽIŪROS, DIETOLOGIJOS, LABORATORINĖS DIAGNOSTIKOS, PATOLOGIJOS IR VISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTŲ ATESTAVIMO KVALIFIKACINEI KATEGORIJAI ĮVERTINTI TVARKA

 

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1. Asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų atestavimo kvalifikacinei kategorijai įvertinti tikslas – skatinti šių specialistų suinteresuotumą siekti aukštesnės profesinės kvalifikacijos ir užtikrinti teikiamų asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų kokybę.

2. Asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai (toliau – specialistai) – tai asmenys, įgiję aukštąjį ar aukštesnįjį slaugos, o fizinės medicinos ir reabilitacijos, burnos priežiūros, dietologijos, laboratorinės diagnostikos, patologijos ir visuomenės sveikatos priežiūros – aukštesnįjį medicinos arba kitos srities aukštąjį ar aukštesnįjį išsilavinimą ir dirbantys asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros ir kitose įstaigose, įmonėse.

3. Specialistų kvalifikaciją įvertina asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų atestavimo kvalifikacinei kategorijai įvertinti komisijos.

4. Specialistų kvalifikacija vertinama jų pačių pageidavimu.

5. Kvalifikacinė kategorija suteikiama neribotam laikui.

6. Atestuojant specialistus vadovaujamasi sveikatos apsaugos ministro patvirtintu asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialybių ir subspecialybių sąrašu.

7. Specialistams suteikiamos tokios kvalifikacinės kategorijos:

7.1. slaugos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, dietologijos, laboratorinės diagnostikos, patologijos ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams – antroji ir pirmoji;

7.2. burnos priežiūros specialistams: dantų technikams – trečioji, antroji, pirmoji ir aukščiausioji, burnos higienistams ir gydytojų stomatologų padėjėjams – antroji ir pirmoji.

8. Kvalifikacinė kategorija gali būti suteikiama išdirbus pagal specialybę ne mažiau kaip 3 metus ir išklausius ne mažiau kaip 72 kvalifikacijos kėlimo kursų valandas bei pateikus įgytą kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą:

8.1. didesnį nei 5 metų darbo stažą turintys specialistai privalo per 5 paskutinių darbo metų laikotarpį išklausyti ne mažiau kaip 120 kvalifikacijos kėlimo kursų valandų Sveikatos apsaugos ministerijos pripažintuose kvalifikacijos kėlimo kursuose;

8.2. asmenys, pageidaujantys įgyti specializuotą (pagal subspecialybių sąrašą) kvalifikacinę kategoriją, privalo turėti ne mažesnę kaip 3 metų darbo patirtį pagal atitinkamą specialybę ir pateikti specializaciją arba kvalifikaciją patvirtinantį pažymėjimą.

9. Slaugos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, burnos priežiūros – burnos higienistams, gydytojų stomatologų padėjėjams, dietologijos, laboratorinės diagnostikos, patologijos ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams atestuojantis leidžiama pretenduoti į pageidaujamą kvalifikacinę kategoriją.

10. Burnos priežiūros specialistams – dantų technikams kvalifikacinės kategorijos suteikiamos eiliškumo tvarka.

11. Specialistų kvalifikacija vertinama pagal vieningas atestuojamų specialistų žinių ir įgūdžių programas, suderintas su specialybių profesinėmis sąjungomis ar draugijomis ir patvirtintas sveikatos apsaugos ministro.

 

II. ATESTAVIMO KOMISIJŲ KVALIFIKACINEI KATEGORIJAI ĮVERTINTI

DARBO ORGANIZAVIMAS

 

12. Atestavimo komisijų, vertinančių asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų kvalifikaciją, darbui koordinuoti bei atestacijos konfliktiniams klausimams nagrinėti sveikatos apsaugos ministro įsakymu sudaroma Vyriausioji asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų atestavimo kvalifikacinei kategorijai įvertinti komisija.

13. Asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų atestavimo kvalifikacinei kategorijai įvertinti komisijos (toliau – komisijos) sudaromos asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų vadovų įsakymais:

13.1. komisijos pirmininku skiriamas aukščiausią atitinkamos specialybės kvalifikacinę kategoriją turintis specialistas;

13.2. komisiją sudaro ne mažiau kaip 5 nariai, iš kurių ne mažiau kaip pusė turi būti atestuojamojo specialybės;

13.3. komisija sudaroma penkeriems metams;

13.4 į posėdį gali būti kviečiami specialybės ekspertai bei profesinės sąjungos atstovai, kuriems suteikiama patariamojo balso teisė.

14. Komisija posėdžius organizuoja ne rečiau kaip kartą per metus.

15. Komisijos, pasirengusios pradėti specialistų atestaciją, raštu informuoja steigėją, kuris įsakymu paskelbia specialistų atestacijos pradžią. Pageidaujančių atestuotis specialistų dokumentų priėmimas baigiamas likus 15 dienų iki atestacijos pradžios.

16. Atestuojami specialistai dalyvauja asmens ar visuomenės sveikatos priežiūros specialistų atestavimo kvalifikacinei kategorijai įvertinti komisijos posėdyje.

17. Komisijos sprendimas priimamas atviru balsavimu paprasta balsų dauguma ir viešai skelbiamas atestuojamiesiems. Posėdis laikomas teisėtu, kai jame dalyvauja ne mažiau kaip 2/3 komisijos narių. Balsams pasiskirsčius po lygiai, lemia komisijos pirmininko balsas.

18. Specialistams, kuriems suteikiama kvalifikacinė kategorija, per mėnesį išduodamas atestavimo pažymėjimas, kurį pasirašo įstaigos vadovas ir komisijos pirmininkas. Pagal pateiktas paraiškas atestavimo pažymėjimų blankus išduoda Sveikatos apsaugos ministerija.

19. Komisijos posėdžiai protokoluojami. Protokolai įstaigos, kurioje sudaryta komisija, archyve saugomi 15 metų, o atestuojamųjų bylos – 5 metus. Pagal archyvų reikalavimus sutvarkyti posėdžių protokolai ir atestuojamųjų bylos archyvui pateikiami per vieną mėnesį nuo atestacijos posėdžio dienos. Apie specialistų atestaciją komisijos raštu informuoja Sveikatos apsaugos ministeriją.

20. Komisijų sprendimus per mėnesį nuo atestavimo dienos įsakymu tvirtina įstaigos, kurioje sudaryta komisija, vadovas.

21. Komisija turi teisę siūlyti: suteikti pageidaujamą kvalifikacinę kategoriją arba palikti suteiktą anksčiau.

22. Komisija, priėmusi sprendimą neatestuoti specialisto pageidaujamai kvalifikacinei kategorijai, po balsavimo privalo apie tai informuoti atestuojamąjį ir nurodyti tokio sprendimo priežastis. Pakartotinai specialistas gali atestuotis po metų.

23. Specialistai, nepatenkinti komisijos sprendimu, per 14 darbo dienų nuo atestacijos posėdžio dienos gali pateikti prašymą Vyriausiajai asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų atestavimo kvalifikacinei kategorijai įvertinti komisijai. Ši komisija, jei reikia, pasitelkusi specialybės ekspertus, prašymą turi išnagrinėti per mėnesį nuo jo pateikimo dienos ir raštu informuoti atestuojamąjį.

 

III. DOKUMENTŲ ATESTAVIMO KVALIFIKACINEI KATEGORIJAI ĮVERTINTI KOMISIJAI PATEIKIMO TVARKA IR ATESTUOJAMŲJŲ VERTINIMO PRINCIPAI

 

24. Specialistai, pageidaujantys atestuotis kvalifikacinei kategorijai, pateikia šiai komisijai pagal archyvų reikalavimus sutvarkytą atestavimo bylą, kurioje turi būti tokie dokumentai:

prašymas, nurodant kvalifikacinę kategoriją, kuriai specialistas pageidauja atestuotis,

nustatytos formos atestavimo lapas,

specialisto diplomo bei kvalifikacinio laipsnio dokumento kopijos,

pasikeitus pavardei – dokumento apie pavardės pakeitimą kopija,

įstaigos vadovo arba jo įgalioto asmens pasirašyta atestuotis kvalifikacinei kategorijai pageidaujančio specialisto charakteristika,

socialinio draudimo pažymėjimo nuorašas arba darbovietės pažyma apie specialisto darbo pagal specialybę stažą,

paskutinių trejų metų darbo ataskaita – analizė, ne daugiau kaip 10 lapų (įskaitant ir lenteles), kurią tvirtina asmens ar visuomenės sveikatos priežiūros įstaigos vadovas ar jo įgaliotas asmuo,

atestacijos mokesčio kvito kopija,

privačiose įstaigose (įmonėse) dirbančių specialistų dokumentus vizuoja įstaigos (įmonės) vadovas ar jo įgaliotas asmuo (tos srities specialistas) arba specialybės profesinės sąjungos ar specialybės draugijos pirmininkas,

moterys, paskutinius trejus metus buvusios nėštumo, gimdymo arba vaiko priežiūros atostogose, gali pateikti paskutinių trejų dirbtų metų (iki nėštumo atostogų) darbo ataskaitą – analizę bei pažymėjimus apie išklausytus kvalifikacijos kėlimo kursus (per paskutinius 3 metus ne mažiau kaip 72 val.).

25. Darbo ataskaitoje – analizėje trumpai aprašoma:

darbo dienos modelis, teikiamų paslaugų pobūdis bei naujų teorijos žinių pritaikymas praktikoje.

Dirbantys specializuotose įstaigose, skyriuose ar centruose pateikia klinikinio darbo analizę bei aprašo darbo ypatumus; visuomenės sveikatos priežiūros specialistai – teritorijos higieninio įvertinimo, epidemiologinės situacijos, gyventojų sergamumo užkrečiamosiomis ligomis priežasčių analizę, pasiūlymus dėl darbo tobulinimo, sergamumo mažinimo ir kt.

26. Darbo ataskaitas – analizes recenzuoja komisijos nariai arba šių komisijų paskirti atitinkamų specialybių ekspertai. Neįvertinta arba neigiamai įvertinta darbo ataskaita – analizė nesuteikia teisės atestuotis kvalifikacinei kategorijai.

27. Atestuojamojo profesinės žinios vertinamos žodinės apklausos būdu. Su apklausos programa pageidaujantiems atestuotis specialistams leidžiama susipažinti iš anksto.

______________

 

PATVIRTINTA

sveikatos apsaugos ministro

2000 m. rugpjūčio 12 d. įsakymu Nr. 460

2 priedas

 

SLAUGOS, FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS, BURNOS PRIEŽIŪROS, DIETOLOGIJOS, LABORATORINĖS DIAGNOSTIKOS, PATOLOGIJOS IR VISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTŲ ATESTAVIMO KVALIFIKACINEI KATEGORIJAI ĮVERTINTI MOKESČIO NUSTATYMO SĄMATA

 

Specialistai, pageidaujantys atestuotis kvalifikacinei kategorijai, pateikdami atestavimo komisijai dokumentus, privalo pateikti atestacijos mokesčio kvito kopiją, kuri įsegama į atestuojamojo bylą.

Asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai su aukštuoju išsilavinimu moka 137 Lt, su aukštesniuoju – 95 Lt.

Įstaigos, kuriose sudarytos atestavimo komisijos, gautas lėšas naudoja asmenų, dirbančių atestavimo komisijoje, darbui apmokėti, socialinio draudimo, raštinės ir pašto išlaidoms bei akcizo mokesčiui. Atestavimo komisijos darbas apmokamas pagal atestavimo komisijos pirmininko sudarytą darbo laiko apskaitos tabelį.

Atestacijos mokesčio lėšos paskirstomos taip:

 

 

specialistų

specialistų

 

su aukštuoju

su aukštesniuoju

 

išsilavinimu

išsilavinimu

1. Darbo užmokestis atestavimo komisijai

79,3 Lt

51,9 Lt

(pirmininkui, sekretoriui, nariams)

 

 

2. Socialiniam draudimui

24,5 Lt

16,0 Lt

3. Raštinės ir pašto išlaidoms

12,3 Lt

12,6 Lt

4. Akcizo mokesčiui

20,9 Lt

14,5 Lt

Iš viso:

137 Lt

95 Lt

______________

 

PATVIRTINTA

sveikatos apsaugos ministro

2000 m. rugpjūčio 12 d. įsakymu Nr. 460

3 priedas

 

SLAUGOS, FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS, BURNOS RIEŽIŪROS, DIETOLOGIJOS, LABORATORINĖS DIAGNOSTIKOS, PATOLOGIJOS IR VISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTŲ ATESTAVIMO KVALIFIKACINEI KATEGORIJAI ĮVERTINTI KOMISIJŲ SĄRAŠAS IR JŲ SUDARYMO TVARKA

 

1. Vyriausioji asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų atestavimo kvalifikacinei kategorijai įvertinti komisija sudaroma Sveikatos apsaugos ministerijoje, kurios sudėtį tvirtina sveikatos apsaugos ministras.

2. Akušerių atestavimo komisija sudaroma Kauno medicinos universiteto klinikose.

3. Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų atestavimo komisijos sudaromos Kauno medicinos universiteto ir Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose.

4. Bendrosios praktikos slaugytojų, operacinės slaugytojų, bendruomenės slaugytojų bei bendruomenės slaugytojų greitosios medicinos pagalbos felčerių atestavimo komisijos sudaromos Kauno medicinos universiteto ir Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose.

5. Burnos priežiūros specialistų – burnos higienistų, dantų technikų bei gydytojo stomatologo padėjėjų atestavimo komisijos sudaromos Kauno medicinos universiteto klinikose ir Vilniaus universitetinėje Žalgirio ligoninėje.

6. Dietistų atestavimo komisija sudaroma Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose.

7. Gydytojų epidemiologų, parazitologų ir medicinos entomologų padėjėjų atestavimo komisija sudaroma Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės centre.

8. Fizinės medicinos ir reabilitacijos specialistų – fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojų, masažuotojų, ergoterapeutų ir kineziterapeutų padėjėjų atestavimo komisijos sudaromos Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose.

9. Histologijos – citologijos bei patologijos laborantų ir patologijos technikų atestavimo komisija sudaroma Valstybiniame patologijos centre.

10. Klinikos laborantų atestavimo komisijos sudaromos Kauno medicinos universiteto ir Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose.

11. Laboratorinės diagnostikos specialistų atestavimo komisijos sudaromos Kauno medicinos universiteto ir Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose.

12. Mikrobiologijos laborantų atestavimo komisija sudaroma Vilniaus visuomenės sveikatos centre.

13. Psichikos sveikatos slaugytojų atestavimo komisija sudaroma Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje.

14. Radiologijos laborantų atestavimo komisija sudaroma Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose.

15. Sveikatos mokymo organizatorių ir visuomenės sveikatos ugdymo specialistų atestavimo komisija sudaroma Visuomenės sveikatos ugdymo centre.

16. Sveikatos statistikų atestavimo komisija sudaroma Lietuvos sveikatos informacijos centre.

17. Teismo medicinos laborantų atestavimo komisija sudaroma Valstybinėje teismo medicinos tarnyboje.

18. Vaikų slaugytojų atestavimo komisijos sudaromos Kauno medicinos universiteto klinikose bei Vilniaus universitetinėje vaikų ligoninėje.

19. Gydytojų higienistų padėjėjų ir higienos laborantų atestavimo komisijos sudaromos Valstybinėje visuomenės sveikatos priežiūros tarnyboje.

______________

 

PATVIRTINTA

sveikatos apsaugos ministro

2000 m. rugpjūčio 12 d. įsakymu Nr. 460

4 priedas

 

SLAUGOS, FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS, BURNOS PRIEŽIŪROS, DIETOLOGIJOS, LABORATORINĖS DIAGNOSTIKOS, PATOLOGIJOS IR VISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTO ATESTAVIMO LAPAS

 

1. Vardas, pavardė_________________________________________________________________

2. Asmens kodas__________________________________________________________________

3. Baigiau________________________________________________________________________

                                                                (mokymo įstaigos pavadinimas)

Diplomo Nr._______________________ Išdavimo data___________________________________

4. Suteikta profesinė _____________________________________________________ kvalifikacija

5. Darbovietė_____________________________________________________________________

6. Pareigos _______________________________________________________________________

7. Bendras darbo stažas pagal specialybę_____________________________________________ m.

8. Kvalifikacinė kategorija __________________________________________________________

                                                                      (kokia, kokios specialybės, kada suteikta)

________________________________________________________________________________

9. Kvalifikacinis laipsnis ____________________________________________________________

                                                                    (koks, kokios specialybės, kada suteiktas)

________________________________________________________________________________

10. Darbas po studijų:

 

Metai

Mėnuo

Darbovietės pavadinimas ir pareigos

nuo

iki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11. Įgyta ______________________________________________________________ specializacija

                                                                   (kokia, kada)

12. Įgyta papildoma______________________________________________________ kvalifikacija

                                                                            (kokia, kada)

13. Tobulinimosi kursai, stažuotės ____________________________________________________

________________________________________________________________________________

(nurodyti temas, kursų trukmę ir juos organizavusią instituciją)

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

 

14. Moksliniai darbai_______________________________________________________________

                                                           (leidiniai, straipsniai, pranešimai, išradimai ir kt.)

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

 

15. Įsakymu sudaryta atestavimo komisija ______________________________________________

________________________________________________________________________________

(atestavimo komisijos pavadinimas)

16. Atestavimo komisijos nutarimas:___________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

 

Atestavimo komisijos         Komisijos nariai:

pirmininkas

______________                                                                                               ____                             

       (parašas)                                    (v., pavardė)                         (parašas)                     (v., pavardė)

________________________________

                                                                                                     (parašas)                     (v., pavardė)

________________________________

                                                                                                     (parašas)                     (v., pavardė)

________________________________

                                                                                                     (parašas)                     (v., pavardė)

________________________________

                                                                                                     (parašas)                     (v., pavardė)

________________________________

                                                                                                     (parašas)                     (v., pavardė)

 

200 m._____________mėn. ________d.

______________

 

 

PATVIRTINTA

sveikatos apsaugos ministro

2000 m. rugpjūčio 12 d. įsakymu Nr. 460

5 priedas

 

Lietuvos Respublikos

sveikatos apsaugos ministerija

 

ATESTAVIMO PAŽYMĖJIMAS

 

Pažymima, kad ___________________________________________________________________

                                                                                    (specialybė)

________________________________________________________________________________

                                                                  (vardas, pavardė)

200___ m. _______________________mėn. ______d. buvo atestuotas (-a)

Lietuvos Respublikos_______________________________________________________________

________________________________________________________________________________

(komisijos pavadinimas)

_____________________________________________________________ atestavimo komisijoje ir

________________________________________________________________________________

(įstaigos pavadinimas)

200_____m. ______________________ mėn. ______d. įsakymu Nr. _______

 

jam (jai) suteikta __________________________________________________________________

                                                                         (specialybės pavadinimas)

____________________________________________________________  kvalifikacinė kategorija.

 

 

Įstaigos vadovas                                                                   _________                                                

                                                               (parašas)                                                  (v., pavardė)

                                 A. V.

 

Atestavimo komisijos

pirmininkas                           ________________________________                                                

                                                               (parašas)                                                   (v., pavardė)

200__ m. ____________ mėn. ______ d. ______________________________________________

                                                                                                     (išdavimo vieta)

______________