Suvestinė redakcija nuo 2022-10-06
Įsakymas paskelbtas: TAR 2018-06-25, i. k. 2018-10419
LIETUVOS RESPUBLIKOS
GENERALINIS PROKURORAS
įsakymas
DĖL PRANEŠIMŲ APIE PAŽEIDIMUS ĮSTAIGOSE PATEIKIMO LIETUVOS RESPUBLIKOS PROKURATŪRAI TVARKOS Aprašo patvirtinimo
2018 m. birželio 25 d. Nr. I-207
Vilnius
1. T v i r t i n u pridedamą Pranešimų apie pažeidimus įstaigose pateikimo Lietuvos Respublikos prokuratūrai tvarkos aprašą.
PATVIRTINTA
Lietuvos Respublikos generalinio
prokuroro 2018 m. birželio 25 d.
įsakymu Nr. I-207
PRANEŠIMŲ APIE PAŽEIDIMUS ĮSTAIGOSE PATEIKIMO LIETUVOS RESPUBLIKOS PROKURATŪRAI TVARKOS APRAŠAS
I Skyrius
BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Pranešimų apie pažeidimus įstaigose pateikimo Lietuvos Respublikos prokuratūrai tvarkos aprašas (toliau – Aprašas) nustato informacijos apie įstaigose galbūt rengiamus, padarytus ar daromus pažeidimus pateikimo, pranešimų priėmimo, juose pateiktos informacijos apie pažeidimą vertinimo ir sprendimo dėl to priėmimo, pranešimų dėl daromo neigiamo poveikio nagrinėjimo, taip pat pranešėjų apsaugos ir pagalbos jiems koordinavimo proceso tvarką. Aprašo nuostatos taikomos ir informacijai, Lietuvos Respublikos prokuratūros (toliau – prokuratūra) darbuotojų teikiamai prokuratūroje veikiančiu vidiniu informacijos apie pažeidimus teikimo kanalu.
2. Informacijos apie pažeidimą ir pranešimų pateikimo pagrindus, aplinkybes, kurioms esant gali būti teikiama informacija apie pažeidimus, atlyginimo ir kompensavimo tvarka nustatyta Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatyme (toliau – Pranešėjų apsaugos įstatymas), Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimuose ir kituose teisės aktuose.
3. Prokuratūroje gauti pranešimai priimami, registruojami, nagrinėjami, pranešėjų apsaugos priemonės užtikrinamos vadovaujantis Pranešėjų apsaugos įstatymu, kitais teisės aktais ir Aprašu. Generalinio prokuroro patvirtintas Asmenų aptarnavimo Lietuvos Respublikos prokuratūroje tvarkos aprašas (toliau – Asmenų aptarnavimo Lietuvos Respublikos prokuratūroje tvarkos aprašas) taikomas tiek, kiek šių klausimų nereglamentuoja šis Aprašas.
4. Apraše vartojamos sąvokos:
4.1. Asmuo, teikiantis informaciją apie pažeidimą – asmuo, pateikiantis prokuratūrai, kaip kompetentingai institucijai, informaciją apie pažeidimą įstaigoje, apie kurį sužinojo iš savo turimų ar turėtų tarnybos, darbo ar sutartinių (konsultavimo, rangos, subrangos, stažuotės, praktikos, savanoriškos veiklos ir pan.) santykių su šia įstaiga arba įdarbinimo ar kitų ikisutartinių santykių metu, taip pat informaciją apie pažeidimą pateikiantis savarankiškai dirbančio asmens statusą turintis asmuo, akcininkas ar asmuo, priklausantis įmonės administraciniam, valdymo ar priežiūros organui (įskaitant vykdomųjų galių neturinčius narius, taip pat savanorius ir apmokamus ar neapmokamus stažuotojus), arba bet kuris fizinis asmuo, dirbantis prižiūrint ir vadovaujant rangovams, subrangovams ir (ar) tiekėjams.
Papunkčio pakeitimai:
Nr. I-55, 2022-02-07, paskelbta TAR 2022-02-07, i. k. 2022-02147
4.2. Prokuratūros darbuotojas, teikiantis informaciją apie pažeidimą – prokuroras, prokuratūros valstybės tarnautojas ar darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį, teikiantis informaciją apie pažeidimą prokuratūroje per vidinį informacijos apie pažeidimus kanalą.
5. Prokurorai, prokuratūros valstybės tarnautojai ir darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis, kurie gauna, vertina, nagrinėja informaciją, susijusią su asmenimis ir (ar) prokuratūros darbuotojais, teikiančiais informaciją apie pažeidimus, privalo užtikrinti šių asmenų konfidencialumą, išskyrus įstatymuose nustatytus atvejus.
II SKYRIUS
INFORMACIJOS APIE PAŽEIDIMUS PATEIKIMAS
6. Informacija apie pažeidimus pateikiama raštu ar žodžiu. Asmuo, teikiantis informaciją apie pažeidimą, turi užpildyti Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos patvirtintos formos pranešimą arba toks pranešimas užpildomas asmeniui atvykus į prokuratūrą.
Punkto pakeitimai:
Nr. I-289, 2022-10-04, paskelbta TAR 2022-10-05, i. k. 2022-20262
7. Asmuo informaciją apie pažeidimą prokuratūrai teikia šiais būdais:
7.1. raštu ar žodžiu teikia pranešimą tiesiogiai atvykęs į Generalinę prokuratūrą (Rinktinės g. 5A, 01515 Vilnius), Vilniaus apygardos prokuratūrą (Rinktinės g. 5A, 09201 Vilnius), Kauno apygardos prokuratūrą (Laisvės al. 32, 44240 Kaunas), Klaipėdos apygardos prokuratūrą (Vilties g. 12, 92231 Klaipėda), Panevėžio apygardos prokuratūrą (Respublikos g. 54, 35173 Panevėžys) ar Šiaulių apygardos prokuratūrą (Dvaro g. 90, 76240 Šiauliai);
7.3. atsiųsdamas pranešimą Generalinės prokuratūros elektroninio pašto adresu praneseju.apsauga@prokuraturos.lt;
7.4. žodžiu pirminė informacija apie pažeidimą gali būti teikiama prokuratūros interneto svetainėje nurodytu telefono numeriu, pokalbiai įrašomi.
Punkto pakeitimai:
Nr. I-289, 2022-10-04, paskelbta TAR 2022-10-05, i. k. 2022-20262
8. Prokuratūros darbuotojas, teikiantis informaciją apie pažeidimą, laisvos formos pranešimą teikia Aprašo 7.3 papunktyje nurodytu būdu.
9. Jeigu asmuo, teikiantis informaciją apie pažeidimą, nesilaiko Aprašo 6 punkte nustatyto reikalavimo pranešimo formai, pranešime būtina nurodyti, kad jis teikiamas vadovaujantis Pranešėjų apsaugos įstatymu. Asmuo, teikiantis informaciją apie pažeidimą, pranešime nurodo konkrečias faktines pažeidimo aplinkybes, asmenį, kuris rengiasi daryti, dalyvauja ar dalyvavo darant pažeidimą, ar apie šį pažeidimą jis jau pranešė, jeigu pranešė, kam buvo pranešta ir ar buvo gautas atsakymas, savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, jeigu asmens kodo neturi, – gyvenamąją (korespondencijos gavimo) vietą ar elektroninio pašto adresą ir kitus duomenis ryšiui palaikyti. Jei įmanoma, prie pranešimo pridedami rašytiniai ar kitokie turimi duomenys apie pažeidimą.
Punkto pakeitimai:
Nr. I-55, 2022-02-07, paskelbta TAR 2022-02-07, i. k. 2022-02147
III SKYRIUS
PRANEŠIMŲ PRIĖMIMAS IR REGISTRAVIMAS
10. Pranešimų priėmimas organizuojamas Generalinėje prokuratūroje ir apygardų prokuratūrų centrinėse buveinėse.
11. Pranešimus priima ir užregistruoja dokumentų valdymo sistemoje nustatytame registre generalinio prokuroro įsakymu paskirtas atsakingas prokuratūros darbuotojas, apmokytas tvarkyti tokių pranešimų duomenis (toliau – atsakingas prokuratūros darbuotojas).
Punkto pakeitimai:
Nr. I-55, 2022-02-07, paskelbta TAR 2022-02-07, i. k. 2022-02147
12. Pranešimas, gautas kitu elektroninio pašto adresu, nei nurodyta Aprašo 7.3 papunktyje, neregistruojamas ir nedelsiant persiunčiamas Generalinei prokuratūrai Aprašo 7.3 papunktyje nurodytu elektroninio pašto adresu.
13. Jeigu pranešimas gaunamas paštu apygardos prokuratūros apylinkės prokuratūroje, dokumentų valdymo funkcijas atliekantis padalinys ar darbuotojas pranešimo neregistruoja, nedelsdamas jį nuskaito ir jo skaitmeninę kopiją persiunčia Generalinei prokuratūrai Aprašo 7.3 papunktyje nurodytu elektroninio pašto adresu. Pranešimo originalas nedelsiant persiunčiamas Generalinei prokuratūrai registruotu paštu.
14. Atsakingas prokuratūros darbuotojas visus pranešimus dokumentų valdymo sistemos priemonėmis nedelsdamas perduoda (nukreipia) Generalinės prokuratūros padaliniui, atsakingam už Pranešėjų apsaugos įstatymo reikalavimų vykdymą (toliau – atsakingas Generalinės prokuratūros padalinys).
15. Aprašo 12 ir 13 punktuose nustatyta tvarka gautas ir (ar) persiųstas elektroniniu paštu pranešimas turi būti ištrintas nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo persiuntimo Generalinei prokuratūrai dienos.
16. Jeigu Asmenų aptarnavimo Lietuvos Respublikos prokuratūroje tvarkos aprašo nustatyta tvarka užregistravus asmens prašymą, pareiškimą ar skundą vėliau paaiškėja, kad jame pateikta informacija atitinka Pranešėjų apsaugos įstatymo 6 straipsnio 2 dalyje nurodytas sąlygas, apie tai nedelsiant informuojamas atsakingo Generalinės prokuratūros padalinio vyriausiasis prokuroras.
Punkto pakeitimai:
Nr. I-55, 2022-02-07, paskelbta TAR 2022-02-07, i. k. 2022-02147
IV skyrius
PRANEŠIME PATEIKTOS INFORMACIJOS APIE PAŽEIDIMĄ VERTINIMAS, SPRENDIMŲ PRIĖMIMAS
17. Atsakingo Generalinės prokuratūros padalinio vyriausiasis prokuroras gautą pranešimą perduoda (nukreipia) vertinti padalinio prokurorams.
18. Prokuroras, kuriam pavesta vertinti pranešimą:
18.1. ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo pranešimo gavimo prokuratūroje dienos praneša asmeniui, teikiančiam informaciją apie pažeidimą, apie jo pranešimo gavimą. Šis reikalavimas netaikomas, kai yra bent viena iš Pranešėjų apsaugos įstatymo 6 straipsnio 1 dalyje nustatytų sąlygų;
18.2. nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo pranešimo gavimo prokuratūroje dienos įvertina pranešime pateiktą informaciją ir atlieka Aprašo 19–24 punktuose nurodytus veiksmus (priima sprendimus);
18.3. ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo Aprašo 19 punkte nurodyto sprendimo priėmimo dienos apie priimtą sprendimą praneša asmeniui, teikiančiam informaciją apie pažeidimą.
Punkto pakeitimai:
Nr. I-55, 2022-02-07, paskelbta TAR 2022-02-07, i. k. 2022-02147
19. Prokuroras, įvertinęs asmens, teikiančio informaciją apie pažeidimą, pranešime pateiktą informaciją, priima vieną iš šių sprendimų:
20. Priėmus Aprašo 19.1 papunktyje nurodytą sprendimą ir nustačius, kad pagal kompetenciją tirti pranešime nurodytus pažeidimus turi kita institucija, pranešimas persiunčiamas (paprastai per E. pristatymo sistemą) pagal kompetenciją kitai institucijai, nurodant užtikrinti pranešėjo apsaugą pagal Pranešėjų apsaugos įstatyme keliamus reikalavimus ir informuoti prokuratūrą apie persiųsto pranešimo tyrimo eigą ir rezultatus. Kartu su persiunčiamu pranešimu siunčiamas ir sprendimas pripažinti asmenį pranešėju.
21. Priėmus Aprašo 19.1 papunktyje nurodytą sprendimą ir nustačius, kad pranešime nurodytus pažeidimus pagal kompetenciją yra įgaliota tirti prokuratūra, pradedamas pranešime pateiktos informacijos tyrimas arba nedelsiant pranešimas dokumentų valdymo sistemos priemonėmis perduodamas (nukreipiamas) nagrinėti pagal nustatytą kompetenciją Generalinės prokuratūros padaliniui, apygardos prokuratūrai ar apygardos prokuratūros padaliniui, nurodant užtikrinti pranešėjo apsaugą pagal Pranešėjų apsaugos įstatyme keliamus reikalavimus ir informuoti apie pranešimo tyrimo eigą ir rezultatus. Kartu su perduodamu (nukreipiamu) pranešimu siunčiamas ir sprendimas pripažinti asmenį pranešėju.
22. Priėmus Aprašo 19.2 papunktyje numatytą sprendimą ir nustačius, kad yra pagrindas manyti, kad galbūt buvo padarytas kitas, t. y. ne Pranešėjų apsaugos įstatyme nurodytus reikalavimus atitinkantis teisės aktų pažeidimas, pradedamas pranešime pateiktos informacijos tyrimas arba nedelsiant pranešimas dokumentų valdymo sistemos priemonėmis perduodamas (nukreipiamas) nagrinėti pagal nustatytą kompetenciją Generalinės prokuratūros padaliniui, apygardos prokuratūrai ar apygardos prokuratūros padaliniui arba persiunčiamas (paprastai per E. pristatymo sistemą) pagal kompetenciją kitai institucijai, įgaliotai tirti tokius pažeidimus.
23. Jeigu pranešime nurodytus pažeidimus pagal kompetenciją įgaliota tirti prokuratūra ir būtina nedelsiant pradėti tyrimą, pradedamas pranešime pateiktos informacijos tyrimas arba nedelsiant pranešimas dokumentų valdymo sistemos priemonėmis perduodamas (nukreipiamas) nagrinėti pagal nustatytą kompetenciją Generalinės prokuratūros padaliniui, apygardos prokuratūrai ar apygardos prokuratūros padaliniui nelaukiant 19.1 ar 19.2 papunktyje nurodyto sprendimo priėmimo, atkreipiant dėmesį, kad yra sprendžiamas klausimas dėl asmens pripažinimo (nepripažinimo) pranešėju.
24. Jeigu vertinant pranešime pateiktą informaciją nustatoma, kad dėl to jau yra pradėtas tyrimas (priimtas Aprašo 19.1 papunktyje nurodytas sprendimas), pranešimas kartu su sprendimu pripažinti asmenį pranešėju persiunčiamas tyrimą atliekančiai institucijai, nurodant sprendimą pridėti prie atliekamo tyrimo medžiagos ir užtikrinti pranešėjo apsaugą pagal Pranešėjų apsaugos įstatymo reikalavimus, taip pat informuoti prokuratūrą apie tyrimo eigą ir rezultatus.
Papildyta punktu:
Nr. I-55, 2022-02-07, paskelbta TAR 2022-02-07, i. k. 2022-02147
25. Atsakingo Generalinės prokuratūros padalinio prokuroro priimtas sprendimas nepripažinti asmens pranešėju gali būti skundžiamas teismui Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka, o sprendimas nenagrinėti pranešimo pagal Pranešėjų apsaugos įstatymo 6 straipsnio 7 dalį gali būti skundžiamas sprendimą priėmusio prokuroro tiesioginiam vadovui Asmenų aptarnavimo Lietuvos Respublikos prokuratūroje tvarkos aprašo nustatyta tvarka. Sprendimas pripažinti asmenį pranešėju yra neskundžiamas.
Punkto numeracijos pakeitimas:
Nr. I-55, 2022-02-07, paskelbta TAR 2022-02-07, i. k. 2022-02147
V skyrius
PRANEŠIMŲ DĖL DAROMO NEIGIAMO POVEIKIO NAGRINĖJIMAS
26. Pranešimai dėl daromo neigiamo poveikio pateikiami Aprašo 7 punkte nurodytais būdais.
Punkto numeracijos pakeitimas:
Nr. I-55, 2022-02-07, paskelbta TAR 2022-02-07, i. k. 2022-02147
27. Gavus pranešimą dėl daromo neigiamo poveikio (dėl patiriamų neigiamų padarinių), atsakingo Generalinės prokuratūros padalinio vyriausiasis prokuroras perduoda (nukreipia) vertinti gautą informaciją dėl neigiamo poveikio (asmens atžvilgiu priimto ir neigiamų padarinių sukeliantį administracinį sprendimą arba kitokį veiksmą ar neveikimą) atsakingo Generalinės prokuratūros padalinio prokurorui.
Punkto numeracijos pakeitimas:
Nr. I-55, 2022-02-07, paskelbta TAR 2022-02-07, i. k. 2022-02147
28. Nustatęs, kad pranešime pateikta informacija apie pranešėjui daromą neigiamą poveikį dėl informacijos apie pažeidimą pateikimo pasitvirtino, prokuroras kreipiasi į įstaigą, nurodydamas pranešėjams taikomas garantijas ir išaiškindamas, kad atsižvelgiant į procedūras, nustatytas darbo ar tarnybos santykius reglamentuojančiuose teisės aktuose, turi būti pašalinti neigiami padariniai, kilę dėl pranešimo pateikimo.
Punkto numeracijos pakeitimas:
Nr. I-55, 2022-02-07, paskelbta TAR 2022-02-07, i. k. 2022-02147
29. Jeigu pranešimą dėl daromo neigiamo poveikio (dėl patiriamų neigiamų padarinių) pateikė asmuo, kuris Pranešėjų apsaugos įstatyme nustatyta tvarka pateikė informaciją apie pažeidimą per įstaigos vidinį informacijos apie pažeidimus teikimo kanalą, prokuroras, nagrinėjantis informaciją dėl neigiamo poveikio, taip pat turi priimti sprendimą dėl asmens pripažinimo (nepripažinimo) pranešėju.
Punkto numeracijos pakeitimas:
Nr. I-55, 2022-02-07, paskelbta TAR 2022-02-07, i. k. 2022-02147
VI Skyrius
BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
30. Atsakingas Generalinės prokuratūros padalinys koordinuoja institucijų veiksmus tiriant informaciją apie pažeidimus, gauna informaciją apie pranešimo nagrinėjimo eigą ir rezultatus, rengia ir teikia rekomendacijas dėl pranešėjų apsaugos tobulinimo.
Punkto pakeitimai:
Nr. I-55, 2022-02-07, paskelbta TAR 2022-02-07, i. k. 2022-02147
31. Atsakingas Generalinės prokuratūros padalinys:
31.1. ne rečiau kaip kartą per metus apibendrina informacijos apie pažeidimus gavimo ir nagrinėjimo praktiką ir prokuratūros interneto svetainėje skelbia statistinius duomenis apie gautų pranešimų skaičių, jų vertinimo rezultatus, apibendrintą informaciją apie atskleistus pažeidimus;
31.2. kasmet Europos Komisijai teikia apibendrintus statistinius duomenis apie prokuratūroje, kaip kompetentingoje institucijoje, gautų pranešimų, dėl jų pradėtų tyrimų skaičių ir rezultatus;
31.3. ne rečiau kaip kartą per metus prokurorams, valstybės tarnautojams ir darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartis, organizuoja mokymus apie Pranešėjų apsaugos įstatymo nuostatų įgyvendinimą;
31.4. teikia neatlygintinas konsultacijas pranešėjų apsaugos klausimais (prokuratūros interneto svetainėje nurodytu telefono numeriu).
Punkto pakeitimai:
Nr. I-55, 2022-02-07, paskelbta TAR 2022-02-07, i. k. 2022-02147
Pranešimų apie pažeidimus įstaigose
pateikimo Lietuvos Respublikos
prokuratūrai tvarkos aprašo
1 priedas
(Sprendimo pripažinti pranešėju forma)
LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINĖ PROKURATŪRA |
SPRENDIMAS
PRIPAŽINTI PRANEŠĖJU
Data |
Nr. |
Surašymo vieta |
|
________________________________________________________________________ (prokuroro pareigų pavadinimas, vardas ir pavardė)
|
|||
n u s t a t ė: |
|||
Pranešimą pateikęs asmuo |
________________________________________________________ (pareiškėjo vardas ir pavardė)
|
||
Pranešimo data ir registracijos numeris |
________________________________________________________ |
||
Informacija apie pažeidimą |
________________________________________________________ (pareiškėjo nurodyti duomenys apie faktines pažeidimo aplinkybes, jų vietą, asmenis, kurie rengiasi, dalyvauja ar dalyvavo darant pažeidimą ir kt.)
________________________________________________________
________________________________________________________ |
||
Asmens pripažinimo pranešėju motyvai |
Vertinant informaciją nustatyta, kad: ________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________ (pareiškime nurodytos aplinkybės vertintinos kaip atitinkančios Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatyme nustatytus informacijos apie pažeidimą požymius) |
||
Remdamasis tuo, kas išdėstyta, ir vadovaudamasis Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymo 5 straipsnio 1 dalies 2 punktu ir 6 straipsnio 2 dalimi, nusprendžia pripažinti _____________________________________________________________________________ (vardas ir pavardė, gimimo metai) _____________________________________________________________________ pranešėju.
Sprendimas pripažinti pranešėju yra neskundžiamas. |
|||
Informuojame, kad pagal Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymo 8 straipsnį pranešėjui taikomos šios apsaugos, skatinimo ir pagalbos priemonės: teisė gauti atlyginimą už vertingą informaciją; teisė gauti kompensaciją; nemokamos teisinės pagalbos užtikrinimas (galimybė gauti antrinę valstybės garantuojamą teisinę pagalbą); galimybė teisės aktų nustatyta tvarka būti atleistam nuo atsakomybės. |
|||
_____________________________________________________________________________ (Sprendimą priėmusio prokuroro pareigų pavadinimas, parašas, vardas ir pavardė) |
Priedo pakeitimai:
Nr. I-289, 2022-10-04, paskelbta TAR 2022-10-05, i. k. 2022-20262
Pranešimų apie pažeidimus įstaigose
pateikimo Lietuvos Respublikos
prokuratūrai tvarkos aprašo
2 priedas
(Sprendimo nepripažinti pranešėju forma)
LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINĖ PROKURATŪRA |
SPRENDIMAS
NEPRIPAŽINTI PRANEŠĖJU
Data |
Nr. |
Surašymo vieta |
|
______________________________________________________________________________ (prokuroro pareigų pavadinimas, vardas ir pavardė)
|
|||||
n u s t a t ė: |
|||||
Pranešimą pateikęs asmuo |
________________________________________________________ (pareiškėjo vardas ir pavardė)
|
||||
Pranešimo data ir registracijos numeris |
________________________________________________________ |
||||
Informacija apie pranešimo turinį |
________________________________________________________ (pranešime pateikta informacija)
________________________________________________________
________________________________________________________
|
||||
Asmens nepripažinimo pranešėju motyvai |
Vertinant informaciją nustatyta, kad: ________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________ (pareiškime nurodytos aplinkybės vertintinos kaip neatitinkančios Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatyme nustatytų informacijos apie pažeidimą požymių) |
||||
Remdamasis tuo, kas išdėstyta, ir vadovaudamasis Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymo 6 straipsnio 3 dalimi, nusprendžia nepripažinti _____________________________________________________________________________ (vardas ir pavardė, gimimo metai) _____________________________________________________________________ pranešėju.
_____________________________________________________________________________ (Sprendimą priėmusio prokuroro pareigų pavadinimas, parašas, vardas ir pavardė) |
Priedo pakeitimai:
Nr. I-289, 2022-10-04, paskelbta TAR 2022-10-05, i. k. 2022-20262
Pakeitimai:
1.
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra, Įsakymas
Nr. I-55, 2022-02-07, paskelbta TAR 2022-02-07, i. k. 2022-02147
Dėl Lietuvos Respublikos generalinio prokuroro 2018 m. birželio 25 d. įsakymo Nr. I-207 „Dėl Pranešimų apie pažeidimus įstaigose pateikimo Lietuvos Respublikos prokuratūrai tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo
2.
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra, Įsakymas
Nr. I-289, 2022-10-04, paskelbta TAR 2022-10-05, i. k. 2022-20262
Dėl Lietuvos Respublikos generalinio prokuroro 2018 m. birželio 25 d. įsakymo Nr. I-207 „Dėl Pranešimų apie pažeidimus įstaigose pateikimo Lietuvos Respublikos prokuratūrai tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo