TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
TARYBA
SPRENDIMAS
DĖL TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDRŲJŲ SOCIALINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMO ORGANIZAVIMO IR MOKĖJIMO UŽ SOCIALINES PASLAUGAS TVARKOS APRAŠŲ PATVIRTINIMO
2015 m. spalio 29 d. Nr. T1-285
Telšiai
Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsnio 4 dalimi, Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymo 13 straipsnio 4 dalimi, 16 straipsnio 6 dalimi, 17 straipsniu, Mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2006 m. birželio 14 d. nutarimu Nr. 583 „Dėl Mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašo patvirtinimo“, Socialinių paslaugų katalogu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. A1-93 „Dėl Socialinių paslaugų katalogo patvirtinimo“, ir Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. A1-94 „Dėl Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo tvarkos aprašo ir Senyvo amžiaus asmens bei suaugusio asmens su negalia socialinės globos poreikio nustatymo metodikos patvirtinimo“, Telšių rajono savivaldybės taryba
1. Patvirtinti pridedamus:
1.3. Asmeninės higienos ir priežiūros paslaugų organizavimo Telšių rajone teikimo ir mokėjimo tvarkos aprašą;
PATVIRTINTA
Telšių rajono savivaldybės tarybos
2015 m. spalio 29 d.
sprendimu Nr.T1-285
TRANSPORTO ORGANIZAVIMO PASLAUGŲ TEIKIMO IR MOKĖJIMO TELŠIŲ RAJONE TVARKOS APRAŠAS
I. BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Transporto organizavimo paslaugų teikimo ir mokėjimo Telšių rajone tvarkos aprašas (toliau – Aprašas) nustato transporto organizavimo paslaugų teikimo atvejus, kategorijas asmenų, kuriems gali būti teikiamos transporto organizavimo paslaugos, šių paslaugų skyrimo, mokėjimo už jas tvarką, paslaugų teikėjo ir gavėjo teises ir pareigas.
2. Transporto organizavimo paslaugų (toliau – Paslaugos) teikimo paskirtis – teikti transporto (taip pat ir specialiojo transporto priemonėmis) organizavimo paslaugas asmenims, kurie dėl negalios, ligos ar senatvės turi judėjimo problemų ir dėl to ar dėl nepakankamų pajamų negali naudotis visuomeniniu ar individualiu transportu.
3. Specialusis transportas – tai transporto priemonė, pritaikyta neįgaliems žmonėms, turintiems judėjimo funkcijų sutrikimų, vežti (transporto priemonėje įrengti neįgaliųjų vežimėlių keltuvai, pavažos, neįgaliųjų vežimėlių tvirtinimo diržai, užtikrinantys saugų vežimą, ištraukiami laipteliai, palengvinantys neįgalių žmonių įlipimą ir išlipimą);
4. Kitos šiame Apraše vartojamos sąvokos atitinka Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatyme ir kituose teisės aktuose apibrėžtas sąvokas.
5. Gauti Paslaugas turi teisę Lietuvos Respublikos piliečiai bei užsieniečiai, tarp jų ir asmenys be pilietybės, turintys leidimą nuolat ar laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje, kurie yra deklaravę gyvenamąją vietą arba įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą Telšių rajono savivaldybėje.
6. Išskirtiniais atvejais, kai asmuo (šeima) patiria fizinį ar psichologinį smurtą arba kyla grėsmė jo fiziniam ar emociniam saugumui, Paslaugos gali būti suteiktos ir kitos savivaldybės gyventojams.
II. KATEGORIJOS ASMENŲ, KURIEMS GALI BŪTI TEIKIAMOS PASLAUGOS
8. Paslaugos gali būti teikiamos:
8.3. asmenims, kuriems nustatytas specialusis nuolatinės slaugos ar priežiūros (pagalbos) poreikis bei juos lydintiems asmenims;
8.5. asmenims, kurie dėl ligos ar senatvės turi judėjimo problemų ir dėl to negali naudotis visuomeniniu ar individualiu transportu;
III. PASLAUGŲ TEIKIMO ATVEJAI
9. Paslaugos gali būti teikiamos asmenims vykti į (iš):
IV. PASLAUGŲ SKYRIMAS IR TEIKIMAS
10. Asmuo (vienas iš suaugusių šeimos narių), pageidaujantis gauti Paslaugas, ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki kelionės datos pateikia Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyriui prašymą-paraišką (forma SP-8), kurioje nurodo kelionės datą, maršrutą bei vykimo priežastį.
11. Asmuo, pateikdamas prašymą-paraišką (forma SP-8), turi turėti šiuos dokumentus:
11.1. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę ar leidimą gyventi Lietuvoje);
11.2. gyvenamosios vietos deklaravimo pažymą, jei registrų centro duomenų bazėje nėra informacijos apie asmens gyvenamosios vietos deklaravimą;
11.4. vykimo tikslą patvirtinantį dokumentą (siuntimą į gydymo, reabilitacijos, socialinės globos įstaigą bei kitus vykimo tikslą patvirtinančius dokumentus);
11.5. pažymą (-as) apie asmens (šeimos) pajamas už tris praėjusius mėnesius iki kreipimosi mėnesio arba einamojo mėnesio pajamas, jeigu duomenų bazėje nėra galimybės gauti informacijos apie asmens pajamas;
13. Veikdami asmens (šeimos) ar visuomenės socialinio saugumo interesais, prašymą dėl Paslaugų skyrimo asmeniui (šeimai) gali pateikti bendruomenės nariai, socialiniai darbuotojai ar kiti suinteresuoti asmenys, nurodę priežastį, dėl kurios asmuo (vienas iš suaugusių šeimos narių) ar jo globėjas, rūpintojas negali to padaryti pats.
14. Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus darbuotojas pagal jam priskirtą veiklos kompetenciją (toliau – Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus darbuotojas) registruoja gautus prašymus, patikrina asmens pateiktų duomenų teisingumą turimose duomenų bazėse ir priima sprendimą dėl Paslaugų skyrimo.
15. Priėmus sprendimą dėl Paslaugų asmeniui (šeimai) skyrimo, užpildoma Sprendimo dėl socialinių paslaugų asmeniui (šeimai) skyrimo forma – SP-9 (toliau – Sprendimas).
16. Apie Sprendimą asmeniui (šeimai) skirti Paslaugas ne vėliau kaip per 1 darbo dieną nuo Sprendimo priėmimo dienos informuojamas Paslaugų teikėjas.
V. MOKĖJIMAS UŽ PASLAUGAS
19. Nustatant ar asmuo (šeima) turi mokėti už Paslaugas, atliekamas asmens (šeimos) finansinių galimybių vertinimas, kurį atlieka Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus darbuotojas pagal jam priskirtą veiklos kompetenciją. Asmens (šeimos) finansinės galimybės nevertinamos, kai asmuo (šeima) sutinka mokėti visą Paslaugos kainą, patvirtintą Telšių rajono savivaldybės tarybos sprendimu.
20. Paslaugos teikiamos nemokamai:
20.1. asmeniui (šeimai), teisės aktų nustatyta tvarka gaunančiam socialinę pašalpą, arba asmeniui (šeimai), kurio pajamos (vidutinės šeimos pajamos, tenkančios vienam šeimos nariui) per mėnesį yra mažesnės už valstybės remiamų pajamų (VRP) dvigubą dydį, 3 kartus per kalendorinius metus;
21. Asmenys, kurių pajamos (vidutinės šeimos pajamos, tenkančios vienam šeimos nariui) per mėnesį yra didesnės už valstybės remiamų pajamų dvigubą dydį (daugiau už 2 VRP), už suteiktas Paslaugas moka:
21.1. 10 procentų Telšių rajono savivaldybės tarybos patvirtintos Paslaugų kainos, kai Paslauga teikiama už Telšių miesto ribų;
23. Mokestį už Paslaugas skaičiuoja Paslaugų teikėjas, atsižvelgdamas į transporto priemonės spidometro parodymus nuo kliento įsėdimo iki išlaipinimo vietos, įskaitant nuvykimo ir parvykimo atstumą, nepriklausomai nuo to, ar asmuo tik nuvyko, ar tik parvyko.
VI. PASLAUGŲ GAVĖJO IR TEIKĖJO TEISĖS IR PAREIGOS
25. Paslaugas pageidaujantis gauti asmuo (vienas iš suaugusių šeimos narių arba globėjas (rūpintojas), arba įgaliotas asmuo) privalo pateikti teisingą ir išsamią informaciją apie kelionės datą, maršrutą, lydintį asmenį (jeigu toks yra), asmens (šeimos) pajamas ir suderinti tikslų išvykimo laiką su Paslaugų teikėju.
26. Paslaugomis pasinaudojęs asmuo (vienas iš suaugusių šeimos narių arba jo globėjas ar rūpintojas, arba jo įgaliotas asmuo) privalo per 5 darbo dienas po Paslaugų suteikimo sumokėti mokestį už suteiktas Paslaugas.
27. Asmuo per 5 darbo dienas po Paslaugų suteikimo turi teisę motyvuotu prašymu kreiptis į Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyrių dėl mokesčio už Paslaugas sumažinimo ar atleidimo nuo jo.
28. Asmuo gali būti atleistas nuo mokesčio už Paslaugas arba šis mokestis gali būti sumažintas Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, atsižvelgiant į Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos teikimo komisijos siūlymą.
29. Paslaugų gavėjas turi laikytis susitarimo dėl vykimo laiko ir maršruto, o pasikeitus aplinkybėms apie tai iš anksto informuoti Paslaugų teikėją.
VII. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
31. Informacija apie Paslaugų teikimą registruojama Strateginės partnerystės informacinėje sistemoje (SPIS).
32. Paslaugų teikėjas kartą ketvirtyje iki kito ketvirčio pirmo mėnesio 10 dienos Socialinės paramos ir rūpybos skyriui pateikia ataskaitą apie suteiktas Paslaugas pagal paslaugų teikimo ataskaitos formą, patvirtintą Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu.
PATVIRTINTA
Telšių rajono savivaldybės tarybos
2015 m. spalio 29 d. sprendimu
Nr. T1-285
SOCIOKULTŪRINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMO TELŠIŲ RAJONE TVARKOS APRAŠAS
I. BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Sociokultūrinių paslaugų teikimo Telšių rajone tvarkos aprašas (toliau – aprašas) nustato sociokultūrinių paslaugų skyrimo, teikimo ir nutraukimo Telšių rajono gyventojams tvarką.
2. Aprašas parengtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymu ir Socialinių paslaugų katalogu.
5. Šiame apraše vartojamos sąvokos:
Sociokultūrinės paslaugos – laisvalaikio organizavimo paslaugos, teikiamos siekiant išvengti socialinių problemų (prevenciniais tikslais), mažinant socialinę atskirtį, aktyvinant bendruomenę, kurias teikiant asmenys (šeimos) gali bendrauti, dalyvauti grupinio socialinio darbo užsiėmimuose, užsiimti mėgstama veikla, vaikai – ruošti pamokas ir pan.
Vienas gyvenantis asmuo – vienas gyvenantis vyresnis kaip 18 metų asmuo.
Šeimos nariai – sutuoktiniai arba bendrai gyvenantys asmenys, arba vienas iš tėvų ir jų (jo) vaikai (įvaikiai) iki 18 metų. Į šeimos sudėtį taip pat įskaitomi nedirbantys, nesusituokę ir su kitu asmeniu bendrai negyvenantys asmenys nuo 18 iki 24 metų, besimokantys dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose ir kitų formaliojo švietimo įstaigų dieniniuose skyriuose, taip pat asmenys, kurie nedirbo nuo dieninių bendrojo lavinimo mokyklų baigimo dienos iki tų pačių metų rugsėjo 1 dienos.
Socialinės rizikos šeima – šeima, kurios nariai piktnaudžiauja alkoholiu, narkotinėmis, psichotropinėmis ar toksinėmis medžiagomis, yra priklausomi nuo azartinių lošimų, kuri dėl socialinių įgūdžių stokos nemoka ar negali tinkamai prižiūrėti vaikų, naudoja prieš juos psichologinę, fizinę ar seksualinę prievartą, kuri gaunamą valstybės paramą panaudoja ne šeimos interesams ir todėl iškyla pavojus vaikų fiziniam, protiniam, dvasiniam, doroviniam vystymuisi bei saugumui; socialinės rizikos šeimai priskiriama ir šeima, kurios vaikui įstatymų nustatyta tvarka yra nustatyta laikinoji globa (rūpyba).
Kitos šiame apraše vartojamos sąvokos atitinka Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatyme ir kituose teisės aktuose apibrėžtas sąvokas.
II. SOCIOKULTŪRINIŲ PASLAUGŲ SKYRIMAS, TEIKIMAS IR NUTRAUKIMAS
6. Sociokultūrinės paslaugos Telšių rajone gali būti teikiamos socialinių paslaugų įstaigose, dienos centruose, bendruomenės centruose, nevyriausybinėse organizacijose ir kt.
7. Sociokultūrinės paslaugos teikiamos šiems asmenims:
8. Dėl sociokultūrinių paslaugų skyrimo asmuo (vienas iš suaugusių šeimos narių) raštišku prašymu kreipiasi į Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyrių arba į kaimiškų seniūnijų socialinio darbo organizatorius, užpildydamas prašymą-paraišką socialinėms paslaugoms gauti (forma SP-8) (toliau – prašymą).
9. Veikdami asmens (šeimos) ar visuomenės socialinio saugumo interesais, prašymą dėl sociokultūrinių paslaugų skyrimo asmeniui (šeimai) gali pateikti bendruomenės nariai ar kiti suinteresuoti asmenys, nurodę priežastį, dėl kurios asmuo (vienas iš suaugusių šeimos narių) ar jo globėjas, rūpintojas negali to padaryti pats.
10. Dėl sociokultūrinių paslaugų skyrimo asmuo (vienas iš suaugusių šeimos narių) turi pateikti šiuos dokumentus:
10.1. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, leidimą laikinai gyventi Lietuvoje (ne ES valstybių narių piliečiams);
11. Sprendimą dėl sociokultūrinių paslaugų skyrimo ar nutraukimo per 3 darbo dienas priima Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įgaliotas Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus darbuotojas.
12. Priėmus sprendimą dėl sociokultūrinių paslaugų asmeniui (šeimai) skyrimo ar nutraukimo, užpildoma Sprendimo dėl socialinių paslaugų ir specialiosios pagalbos priemonių asmeniui skyrimo SP-9 forma (toliau – sprendimas).
13. Sprendimas dėl socialinių paslaugų skyrimo ar nutraukimo per 5 darbo dienas nuo sprendimo priėmimo dienos įteikiamas (išsiunčiamas) socialinių paslaugų teikėjui. Sprendimo kopija įsegama į asmens bylą.
14. Sociokultūrinių paslaugų teikėjas kartą ketvirtyje iki kito ketvirčio pirmo mėnesio 10 darbo dienos Socialinės paramos ir rūpybos skyriui pateikia ataskaitą, kurios forma patvirtinta Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, ir kiekvieną mėnesį iki kito mėnesio 10 darbo dienos į Socialinės paramos šeimai informacinę sistemą SPIS (toliau – SPIS) suveda duomenis apie paslaugų gavėjus ir suteiktų paslaugų kiekį (kartus) kiekvienam asmeniui.
III. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
16. Visą informaciją apie asmeniui (šeimai) suteiktas sociokultūrines paslaugas kaupia asmens byloje paslaugų teikėjas.
PATVIRTINTA
Telšių rajono savivaldybės tarybos
2015 m. spalio 29 d.
sprendimu Nr.T1-285
ASMENINĖS HIGIENOS IR PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ ORGANIZAVIMO TEIKIMO TELŠIŲ RAJONE TVARKOS APRAŠAS
I. BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Asmeninės higienos ir priežiūros paslaugų organizavimo teikimo Telšių rajone tvarkos aprašas (toliau – Tvarka) nustato asmeninės higienos ir priežiūros paslaugų organizavimo, skyrimo, paslaugų teikimo ir mokėjimo tvarką.
2. Tvarka parengta vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymu, Socialinių paslaugų katalogu, Mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2006 m. birželio 14 d. nutarimu Nr. 583.
3. Asmeninės higienos ir priežiūros paslaugos (toliau – Paslaugos) teikiamos asmenims (šeimoms), kurie dėl nepakankamų pajamų ar skurdo negali (neturi galimybės) pasirūpinti savo higiena. Ši Paslauga apima pirties (dušo) ir skalbimo paslaugų organizavimą.
II. PASLAUGų ORGANIZAVIMAS, skyrimas ir nutraukimas
6. Paslaugos Telšių rajone gali būti teikiamos socialinių paslaugų įstaigose, seniūnijose, bendruomenės centruose, NVO organizacijose ir kt. (toliau – Paslaugų teikėjas).
7. Paslaugos teikiamos:
8. Paslaugos organizuojamos ir teikiamos tik tiems 7 punkte išvardintiems asmenims, kurie negali pasirūpinti asmenine higiena dėl sąlygų namuose nebuvimo (gyvenantys būstuose be patogumų: nėra vandens / kanalizacijos, neįrengtas vonios / dušo kambarys, nėra vandens šildytuvo).
9. Dėl Paslaugų skyrimo asmuo (vienas iš suaugusių šeimos narių) raštišku prašymu kreipiasi į Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyrių arba į kaimiškų seniūnijų socialinio darbo organizatorius, užpildydamas prašymą – paraišką socialinėms paslaugoms gauti (forma SP-8) (toliau – prašymą).
10. Veikdami asmens (šeimos) ar visuomenės socialinio saugumo interesais, prašymą dėl Paslaugų skyrimo asmeniui (šeimai) gali pateikti bendruomenės nariai, socialiniai darbuotojai ar kiti suinteresuoti asmenys, nurodę priežastį, dėl kurios asmuo (vienas iš suaugusių šeimos narių) ar jo globėjas, rūpintojas negali to padaryti pats.
11. Dėl Paslaugų skyrimo asmuo (vienas iš suaugusių šeimos narių) turi pateikti šiuos dokumentus:
11.1. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę ar leidimą gyventi Lietuvoje);
11.2. gyvenamosios vietos deklaravimo pažymą, jei registrų centro duomenų bazėje nėra informacijos apie asmens gyvenamosios vietos deklaravimą;
12. Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus darbuotojas pagal jam priskirtą kompetenciją (toliau – Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus darbuotojas) registruoja gautus prašymus, patikrina asmens pateiktų duomenų teisingumą.
13. Dokumentai, išvardinti šios Tvarkos 11 punkte, pateikiami vieną kartą per kalendorinius metus. Praėjus kalendoriniams metams pateikiamas naujas prašymas ir šios Tvarkos 11 punkte išvardinti dokumentai.
15. Sprendimą dėl Paslaugų skyrimo ar nutraukimo per 3 darbo dienas priima Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įgaliotas Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus darbuotojas.
16. Priėmus sprendimą dėl Paslaugų asmeniui (šeimai) skyrimo ar nutraukimo, užpildoma Sprendimo dėl socialinių paslaugų ir specialiosios pagalbos priemonių asmeniui skyrimo SP-9 forma (toliau – sprendimas).
17. Sprendimas dėl socialinių paslaugų skyrimo per 5 darbo dienas nuo sprendimo priėmimo dienos įteikiamas (išsiunčiamas) socialinių paslaugų teikėjui ir asmeniui (informuojamas paslaugų gavėjas). Sprendimo kopija įsegama į asmens bylą.
18. Asmeniui (šeimai) teikiamos pirties (dušo) paslaugos ne dažniau kaip vieną kartą per savaitę ir skalbimo paslaugos ne dažniau kaip 2 kartus per mėnesį.
19. Teikiant Paslaugas, naudojamos paslaugos gavėjo priemonės (skalbimo milteliai, muilas, šampūnas, rankšluosčiai ir kt.).
20. Paslaugų teikėjas kartą ketvirtyje iki kito ketvirčio pirmo mėnesio 10 dienos Socialinės paramos ir rūpybos skyriui pateikia ataskaitą, kurios forma patvirtinta Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, ir į Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos bazę (SPIS) suveda duomenis apie paslaugų gavėjus, suteiktų paslaugų kiekį (kartus) kiekvienam asmeniui.
III. MOKĖJIMO UŽ PASLAUGAS TVARKA
22. Asmeniui (šeimai), teisės aktų nustatyta tvarka gaunančiam socialinę pašalpą, arba asmeniui (šeimai), kurio pajamos (vidutinės šeimos pajamos, tenkančios vienam šeimos nariui) per mėnesį yra mažesnės už valstybės remiamų pajamų dvigubą dydį (iki 2 VRP) – Paslaugos teikiamos nemokamai.
23. Paslaugų gavėjai, kurių pajamos (vidutinės šeimos pajamos, tenkančios vienam šeimos nariui) didesnės už 2 VRP, moka paslaugos kainą, nustatytą ir patvirtintą Telšių rajono savivaldybės tarybos sprendimu.
24. Asmuo gali būti atleistas nuo mokėjimo už Paslaugas arba šis mokestis gali būti sumažintas Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, atsižvelgiant į Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos teikimo komisijos siūlymą.
25. Asmens (šeimos) finansinės galimybės nevertinamos, kai asmuo (šeima) sutinka mokėti visą nustatytą Paslaugų kainą.
IV. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
29. Visa informacija apie asmenis (šeimas), gaunančius Paslaugas, kaupiama asmens byloje pas paslaugų teikėją.
30. Informacija apie Paslaugų teikimą registruojama Strateginės partnerystės informacinėje sistemoje (SPIS).
PATVIRTINTA
Telšių rajono savivaldybės tarybos
2015 m. spalio 29 d. sprendimu Nr. T1-285
BENDRŲJŲ socialinių paslaugų, teikiamų telšių rajone, kainų sąrašas
Eil. Nr. |
Socialinės paslaugos pavadinimas |
Mato vnt. |
Kaina € |
1. |
Informavimas |
1 val. |
Nemokamai |
2. |
Konsultavimas |
1 val. |
Nemokamai |
3. |
Tarpininkavimas ir atstovavimas |
1 val. |
Nemokamai |
4. |
Sociokultūrinės paslaugos Telšių socialinių paslaugų centro dienos centruose |
1 val. |
Nemokamai |
5. |
Asmeninės higienos ir priežiūros paslaugų organizavimas Telšių socialinių paslaugų centro dienos centruose: - maudymasis duše - skalbimas |
1 kartas 1 kartas |
2,76 3,97 |
6. |
Maitinimo organizavimas Telšių socialinių paslaugų centro dienos centruose |
1 kartas per dieną |
0,43 |
7. |
Telšių socialinių paslaugų centro transporto organizavimo paslaugos |
1 km |
0,63 |
8. |
Maitinimo organizavimas Telšių vyskupijos Carito labdaros valgykloje |
1 kartas per dieną |
0,50 |