HERBASmazas

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBA

 

SPRENDIMAS

DĖL JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2012 M. SAUSIO 26 D. SPRENDIMO NR. T2-19 „DĖL JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS MOKYKLŲ IKIMOKYKLINIO, PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO BEI NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO GRUPIŲ (KLASIŲ) IR PRADINIO, PAGRINDINIO BEI VIDURINIO UGDYMO KLASIŲ KOMPLEKTAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

 

2015 m. spalio 29 d. Nr. T2-267

Jurbarkas

 

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 18 straipsnio 1 dalimi, Jurbarko rajono savivaldybės taryba n u s p r e n d ž i a:

Pakeisti Jurbarko rajono savivaldybės mokyklų ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo bei neformaliojo vaikų švietimo grupių (klasių) ir pradinio, pagrindinio bei vidurinio ugdymo klasių komplektavimo tvarkos aprašą, patvirtintą Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2012 m. sausio 26 d. sprendimu Nr. T2-19 „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės mokyklų ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo bei neformaliojo vaikų švietimo grupių (klasių) ir pradinio, pagrindinio bei vidurinio ugdymo klasių komplektavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas):

1. Pakeisti Aprašo 11 punktą ir jį išdėstyti taip:

„11. Kaimo mokyklose nejungiamos su kitomis klasėmis IX ir X klasės, o jeigu nustatoma, kad jose ketina mokytis mažiau negu 9 mokiniai, tai Savivaldybės administracija siūlo Savivaldybės tarybai priimti sprendimą dėl šių klasių nekomplektavimo arba planuojamas komplektavimas įteisinamas nustatant klasių komplektavimo kvotas bei įsipareigojama skirti papildomai reikalingų lėšų ugdymo organizavimui tokiose komplektuojamose klasėse ir ugdymo aplinkai išlaikyti.“.

2. Pripažinti netekusiu galios Aprašo 12 punktą.

3. Pakeisti Aprašo 31 punktą ir jį išdėstyti taip:

„31. Išimties atveju Savivaldybės taryba, gavusi Savivaldybės administracijos teikimą su išankstiniu įstaigos bendruomenės motyvuotu prašymu ir atsižvelgdama į klasėje esančių integruotų specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių skaičių ir jungimo su kitomis klasėmis bei išėjimo mokytis į kitą mokyklą galimybės nebuvimą, galiojančius teisės aktus, gali nuspręsti leisti kaimo mokyklai I–IV klasėse komplektuoti su 1–2 mokiniais (jungtinėje klasėje su 1–3 mokiniais), o V–VIII klasėse su 1–3 mokiniais mažesniu, nei numatyta reglamentuojančiuose dokumentuose, mokinių skaičiumi, jeigu savivaldybė skiria papildomai reikalingų lėšų ugdymo organizavimui tokiose komplektuojamose klasėse ir ugdymo aplinkai išlaikyti (toks leidimas turi būti priimtas ne vėliau kaip iki mokslo metų pradžios).“.

 

 

 

Savivaldybės meras                                                                                  Skirmantas Mockevičius