LIETUVOS RESPUBLIKOS FINANSŲ MINISTRAS

 

Į S A K Y M A S

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖS PAREIGŪNŲ TARNYBINĖS VEIKLOS IR NEEILINĖS TARNYBINĖS VEIKLOS VERTINIMO TVARKOS

 

2001 m. spalio 25 d. Nr. 296

Vilnius

 

Vadovaudamasi Tarnybos Lietuvos Respublikos muitinėje statuto, patvirtinto Tarnybos Lietuvos Respublikos muitinėje statuto patvirtinimo ir įgyvendinimo įstatymu (Žin., 2000, Nr. 94-2917), 28 straipsniu,

nustatau Lietuvos Respublikos muitinės pareigūnų tarnybinės veiklos ir neeilinės tarnybinės veiklos vertinimo tvarką (pridedama).

 

 

FINANSŲ MINISTRĖ                                                                             DALIA GRYBAUSKAITĖ

______________

 

 


PATVIRTINTA

Lietuvos Respublikos finansų ministro

2001 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. 296

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖS PAREIGŪNŲ TARNYBINĖS VEIKLOS

IR NEEILINĖS TARNYBINĖS VEIKLOS VERTINIMO

TVARKA

 

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1. Lietuvos Respublikos muitinės pareigūnų tarnybinės veiklos ir neeilinės tarnybinės veiklos vertinimo tvarka (toliau vadinama – tvarka) reglamentuoja Lietuvos Respublikos muitinės pareigūnų tarnybinės veiklos ir neeilinio tarnybinės veiklos vertinimo tvarką ir sąlygas Tarnybos Lietuvos Respublikos muitinėje statuto (toliau vadinama – statutas) šeštojo skirsnio nustatytais pagrindais.

2. Lietuvos Respublikos muitinės pareigūnų (toliau vadinama – pareigūnai) tarnybinės veiklos ir neeilinio tarnybinės veiklos vertinimo paskirtis – patikrinti pareigūnų kvalifikaciją, tinkamumą eiti pareigas ir ugdyti pareigūnų profesionalumą.

3. Pareigūnų tarnybinės veiklos vertinimo tikslai:

3.1. skatinti pareigūnus nuolat tobulintis, sėkmingai įgyvendinti muitinės veiklą reglamentuojančius įstatymus ir kitus teisės aktus;

3.2. įvertinti pareigūnų profesionalumą ir tinkamumą eiti pareigas.

4. Pirmą kartą vertinama visų pareigūnų tarnybinė veikla, išskyrus:

4.1. pareigūnų, kuriems yra nustatytas bandomasis laikotarpis;

4.2. pareigūnų, einančių užimamas pareigas trumpiau negu šešis mėnesius, kai jie paskirti į pareigas nenustačius bandomojo laikotarpio;

4.3. nėščių moterų ir motinų, turinčių vaikų iki 3 metų, kitų pareigūnų, kuriems įstatymai suteikia lengvatas auginti vaikus, iki jiems sukaks 3 metai, moterų, išėjusių vaikų priežiūros atostogų, taip pat kitų pareigūnų, faktiškai auginančių vaikus, jeigu jiems įstatymų nustatyta tvarka suteiktos vaikų priežiūros atostogos.

5. Po pirmojo tarnybinės veiklos vertinimo pareigūnų tarnybinė veikla vertinama kas 12 mėnesių (išskyrus nurodytųjų šios tvarkos 4.3 punkte).

 

II. TARNYBINĖS VEIKLOS VERTINIMO TURINYS

 

6. Tarnybinės veiklos vertinimo metu vertinama:

6.1. pareigūno teorinės žinios, būtinos tinkamai atlikti pareigybės aprašyme nustatytas pareigas;

6.2. pareigūno praktinė veikla, atliekant pareigybės aprašyme nustatytas pareigas;

6.3. pareigūno dalykinės ir asmeninės savybės, parodytos užimant einamas pareigas.

 

III. TARNYBOS VERTINIMO KOMISIJOS

 

7. Pareigūnų tarnybinei veiklai vertinti sudaromos šios komisijos:

7.1. Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau vadinama – Departamentas) Vyriausioji tarnybos vertinimo komisija (toliau vadinama – Vyriausioji tarnybos vertinimo komisija);

7.2. muitinės įstaigų tarnybos vertinimo komisijos.

8. Vyriausiąją tarnybos vertinimo komisiją sudaro pirmininkas ir trys nariai, jos sudėtį tvirtina Departamento direktorius. Vyriausiąją tarnybos vertinimo komisiją techniškai aptarnauja komisijos sekretorius, kuriuo skiriamas Departamento Personalo ir mokymo skyriaus tarnautojas. Sekretorius nėra komisijos narys. Vyriausiosios tarnybos vertinimo komisijos pirmininku skiriamas Departamento direktorius arba vienas iš jo pavaduotojų. Vyriausiosios tarnybos vertinimo komisijos nariais skiriami Departamento direktoriaus pavaduotojai arba struktūrinių padalinių vadovai.

9. Vyriausioji tarnybos vertinimo komisija:

9.1. vertina Departamento pareigūnų tarnybinę veiklą;

9.2. atlieka neeilinį visų pareigūnų tarnybinės veiklos vertinimą;

9.3. nagrinėja skundus dėl muitinės įstaigų tarnybos vertinimo komisijų sprendimų (tvarkos 35 punktas);

9.4. konsultuoja muitinės įstaigų tarnybos vertinimo komisijas, kontroliuoja jų veiklą.

10. Muitinės įstaigos tarnybos vertinimo komisiją sudaro pirmininkas ir trys nariai, jos sudėtį tvirtina muitinės įstaigos vadovas. Muitinės įstaigos tarnybos vertinimo komisiją techniškai aptarnauja komisijos sekretorius, kuriuo skiriamas muitinės įstaigos Personalo (Kadrų) skyriaus tarnautojas, o jeigu tokio skyriaus įstaigoje nėra, – už personalo tvarkymą atsakingas tarnautojas. Sekretorius nėra komisijos narys. Muitinės įstaigos tarnybos vertinimo komisijos pirmininku skiriamas muitinės įstaigos vadovas arba jo pavaduotojas. Muitinės įstaigos tarnybos vertinimo komisijos nariais skiriami muitinės įstaigos vadovo pavaduotojai arba struktūrinių padalinių vadovai.

11. Muitinės įstaigų tarnybos vertinimo komisijos vertina muitinės įstaigų pareigūnų tarnybinę veiklą.

 

IV. PAREIGŪNŲ TARNYBINĖS VEIKLOS VERTINIMO ORGANIZAVIMAS

 

12. Departamente ir muitinės įstaigose sudaromi pareigūnų tarnybinės veiklos vertinimo pusmečio grafikai. Pareigūnas, kurio tarnybinė veikla bus vertinama, pasirašytinai supažindinamas su grafiku ne vėliau kaip prieš dvi savaites iki tarnybinės veiklos vertinimo dienos. Jeigu pareigūnas atsisako susipažinti su grafiku, jis informuojamas apie jo tarnybinės veiklos vertinimo datą žodžiu, o atsisakymo susipažinti su grafiku faktas įforminamas rašytiniu aktu, kurį pasirašo ne mažiau kaip trys tarnautojai. Tokiu atveju laikoma, kad pareigūnui yra pranešta apie jo tarnybinės veiklos vertinimo datą.

13. Jeigu pareigūnui yra pranešta apie jo tarnybinės veiklos vertinimo datą ir nustatytą savo tarnybinės veiklos vertinimo dieną jis yra nedarbingas dėl ligos arba atostogauja, jo tarnybinė veikla vertinama iš karto po ligos arba atostogų, iš anksto apie tai neinformuojant. Jeigu pareigūno liga tęsėsi ilgiau kaip 90 kalendorinių dienų iš eilės, jo tarnybinė veikla vertinama praėjus ne mažiau kaip 14 kalendorinių dienų po ligos pabaigos.

14. Prieš pareigūno tarnybinės veiklos vertinimą Vyriausiosios tarnybos vertinimo komisijos arba muitinės įstaigos tarnybos vertinimo komisijos (toliau abiem atvejais – komisija) sekretorius ir vertinamo pareigūno tiesioginis vadovas arba tiesioginį vadovą pavaduojantis pareigūnas (toliau vadinama – tiesioginis vadovas) parašo pareigūno tarnybinę charakteristiką pagal šios tvarkos 1 priede nustatytą formą. Jeigu pareigūno tiesioginis vadovas pažįsta vertinamą pareigūną tarnyboje mažiau kaip 6 mėnesius, tarnybinę charakteristiką rašo kitas vadovas, kuriam atskaitingas vertinamas pareigūnas ir pažįstantis vertinamą pareigūną tarnyboje ilgiau kaip 6 mėnesius. Jeigu tokio vadovo nėra, pareigūno tarnybinę charakteristiką rašo tiesioginis vadovas. Komisijos sekretorius užpildo tarnybinės charakteristikos 1 – 9 punktus, o pareigūno tiesioginis vadovas užpildo 10 – 12 punktus, trumpai apibūdindamas pareigūną pagal šiuose punktuose nurodytus kriterijus, bet nepriimdamas galutinio sprendimo dėl konkretaus įvertinimo vienu iš šios tvarkos 19 punkte nurodytų sprendimų.

15. Pareigūnas supažindinamas su savo tarnybine charakteristika likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki tarnybinės veiklos vertinimo dienos. Pareigūnas turi teisę pateikti savo pastabas dėl charakteristikos turinio. Jeigu pareigūnas atsisako susipažinti su charakteristika, jis informuojamas apie charakteristikos 10–12 punktų turinį žodžiu, o atsisakymo susipažinti faktas įforminamas rašytiniu aktu, kurį pasirašo ne mažiau kaip trys tarnautojai. Tokiu atveju laikoma, kad pareigūnas supažindintas su savo tarnybine charakteristika.

16. Pareigūnų tarnybinė veikla vertinama komisijos posėdžio metu. Posėdyje dalyvauja komisijos pirmininkas, nariai, sekretorius, taip pat pareigūnas, kurio tarnybinė veikla vertinama. Posėdyje kaip stebėtojas gali dalyvauti ir muitinės tarnautojų profesinės sąjungos atstovas. Vadovas, pasirašęs vertinamo pareigūno tarnybinę charakteristiką, turi būti paskirtas komisijos nariu. Jeigu vadovas, pasirašęs vertinamo pareigūno tarnybinę charakteristiką, negali dalyvauti vertinant pareigūno tarnybinę veiklą dėl ligos ar kitų priežasčių, komisijos pirmininko sprendimu komisijos posėdis atidedamas, kol šios priežastys išnyks (bet ne ilgiau kaip vienam mėnesiui). Jeigu vadovas, pasirašęs vertinamo pareigūno tarnybinę charakteristiką, negali dalyvauti vertinant pareigūno tarnybinę veiklą ilgiau kaip vieną mėnesį, komisijos nariu skiriamas kitas pareigūnas. Muitinės įstaigos tarnybos vertinimo komisijos pirmininko sprendimas atidėti komisijos posėdį turi būti suderintas su Vyriausiosios tarnybos vertinimo komisijos pirmininku.

17. Muitinės įstaigos tarnybos vertinimo komisijos posėdyje kaip stebėtojas gali dalyvauti Departamento atstovas (Departamento direktorius, jo pavaduotojas, struktūrinio padalinio vadovas arba jo pavaduotojas).

18. Vertinamas pareigūnas turi teisę daryti komisijos posėdžio dalies, kurioje jis dalyvauja, garso įrašą. Jeigu komisijos posėdyje dalyvauja muitinės tarnautojų profesinės sąjungos atstovas, jis turi teisę daryti viso komisijos posėdžio ar jo dalies garso įrašą. Komisijos pirmininko sprendimu komisijos sekretorius gali daryti viso posėdžio ar jo dalies garso įrašą.

19. Pradėjus tarnybinės veiklos vertinimo procedūrą, komisijos sekretorius perskaito pareigūno tarnybinę charakteristiką ir pareigūno pastabas dėl jos (jeigu pareigūnas jas pareiškė raštu). Tada komisijos nariai pokalbio su vertinamu pareigūnu būdu vertina jį pagal šios tvarkos 6 punkte nustatytus kriterijus. Po pokalbio vertinamas pareigūnas paprašomas palikti posėdžio patalpą ir laukti pakvietimo susipažinti su savo tarnybinės veiklos įvertinimu. Pareigūnui palikus posėdžio patalpą, komisija priima vieną iš šių sprendimų:

19.1. pareigūno tarnybinę veiklą įvertinti labai gerai;

19.2. pareigūno tarnybinę veiklą įvertinti gerai;

19.3. pareigūno tarnybinę veiklą įvertinti patenkinamai;

19.4. pareigūno tarnybinę veiklą įvertinti nepatenkinamai. Tarnybinė veikla taip įvertinama tik tuo atveju, kai pareigūnas nežino svarbiausių tarnyboje būtinų teisės aktų nuostatų arba nuolat netinkamai vykdo jam pavestas užduotis ir dėl jo tolesnės tarnybos gali sutrikti Departamento, muitinės įstaigos ar atskiro jų struktūrinio padalinio veikla. Komisijai įvertinus pareigūno tarnybinę veiklą nepatenkinamai, jis pripažįstamas netinkamu einamoms pareigoms.

20. Pareigūno tarnybinė veikla įvertinama labai gerai, jeigu taip ją įvertina visi komisijos nariai.

21. Pareigūno tarnybinė veikla įvertinama gerai, jeigu:

21.1. visi komisijos nariai pareigūno tarnybinę veiklą įvertina gerai ir labai gerai arba tik gerai;

21.2. trys komisijos nariai pareigūno tarnybinę veiklą įvertina gerai arba labai gerai, o vienas komisijos narys ją įvertina patenkinamai arba nepatenkinamai.

22. Pareigūno tarnybinė veikla įvertinama nepatenkinamai, jeigu:

22.1. taip ją įvertina trys komisijos nariai, o vienas komisijos narys ją įvertina gerai arba patenkinamai;

22.2. taip ją įvertina visi komisijos nariai.

23. Pareigūno tarnybinė veikla įvertinama patenkinamai tvarkos 20–22 punktuose neaptartais atvejais.

24. Komisijai priimant sprendimą, kiekvienas komisijos narys paskelbia savo įvertinimą. Komisijos pirmininkas savo įvertinimą paskelbia paskutinis. Galutinį komisijos sprendimą paskelbia komisijos pirmininkas, vadovaudamasis šios tvarkos 20–23 punktais. Komisijos sekretorius kiekvieno komisijos nario įvertinimą ir galutinį komisijos sprendimą užfiksuoja komisijos posėdžio protokole.

25. Komisijos nariams dar nepaskelbus savo įvertinimo, komisijos pirmininkui, muitinės tarnautojų profesinės sąjungos atstovui (muitinės įstaigos tarnybos vertinimo komisijos posėdžio metu – ir Departamento atstovui) draudžiama bet kokia forma raginti ar versti juos paskelbti tam tikrą įvertinimą.

26. Pasibaigus posėdžiui, komisijos sekretorius surašo komisijos posėdžio protokolą pagal šios tvarkos 2 priede nustatytą formą. Komisijos pirmininkas, nariai ir sekretorius protokolą pasirašo iš karto po komisijos posėdžio. Pasirašius protokolą, pareigūnai, kurių tarnybinė veikla buvo vertinama, kviečiami į posėdžio patalpą. Komisijos pirmininkas žodžiu informuoja juos apie komisijos sprendimą. Tada visi pareigūnai supažindinami su protokolu pasirašytinai. Jeigu pareigūnas be pateisinamų priežasčių neatvyksta susipažinti su komisijos sprendimu arba atsisako pasirašyti apie susipažinimą su protokolu, neatvykimo arba atsisakymo faktas įforminamas rašytiniu aktu, kurį pasirašo ne mažiau kaip du komisijos nariai ir sekretorius. Tokiu atveju laikoma, kad pareigūnas supažindintas su komisijos posėdžio protokolu.

27. Komisijos posėdžio protokolas ne vėliau kaip kitą darbo dieną po komisijos posėdžio pateikiamas Departamento direktoriui arba muitinės įstaigos vadovui.

28. Pareigūno, kurio tarnybinė veikla buvo vertinama, asmens byloje saugoma jo tarnybinė charakteristika ir komisijos posėdžio protokolo išrašas apie jo tarnybinės veiklos įvertinimą.

29. Į tarnybinės veiklos vertinimo rezultatus atsižvelgiama planuojant ir organizuojant pareigūnų kvalifikacijos kėlimą, pareigūnui siekiant aukštesnių pareigų, nustatant pareigūnų darbo užmokestį teisės aktų nustatyta tvarka.

30. Pareigūnui, kurio tarnybinė veikla įvertinama labai gerai, gali būti pareiškiama padėka (statuto 32 straipsnio 1 punktas). Pareigūnui, kurio tarnybinė veikla įvertinama labai gerai antrus metus iš eilės, gali būti skiriama piniginė premija (statuto 32 straipsnio 2 punktas).

31. Pareigūno, kurio tarnybinė veikla įvertinama patenkinamai, tiesioginis vadovas privalo skirti didesnį dėmesį jo teorinių žinių tikrinimui ir praktinės veiklos kontrolei.

32. Jeigu pareigūno tarnybinė veikla įvertinama nepatenkinamai ir jis pripažįstamas netinkamu einamoms pareigoms, ne vėliau kaip kitą darbo dieną nuo tokio sprendimo priėmimo dienos jis nušalinamas nuo pareigų pagal statuto 42 straipsnio 3 punktą, kol bus priimtas sprendimas dėl jo tolesnės tarnybos.

33. Pareigūno tarnybinę veiklą įvertinus nepatenkinamai:

33.1. jeigu Departamento direktorius arba muitinės įstaigos vadovas buvo komisijos pirmininku arba komisijos sprendimas neapskundžiamas šios tvarkos 35 ir 36 punktuose nurodytais atvejais, pareigūnas per 15 darbo dienų nuo sprendimo priėmimo dienos (neįskaitant atostogų ir ligos laiko) atleidžiamas iš tarnybos muitinėje pagal statuto 48 straipsnio 22 punktą (išskyrus šios tvarkos 34 punkte nurodytą atvejį);

33.2. jeigu komisijos sprendimas apskundžiamas šios tvarkos 35 ir 36 punktuose nurodytais atvejais ir skundas atmetamas arba Vyriausioji tarnybos vertinimo komisija priima sprendimą įvertinti pareigūno tarnybinę veiklą nepatenkinamai, pareigūnas per 5 darbo dienas nuo sprendimo priėmimo (neįskaitant atostogų ir ligos laiko) atleidžiamas iš tarnybos muitinėje pagal statuto 48 straipsnio 22 punktą (išskyrus šios tvarkos 34 punkte nurodytą atvejį);

33.3. jeigu komisijos sprendimas apskundžiamas šios tvarkos 35 ir 36 punktuose nurodytais atvejais ir skundas patenkinamas arba Vyriausioji tarnybos vertinimo komisija priima sprendimą įvertinti pareigūno tarnybinę veiklą patenkinamai, gerai arba labai gerai, pareigūnas ne vėliau kaip kitą darbo dieną nuo sprendimo priėmimo grąžinamas į ankstesnes pareigas.

34. Pareigūnas neatleidžiamas iš tarnybos muitinėje pagal statuto 48 straipsnio 22 punktą šios tvarkos 33.1 ir 33.2 punktuose nurodytais atvejais, jeigu yra galimybė perkelti jį į žemesnes pareigas toje pačioje įstaigoje, atitinkančias jo kvalifikaciją. Tokiu atveju pareigūnui per 5 darbo dienas nuo atleidimui iš tarnybos pagrindo atsiradimo Departamento direktoriaus ar muitinės įstaigos vadovo nuožiūra pasiūloma užimti žemesnes pareigas. Pareigūnas ne vėliau kaip kitą darbo dieną privalo pranešti, ar sutinka su pareigų pažeminimu. Jam nesutikus, jis ne vėliau kaip kitą darbo dieną atleidžiamas iš tarnybos muitinėje pagal statuto 48 straipsnio 23 punktą.

 

V. SKUNDŲ NAGRINĖJIMAS

 

35. Jeigu Departamento direktorius arba muitinės įstaigos vadovas nebuvo komisijos pirmininku, Departamento arba muitinės įstaigos pareigūnas, kurio tarnybinė veikla buvo įvertinta nepatenkinamai, per 3 darbo dienas gali apskųsti komisijos sprendimą atitinkamai Departamento direktoriui arba muitinės įstaigos vadovui. Per 3 darbo dienas išnagrinėjęs skundą, Departamento direktorius arba muitinės įstaigos vadovas priima vieną iš šių sprendimų:

35.1. skundą atmesti ir komisijos sprendimą palikti nepakeistą;

35.2. skundą patenkinti ir komisijos sprendimą panaikinti. Tokiu atveju laikoma, kad pareigūno tarnybinė veikla įvertinta patenkinamai.

36. Jeigu muitinės įstaigos tarnybos vertinimo komisijos posėdyje dalyvavęs Departamento atstovas nesutinka su komisijos ar muitinės įstaigos vadovo sprendimu, jis per 10 darbo dienų nuo sprendimo priėmimo gali apskųsti šį sprendimą Vyriausiajai tarnybos vertinimo komisijai. Vyriausioji tarnybos vertinimo komisija per 10 darbo dienų nuo skundo gavimo jį išnagrinėja dalyvaujant pareigūnui, dėl kurio tarnybinės veiklos įvertinimo nesutinka Departamento atstovas. Vyriausiosios tarnybos vertinimo komisijos pirmininko nuožiūra dalyvauti nagrinėjant skundą gali būti kviečiamas ir muitinės įstaigos tarnybos vertinimo komisijos pirmininkas, o jeigu apskundžiamas muitinės įstaigos vadovo sprendimas – ir muitinės įstaigos vadovas. Skundo nagrinėjimo metu pareigūno tarnybinė veikla vertinama iš naujo. Vyriausioji tarnybos vertinimo komisija priima vieną iš tvarkos 19 punkte numatytų sprendimų.

37. Departamento direktoriaus arba muitinės įstaigos vadovo įsakymas atleisti pareigūną iš tarnybos muitinėje pagal statuto 48 straipsnio 22 arba 23 punktą gali būti apskųstas teismui Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

 

VI. NEEILINIS TARNYBINĖS VEIKLOS VERTINIMAS

 

38. Prireikus Departamento direktorius gali nuspręsti Vyriausiojoje tarnybos vertinimo komisijoje atlikti Departamento, atskirų muitinės įstaigų ar jų struktūrinių padalinių pareigūnų neeilinį tarnybinės veiklos vertinimą nepriklausomai nuo jų ištarnauto laiko (išskyrus šios tvarkos 4.3 punkte nurodytų pareigūnų). Pagrindas atlikti neeilinį pareigūno tarnybinės veiklos vertinimą gali būti:

38.1. tarnybinio nusižengimo padarymas;

38.2. nuolatiniai fizinių ir/arba juridinių asmenų nusiskundimai dėl jo darbo, leidžiantys manyti, kad pareigūnas netinka eiti užimamas pareigas.

39. Atliekant neeilinį muitinės įstaigų pareigūnų tarnybinės veiklos vertinimą, Vyriausiosios tarnybos vertinimo komisijos nariais (išskyrus pirmininku) gali būti skiriami tos muitinės įstaigos vadovas, jo pavaduotojai, struktūrinių padalinių vadovai.

40. Neeilinis tarnybinės veiklos vertinimas atliekamas pagal tas pačias taisykles, kaip ir kasmetinė tarnybinė veikla atsižvelgiant į šiame skirsnyje nurodytus ypatumus.

______________

 

 


Lietuvos Respublikos muitinės pareigūnų

tarnybinės veiklos ir neeilinės tarnybinės

veiklos vertinimo tvarkos

1 priedas

 

_________________________________________________________

(tarnybos vertinimo komisijos pavadinimas)

 

MUITINĖS PAREIGŪNO TARNYBINĖ

CHARAKTERISTIKA

 

200      m.                                             d.

______________________

(sudarymo vieta)

 

1. Vardas, pavardė ________________________________________________________________

 

2. Gimimo data___________________________________________________________________

 

3. Užimamos pareigos______________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

4. Pareigūno tarnybos muitinėje pradžios data___________________________________________

 

5. Paskyrimo į užimamas pareigas data_________________________________________________

 

6. Duomenys apie išsilavinimą ir kvalifikaciją____________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

7. Ankstesni tarnybinės veiklos įvertinimai______________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

8. Galiojančios tarnybinės nuobaudos__________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

9. Paskatinimai____________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

10. Pareigūno teorinių žinių, būtinų tinkamai atlikti pareigybės aprašyme nustatytas pareigas, apibūdinimas 

 

________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

11. Pareigūno praktinės veiklos, vykdant pareigybės aprašyme nustatytas pareigas, apibūdinimas

 

________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

12. Pareigūno dalykinių ir asmeninių savybių apibūdinimas_________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

Komisijos sekretorius                           ________________________________________

                                                                                              (parašas)                                 (pareigos, vardas ir  pavardė)

 

______________________________________________________________________

(pareigūno tiesioginio                                                            (parašas)                                 (pareigos, vardas ir  pavardė)

vadovo pareigos)

 

 

Su charakteristika susipažinau:

____________________________

                               (parašas)

____________________________

                  (pareigūno vardas ir pavardė)

____________________________

                              (data)

 

 

Pareigūno pastabos dėl charakteristikos turinio __________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

______________

 


Lietuvos Respublikos muitinės pareigūnų

tarnybinės veiklos ir neeilinės tarnybinės

veiklos vertinimo tvarkos

2 priedas

 

__________________________________________

(tarnybos vertinimo komisijos pavadinimas)

 

POSĖDŽIO  PROTOKOLAS

 

200__m. _____________ d. Nr.

____________

(posėdžio vieta)

 

 

Pirmininkas                   _______________________________________________

                                                                                         (vardas, pavardė, pareigos)

Nariai                            _______________________________________________

                                                                                         (vardas, pavardė, pareigos)

_____________________________________

                                                                                         (vardas, pavardė, pareigos)

_____________________________________

                                                                                         (vardas, pavardė, pareigos)

Sekretorius                    _______________________________________________

                                                                                         (vardas, pavardė, pareigos)

 

 

Darbotvarkė:                 Šių ____________________________________________

                                                                                             (įstaigos pavadinimas)

pareigūnų tarnybinės veiklos vertinimas:

 

Vardas, pavardė

Pareigos

 

 

 

 

 

 

 

 

SVARSTYTA: _____________________________________________________________

(trumpai aprašomas pokalbių turinys)

________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

________________________________________________________________________________

 

NUTARTA:

Pareigūnų tarnybinę veiklą įvertinti taip:

 

Komisijos pirmininko (vardo raidė, pavardė) įvertinimas

Komisijos nario (vardo raidė, pavardė) įvertinimas

Komisijos nario (vardo raidė, pavardė) įvertinimas

Komisijos nario (vardo raidė, pavardė) įvertinimas

Komisijos

įvertinimas

Vertinamo pareigūno vardas, pavardė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pirmininkas                                                                                                                 

                                                  (parašas)                                                         (vardas ir pavardė)

Nariai                                                                                                                                                                  

                                                  (parašas)                                                         (vardas ir pavardė)

                                                                                                       

                                                  (parašas)                                                         (vardas ir pavardė)

                                                                                                       

                                                  (parašas)                                                         (vardas ir pavardė)

 

Sekretorius                                                                                                                 

                                                  (parašas)                                                         (vardas ir pavardė)

 

 

Su komisijos posėdžio protokolu susipažinau:

 

______________________________________

                                           (parašas)

______________________________________________

                   (vertinamo pareigūno vardas ir pavardė)

______________________________________________

                                              (data)

 

 

 

______________________________________________

                                           (parašas)

______________________________________________

                   (vertinamo pareigūno vardas ir pavardė)

______________________________________________

                                              (data)

______________