PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBA

 

SPRENDIMAS

DĖL CENTRALIZUOTO MOKINIŲ PRIĖMIMO Į PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠO TVIRTINIMO

 

2014 m. rugpjūčio 28 d. Nr. T2-229

Palanga

 

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 6 straipsnio 5 punktu, 18 straipsnio 1 dalimi, Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 29 straipsnio 2 dalimi, Priėmimo į valstybinę ir savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklą, profesinio mokymo įstaigą bendrųjų kriterijų sąrašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2004 m. birželio 25 d. įsakymu Nr. ISAK-1019 „Dėl priėmimo į valstybinę ir savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklą, profesinio mokymo įstaigą bendrųjų kriterijų sąrašo patvirtinimo“, 6 ir 7 punktais, Palangos miesto savivaldybės taryba nusprendžia:

1. Patvirtinti centralizuoto mokinių priėmimo į Palangos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašą (pridedama).

2. Pripažinti netekusiais galios Palangos miesto savivaldybės tarybos:

2.1. 2011 m. spalio 6 d. sprendimo Nr. T2-176 „Dėl centralizuoto mokinių priėmimo į Palangos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo patvirtinimo“ 1 punktą;

2.2. 2012 m. rugpjūčio 9 d. sprendimą Nr. T2-205 „Dėl Tarybos 2011 m. spalio 6 d. sprendimo Nr. T2-176 pakeitimo“;

2.3. 2012 m. spalio 25 d. sprendimą Nr. T2-205 „Dėl Tarybos 2011 m. spalio 6 d. sprendimo Nr. T2-176 pakeitimo“.

 

 

 

Meras                                                                                                                          Šarūnas Vaitkus


 

PATVIRTINTA

Palangos miesto savivaldybės tarybos

2014 m. rugpjūčio 28 d. sprendimo Nr. T2-229

1 punktu.

 

CENTRALIZUOTO MOKINIŲ PRIĖMIMO Į PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠAS

 

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1. Mokinių priėmimo į Palangos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas (toliau tekste – Aprašas) reglamentuoja  centralizuotą asmenų priėmimą į bendrojo ugdymo mokyklas (išskyrus Sanatorinę mokyklą), kurios savininko teises ir pareigas įgyvendina Palangos miesto savivaldybė, mokytis pagal pradinio, pagrindinio, vidurinio ir specialiojo ugdymo programas, priėmimo kriterijus, dokumentus, kuriuos turi pateikti į mokyklą priimami asmenys, priėmimo vietą, pradžią ir pabaigą, prašymų pateikimo terminus, priėmimo į laisvas vietas pirmumo teisę, informavimo apie Aprašą tvarką, bendruosius klasių komplektavimo kriterijus, prašymų registravimo tvarką, atsakomybę ir priežiūrą.

2. Priėmimą mokytis pagal pradinio, pagrindinio, vidurinio ugdymo programas nustato:

2.1. Lietuvos Respublikos švietimo įstatymas;

2.2. Nuosekliojo mokymosi pagal bendrojo ugdymo programas tvarkos aprašas;

2.3. Priėmimo į valstybinę ir savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklą, profesinio mokymo įstaigą bendrųjų kriterijų sąrašas;

2.4. Mokyklų, vykdančių formaliojo švietimo programas, tinklo kūrimo taisyklės;

2.5. Vaiko brandumo mokytis pagal priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas įvertinimo tvarkos aprašas;

2.6. Vaiko, kuriam tais kalendoriniais metais sueina 7 metai ir kuriam reikalinga nuolatinė kvalifikuotų specialistų pagalba bei sveikatą tausojantis dienos režimas, ugdymo ikimokyklinio ugdymo įstaigose arba namuose pagal vaiko ugdymosi poreikiams pritaikytą ugdymo programą organizavimo aprašas;

2.7. Užsieniečių ir Lietuvos Respublikos piliečių, atvykusių ar grįžusių gyventi ir dirbti Lietuvos Respublikoje, vaikų ir suaugusiųjų ugdymo išlyginamosiose klasėse ir išlyginamosiose mobiliose grupėse tvarkos aprašas.

3. Apraše vartojamos sąvokos:

3.1. bendrasis ugdymas – ugdymas pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas;

3.2. bendrojo ugdymo mokykla (toliau tekste – Mokykla) – švietimo įstaiga, kurios pagrindinė veikla - ugdymas pagal formaliojo švietimo pradinio, pagrindinio, vidurinio ar atitinkamas specialiojo ugdymo programas;

3.3. formalusis švietimas – švietimas, vykstantis pagal teisės aktų nustatyta tvarka patvirtintas ir įregistruotas ugdymo programas, kurias baigus įgyjamas pradinis, pagrindinis, vidurinis išsilavinimas;

3.4. pradinio ugdymo programa – ketverių metų ugdymo programa, vykdoma 1–4 klasėse;

3.5. pagrindinio ugdymo programa – šešerių metų (5–10 klasės) ugdymo programa, kuri apima du pagrindinio ugdymo turinio koncentrus: I dalis – ketverių metų, vykdoma 5–8 klasėse, ir II dalis – dvejų metų, vykdoma 9–10 klasėse;

3.6. vidurinio ugdymo programa – dvejų metų (11–12 klasės) ugdymo programa, kurią sudaro įvairūs privalomi ir pasirenkami bendrojo ugdymo dalykai ir moduliai;

3.7. specialusis ugdymas – specialiųjų poreikių asmenų mokymas, lavinimas ir vertybinių nuostatų formavimas, pripažįstant šių asmenų gebėjimus ir galias;

3.8. specialieji ugdymosi poreikiai – pagalbos ir paslaugų reikmė, atsirandanti dėl to, kad ugdymo ir saviugdos reikalavimai neatitinka specialiųjų poreikių asmens galimybių;

3.9. Savivaldybės mokykla – mokykla, kurios savininkė yra Palangos miesto savivaldybė (toliau tekste – Savivaldybė);

3.10. mokyklos aptarnavimo teritorija – teritorija iš kurios priimami mokiniai mokytis į Mokyklas, vykdančias pradinio ir  pagrindinio ugdymo I ir II dalies (išskyrus gimnaziją)  programas. Mokyklos aptarnavimo teritoriją nustato Palangos miesto savivaldybės taryba (toliau tekste – Taryba) Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus (toliau  tekste – Švietimo skyrius) teikimu;

3.11. klasė – nustatyto skaičiaus mokinių grupė, sudaryta ugdymo programos mokymosi mokykloje laikui;

3.12. laisva vieta – likusi neužpildyta mokymosi vieta, susidariusi sukomplektavus klases iš mokyklos aptarnavimo teritorijos iki maksimaliai leistino mokinių skaičiaus 1-4 ir 5-12 klasėse.

4. Aprašas skelbiamas Savivaldybės interneto svetainėje www.palanga.lt, Švietimo skyriuje, mokyklų interneto tinkalapiuose ir skelbimų lentose. Mokyklos vadovas atsako už Mokyklos bendruomenės narių supažindinimą su Aprašu.

 

II. PRIĖMIMO Į BENDROJO LAVINIMO UGDYMO MOKYKLAS KRITERIJAI

 

5. Į Savivaldybės Mokyklas mokytis pagal pradinio ugdymo programą, pagrindinio ugdymo programos I ir II dalį (išskyrus gimnaziją) priimami mokiniai, gyvenantys (deklaravę gyvenamąją vietą) Tarybos mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje. Asmenys, deklaravę gyvenamąją vietą prie Savivaldybės, priimami į tas  Mokyklas, kuriose yra laisvų mokymosi vietų. 

6. Pirmenybė priimant mokinį į Mokyklą taikoma, jei mokinys gyvena Mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje arba yra baigęs toje  Mokykloje pradinio ugdymo programą.

7. Į likusias laisvas vietas pirmiausia priimami mokiniai iš kitų Savivaldybės Mokykloms priskirtų aptarnavimo teritorijų. Jei iš kitų Mokykloms priskirtų aptarnavimo teritorijų norinčių mokytis mokinių yra daugiau negu laisvų vietų, mokiniai priimami pagal prašymo pateikimo datą.

8. Priėmus visus pageidaujančius mokytis Savivaldybės teritorijoje gyvenamąją vietą deklaravusius mokinius ir esant laisvų vietų, priimami kitų savivaldybių teritorijose gyvenantys mokiniai. Jeigu pageidaujančiųjų mokytis yra daugiau negu laisvų vietų, mokiniai priimami pagal prašymo pateikimo datą.

9. Į „Baltijos“ pagrindinės mokyklos specialiąsias 1-10 klases be jokių apribojimų priimami asmenys, turintys didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių iš Palangos ir kitų miestų savivaldybių teritorijų.

10. Jei per mokslo metus į Mokyklą atvyksta mokinys, gyvenantis tai Mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje, ir Mokykloje nėra laisvų vietų, mokinys priimamas į klasę, išimties tvarka didinant nustatytą mokinių maksimalų skaičių klasėje ne daugiau kaip 2, arba nukreipiamas į kitą atitinkamą programą vykdančią mokyklą.

11. Priimant mokytis pagal pradinio ir pagrindinio ugdymo programas (išskyrus gimnazijos I klasę) negali būti vykdomi egzaminai, testai ar taikomi kiti žinių ir gebėjimų patikrinimo būdai. Mokyklos negali nustatyti kitokios priėmimo mokytis jose tvarkos.

12. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pradinio, pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka – Mokyklai įvertinus jo mokymosi pasiekimus.

13. Užsieniečių vaikai, nemokantys lietuvių kalbos, mokomi išlyginamojoje mobiliojoje grupėje, komplektuojamoje Tarybos sprendimu paskirtoje mokykloje.

14. Asmens priėmimas mokytis įforminamas mokymo sutartimi. Už sutarčių  sudarymą atsako Mokyklos direktorius.

15. Prašymai dėl mokymosi Senojoje gimnazijoje (į pirmas ir trečias gimnazijos klases) ar Šventosios pagrindinėje mokykloje teikiami šių Mokyklų direktoriams, vadovaujantis šiame Apraše nustatytais terminais ir tvarka.

16. Prašymus dėl mokymosi pagal pradinio ar pagrindinio ugdymo programas  „Baltijos“, Vlado Jurgučio pagrindinėse mokyklose bei Pradinėje mokykloje, tėvai (globėjai, rūpintojai) teikia Švietimo skyriui darbo dienomis.

III. PRIĖMIMAS MOKYTIS PAGAL PRADINIO UGDYMO PROGRAMĄ

 

17. Prašymai į pirmas klases priimami nuo balandžio 1 d. iki gegužės 31 d. teikiant pirmumą tiems asmenims, kurie gyvena Mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje, nuo birželio 1 d. asmenys į Mokyklas priimami pagal pareiškimo padavimo datą.

18. Švietimo skyriui vaiko tėvai (globėjai) turi pateikti:

18.1. nustatytos formos prašymą (1 priedas);

18.2. vaiko asmens dokumentą (pasą, asmens kortelę);

18.3. gyvenamosios vietos deklaravimo pažymą išduotą savivaldybės, kurioje deklaruota vaiko gyvenamoji vieta.

19. Gauti prašymai registruojami Prašymų priėmimo į Mokyklą registracijos žurnale.

20. Švietimo skyrius iki birželio 5 d.:

20.1. pirmokų sąrašus ir gautus dokumentus perduoda Mokyklų direktoriams;

20.2. priimtų pirmokų sąrašą paskelbia Palangos miesto savivaldybės internetinėje svetainėje.

21. Mokyklų direktoriai iki birželio 10 d. Mokyklos internetinėje svetainėje ir Mokyklos skelbimų lentoje paskelbia sukomplektuotų klasių mokinių vardinius sąrašus.

22. Vaikas, kuriam tais kalendoriniais metais sueina 7 metai, priimamas pradėti mokytis pagal pradinio ugdymo programą (į 1 klasę). Atskirais atvejais tėvų (globėjų) prašymu  vaikas į pirmą klasę gali būti priimamas vienais metais anksčiau, tokiu atveju tėvai (globėjai) Švietimo skyriui privalo pateikti Palangos švietimo pagalbos tarnybos atliktą vaiko brandumo įvertinimą. Vaiko brandumo įvertinimą Palangos švietimo pagalbos tarnyba atlieka nuo gegužės 1 d. iki rugpjūčio 31 d.

23. Vaikas vieno iš tėvų (globėjų) prašymu gali būti priimamas mokytis pagal pradinio ugdymo programos dalį, skirtą antrajai klasei, jeigu Mokykla, patikrinusi vaiko pasiekimus, nustato jų atitiktį pirmosios klasės mokiniui Mokykloje numatytiems mokymosi pasiekimams.

24. Per mokslo metus atvykusių mokinių, norinčių mokytis pagal pradinio ugdymo programą, tėvai (globėjai, rūpintojai) Švietimo skyriui pateikia prašymą, vaiko asmens dokumentą, pažymą apie asmens deklaruotą gyvenamąją vietą, pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje Mokykloje. Mokiniai priimami į tas Mokyklas, kuriose yra laisvų mokymosi vietų. Švietimo skyrius gautus dokumentus per 2 darbo dienas perduoda Mokykloms.

25. Specialiųjų ugdymosi poreikių vaikai ugdytis kartu su kitais mokiniais visiška integracijos forma priimami į arčiausiai jų gyvenamosios vietos esančias ir atitinkamas programas vykdančias Mokyklas.

 

IV. PRIĖMIMAS MOKYTIS PAGAL PAGRINDINIO UGDYMO PROGRAMĄ

 

26. Asmenų prašymai mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą (5-10 klases) priimami  nuo birželio 1 d. iki birželio 30 d. teikiant pirmumą asmenims, gyvenantiems Mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje.

27. Nuo liepos 1 d. asmenys į Mokyklas priimami pagal pareiškimo padavimo datą.

28. Per mokslo metus atvykę asmenys priimama į laisvas mokymosi vietas.

29. Švietimo skyriui vaiko tėvai (globėjai, rūpintojai) turi pateikti:

29.1. nustatytos formos prašymą (1 priedas);

29.2. pradinio išsilavinimo pažymėjimą ar kitą įgytą pradinį išsilavinimą liudijantį dokumentą. Asmuo, pageidaujantis tęsti mokymąsi – mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus Mokykloje, kurioje asmuo mokėsi prieš tai;

29.3. gyvenamosios vietos deklaravimo pažymą (einamųjų metų, išduotą savivaldybės, kurioje deklaruota vaiko gyvenamoji vieta).

30. Gauti prašymai registruojami mokinių registracijos žurnale.

31. Iki liepos 5 d. Švietimo skyrius savivaldybės internetinėje svetainėje paskelbia penktokų sąrašus pagal mokyklas ir perduoda Mokyklų direktoriams mokinių sąrašus ir gautus dokumentus. Mokyklų direktoriai iki liepos 10 d Mokyklos skelbimų lentoje ir internetinėje svetainėje paskelbia sukomplektuotų penktųjų klasių mokinių vardinius sąrašus.

32. 5-10 klasių specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai ugdytis kartu su kitais mokiniais visiškos integracijos forma priimami į arčiausiai jų gyvenamosios vietos esančias ir atitinkamas programas vykdančias Mokyklas.

33. Per mokslo metus atvykusių mokinių, norinčių mokytis pagal pagrindinio ugdymo programas šeštose-dešimtose (pirmoje-antroje gimnazijos) klasėse, tėvai (globėjai, rūpintojai) Švietimo skyriui pateikia prašymą, vaiko asmens dokumentą, pažymą apie asmens deklaruotą gyvenamąją vietą, pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje. Teritorinis pirmumas netaikomas, priimama, jeigu yra laisvų vietų. Švietimo skyrius gautus dokumentus mokykloms perduoda per 2 darbo dienas.

34. Prašymai mokytis Senosios gimnazijos I (pirmoje) gimnazijos klasėje (pagal pagrindinio ugdymo programos II dalį) priimami nuo balandžio 1 d. iki birželio 20 d. Tėvai (rūpintojai) gimnazijos direktoriui pateikia nustatytos formos prašymą ir pažymą apie mokymosi pasiekimus Mokykloje, kurioje asmuo mokėsi prieš tai. 

35. Į pirmą Senosios gimnazijos klasę priimami pažangūs mokiniai, baigę pagrindinio ugdymo programos I dalį. Atranką į pirmas gimnazijos klases iki birželio 30 d. organizuoja Senosios gimnazijos direktoriaus sudaryta komisija. Sprendimą dėl mokinio priėmimo į gimnaziją  priima Senosios gimnazijos direktorius komisijos siūlymu.

36. Priimtų mokytis į Senosios gimnazijos I klasę mokinių sąrašai teikiami Švietimo skyriui ir skelbiami Senosios gimnazijos skelbimų lentoje ir interneto svetainėje ne vėliau kaip iki liepos 5 d. Nepatekusių mokytis į Senąją gimnaziją mokinių tėvai per dešimt darbo dienų informuojami raštu.

37. Pirmenybę priimant į Senosios gimnazijos pirmąsias klases turi šie mokiniai:

37.1. turintys aukštesnį metinių pažymių vidurkį ar diagnostinių testų įvertinimą;

37.2. miesto, rajono ar respublikos dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojai, laureatai.

38. Į Senosios gimnazijos antrą klasę priimama, jei yra laisvų mokymosi vietų.

 

V. PRIĖMIMAS MOKYTIS PAGAL VIDURINIO UGDYMO PROGRAMĄ

 

39. Į Senąją gimnaziją mokytis pagal vidurinio ugdymo programą priimami visi asmenys, įgiję pagrindinį išsilavinimą.

40. Prašymai mokytis pagal vidurinio ugdymo programą (3 gimnazijos klasę) priimami nuo kovo 1 d. iki liepos 1 d. Prašymas ir pagrindinio išsilavinimo pažymėjimas ar kitas įgytą pagrindinį išsilavinimą liudijantis dokumentas  teikiamas Senosios gimnazijos direktoriui.

41. Prašymus  Senosios gimnazijos direktoriui teikia tėvai (rūpintojai) arba mokinys nuo 16-18 metų, turintis vieno iš tėvų (rūpintojų) raštišką sutikimą.

42. Per mokslo metus atvykusių mokinių, norinčių mokytis pagal vidurinio  ugdymo programas (trečioje-ketvirtoje gimnazijos) klasėse, tėvai (rūpintojai) Švietimo skyriui pateikia prašymą, vaiko asmens dokumentą, pažymą apie asmens deklaruotą gyvenamąją vietą, pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje. Teritorinis pirmumas netaikomas, priimama, jeigu yra laisvų vietų. Švietimo skyrius gautus dokumentus mokykloms perduoda per 2 darbo dienas.

 

VI. BENDRIEJI KLASIŲ KOMPLEKTAVIMO KRITERIJAI

 

43. Taryba, Švietimo skyriaus teikimu, kiekvienais kalendoriniais metais iki kovo 31 d. nustato klasių skaičių ir mokinių skaičiaus vidurkį klasėse pagal vykdomas bendrojo ugdymo programas kitiems mokslo metams.

44. Taryba iki rugsėjo 1 d. klasių skaičių patikslina:

44.1 jei prašymų mokytis Mokykloje skaičius yra didesnis nei buvo nustatytas mokinių ir klasių skaičius, neperkeliant mokinių mokytis į antrą pamainą ir nepažeidžiant higienos normų, sudaromų klasių skaičius Mokykloje didinamas, atitinkamai mažinant klasių skaičių kitose Mokyklose;

44.2. jei Mokykla nesurenka nustatyto mokinių skaičiaus ir nesudaro patvirtinto klasių skaičiaus, klasių skaičius mažinamas.

45. Klasių skaičius Mokykloms nustatomas atsižvelgiant į Palangos miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų tinklo pertvarkos bendrąjį planą, mokinių skaičių Mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje, Mokyklos pateiktą planuojamą klasių skaičių, mokinių skaičių keliamosiose klasėse, ugdymo programai įgyvendinti reikalingą mokymo patalpų skaičių, Mokyklos mokinių surinkimo statistinius duomenis per keletą paskutiniųjų metų, aštuntų ir dešimtų klasių mokinių tolesnių mokymosi ketinimų apklausų duomenis.

46. Klasės komplektuojamos laikantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimuose nustatyto mokinių skaičiaus klasėse vidurkio.

47. Vienas mokinys, dėl įgytų ar įgimtų sutrikimų turintis didelių arba labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių, besimokantis bendrojo ugdymo klasėje, prilyginamas dviem tos klasės mokiniams. Atitinkamai gali būti mažinamas didžiausias nustatytas mokinių skaičius klasėje. 

48. Bendrojo ugdymo klasės gali būti jungiamos Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka.

49. Nesurinkus patvirtinto mokinių skaičiaus ir įvertinus Mokyklos finansines galimybes, klasė iki liepos 1 d. gali būti perkomplektuojama. 

 

VII. PRAŠYMŲ REGISTRAVIMO TVARKA

 

50. Prašymai dėl priėmimo į Mokyklas registruojami vieneriems mokslo metams skirtame registracijos žurnale, kuriame privalo būti šios skiltys: eilės numeris; mokinio vardas ir pavardė; prašymą rašiusiojo vardas ir pavardė (asmenims iki 14 m.), adresas; prašymo pateikimo data; žyma apie priėmimą (įsakymo numeris ir data); iš kur atvyko, kur išvyko.

51. Registracijos žurnalo pildymo tvarka:

51.1. mokiniams, priimtiems į skirtingas klases, registruoti skiriami atskiri lapai;

51.2. lapai numeruojami, tvirtinami Mokyklos direktoriaus parašu, nurodoma data;

51.3. žurnalą pildo ir mokinių priėmimą vykdo Mokyklos direktoriaus įsakymu paskirtas asmuo; vasaros atostogų metu šias pareigas atlieka pavaduojantis asmuo.

52. Mokinių prašymų dėl priėmimo į Mokyklas registracijos žurnalas įtraukiamas į dokumentacijos planą, suteikiamas numeris.

 

VIII. APRAŠO VYKDYMO PRIEŽIŪRA IR ATSAKOMYBĖ

 

53. Už aprašo vykdymą atsako Švietimo skyrius ir Mokyklų direktoriai.

54. Aprašo vykdymo priežiūrą vykdo Švietimo skyrius.

 

_______________________________

 


 

Centralizuoto mokinių priėmimo

į Palangos miesto savivaldybės

bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos

aprašo

1 priedas

 

_______________________________________________________________________________

 

(vieno iš tėvų (globėjo, rūpintojo) vardas ir pavardė)

_______________________________________________________________________________

(vaiko deklaruotos gyvenamosios vietos adresas)

_______________________________________________________________________________

(telefono Nr., elektroninis paštas)

 

Palangos miesto savivaldybės administracijos

Švietimo skyriui

 

 

PRAŠYMAS PRIIMTI VAIKĄ Į PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖS

______________________________________MOKYKLOS ___________ KLASĘ

 

20_____m. _________________ __d.

Palanga

 

 

Prašau priimti mano sūnų (dukterį)/globotinį (-ę) ____________________________

(vaiko vardas ir pavardė, gimimo data)

nuo 20__ m. rugsėjo _____ d. į Palangos ______________________________________mokyklos

(įrašyti mokyklos pavadinimą)

___________ klasę.

(nurodyti klasę)

 

PRIDEDAMA (pažymėti □):

□ vaiko gimimo liudijimas (kopija);

□ gyvenamosios vietos deklaravimo pažyma;

□ pradinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas;

□ mokymosi pasiekimų pažymėjimas;

□ pažyma apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje;

□ pagrindinio išsilavinimo pažymėjimas.

 

Mokytis šioje mokykloje pirmumo teisė yra, nes (pažymėti  ):

□ gyvena mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje;

□ yra baigęs šios mokyklos ___________ klasę;

 

 

 

___________________                                             _____________________________________

(parašas)                                                                                    (vieno iš tėvų (globėjo, rūpintojo) vardas ir pavardė)

 

____________________________