LIETUVOS RESPUBLIKOS

SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRAS

 

ĮSAKYMAS

DĖL Lietuvos respublikos SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRO 2023 M. LIEPOS 21 D. ĮSAKYMO NR. A1-489 „DĖL NEVYRIAUSYBINĖS ORGANIZACIJOS PROJEKTO, SKIRTO MULTIDIMENSINĖS ŠEIMOS TERAPIJOS PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO LIETUVOJE TĘSTINUMUI UŽTIKRINTI, ATRANKOS KONKURSO ORGANIZAVIMO 2024–2025 METAIS NUOSTATŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

 

2024 m. gegužės 15 d. Nr. A1-343

Vilnius

 

 

PakeičiNevyriausybinės organizacijos projekto, skirto Multidimensinės šeimos terapijos programos įgyvendinimo Lietuvoje tęstinumui užtikrinti, atrankos konkurso organizavimo 2024–2025 metais nuostatus, patvirtintus Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2023 m. liepos 21 d. įsakymu Nr. A1-489 „Dėl Nevyriausybinės organizacijos projekto, skirto Multidimensinės šeimos terapijos programos įgyvendinimo Lietuvoje tęstinumui užtikrinti, atrankos konkurso organizavimo 2024–2025 metais nuostatų patvirtinimo“:

1. Pakeičiu 10 punktą ir jį išdėstau taip:

10. Projekto vykdymo teritorija: Vilniaus miesto savivaldybė, Kauno miesto savivaldybė, Klaipėdos miesto savivaldybė, Vilniaus rajono savivaldybė, Širvintų rajono savivaldybė, Elektrėnų savivaldybė, Trakų rajono savivaldybė, Šalčininkų rajono savivaldybė, Švenčionių rajono savivaldybė, Molėtų rajono savivaldybė, Utenos rajono savivaldybė, Kauno rajono savivaldybė, Marijampolės savivaldybė, Kazlų Rūdos savivaldybė, Vilkaviškio rajono savivaldybė, Šakių rajono savivaldybė, Kalvarijų savivaldybė, Lazdijų rajono savivaldybė, Alytaus miesto savivaldybė, Alytaus rajono savivaldybė, Prienų rajono savivaldybė, Birštono savivaldybė, Jurbarko rajono savivaldybė, Kaišiadorių rajono savivaldybė, Jonavos rajono savivaldybė, Kėdainių rajono savivaldybė, Raseinių rajono savivaldybė, Ukmergės rajono savivaldybė, Klaipėdos rajono savivaldybė, Šilutės rajono savivaldybė, Tauragės rajono savivaldybė, Šilalės rajono savivaldybė, Pagėgių savivaldybė, Plungės rajono savivaldybė, Telšių rajono savivaldybė, Rietavo savivaldybė, Palangos miesto savivaldybė, Kretingos rajono savivaldybė, Skuodo rajono savivaldybė, Kelmės rajono savivaldybė, Neringos savivaldybė. Projektas gali būti vykdomas ir kitų savivaldybių teritorijose (projekto įgyvendinimo metu raštu suderinus su SPPD ir Ministerija).“

2. Pakeičiu 15.3 papunktį ir jį išdėstau taip:

15.3. bendradarbiavimas su Ministerija bei SPPD, užtikrinant tinkamą MDFT programos įgyvendinimą: visos prašomos informacijos apie MDFT programos įgyvendinimą teikimas pagal Ministerijos ir SPPD užklausas (MDFT specialistų ir MDFT koordinatorių skaičius, darbo užmokesčio dydis, kompetencijos kėlimo veiklos (veiklų rūšys ir datos), su naujų MDFT specialistų ir MDFT koordinatorių mokymu susijusi informacija (mokymų datos ir temos, apmokytų asmenų skaičius), atvejų, su kuriais dirbama, skaičius, vaikų amžiaus grupės, lytis, nuasmenintus sėkmės atvejų aprašymai, projekto metu organizuojamų veiklų datos, turinys, darbotvarkės), dalyvavimas susitikimuose ir kituose MDFT programos įgyvendinimo renginiuose, organizuojamuose Ministerijos ir (ar) SPPD, probleminių klausimų, susijusių su MDFT programos tęstinumo užtikrinimu, bendras sprendimas su Ministerija ir (ar) SPPD;“.

3. Pakeičiu 19.1 papunktį ir jį išdėstau taip:

19.1. įdarbinti visus MDFT specialistus ir MDFT koordinatorius, sutinkančius tęsti darbą Lietuvoje, pagal darbo sutartį (sutikusių tęsti darbą Lietuvoje MDFT specialistų ir MDFT koordinatorių duomenis (vardas, pavardė, telefono ryšio numeris, elektroninio pašto adresas) projekto vykdytojui perduoda Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos), numatant visu etatu dirbančiam MDFT specialistui mokėti ne mažesnį kaip 1 300 (vieno tūkstančio trijų šimtų) eurų, atskaičius mokesčius, darbo užmokestį per mėnesį, MDFT koordinatoriui – 1 400 (vieno tūkstančio keturių šimtų) eurų, atskaičius mokesčius, darbo užmokestį per mėnesį. Užtikrinti galimybę MDFT specialistams ir MDFT koordinatoriams pasirinkti tinkamą darbo krūvį (t. y. visą etatą, pusę etato ir pan.). Darbo užmokestį mokėti atitinkamai pagal MDFT specialisto ir MDFT koordinatoriaus pasirinktą darbo krūvį;“.

4. Pakeičiu 19.5 papunktį ir jį išdėstau taip:

19.5. raštu fiksuoti kiekvieną individualų atvejį (vaiko, su kuriuo dirbama, lytį, amžių, elgesio problemas, kurios buvo sprendžiamos, darbo tikslus, artimas aplinkas, su kuriomis buvo dirbama, atliktus veiksmus ir pasiektus rezultatus), su kuriuo dirbama, ir nuasmenintus šių individualių atvejų aprašymus pagal nurodytą informaciją kas pusmetį teikti Ministerijai ir SPPD. Ministerija ir SPPD turi teisę prašyti ir gauti informaciją apie projekto įgyvendinimą pagal poreikį ir dažniau, nei nurodyta šiame papunktyje.“

5. Pakeičiu 22.2.2.2 papunktį ir jį išdėstau taip:

22.2.2.2. transporto išlaikymo ir transporto paslaugų įsigijimo išlaidos (transporto priemonės nuoma be vairuotojo, transporto priemonės nuoma su vairuotoju, degalai, transporto priemonės plovimo, parkavimo paslaugos, tik Lietuvos Respublikos teritorijoje kursuojančio autobuso ir (ar) traukinio, ir (ar) kito viešojo transporto bilietai);“.

6. Pakeičiu 41.4.5 papunktį ir jį išdėstau taip:

41.4.5. Ministerijai ir SPPD papildomai teikiama informacija apie kiekvieną individualų atvejį, išspręstą pagal MDFT programą (pagal su SPPD ir Ministerija projekto įgyvendinimo metu suderintą formą).“

 

 

 

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė                                                                  Monika Navickienė