KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS
ĮSAKYMAS
DĖL SANTUOKOS REGISTRAVIMO IR VEDYBŲ JUBILIEJAUS MINĖJIMO CEREMONIJŲ ORGANIZAVIMO KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO
2021 m. vasario 1 d. Nr. A-335
Kaunas
Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 ir 3 punktais, Civilinės būklės aktų registravimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos teisingumo ministro 2016 m. gruodžio 28 d. įsakymu Nr. 1R-334 „Dėl Civilinės būklės aktų registravimo taisyklių ir civilinės būklės aktų įrašų ir kitų dokumentų formų patvirtinimo“, V skyriumi:
1. T v i r t i n u Santuokos registravimo ir vedybų jubiliejaus minėjimo ceremonijų organizavimo Kauno miesto savivaldybės teritorijoje tvarkos aprašą (pridedama).
2. P r i p a ž į s t u netekusiu galios Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. vasario 9 d. įsakymą Nr. A-447 „Dėl Santuokos registravimo ir vedybų jubiliejaus minėjimo ceremonijų organizavimo Kauno miesto savivaldybės teritorijoje tvarkos aprašo patvirtinimo“ su visais pakeitimais ir papildymais.
PATVIRTINTA
Kauno miesto savivaldybės
administracijos direktoriaus
2021 m. vasario 1 d.
įsakymu Nr. A-335
SANTUOKOS REGISTRAVIMO IR VEDYBŲ JUBILIEJAUS MINĖJIMO CEREMONIJŲ ORGANIZAVIMO KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE TVARKOS APRAŠAS
I SKYRIUS
BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Santuokos registravimo ir vedybų jubiliejaus minėjimo ceremonijų organizavimo Kauno miesto savivaldybės teritorijoje tvarkos aprašas (toliau – aprašas) nustato santuokos registravimo ir vedybų jubiliejaus minėjimo ceremonijų (toliau – ceremonijos) organizavimo Kauno miesto savivaldybės teritorijoje tvarką, reguliuoja Kauno miesto savivaldybės administracijos Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriaus Civilinės metrikacijos poskyrio (toliau – Civilinės metrikacijos poskyris) darbuotojų – valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, – veiklą ir asmenų, dalyvaujančių santuokos registravimo ar vedybų jubiliejaus minėjimo ceremonijoje (toliau – ceremonijos dalyviai), veiksmus.
II SKYRIUS
PRAŠYMŲ ĮREGISTRUOTI SANTUOKĄ PATEIKIMAS
3. Prašymai įregistruoti santuoką priimami Civilinės metrikacijos poskyryje pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8 val. 20 min. iki 16 val. 40 min., penktadienį nuo 8 val. iki 15 val. 20 min.
4. Norintys susituokti asmenys Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojams pateikia Lietuvos Respublikos teisingumo ministro 2016 m. gruodžio 28 d. įsakymu Nr. 1R-334 „Dėl Civilinės būklės aktų registravimo taisyklių ir civilinės būklės aktų įrašų ir kitų dokumentų formų patvirtinimo“ patvirtintos formos prašymą įregistruoti santuoką (toliau – prašymas įregistruoti santuoką). Prašymas įregistruoti santuoką gali būti pateikiamas tiesiogiai, registruotu paštu, per kurjerį ar elektroninio ryšio priemonėmis.
5. Kai prašymas įregistruoti santuoką pateikiamas tiesiogiai, atvykus į Civilinės metrikacijos poskyrį, kartu su prašymu įregistruoti santuoką pateikiami tokie dokumentai:
5.1. norinčių susituokti asmenų asmens tapatybę patvirtinantys dokumentai (piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė);
5.2. norinčių susituokti asmenų gimimo liudijimai (jei duomenų apie norinčius susituokti asmenis ir (ar) jų civilinės būklės aktus nėra Lietuvos Respublikos gyventojų registre);
5.3. ištuokos liudijimas ar buvusio sutuoktinio mirties liudijimas (jei santuoka nutraukta ar buvęs sutuoktinis miręs ir šių duomenų nėra Lietuvos Respublikos gyventojų registre);
5.4. dokumentas (kvitas ar pavedimas), patvirtinantis, kad sumokėta Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto dydžio valstybės rinkliava. Rinkliavą galima sumokėti ir Civilinės metrikacijos poskyryje banko kortele;
6. Kai prašymas įregistruoti santuoką pateikiamas registruotu paštu ar per kurjerį, kartu su prašymu įregistruoti santuoką, pasirašytu abiejų norinčių susituokti asmenų (gali būti atsiųsti atskiri prašymai, jeigu norintys susituokti asmenys gyvena skirtingose valstybėse), pateikiamos šio aprašo 5 punkte nurodytų dokumentų kopijos (nereikalaujama, kad kopijos būtų patvirtintos Lietuvos Respublikos ar užsienio valstybės institucijos, notaro, konsulinio pareigūno arba kito kompetentingo užsienio valstybės pareigūno).
7. Elektroninio ryšio priemonėmis pateikiamas prašymas įregistruoti santuoką turi būti pasirašytas abiejų norinčių susituokti asmenų aiškiai matomais parašais ir suskaitmenintas, kartu su juo turi būti pateikti suskaitmeninti šio aprašo 5 punkte nurodyti dokumentai (gali būti pateikiami atskiri prašymai, jeigu norintys susituokti asmenys gyvena skirtingose valstybėse).
8. Jei norintis susituokti asmuo yra užsienio valstybės pilietis, paduodamas prašymą įregistruoti santuoką papildomai privalo pateikti gimimo liudijimą ir savo kilmės valstybės kompetentingos institucijos išduotą dokumentą, patvirtinantį, kad pagal jo kilmės valstybės teisę santuokai nėra kliūčių. Užsienio valstybių institucijų išduoti dokumentai turi būti išversti į lietuvių kalbą ir legalizuoti ar patvirtinti pažyma (Apostille), jeigu Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys, Europos Sąjungos teisės aktai ar šios taisyklės nenustato kitaip.
9. Jeigu nuolat Lietuvos Respublikoje gyvenantis asmuo be pilietybės, pabėgėlis ar užsienietis, kuriam suteikta papildoma apsauga Lietuvos Respublikoje, šio aprašo 8 punkte nurodytų dokumentų pateikti negali, jis pasirašo teisingumo ministro nustatytos formos deklaraciją, kuria patvirtina, kad nėra kliūčių sudaryti santuoką Lietuvos Respublikoje. Jei prašymo įregistruoti santuoką padavimo metu užsienietis nėra atvykęs į Lietuvos Respubliką, netaikomas reikalavimas užsieniečiui pateikti jo teisėtą buvimą Lietuvos Respublikoje prašymo įregistruoti santuoką padavimo metu patvirtinantį dokumentą.
10. Kai prašymas įregistruoti santuoką pateikiamas tiesiogiai, atvykus į Civilinės metrikacijos poskyrį, priimant prašymą įregistruoti santuoką, norintys susituokti asmenys pasirašytinai supažindinami su Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 3.12–3.17 straipsniuose nustatytomis santuokos sudarymo sąlygomis ir santuokos registravimo tvarka, taip pat jiems išaiškinamos santuokos teisinės pasekmės, jų, kaip būsimų sutuoktinių ir tėvų, teisės bei pareigos ir jie įspėjami dėl atsakomybės už kliūčių santuokai sudaryti nuslėpimą. Priėmus prašymą, norintys susituokti asmenys taip pat informuojami apie prašymo įregistruoti santuoką padavimo fakto privalomą viešą paskelbimą. Kai prašymas įregistruoti santuoką pateikiamas registruotu paštu, per kurjerį ar elektroninio ryšio priemonėmis, norintys susituokti asmenys privalo savarankiškai susipažinti su šiame punkte nurodyta informacija.
11. Gautas prašymas įregistruoti santuoką užregistruojamas, jei jame duomenys teisingi ir pateikti visi reikiami dokumentai, nurodyti šio aprašo 5 punkte.
12. Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojas, priėmęs prašymą įregistruoti santuoką:
12.1. sutikrina pateiktus duomenis ir nedelsdamas prašymą užregistruoja Kauno miesto savivaldybės dokumentų valdymo sistemoje „Kontora“, jei prašyme įregistruoti santuoką duomenys teisingi ir pateikti visi reikiami dokumentai, nurodyti šio aprašo 5 punkte;
12.2. supažindina prašymą įregistruoti santuoką pateikusius asmenis su šio aprašo 10 punkte nurodyta informacija, jei prašymas įregistruoti santuoką pateikiamas tiesiogiai;
12.3. susitaręs su prašymą įregistruoti santuoką pateikusiais asmenimis, paskiria santuokos registravimo datą, laiką, vietą ir tai pažymi prašyme įregistruoti santuoką. Jei prašymas įregistruoti santuoką pateiktas registruotu paštu, per kurjerį ar elektroninio ryšio priemonėmis, apie paskirtą santuokos registravimo datą, laiką ir vietą norintiems susituokti asmenims praneša norinčiųjų susituokti asmenų nurodytu elektroniniu paštu arba telefonu;
13. Kai prašymas įregistruoti santuoką pateikiamas registruotu paštu, per kurjerį ar elektroninio ryšio priemonėmis, ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki santuokos registravimo dienos Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojui turi būti pateikti prašymo įregistruoti santuoką ir prie šio prašymo pridėtų dokumentų originalai arba jų kopijos, patvirtintos Lietuvos Respublikos ar užsienio valstybės institucijos, notaro, konsulinio pareigūno arba kito kompetentingo užsienio valstybės pareigūno, išskyrus asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Šių dokumentų nepateikus, santuoka neregistruojama.
14. Pageidaujamą santuokos registravimo datą ir laiką norintys susituokti asmenys pasirenka iš Civilinės metrikacijos poskyrio viešai skelbiamo santuokos registravimo kalendoriaus (www.kaunas.lt). Santuokos registravimo datą ir laiką, susitaręs su norinčiais susituokti asmenimis, paskiria Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojas. Santuokos registravimo laikas skiriamas eilės tvarka kas 10 minučių. Kai asmenys kreipiasi tiesiogiai, santuokos registravimo data ir laikas iš karto pažymima prašyme įregistruoti santuoką. Kai kreipiamasi elektroniniu paštu, registruotu laišku ar per kurjerį, apie paskirtą santuokos registravimo datą, laiką ir vietą norintiems susituokti asmenims pranešama elektroniniu paštu arba telefonu ir tai pažymima prašyme įregistruoti santuoką.
15. Prašymas įregistruoti santuoką netenka galios, jeigu bent vienas iš asmenų, padavusių prašymą, nustatytu laiku neatvyksta įregistruoti santuokos arba prašymas atsiimamas. Jeigu norintys susituokti asmenys paskirtu laiku negali atvykti registruoti santuokos dėl svarbių priežasčių, jie iki paskirtos santuokos registravimo dienos apie tai turi pranešti Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojui ir susitarti dėl kitos santuokos registravimo datos, pateikdami laisvos formos prašymą Civilinės metrikacijos poskyriui.
16. Vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) 6 straipsnio 1 dalies c punktu (subjektas neturi teisės nesutikti, kad jo asmens duomenys būtų skelbiami viešai) ir Civilinės būklės aktų registravimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos teisingumo ministro 2016 m. gruodžio 28 d. įsakymu Nr. 1R-334 „Dėl Civilinės būklės aktų registravimo taisyklių ir civilinės būklės aktų įrašų ir kitų dokumentų formų patvirtinimo“, 73 punktu, apie ketinančius tuoktis asmenis ne vėliau kaip prieš dvi savaites iki santuokos registravimo dienos skelbiama viešai Kauno miesto savivaldybės interneto svetainėje (www.kaunas.lt). Civilinių santuokų sudarymo sąrašuose nurodomi norinčių susituokti asmenų vardai, pavardės, gimimo datos ir būsimos santuokos registravimo data ir laikas. Viešo skelbimo apie būsimą santuoką tikslas – sudaryti galimybę suinteresuotiems asmenims pranešti apie Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse nustatytų kliūčių sudaryti santuoką buvimą.
III SKYRIUS
SANTUOKOS REGISTRAVIMO CEREMONIJOS ORGANIZAVIMO VIETA, DATA IR LAIKAS
17. Santuoka registruojama praėjus ne mažiau kaip vienam mėnesiui nuo prašymo įregistruoti santuoką užregistravimo dienos.
18. Esant svarbioms priežastims (nėštumas, sunki liga, vaiko gimimas, jūreivio išplaukimas į jūrą, kario išvykimas į oficialią karinę misiją užsienio valstybėje ilgesniam kaip 3 mėnesių laikotarpiui, asmens išvykimas į diplomatinę tarnybą), santuoka gali būti registruojama nepraėjus vienam mėnesiui, bet praėjus ne mažiau kaip dviem savaitėms nuo prašymo įregistruoti santuoką padavimo dienos. Tokiu atveju norintys susituokti asmenys turi pateikti atitinkamos institucijos išduotą dokumentą, patvirtinantį nurodytą svarbią priežastį.
19. Santuokos registravimo data ir (ar) laikas gali būti pakeisti, norintiems susituokti asmenims pateikus laisvos formos prašymą Civilinės metrikacijos poskyriui. Poskyrio darbuotojas atsižvelgdamas į norinčių susituokti asmenų pateiktą laisvos formos prašymą, jame nurodytas svarbias priežastis ir su jais susitaręs gali paskirti kitą santuokos registravimo datą ir (ar) laiką. Kita santuokos registravimo data ir (ar) laikas nurodomi prašyme įregistruoti santuoką.
20. Norinčių susituokti asmenų pageidavimu santuokos registravimo ceremonija gali būti organizuojama Kauno rotušėje arba norinčių susituokti asmenų pasirinktoje vietoje, esančioje Kauno miesto savivaldybės teritorijoje, jei tai neprieštarauja viešajai tvarkai ir gerai moralei, nekelia pavojaus gyvybei ar sveikatai. Santuokos registravimo vieta pažymima santuokos sudarymo įrašo skiltyje „Pastabos“.
21. Dėl vieno iš susituokiančiųjų ligos, pateikus sveikatos priežiūros įstaigos išduotą dokumentą (046/a formos medicininis pažymėjimas), santuoka gali būti registruojama sergančiojo gyvenamojoje patalpoje arba stacionarioje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje antradienį–ketvirtadienį nuo 9 val. iki 12 val. ir nuo 13 val. iki 16 val. Santuokos registravimo vieta pažymima santuokos sudarymo įrašo skiltyje „Pastabos“.
22. Jeigu vienas iš susituokiančiųjų yra laikomas Kauno miesto savivaldybės teritorijoje esančioje laisvės atėmimo vietoje, pateikus tai patvirtinantį dokumentą, santuoka gali būti registruojama laisvės atėmimo vietoje antradienį–ketvirtadienį nuo 10 val. iki 12 val. Santuokos registravimo vieta pažymima santuokos sudarymo įrašo skiltyje „Pastabos“.
23. Atsižvelgiant į norinčių susituokti asmenų pageidavimą, santuokos registravimo ceremonija gali būti iškilminga arba neiškilminga:
23.1. iškilminga santuokos registravimo ceremonija vyksta Kauno rotušės salėje penktadienį nuo 9 val. iki 12 val. ir nuo 13 val. iki 16.30 val. ir šeštadienį nuo 8.30 val. iki 12 val. ir nuo 13 val. iki 15.30 val. arba norinčiųjų susituokti asmenų pagal šio aprašo 20 punktą pasirinktoje vietoje ketvirtadienį nuo 13 val. iki 16 val., penktadienį nuo 9 val. iki 12 val. ir nuo 13 val. iki 16.30 val., šeštadienį nuo 8.30 val. iki 12 val. ir nuo 13 val. iki 15.30 val.
IV SKYRIUS
SANTUOKOS REGISTRAVIMO PROCEDŪRA
24. Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojas, prieš registruodamas santuoką, dar kartą patikrina, ar įvykdytos visos Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 3.12–3.17 straipsniuose nustatytos santuokos sudarymo sąlygos.
25. Registruojant santuoką, norintys susituokti asmenys ir du liudytojai (pilnamečiai veiksnūs asmenys) turi pateikti galiojančius asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus (Lietuvos Respublikos piliečio tapatybei patvirtinti – Lietuvos Respublikos piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę, užsienio valstybės piliečio tapatybei patvirtinti – atitinkamos užsienio valstybės piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę, asmens be pilietybės tapatybei patvirtinti – leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje arba asmens be pilietybės kelionės dokumentą).
26. Santuokos registravimo ceremonija organizuojama atsižvelgiant į susiklosčiusias tradicijas ir papročius. Santuokos registravimo procedūra atliekama lietuvių kalba.
27. Santuoką registruojantys Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojai turi elgtis pagarbiai vieni su kitais, aptarnaujamais ir kitais asmenimis, vengti triukšmo, būti tvarkingos išvaizdos, jų apranga – švari, dalykinio ar iškilmingo stiliaus.
28. Santuoka registruojama sudarant santuokos sudarymo įrašą. Asmenims pageidaujant išduodamas santuokos sudarymo įrašą liudijantis išrašas.
29. Pavardės sutuoktiniams suteikiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 3.31 straipsniu. Kai moteris pasirenka ar prie savo pavardės prisijungia sutuoktinio pavardę, jai suteikiama moteriška pavardės forma. Kai vyras pasirenka ar prie savo pavardės prisijungia sutuoktinės mergautinę pavardę, jam suteikiama vyriška pavardės forma, jai – moteriška pavardės forma. Kai vienas iš sutuoktinių turi dvinarę (daugianarę pavardę), kitas iš sutuoktinių gali pasirinkti vieną iš kito sutuoktinio dvinarės (daugianarės) pavardės savarankiškų dėmenų arba sudaryti dvigubą pavardę iš turimos vienanarės ir sutuoktinio dvinarės (daugianarės) pavardės dėmens.
V SKYRIUS
BENDROJI CEREMONIJŲ ORGANIZAVIMO TVARKA
31. Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojai pasitinka ceremonijos dalyvius ir suteikia jiems visą reikalingą informaciją apie ceremonijos eigą. Pasibaigus ceremonijai, Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojas išlydi dalyvius iš Kauno rotušės salės ar kabineto (toliau – patalpa), kuriame vyko ceremonija.
32. Ceremonijos dalyviai turi būti tvarkingos išvaizdos, elgtis pagarbiai su Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojais, vieni su kitais ir netriukšmauti. Vykstant ceremonijai laikytis rimties, netrikdyti ceremonijos eigos.
33. Patalpoje, kurioje organizuojama santuokos registravimo ceremonija, privalo būti Lietuvos Respublikos herbas ir valstybės vėliava.
34. Santuokos registravimo ceremonijai skiriama iki 10 min., vedybų jubiliejaus minėjimo ceremonijai skiriama iki 20 minučių.
VI SKYRIUS
SANTUOKOS REGISTRAVIMO CEREMONIJOS ORGANIZAVIMO NORINČIŲ SUSITUOKTI ASMENŲ PASIRINKTOJE VIETOJE TVARKA
36. Asmenys, norintys susituokti pasirinktoje Kauno miesto savivaldybės teritorijos vietoje, kartu su prašymu įregistruoti santuoką ir reikiamais dokumentais, nurodytais šio aprašo II skyriuje, papildomai pateikia prašymą organizuoti santuokos registravimo ceremoniją pasirinktoje Kauno miesto savivaldybės teritorijoje (1 priedas).
37. Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriaus vedėjas įvertina norinčių tuoktis asmenų santuokos registravimo ceremonijai organizuoti pasirinktos vietos tinkamumą ir apie tai jiems praneša telefonu ar el. paštu per 3 darbo dienas nuo prašymo organizuoti santuokos registravimo ceremoniją pasirinktoje Kauno miesto savivaldybės teritorijos vietoje pateikimo dienos.
38. Santuokos registravimo ceremonijos metu privalo būti užtikrinta pagarba ir saugumas Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojams, taip pat sąlygos ceremonijai vesti:
39. Esant galimybei, Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojai pasirūpina, kad santuokos registravimo ceremonijos organizavimo vietoje būtų Lietuvos Respublikos herbas ir vėliava.
40. Santuokos registravimo ceremonijai skiriama ne daugiau kaip 10 min. (neįskaičiuojant Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojų nuvykimo į vietą ir grįžimo laiko). Santuokos registravimo ceremonijos pradžia negali vėluoti.
41. Iškilus būtinybei keisti santuokos registravimo ceremonijos organizavimo vietą, norintys susituokti asmenys turi pateikti laisvos formos prašymą Civilinės metrikacijos poskyriui ne vėliau kaip prieš 7 darbo dienas iki santuokos registravimo ceremonijos dienos ir suderinti su juo kitą pasirinktą vietą.
VII SKYRIUS
VEDYBŲ JUBILIEJAUS MINĖJIMO CEREMONIJOS ORGANIZAVIMAS
43. Civilinės metrikacijos poskyris gali organizuoti vedybų 25, 50 ir 60 metų jubiliejų minėjimo ceremonijas. Vedybų jubiliejaus minėjimo ceremonija organizuojama Kauno rotušės salėje sutartu laiku.
44. Prašymus organizuoti vedybų jubiliejaus minėjimo ceremoniją gali pateikti norintys paminėti savo vedybų jubiliejų asmenys, jeigu nors vieno iš jų deklaruota gyvenamoji vieta yra Kauno miesto savivaldybės teritorijoje.
45. Norintys paminėti savo vedybų jubiliejų asmenys pateikia Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojui nustatytos formos prašymą (2 priedas) ne vėliau kaip prieš 14 kalendorinių dienų iki pageidaujamos vedybų jubiliejaus minėjimo ceremonijos organizavimo dienos. Kartu su prašymu pateikiami šie dokumentai:
VIII SKYRIUS
CEREMONIJŲ FOTOGRAFAVIMAS IR FILMAVIMAS
48. Fotografuojantys ir filmuojantys asmenys neturi trukdyti Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojams atlikti jiems priskirtų funkcijų ir trikdyti ceremonijos.
49. Ceremonijos fotografavimas ir filmavimas negali užtrukti ilgiau, nei nurodyta šio aprašo 34 punkte. Pasibaigus ceremonijai, visi joje dalyvavę asmenys turi nedelsdami išeiti iš patalpos, kurioje vyko ceremonija.
51. Ant iškilmių stalo, palangių, kėdžių ir kitų patalpoje, kurioje vyksta ceremonija, esančių daiktų draudžiama dėti fotografuojant ar filmuojant ceremoniją naudojamus daiktus.
IX SKYRIUS
BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
53. Civilinės metrikacijos poskyrio darbuotojai perduoda duomenis apie sudarytą santuoką Lietuvos Respublikos gyventojų registrui santuokos sudarymo dieną.
Santuokos registravimo ir vedybų
jubiliejaus minėjimo ceremonijų
organizavimo Kauno miesto savivaldybės
teritorijoje tvarkos aprašo
1 priedas
(Prašymo organizuoti santuokos registravimo ceremoniją pasirinktoje Kauno miesto savivaldybės teritorijos vietoje forma)
______________________________________________________________________
(norinčių susituokti asmenų vardai, pavardės)
Kauno miesto savivaldybės administracijos
Klientų aptarnavimo skyriaus Civilinės metrikacijos poskyriui
PRAŠYMAS ORGANIZUOTI SANTUOKOS REGISTRAVIMO CEREMONIJĄ PASIRINKTOJE KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOS VIETOJE
___________________
(data)
Kaunas
1. |
Numatoma santuokos registravimo ceremonijos vieta (nurodyti vietą ir adresą) |
|
2. |
Santuokos registravimo ceremonijos data ir laikas |
|
SUDERINTA
Privačios teritorijos savininkas (valdytojas)
___________________________________________________
(parašas, vardas, pavardė, telefonas)
Su santuokos registravimo ceremonijos organizavimo norinčių susituokti asmenų pasirinktoje Kauno miesto savivaldybės teritorijos vietoje tvarka susipažinau
____________________________________
(pareiškėjo parašas, vardas, pavardė)
_____________________________________________
(pareiškėjo parašas, vardas, pavardė)
Santuokos registravimo ir vedybų jubiliejaus
minėjimo ceremonijų organizavimo Kauno
miesto savivaldybės teritorijoje tvarkos
aprašo
2 priedas
(Prašymo organizuoti vedybų jubiliejaus minėjimo ceremoniją forma)
PRAŠYMAS ORGANIZUOTI VEDYBŲ JUBILIEJAUS MINĖJIMO CEREMONIJĄ
_______________
(data)
Kaunas
Prašome organizuoti mūsų vedybų ____________metų jubiliejaus minėjimo ceremoniją ir pateikiame šiuos duomenis:
Santuoka įregistruota
19____m._______________d.
Kur__________________________
|
JIS |
JI |
Vardas |
|
|
Pavardė |
|
|
Asmens kodas |
|
|
Gyvenamoji vieta, telefonas, el. paštas |
|
|
Kiek užauginote sūnų ir dukterų? _______________________
Kiek susilaukėte anūkų ir proanūkių? _____________________
__________________ __________________
(parašas) (parašas)
o Sutinkame, kad apie mūsų vedybų jubiliejaus minėjimo ceremoniją būtų viešai skelbiama Kauno miesto savivaldybės interneto svetainėje (www.kaunas.lt)
__________________ __________________
(parašas) (parašas)
Vedybų jubiliejaus minėjimo ceremonija paskirta 20______m.______________ _______d. _______ val.
_______________________________________________________________________________
Pasirašydami Jūs patvirtinate, kad esate tinkamai informuoti, kad Jūsų asmens duomenų valdytoja yra Kauno miesto savivaldybės administracija (juridinio asmens kodas 188764867, Laisvės al. 96, LT-44251 Kaunas, tel. (8 37) 42 26 31, el. p. info@kaunas.lt ). Duomenys tvarkomi siekiant išnagrinėti Jūsų prašymą. Duomenis tvarkyti būtina, siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas. Jūsų duomenys Kauno miesto savivaldybės administracijoje bus saugomi teisės aktų, reglamentuojančių duomenų saugojimo terminus, nustatyta tvarka ir gali būti teikiami tretiesiems asmenims, jeigu tai yra būtina Jūsų prašymui išnagrinėti, ir asmenims, kurie turi teisę šiuos duomenis gauti teisės aktų nustatyta tvarka. Duomenis pateikti privalote, nes jie reikalingi Jūsų prašymui išnagrinėti ir paslaugai suteikti. Jūs turite teisę kreiptis su prašymu susipažinti su asmens duomenimis, juos ištaisyti, apriboti jų tvarkymą, juos perkelti, taip pat turite teisę nesutikti su duomenų tvarkymu, pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804) ir pasikonsultuoti su Kauno miesto savivaldybės administracijos duomenų apsaugos pareigūnu, tel. 8 (37) 42 46 00, mob. + 370 673 081 23, el. p. dap@kaunas.lt. Daugiau informacijos rasite adresu http://www.kaunas.lt/asmens-duomenu-apsauga/.