Lietuvos Respublikos Vyriausybė

NUTARIMAS

 

DĖL SOCIALINIŲ GARANTIJŲ DELEGUOTIEMS ASMENIMS DYDŽIŲ APRAŠO IR SOCIALINIŲ GARANTIJŲ DELEGUOTIEMS ASMENIMS TAIKYMO IR SU DELEGAVIMU SUSIJUSIŲ IŠLAIDŲ PADENGIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

 

2010 m. gegužės 26 d. Nr. 639

Vilnius

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatymo (Žin., 2007, Nr. 81-3322; 2009, Nr. 89-3799) 21 straipsnio 2 dalimi, 22 straipsnio 2, 3, 4, 5, 7 dalimis ir 23 straipsnio 3 dalimi, Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutaria:

Patvirtinti pridedamus:

1. Socialinių garantijų deleguotiems asmenims dydžių aprašą.

2. Socialinių garantijų deleguotiems asmenims taikymo ir su delegavimu susijusių išlaidų padengimo tvarkos aprašą.

 

 

 

MINISTRAS PIRMININKAS                                                              ANDRIUS KUBILIUS

 

UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS                                            AUDRONIUS AŽUBALIS

 

PATVIRTINTA

Lietuvos Respublikos Vyriausybės

2010 m. gegužės 26 d. nutarimu Nr. 639

 

SOCIALINIŲ GARANTIJŲ DELEGUOTIEMS ASMENIMS DYDŽIŲ APRAŠAS

 

1. Sveikatos draudimo ar sveikatos priežiūros išlaidų dydžiai:

1.1. Deleguoto asmens – iki 4 635 eurų per vienus delegavimo metus.

1.2. Deleguoto asmens šeimos nario – iki 2 320 eurų per vienus delegavimo metus.

1.3. 1.1 ar 1.2 punkte nurodyta suma dauginama iš bazinio gyvenimo lygio vietos koeficiento ir papildomo (motyvacinio) gyvenimo lygio vietos koeficiento (jeigu toks nustatytas) dydžių, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1999 m. lapkričio 5 d. nutarimu Nr. 1235 „Dėl Lietuvos Respublikos diplomatinės tarnybos veiklos“ (Žin., 1999, Nr. 95-2750; 2005, Nr. 137-4931), sumos. Kai deleguotas asmuo vyksta dirbti į atitinkamos valstybės miestą, kuriam nėra nustatyti bazinis ir papildomas (motyvacinis) gyvenimo lygio vietos koeficientai, taikomi to atitinkamos valstybės miesto bazinio gyvenimo lygio vietos koeficientas ir papildomas (motyvacinis) gyvenimo lygio vietos koeficientas (jeigu toks nustatytas), kuriam jie nustatyti didžiausi. Valstybėse, kurioms nepatvirtinti baziniai ir papildomi (motyvaciniai) gyvenimo lygio vietos koeficientai, taikomas šalies gyvenimo lygio vietos koeficientas – 1,2.

1.4. Išlaidos, viršijančios pagal 1.1–1.3 punktus apskaičiuotus sveikatos draudimo ar sveikatos priežiūros išlaidų dydžius, gali būti padengiamos atitinkamai iš deleguoto asmens ar jo šeimos nario, kurio sveikatos draudimo ar sveikatos priežiūros išlaidos yra mažesnės už apskaičiuotą pagal 1.1–1.3 punktus sveikatos draudimo ar sveikatos priežiūros metų išlaidų dydį, tačiau bendros deleguoto asmens ir jo šeimos narių metinės sveikatos draudimo ar sveikatos priežiūros išlaidos negali būti didesnės už jiems pagal 1.1–1.3 punktus apskaičiuotų sveikatos draudimo ar sveikatos priežiūros metų išlaidų dydžių sumą.

2. Gyvybės draudimo išlaidų dydis deleguotam asmeniui – iki 10 000 eurų per vienus delegavimo metus.

3. Šalies gyvenimo lygio vietos koeficientas, taikomas apskaičiuojant deleguotiems asmenims mokamą su darbu užsienyje susijusią kompensaciją, yra lygus Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1999 m. lapkričio 5 d. nutarimu Nr. 1235 patvirtinto bazinio gyvenimo lygio vietos koeficiento ir papildomo (motyvacinio) gyvenimo lygio vietos koeficiento (jeigu toks nustatytas) dydžių sumai. Kai deleguotas asmuo vyksta dirbti į atitinkamos valstybės miestą, kuriam nėra nustatyti bazinis ir papildomas (motyvacinis) gyvenimo lygio vietos koeficientai, taikomi to atitinkamos valstybės miesto bazinio gyvenimo lygio vietos koeficientas ir papildomas (motyvacinis) gyvenimo lygio vietos koeficientas (jeigu toks nustatytas), kuriam jie nustatyti didžiausi. Valstybėse, kurioms nepatvirtinti baziniai ir papildomi (motyvaciniai) gyvenimo lygio vietos koeficientai, taikomas šalies gyvenimo lygio vietos koeficientas – 1,2.

4. Išmokos apsirūpinti gyvenamosiomis patalpomis dydžiai:

4.1. Asmenims, deleguotiems į tarptautinės ir Europos Sąjungos institucijos ar užsienio valstybės institucijos padalinio vadovo, taip pat civilinės tarptautinės misijos vadovo ar pavaduotojo pareigybę, – 18 000 eurų per metus.

4.2. Deleguotiems asmenims, nenurodytiems 4.1 punkte, – 14 500 eurų per metus.

4.3. 4.1 ar 4.2 punkte nurodyta suma dauginama iš gyvenamųjų patalpų nuomos lygio vietos koeficiento, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1999 m. lapkričio 5 d. nutarimu Nr. 1235. Kai deleguotas asmuo vyksta dirbti į atitinkamos valstybės miestą, kuriam nėra nustatytas gyvenamųjų patalpų nuomos lygio vietos koeficientas, taikomas to atitinkamos valstybės miesto gyvenamųjų patalpų nuomos lygio vietos koeficientas, kuriam jis nustatytas didžiausias. Valstybėse, kurioms nepatvirtinti gyvenamųjų patalpų nuomos lygio vietos koeficientai, taikomas gyvenamųjų patalpų nuomos lygio vietos koeficientas – 1,2.

4.4. Išmokos, nurodytos 4.1 ar 4.2 punkte, didinamos, bet ne daugiau kaip 40 procentų, jeigu kartu gyvena deleguoto asmens sutuoktinis, deleguoto asmens ir (ar) jo sutuoktinio nepilnamečiai vaikai (įvaikiai) iki 18 metų, jeigu jie nėra įstatymų nustatyta tvarka emancipuoti ar sudarę santuokos, ir išlaikytiniai (nesvarbu, koks jų amžius), – už kiekvieną asmenį po 10 procentų.

4.5. Jei gyvenamąsias patalpas užsako tarptautinė ir Europos Sąjungos institucija ar užsienio valstybės institucija, į kurią asmuo yra deleguotas, išmoka apsirūpinti gyvenamosiomis patalpomis mokama pagal faktines išlaidas.

5. Persikėlimo (kelionės, bagažo gabenimo ir turto persivežimo) iš Lietuvos Respublikos į užsienio valstybę delegavimo pradžioje ar atgal į Lietuvos Respubliką delegavimo pabaigoje išlaidų dydžiai:

5.1. Kelionės ir bagažo gabenimo:

5.1.1. deleguoto asmens – iki 2 000 eurų;

5.1.2. deleguoto asmens šeimos nario – iki 1 000 eurų.

5.2. Turto persivežimo išlaidų dydžiai:

5.2.1. deleguoto asmens – iki 4 000 eurų;

5.2.2. deleguoto asmens šeimos nario – iki 2 000 eurų.

 

_________________

 

Patvirtinta

Lietuvos Respublikos Vyriausybės

2010 m. gegužės 26 d. nutarimu Nr. 639

 

SOCIALINIŲ GARANTIJŲ DELEGUOTIEMS ASMENIMS TAIKYMO IR SU DELEGAVIMU SUSIJUSIŲ IŠLAIDŲ PADENGIMO TVARKOS APRAŠAS

 

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1. Socialinių garantijų deleguotiems asmenims taikymo ir su delegavimu susijusių išlaidų padengimo tvarkos aprašas (toliau – Tvarkos aprašas) reglamentuoja socialinių garantijų deleguotiems asmenims taikymo tvarką, su tuo susijusias deleguotų asmenų teises ir pareigas ir išlaidų, susijusių su delegavimu, padengimą.

2. Tvarkos apraše vartojamos sąvokos apibrėžtos Lietuvos Respublikos asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatyme (Žin., 2007, Nr. 81-3322).

3. Sveikatos draudimo, gyvybės draudimo, sveikatos priežiūros išlaidų, su darbu užsienyje susijusių išlaidų kompensacijos ir išmokos apsirūpinti gyvenamosiomis patalpomis dydžiai apskaičiuojami pagal mėnesių ir dienų (jei dirba ne visą mėnesį), kai asmuo buvo deleguotas ir dirbo tarptautinėje ir Europos Sąjungos institucijoje ar užsienio valstybės institucijoje, skaičių.

4. Deleguoto asmens sveikatos draudimo, gyvybės draudimo ir sveikatos priežiūros išlaidos, neviršijant Socialinių garantijų deleguotiems asmenims dydžių apraše nurodytų dydžių, apmokamos pateikus deleguojančiajai institucijai dokumentus, patvirtinančius šias išlaidas.

 

II. PRIEMOKOS IR SU DARBU UŽSIENYJE SUSIJUSIŲ IŠLAIDŲ KOMPENSACIJOS MOKĖJIMAS

 

5. Deleguotiems kitiems asmenims priemoka už darbą kenksmingomis, labai kenksmingomis ir pavojingomis darbo sąlygomis, atsižvelgiant į karinių ar teroristinių aktų tikimybę, mokama, kai informaciją dėl tokių sąlygų buvimo valstybėje, į kurią asmuo yra deleguojamas, Užsienio reikalų ministerija gauna iš Lietuvos Respublikos kompetentingų institucijų pagal Užsienio reikalų ministerijos raštiškas užklausas dėl tokios informacijos ar iš tarptautinių ir Europos Sąjungos institucijų ar užsienio valstybių institucijų.

6. Apie išvykusių į užsienį kartu su deleguotu asmeniu gyvenančių šeimos narių skaičių deleguotas asmuo raštu praneša deleguojančiajai institucijai ir pateikia atvykimą įrodančius dokumentus (pavyzdžiui, įlaipinimo korteles, atitinkamos šalies išduotos asmens tapatybės kortelės kopiją, vaiko registraciją mokymo įstaigoje patvirtinančius dokumentus ir kita). Kompensacija už išvykusius į užsienį ir kartu gyvenančius deleguoto asmens ir (ar) jo sutuoktinio nepilnamečius vaikus (įvaikius) iki 18 metų, jeigu jie nėra įstatymų nustatyta tvarka emancipuoti ar sudarę santuokos, ir išlaikytinius (nesvarbu, koks jų amžius) mokama nuo pranešimo gavimo dienos.

7. Kartu su deleguotu asmeniu užsienyje gyvenančiam sutuoktiniui pradėjus gauti pajamas, susijusias su darbo santykiais, deleguotas asmuo privalo apie tai pranešti deleguojančiajai institucijai per 10 kalendorinių dienų nuo šių pajamų gavimo dienos. Nuo šio patvirtinimo gavimo dienos kompensacija už išvykusį į užsienį ir kartu gyvenantį sutuoktinį sutuoktiniui nebemokama, o kompensacijos, išmokėtos už laikotarpius, kai asmens sutuoktinis gavo ir deleguojančiosios institucijos mokamą kompensaciją, ir pajamas, susijusias su darbo santykiais, turi būti grąžinamos.

8. Deleguotiems asmenims su darbu užsienyje susijusių išlaidų kompensacija ir kompensacijos už išvykusius į užsienį ir kartu gyvenančius jo ir (ar) jo sutuoktinio nepilnamečius vaikus (įvaikius) iki 18 metų, jeigu jie nėra įstatymų nustatyta tvarka emancipuoti ar sudarę santuokos, ir išlaikytinius (nesvarbu, koks jų amžius) mokamos kas mėnesį iki mėnesio pabaigos ir paskutinę delegavimo laikotarpio dieną. Jos pervedamos į deleguoto asmens nurodytą vieną sąskaitą banke. Išvykusiam į užsienį kartu su deleguotu asmeniu jo sutuoktiniui kompensacija kas mėnesį iki mėnesio pabaigos ir paskutinę deleguoto asmens delegavimo dieną pervedama į vieną deleguoto asmens sutuoktinio nurodytą sąskaitą banke.

9. Jeigu deleguojančioji institucija gauna tarptautinės ir Europos Sąjungos institucijos ar užsienio valstybės institucijos rašytinį patvirtinimą, kad ji deleguotam asmeniui moka darbo užmokestį arba dienpinigius, nuo šio patvirtinimo gavimo dienos su darbu užsienyje susijusių išlaidų kompensacija nebemokama, o kompensacijos, išmokėtos už laikotarpius, kai asmuo gavo ir deleguojančiosios institucijos mokamą kompensaciją, ir tarptautinės ir Europos Sąjungos institucijos ar užsienio valstybės institucijos mokamą darbo užmokestį arba dienpinigius, turi būti grąžinamos.

 

III. IŠMOKOS APSIRŪPINTI GYVENAMOSIOMIS PATALPOMIS MOKĖJIMAS

 

10. Išmoka apsirūpinti gyvenamosiomis patalpomis didinama, deleguojančiajai institucijai gavus Tvarkos aprašo 6 punkte nurodytą pranešimą ir dokumentus, patvirtinančius išvykusių į užsienį kartu su deleguotu asmeniu gyvenančių šeimos narių skaičių.

11. Jeigu deleguojančioji institucija gauna tarptautinės ir Europos Sąjungos institucijos ar užsienio valstybės institucijos rašytinį patvirtinimą, kad ji deleguotam asmeniui skiria išmoką apsirūpinti gyvenamosiomis patalpomis arba moka darbo užmokestį arba dienpinigius, į kuriuos įtraukta kompensacija už gyvenamųjų patalpų nuomą, nuo šios informacijos gavimo dienos išmoka apsirūpinti gyvenamosiomis patalpomis nebemokama, o kompensacijos, išmokėtos už laikotarpius, kai asmuo gavo ir deleguojančiosios institucijos mokamą kompensaciją, ir tarptautinės ir Europos Sąjungos institucijos ar užsienio valstybės institucijos mokamą darbo užmokestį arba dienpinigius, turi būti grąžinamos.

12. Išmoka apsirūpinti gyvenamosiomis patalpomis mokama kas mėnesį. Iki einamojo mėnesio 5 dienos ji pervedama į deleguoto asmens nurodytą vieną sąskaitą banke.

13. Deleguoto asmens motyvuotu prašymu išmokos apsirūpinti gyvenamosiomis patalpomis dalis, skirta avansiniam mokėjimui, ne didesnė kaip už keturis mėnesius, gali būti išmokama prieš delegavimo pradžią grynaisiais pinigais arba pervedama į deleguoto asmens nurodytą vieną sąskaitą banke.

14. Pasibaigus delegavimo laikotarpiui, deleguotas asmuo atsiskaito už Socialinių garantijų deleguotiems asmenims dydžių aprašo 4.5 punkte nurodytą pagal faktines išlaidas mokamą išmoką apsirūpinti gyvenamosiomis patalpomis – pateikia deleguojančiajai institucijai dokumentus, patvirtinančius turėtas išlaidas. Skirtumas tarp išlaidų ir deleguoto asmens motyvuotu prašymu avansu išmokėtų pinigų apsirūpinti gyvenamosiomis patalpomis turi būti grąžinamas.

 

IV. PERSIKĖLIMO IŠLAIDŲ APMOKĖJIMAS

 

15. Kelionės, susijusios su deleguoto asmens ir jo šeimos narių persikėlimu iš Lietuvos Respublikos į užsienio valstybę delegavimo pradžioje ir atgal į Lietuvos Respubliką delegavimo pabaigoje, išlaidos apima:

15.1. nuvykimo visų rūšių transporto priemonėmis Lietuvos Respublikos teritorijoje ir užsienio šalies, į kurią asmuo deleguotas, teritorijoje (taksi – tik miesto, kuriame gyvena deleguojamas asmuo, teritorijoje) į oro ar jūrų uostą, geležinkelio ar autobusų stotį (delegavimo pradžioje) ir parvykimo iš jų (delegavimo pabaigoje) išlaidas;

15.2. kelionės į užsienio valstybę, į kurią dirbti asmuo deleguotas, ir atgal į Lietuvos Respubliką visų rūšių transporto priemonėmis, išskyrus taksi, išlaidas.

16. Kai deleguojančioji institucija gauna tarptautinės ir Europos Sąjungos institucijos ar užsienio valstybės institucijos rašytinį patvirtinimą, kad dalis deleguoto asmens kelionės išlaidų yra apmokama, deleguojančioji institucija apmoka tą dalį kelionės išlaidų, kurių tarptautinė ir Europos Sąjungos institucija ar užsienio valstybės institucija neapmoka.

17. Bagažo, viršijančio oro linijų nustatytą nemokamai vežamo bagažo normą, gabenimo išlaidos apmokamos tik tais atvejais, kai neapmokamos deleguoto asmens ir jo šeimos turto persivežimo išlaidos.

18. Kelionės, bagažo gabenimo ir turto persivežimo išlaidos apmokamos, kai deleguojančiajai institucijai pateikiami jas įrodantys dokumentai (pavyzdžiui, įlaipinimo kortelės, mokėjimo už bagažą kvitai).

19. Turtas paprastai persivežamas žemės transportu. Nesant galimybių persivežti žemės transportu, pasirenkamas kitas ekonomiškiausias (pigiausias) persivežimo būdas.

 

V. KITŲ BŪTINŲ SU DELEGAVIMU SUSIJUSIŲ IŠLAIDŲ APMOKĖJIMAS

 

20. Jei nurodo tarptautinė ir Europos Sąjungos institucija ar užsienio valstybės institucija, kitoms būtinoms su delegavimu susijusioms išlaidoms, kurias nustato ir jų neapmoka tarptautinė ir Europos Sąjungos institucija ar užsienio valstybės institucija, į kurią asmuo deleguotas, ir dėl kurių padengimo Užsienio reikalų ministerija pateikė išvadą (toliau – kitos būtinos su delegavimu susijusios išlaidos), apmokėti skirtos lėšos pervedamos į nurodytą tarptautinės, Europos Sąjungos institucijos ar užsienio valstybės institucijos sąskaitą banke arba gali būti išmokamos avansu (prieš delegavimo pradžią) grynaisiais pinigais arba pervedimu į deleguoto asmens nurodytą vieną sąskaitą banke.

21. Pasibaigus delegavimo laikotarpiui, deleguotas asmuo atsiskaito už kitas būtinas su delegavimu susijusias išlaidas – pateikia deleguojančiajai institucijai dokumentus, patvirtinančius šias išlaidas (pavyzdžiui, sutartį su vairuotoju / vertėju, kelionės čekius, degalų pirkimo kvitus, tarptautinės, Europos Sąjungos institucijos ar užsienio valstybės institucijos išduotus išlaidas patvirtinančius dokumentus ir kita).

 

VI. SU DELEGAVIMU SUSIJUSIŲ IŠLAIDŲ PADENGIMO TVARKA

 

22. Deleguojančiosios institucijos lėšų su asmenų delegavimu susijusioms išlaidoms apmokėti poreikį suderina su Užsienio reikalų ministerija pateikdamos sąmatą. Sąmata pateikiama Užsienio reikalų ministerijai pasibaigus pretendentų į laisvas pareigas atrankai, prieš priimant sprendimą dėl pretendento į laisvas pareigas tarptautinėje ir Europos Sąjungos institucijoje ar užsienio valstybės institucijoje delegavimo.

23. Prasidėjus naujiems kalendoriniams metams, deleguojančiosios institucijos patikslina lėšų su asmenų delegavimu susijusioms išlaidoms tais metais apmokėti poreikį ir iki sausio 30 dienos pateikia Užsienio reikalų ministerijai sąmatą.

24. Priėmus sprendimą pratęsti asmens delegavimo trukmę, deleguojančioji institucija patikslina lėšų su asmenų delegavimu susijusioms išlaidoms apmokėti poreikį ir per 30 kalendorinių dienų pateikia Užsienio reikalų ministerijai sąmatą.

25. Deleguojančiosios institucijos apskaičiuoja su delegavimu susijusias išlaidas ir jas apmoka iš toms institucijoms atitinkamais metais skirtų Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto asignavimų.

26. Delegavimo pradžioje Užsienio reikalų ministerija lėšas, numatytas einamųjų metų sąmatoje ir skirtas su darbu užsienyje susijusiai kompensacijai už pirmus du mėnesius bei Tvarkos aprašo 13 punkte nurodytam avansiniam mokėjimui, suderinus sąmatą, gali pervesti į deleguojančiosios institucijos nurodytą sąskaitą per 10 darbo dienų.

27. Išlaidas, susijusias su delegavimu (įskaitant ir darbo užmokestį) Užsienio reikalų ministerijoje dirbančių karjeros ir statutinių valstybės tarnautojų, taip pat kitų asmenų, deleguotų pagal delegavimo sutartis, Užsienio reikalų ministerija apmoka iš delegavimui skirtų Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto asignavimų.

28. Deleguojančiųjų institucijų su delegavimu susijusios išlaidos padengiamos per 10 darbo dienų Užsienio reikalų ministerijai gavus Tvarkos aprašo priede nustatytos formos paraišką. Paraiškas dėl išlaidų padengimo deleguojančiosios institucijos turi pateikti ne vėliau kaip:

I ketvirčio – iki balandžio 5 dienos;

II ketvirčio – iki liepos 5 dienos;

III ketvirčio – iki spalio 5 dienos;

IV ketvirčio – iki gruodžio 10 dienos.

29. Deleguojančiosios institucijos, dėl pateisinamų priežasčių neįtraukusios lėšų į paraišką, šias lėšas gali įtraukti į kitą tais pačiais metais teikiamą paraišką.

30. Nepanaudotas lėšas deleguojančioji institucija grąžina į Užsienio reikalų ministerijos sąskaitą ne vėliau kaip prieš 20 dienų iki biudžetinių metų pabaigos.

31. Pagal pateiktą paraišką pervestas lėšas Užsienio reikalų ministerija faktinėmis išlaidomis pripažįsta atlikus pervedimą.

32. Deleguojančiosios institucijos teisės aktų nustatyta tvarka atsako už apskaičiuotų, apmokėtų ir padengti pateiktų išlaidų pagrįstumą ir jas pagrindžiančių dokumentų teisingumą ir teisėtumą.

 

_________________

 

Socialinių garantijų deleguotiems asmenims

taikymo ir su delegavimu susijusių išlaidų

padengimo tvarkos aprašo

priedas

 

_______________________________________________________________________

(Institucijos (įstaigos) pavadinimas)

 

_______________________________________________________________________

(Banko pavadinimas, kodas ir sąskaita, į kurią pervedamos lėšos)

 

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijai

 

PARAIŠKA DĖL LĖŠŲ, SUSIJUSIŲ SU DELEGAVIMU, PADENGIMO

 

__________________________

(data)

 

Reikalingų padengti lėšų suma ________________________ litai

(litais)

 

Eil. Nr.

Su delegavimu susijusios išlaidos

Suma

1.

Darbo užmokestis

 

2.

Deleguoto asmens ir jo sutuoktinio valstybinis socialinis draudimas

 

3.

Deleguoto asmens ir jo šeimos narių sveikatos draudimo ar sveikatos priežiūros išlaidos

 

4.

Deleguoto asmens gyvybės draudimas

 

5.

Su darbu užsienyje susijusių išlaidų kompensacija

 

6.

Kompensacijos už išvykusį į užsienį ir kartu gyvenantį deleguoto asmens sutuoktinį, išvykusius į užsienį ir kartu gyvenančius deleguoto asmens ir (ar) jo sutuoktinio nepilnamečius vaikus (įvaikius) bei išlaikytinius

 

7.

Gyvenamųjų patalpų nuomos išlaidos

 

8.

Persikėlimo (kelionės, bagažo gabenimo ir turto persivežimo) išlaidos

 

9.

Kelionių į Lietuvos Respubliką ir atgal į užsienio valstybę delegavimo laikotarpiu išlaidos (pagal Lietuvos Respublikos asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatymo 22 straipsnio 6 dalį)

 

10.

Kitos būtinos su delegavimu susijusios išlaidos (nurodyti konkrečias išlaidų rūšis)

 

 

 

______________________                 _______________                  ___________________

(Įstaigos vadovas)                                        (Parašas)                              (Vardas ir pavardė)

 

______________________                 _______________                  ___________________

(Vyriausiasis finansininkas)                         (Parašas)                              (Vardas ir pavardė)

 

_________________