Įstatymas skelbtas: Žin., 2001, Nr. 91-3190
Neoficialus įstatymo tekstas
I SKYRIUS
BENDROSIOS NUOSTATOS
1 straipsnis. Įstatymo paskirtis ir tikslas
1. Šis Įstatymas nustato Lietuvos Respublikos valstybinio socialinio draudimo fondo (toliau – Fondo) biudžeto sudarymo ir vykdymo tvarką bei rodiklius, pagal kuriuos tvirtinamas Fondo biudžetas ir Fondo biudžeto vykdymo ataskaita.
2. Fondo biudžeto sandaros įstatymo tikslas – siekiant ilgalaikės, visapusiškos socialinės Lietuvos Respublikos gyventojų gerovės, užtikrinti, kad sudarant ir vykdant Fondo biudžetą būtų numatyti ištekliai Valstybinio socialinio draudimo įstatymo numatytoms socialinio draudimo rūšims vykdyti ir kad šie ištekliai būtų naudojami pagal paskirtį.
2 straipsnis. Pagrindinės šio Įstatymo sąvokos
1. Apdraustieji – fiziniai asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka moka arba už kuriuos mokamos valstybinio socialinio draudimo įmokos.
2. Bendrasis valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifas – teisės aktų nustatyta tvarka patvirtintas valstybinio socialinio draudimo įmokų, mokamų nuo draudžiamųjų pajamų bazės, dydis.
3. Biudžetiniai metai – metai, kurie prasideda sausio 1 dieną ir baigiasi gruodžio 31 dieną.
4. Draudėjai – visi viešieji ir privatūs juridiniai asmenys, taip pat fiziniai asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka privalo mokėti valstybinio socialinio draudimo įmokas.
5. Draudžiamųjų pajamų bazė – su darbo santykiais ir (ar) su valstybės tarnyba susijusių pajamų suma, nuo kurios skaičiuojamos valstybinio socialinio draudimo įmokos pagal bendrąjį valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifą.
6. Fondo biudžetas – šiame Įstatyme nustatytų pajamų ir išlaidų biudžetinių metų planas.
7. Fondo biudžeto pajamų ir išlaidų klasifikacija – Fondo biudžeto pajamų ir išlaidų klasifikavimas pagal jų pobūdį ir paskirtį.
8. Fondo įstaigos – Fondą administruojanti Fondo valdyba ir jos teritoriniai skyriai.
9. Fondo rezervas – įstatymų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka įvertinto ilgalaikio materialiojo, nematerialiojo ir finansinio sukaupto turto, viršijančio Fondo įsipareigojimus, dalis.
10. Kasos apyvartos lėšos – Fondo įstaigų bankų sąskaitose esantys pinigų likučiai, ne mažesni kaip biudžeto 3 dienų išlaidų suma.
11. Pinigų srautai – grynųjų pinigų įplaukos ir išlaidos pagal veiklos pobūdį.
12. Valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifai atskiroms draudimo rūšims – bendrojo valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifo dalys atskiroms draudimo rūšims.
II SKYRIUS
FONDO BIUDŽETO PAJAMOS, IŠLAIDOS, REZERVAS
IR KASOS APYVARTOS LĖŠOS
3 straipsnis. Fondo biudžeto pajamos
1. Fondo biudžeto pajamų ir išlaidų biudžetinių metų plane ir Fondo biudžeto vykdymo ataskaitoje parodomos biudžetiniams metams priskirtinos pajamos, neatsižvelgiant į jų gavimo laiką. Pinigų srautų plane ir ataskaitoje parodomos faktinės pinigų įplaukos.
2. Fondo biudžeto pajamas sudaro draudėjų ir apdraustųjų valstybinio socialinio draudimo įmokos, individualių (personalinių) įmonių savininkų, individualių (personalinių) įmonių nuomininkų, advokatų, advokatų padėjėjų, notarų, tikrųjų ūkinių bendrijų narių, komanditinių ūkinių bendrijų tikrųjų narių, patentus įsigijusių asmenų bei ūkininkų valstybinio socialinio draudimo įmokos, valstybinio savanoriškojo socialinio draudimo įmokos, baudos, delspinigiai bei kitos pajamos, gautinos taikant sankcijas, asignavimai iš valstybės biudžeto, atgautos į ankstesnių metų Fondo biudžeto išlaidas iškeltos abejotinai atgautinos sumos, Fondo biudžeto veiklos pajamos ir iš turimo kapitalo gaunamos pajamos.
Straipsnio pakeitimai:
Nr. IX-871, 2002-05-07, Žin., 2002, Nr. 52-1984 (2002-05-24)
4 straipsnis Fondo biudžeto pajamų planavimas
1. Fondo biudžeto pajamos numatomos kiekvienai valstybinio socialinio draudimo įmokų mokėtojų grupei, atsižvelgiant į šalies ūkio plėtros makroekonomines prognozes, planuojamus valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifus atskiroms draudimo rūšims, paskutinių dvejų metų draudžiamųjų pajamų bazės bei valstybinio socialinio draudimo apdraustųjų skaičiaus kitimą.
2. Fondo biudžeto pajamos iš baudų ir delspinigių bei kitos pajamos, gautinos taikant sankcijas, numatomos atsižvelgiant į praėjusių metų baudas ir delspinigius, kitas pajamas, gautas taikant sankcijas, bei numatomą draudėjų įsiskolinimo dydį.
3. Valstybinio savanoriškojo socialinio draudimo įmokos numatomos atsižvelgiant į savanoriškai apsidraudusių asmenų deklaruojamas draudžiamąsias pajamas per paskutinius dvejus metus, sudarytas valstybinio savanoriškojo socialinio draudimo sutartis, valstybinio savanoriškojo socialinio draudimo įmokų dydžius.
4. Atgautos į ankstesnių metų Fondo biudžeto išlaidas iškeltos abejotinai atgautinos sumos Fondo biudžeto projekte numatomos atsižvelgiant į praėjusių dvejų metų atgautas sumas ir jų kitimo tendencijas. Fondo biudžeto vykdymo ataskaitoje atgautoms į ankstesnių metų Fondo biudžeto išlaidas iškeltoms abejotinai atgautinoms sumoms priskiriamos palyginti su praėjusių metų atidėjiniais sumažėjusios sumos.
5. Fondo biudžeto veiklos pajamos ir iš turimo kapitalo gaunamos pajamos – tai Fondo biudžeto pajamos iš tiesioginės su valstybiniu socialiniu draudimu susijusios Fondo biudžeto veiklos, pajamos iš Fondo kapitalo bei Fondo įstaigų pajamos, nesusijusios su valstybiniu socialiniu draudimu (išieškotinos praėjusiais metais neteisėtai padarytos išlaidos, palūkanos, dividendai, pajamų, gautinų pardavus ilgalaikį materialųjį turtą, dalis, viršijanti jo likutinę vertę, pajamos už teikiamas paslaugas ir kitos pajamos). Jų dydis numatomas atsižvelgiant į Fondo biudžeto veiklos pajamų kitimą per paskutinius dvejus metus.
5 straipsnis. Fondo biudžeto išlaidos
1. Fondo biudžeto pajamų ir išlaidų biudžetinių metų plane ir Fondo biudžeto vykdymo ataskaitoje parodomos biudžetiniams metams priskirtinos Fondo biudžeto išlaidos, neatsižvelgiant į mokėjimo laiką. Pinigų srautų plane ir ataskaitoje parodomos faktinės pinigų išlaidos.
2. Fondo biudžeto išlaidas sudaro: pensijų socialinio draudimo, ligos, motinystės ir motinystės (tėvystės) socialinio draudimo, nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų socialinio draudimo išlaidos, į Privalomojo sveikatos draudimo fondą bei draudimui nuo nedarbo pervedamos lėšos, įvertintos neatgautinos ir abejotinai atgautinos sumos bei Fondo biudžeto veiklos sąnaudos.
[2 dalies redakcija nuo 2004 m. sausio 1 d.:
2. Fondo biudžeto išlaidas sudaro: pensijų socialinio draudimo, ligos, motinystės ir motinystės (tėvystės) socialinio draudimo, nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų socialinio draudimo išlaidos bei draudimui nuo nedarbo pervedamos lėšos, įvertintos neatgautinos ir abejotinai atgautinos sumos bei Fondo biudžeto veiklos sąnaudos.]
3. Pensijų socialinio draudimo išlaidoms priskiriamos senatvės, invalidumo, našlių ir našlaičių (maitintojo netekimo) ir ištarnauto laiko pensijos, kompensacijos už ypatingas darbo sąlygas, numatytos Valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatyme.
4. Ligos, motinystės ir motinystės (tėvystės) socialinio draudimo išlaidoms priskiriamos ligos, motinystės ir motinystės (tėvystės) pašalpos, numatytos Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme.
5. Draudimo nuo nedarbo išlaidoms priskiriamos pagal Bedarbių rėmimo įstatymą pervedamos lėšos.
6. Nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų socialinio draudimo išlaidoms priskiriamos išlaidos pagal Nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų socialinio draudimo įstatymą.
7. Į Privalomojo sveikatos draudimo fondą pervedamas lėšas sudaro gautos sveikatos draudimo įmokos, baudos ir delspinigiai, numatyti Sveikatos draudimo įstatyme.
[7 dalis netenka galios nuo 2004 m. sausio 1 d.]
Straipsnio pakeitimai:
Nr. IX-871, 2002-05-07, Žin., 2002, Nr. 52-1984 (2002-05-24)
6 straipsnis. Fondo biudžeto išlaidų planavimas
1. Fondo biudžeto išlaidos numatomos pagal šio Įstatymo 5 straipsnyje numatytas Fondo biudžeto išlaidų grupes, atsižvelgiant į šalies ūkio plėtros makroekonomines prognozes, demografinius rodiklius, taip pat paskutinių dvejų metų draudžiamųjų pajamų bazės, apdraustųjų ir socialinio draudimo išmokų gavėjų skaičiaus kitimą.
2. Fondo biudžeto projekte neatgautinos ir abejotinai atgautinos sumos numatomos atsižvelgiant į per paskutinius dvejus metus atidėtas neatgautinas ir abejotinai atgautinas sumas bei jų kitimo tendencijas. Fondo biudžeto vykdymo ataskaitoje neatgautinas ir abejotinai atgautinas sumas sudaro draudėjų skolos, kurių neįmanoma atgauti, bei Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos nustatyta tvarka įvertinti atidėjiniai abejotinai atgautinoms sumoms.
3. Fondo biudžeto veiklos sąnaudas sudaro Fondo įstaigų valstybės tarnautojų darbo apmokėjimo, valstybės tarnautojų valstybinio socialinio draudimo, prekių ir paslaugų įsigijimo, ilgalaikio turto nusidėvėjimo sąnaudos, ilgalaikio turto likutinės vertės dalis, viršijanti pajamas, gautinas pardavus ilgalaikį turtą, kitos sąnaudos (sumokėtos palūkanos, delspinigiai už laiku nepervestas lėšas draudėjams pašalpoms mokėti, nekilnojamojo turto ir žemės nuomos mokesčiai), taip pat sąnaudos, susijusios su draudimo nuo nedarbo, sveikatos draudimo įmokų administravimu bei su išmokų, finansuojamų iš valstybės biudžeto, mokėjimu.
[3 dalies redakcija nuo 2004 m. sausio 1 d. 3 dalies nuostata, kad Fondo biudžeto veiklos sąnaudas sudaro ir Fondo įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo bei jų valstybinio socialinio draudimo sąnaudos, įsigalioja nuo 2002 m. liepos 1 d.:
3. Fondo biudžeto veiklos sąnaudas sudaro Fondo įstaigų valstybės tarnautojų ir darbuotojų darbo apmokėjimo, valstybės tarnautojų ir darbuotojų valstybinio socialinio draudimo, prekių ir paslaugų įsigijimo, ilgalaikio turto nusidėvėjimo ir amortizacijos sąnaudos, ilgalaikio turto likutinės vertės dalis, viršijanti pajamas, gautinas pardavus ilgalaikį turtą, kitos sąnaudos (sumokėtos palūkanos, delspinigiai už laiku nepervestas lėšas draudėjams pašalpoms mokėti, nekilnojamojo turto ir žemės nuomos mokesčiai), taip pat sąnaudos, susijusios su draudimo nuo nedarbo įmokų administravimu bei su išmokų, finansuojamų iš valstybės biudžeto, mokėjimu.]
Straipsnio pakeitimai:
Nr. IX-871, 2002-05-07, Žin., 2002, Nr. 52-1984 (2002-05-24)
7 straipsnis. Fondo rezervas ir kasos apyvartos lėšos
1. Fonde sudaromas Fondo rezervas. Jis sudaromas iš Fondo biudžeto išlaidas viršijančios pajamų dalies, neįskaitant lėšų, pervedamų į Privalomojo sveikatos draudimo fondą, ir yra skiriamas Fondui stabilizuoti. Į Fondo rezervą įskaitomas įstatymų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka įvertintas ilgalaikis materialusis, nematerialusis ir finansinis sukauptas turtas.
[1 dalies redakcija nuo 2004 m. sausio 1 d.:
1. Fonde sudaromas Fondo rezervas. Jis sudaromas iš Fondo biudžeto išlaidas viršijančios pajamų dalies ir yra skiriamas Fondui stabilizuoti. Į Fondo rezervą įskaitomas įstatymų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka įvertintas ilgalaikis materialusis, nematerialusis ir finansinis sukauptas turtas.]
2. Fondo rezervo lėšos Fondo tarybos nustatyta tvarka gali būti naudojamos Fondo biudžeto išlaidoms, kurių nebuvo galima numatyti tvirtinant Fondo biudžetą, apmokėti, laikinam pajamų trūkumui atskiroms draudimo rūšims padengti.
3. Jeigu per paskutinius dvejus metus nesudaromas einamųjų metų vieno mėnesio pajamų dydžio Fondo rezervas arba susikaupia daugiau kaip einamųjų metų 2 mėnesių pajamų dydžio metinės pajamų sumos Fondo rezervas, Fondo taryba teikia Vyriausybei pasiūlymus dėl valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifų ar išmokų dydžių pakeitimo. Vyriausybė, apsvarsčiusi Fondo tarybos pasiūlymus ir jiems pritarusi, pateikia Seimui teisės aktų projektus dėl valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifų ar išmokų dydžių pakeitimo.
4. Fondo biudžete sudaromos kasos apyvartos lėšos, būtinos pinigų cirkuliacijai užtikrinti. Šių lėšų dydis nustatomas tvirtinant Fondo biudžetą.
Straipsnio pakeitimai:
Nr. IX-871, 2002-05-07, Žin., 2002, Nr. 52-1984 (2002-05-24)
III SKYRIUS
FONDO BIUDŽETO SUDARYMAS
8 straipsnis. Fondo biudžeto projekto rengimo pagrindinės nuostatos
1. Fondo biudžeto projektą rengia ir nustatyta tvarka pateikia Vyriausybei Fondo valdyba.
2. Fondo biudžeto projektą svarsto Fondo taryba ir nustatyta tvarka pateikia Vyriausybei Fondo tarybos išvadą.
3. Fondo biudžeto projektas sudaromas trejiems metams remiantis šiuo ir kitais įstatymais bei kitais teisės aktais, šalies ūkio plėtros makroekonominėmis prognozėmis, preliminariais pagrindiniais nacionalinio biudžeto rodikliais.
4. Fondo biudžeto pajamų ir išlaidų klasifikaciją bei pinigų srautų klasifikaciją tvirtina Vyriausybė ar jos įgaliota institucija.
9 straipsnis. Fondo biudžeto rodiklių projekto pateikimas Seimui
1. Vyriausybė, apsvarsčiusi atitinkamų metų Fondo biudžeto rodiklių patvirtinimo įstatymo projektą, valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifų atskiroms draudimo rūšims dydžius bei Fondo biudžeto kitų dvejų metų numatomus rodiklius pateikia Seimui ne vėliau kaip prieš 75 kalendorines dienas iki biudžetinių metų pabaigos.
2. Fondo biudžetas ir pinigų srautai tvirtinami atitinkamų metų Fondo biudžeto rodiklių patvirtinimo įstatymu.
10 straipsnis. Dokumentai, teikiami Seimui kartu su Fondo biudžeto rodiklių
patvirtinimo įstatymo projektu
Vyriausybė kartu su atitinkamų metų Fondo biudžeto rodiklių patvirtinimo įstatymo projektu Seimui pateikia:
1) Fondo biudžeto rodiklių patvirtinimo įstatymo projekto aiškinamąjį raštą;
2) Fondo tarybos išvadą;
3) bendrojo valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifo pagrindimą, nurodydama draudėjų ir apdraustųjų valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifų atskiroms draudimo rūšims bei valstybinio socialinio draudimo įmokų valstybinio socialinio draudimo bazinei pensijai gauti dydžius;
4) kitų dvejų metų numatomus rodiklius.
11 straipsnis. Fondo biudžeto rodiklių svarstymas ir tvirtinimas Seime
1. Seimas Fondo biudžetą vieneriems biudžetiniams metams tvirtina įstatymu ne vėliau kaip prieš 14 kalendorinių dienų iki biudžetinių metų pradžios. Jeigu Fondo biudžetas laiku nepatvirtintas, šio Fondo veiklos sąnaudos nuo biudžetinių metų pradžios iki biudžeto patvirtinimo kiekvieną mėnesį negali viršyti praėjusių metų Fondo biudžeto 1/12 šio Fondo biudžeto veiklos sąnaudoms skirtų išlaidų.
2. Fondo biudžetas patvirtinamas pagal Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos patvirtintas Fondo biudžeto pajamų ir išlaidų bei pinigų srautų klasifikacijas.
12 straipsnis. Fondo ir nacionalinio biudžeto santykiai
1. Lietuvos Respublikos valstybinio socialinio draudimo finansų pagrindą sudaro savarankiškas Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetas. Šis biudžetas į valstybės ir savivaldybių biudžetus neįtraukiamas.
2. Asignavimai iš valstybės biudžeto skiriami tuomet, kai dėl Seimo priimtų įstatymų arba kitokių nenumatytų priežasčių padidėja socialinio draudimo išlaidos arba sumažėja pajamos, o įmokų socialiniam draudimui tarifai nekeičiami.
13 straipsnis. Fondo biudžeto tikslinimas biudžetiniais metais
Jeigu Seimas priima atitinkamus įstatymus arba Vyriausybė priima su įstatymų vykdymu susijusius nutarimus ir dėl to padidėja Fondo biudžeto išlaidos arba sumažėja Fondo biudžeto pajamos, o asignavimų iš valstybės biudžeto nėra galimybių skirti, Fondo biudžetas patikslinamas tokia pat tvarka, kaip ir tvirtinamas.
IV SKYRIUS
FONDO BIUDŽETO VYKDYMAS
14 straipsnis. Fondo biudžeto vykdymo atskaitomybė
1. Fondo metinis biudžetas baigiamas vykdyti gruodžio 31 dieną. Iki šios datos į Fondo įstaigų sąskaitas bankuose būtina pervesti Fondo įstaigų kasose esančius grynųjų pinigų likučius.
2. Nepanaudoti valstybės biudžeto asignavimai, skirti Fondui valstybinėms pensijoms išmokėti, grąžinami į valstybės biudžetą Biudžeto sandaros įstatymo nustatyta tvarka.
3. Duomenys apie lėšų likučius Fondo įstaigų valstybinio socialinio draudimo pensijų ir pašalpų mokėjimo sąskaitose pranešami Fondo valdybai kasmet iki sausio 5 dienos, o Fondo įstaigų veiklos sąskaitose esančių lėšų likučiai pervedami į Fondo valdybos veiklos finansavimo sąskaitą.
4. Nepanaudoti lėšų likučiai Fondo valdybos veiklos finansavimo sąskaitoje lieka šiai įstaigai. Įvertinus nebaigtus atsiskaitymus ir per praėjusius metus neatliktus valstybinio socialinio draudimo sistemos palaikymo ir plėtojimo darbus, sudaroma nepanaudotų lėšų likučių sumai lygi išlaidų sąmata. Šią sąmatą tvirtina Fondo valdyba.
5. Fondo biudžeto vykdymo ketvirčių ir metų ataskaitas rengia Fondo valdyba. Fondo biudžeto vykdymo ataskaita rengiama pagal Tarptautinės apskaitininkų federacijos patvirtintus tarptautinius apskaitos standartus. Fondo biudžeto vykdymo metų ataskaitą sudaro Fondo valdybos aiškinamasis raštas, balanso ataskaita, Fondo biudžeto pajamų ir išlaidų ataskaita, pinigų srautų ataskaita, finansinių ataskaitų pastabos. Fondo biudžeto vykdymo metų ataskaitoje rodikliai išdėstomi pagal Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos patvirtintą Fondo biudžeto klasifikaciją, pinigų srautų klasifikaciją bei balanso ataskaitos sandarą. Fondo biudžeto balanso ataskaitoje nurodomi turtas, įsipareigojimai ir rezervai.
6. Kasmet ne vėliau kaip iki balandžio 10 dienos atliekamas nepriklausomas Fondo ir Fondo valdybos metinės finansinės atskaitomybės auditas. Auditą organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, sutartį dėl audito sudaro Fondo valdyba.
7. Fondo biudžeto vykdymo metų ataskaitą su audito išvada svarsto Fondo taryba. Šią ataskaitą kartu su Fondo tarybos išvada kasmet, ne vėliau kaip iki balandžio 15 dienos, Fondo valdyba pateikia svarstyti Vyriausybei. Vyriausybė, pritarusi Fondo biudžeto vykdymo metų ataskaitai, pateikia ją tvirtinti Seimui.
15 straipsnis. Baigiamosios nuostatos
Įsigaliojus šiam Įstatymui, netenka galios:
1) Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto sandaros laikinasis įstatymas (Žin., 1999, Nr. 110-3206);
2) Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto sandaros laikinojo įstatymo 4, 7 straipsnių pakeitimo ir papildymo įstatymas (Žin., 2000, Nr. 56-1653);
3) Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto sandaros laikinojo įstatymo 5 ir 9 straipsnių pakeitimo įstatymas (Žin., 2000, Nr. 111-3571);
4) Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto sandaros laikinojo įstatymo 5 straipsnio pakeitimo įstatymo panaikinimo ir Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto sandaros laikinojo įstatymo 5 straipsnio pakeitimo įstatymas (Žin., 2000, Nr. 111-3576).
Skelbiu šį Lietuvos Respublikos Seimo priimtą įstatymą.
RESPUBLIKOS PREZIDENTAS VALDAS ADAMKUS
________________
Pakeitimai:
1.
Lietuvos Respublikos Seimas, Įstatymas
Nr. IX-871, 2002-05-07, Žin., 2002, Nr. 52-1984 (2002-05-24)
VALSTYBINIO SOCIALINIO DRAUDIMO FONDO BIUDŽETO SANDAROS ĮSTATYMO 3, 5, 6 IR 7 STRAIPSNIŲ PAKEITIMO ĮSTATYMAS
Šio Įstatymo 3 straipsnyje išdėstyto 6 straipsnio 3 dalies nuostata, kad Fondo biudžeto veiklos sąnaudas sudaro ir Fondo įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo bei jų valstybinio socialinio draudimo sąnaudos, įsigalioja nuo 2002 m. liepos 1 d.
Šis Įstatymas, išskyrus 1 straipsnį, įsigalioja nuo 2004 m. sausio 1 d.(pakeistas įstatymo įsigaliojimas)
Tai nusako:
Lietuvos Respublikos Seimas, Įstatymas
Nr. IX-1230, 2002-12-10, Žin., 2002, Nr. 123-5522 (2002-12-24)
VALSTYBINIO SOCIALINIO DRAUDIMO FONDO BIUDŽETO SANDAROS ĮSTATYMO 3, 5, 6 IR 7 STRAIPSNIŲ PAKEITIMO ĮSTATYMO 5 STRAIPSNIO PAKEITIMO ĮSTATYMAS
*** Pabaiga ***
Redagavo: Aušrinė Trapinskienė (2003-01-09)
autrap@lrs.lt