Suvestinė redakcija nuo 2019-10-18 iki 2021-03-29

 

Įsakymas paskelbtas: Žin. 2013, Nr. 106-5258, i. k. 11300GKISAK05-V-775

 

Nauja redakcija nuo 2019-10-18:

Nr. 5-V-775, 2019-10-17, paskelbta TAR 2019-10-17, i. k. 2019-16510

 

LIETUVOS POLICIJOS GENERALINIS KOMISARAS

 

ĮSAKYMAS

DĖL Šaunamųjų GINKLŲ PERDIRBIMO Į IMITACINIUS GINKLUS, JŲ NAUDOJIMO, GINKLŲ, ŠAUDMENŲ, JŲ DALIŲ KOLEKCIJŲ SUDARYMO, LAIKYMO, EKSPONAVIMO, LIKVIDAVIMO, GINKLŲ, ŠAUDMENŲ PERDIRBIMO KOLEKCIJOMS IR GINKLŲ, GINKLŲ PRIEDĖLIŲ, ŠAUDMENŲ, JŲ DALIŲ PARODŲ ORGANIZAVIMO, REIKALAVIMŲ PARODOMS TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

 

2013 m. spalio 3 d. Nr. 5-V-775

Vilnius

 

 

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2019 m. liepos 31 d. nutarimo Nr. 808 „Dėl įgaliojimų suteikimo įgyvendinant Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymą“ 1.3 punktu:

1. T v i r t i n u  Šaunamųjų ginklų perdirbimo į imitacinius ginklus, jų naudojimo, ginklų, šaudmenų, jų dalių kolekcijų sudarymo, laikymo, eksponavimo, likvidavimo, ginklų, šaudmenų perdirbimo kolekcijoms ir ginklų, ginklų priedėlių, šaudmenų, jų dalių parodų organizavimo, reikalavimų parodoms tvarkos aprašą (pridedama).

2. Nustatau, kad:

2.1. šiuo įsakymu patvirtinto aprašo nuostatos dėl ginklų perdirbimo netaikomos ginklams, iki 2016 m. balandžio 8 d. perdarytiems į visiškai netinkamus naudoti ginklus, jei yra tai patvirtinantys dokumentai;

2.2. Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras (toliau – Kriminalistinių tyrimų centras):

2.2.1. patikrina ir įvertina šaunamųjų ginklų, nurodytų 2015 m. gruodžio 15 d. Komisijos įgyvendinimo reglamento (ES) 2015/2403, kuriuo nustatomos bendrosios deaktyvacijos standartų ir metodų gairės siekiant užtikrinti, kad deaktyvuoti šaunamieji ginklai būtų visiškai netinkami naudoti (toliau – Reglamentas), I priedo I lentelėje, perdirbimo atitiktį Reglamento I priede pateiktoms techninėms specifikacijoms, pažymi visiškai netinkamą naudoti ginklą Reglamento 5 straipsnyje nustatyta tvarka ir išduoda Reglamento III priede nustatytos formos deaktyvacijos sertifikatą;

2.2.2. šaunamiesiems ginklams, kurie nenurodyti Reglamento I priedo I lentelėje, išduoda pažymas, kad ginklas visiškai netinkamas naudoti.

 

 

 

Policijos generalinis komisaras                                  Saulius Skvernelis

 

SUDERINTA

Lietuvos Respublikos ginklų fondo

prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos direktorius

 

Gintautas Mišeikis

2013 m. spalio 1 d.

 

 

Patvirtinta

Lietuvos policijos generalinio komisaro

2013 m. spalio 3 d. įsakymu Nr. 5-V-775

(Lietuvos policijos generalinio komisaro

2019 m. spalio 17 d. įsakymo Nr. 5-V-775

redakcija)

 

Šaunamųjų GINKLŲ PERDIRBIMO Į IMITACINIUS GINKLUS, JŲ NAUDOJIMO, GINKLŲ, ŠAUDMENŲ, JŲ DALIŲ KOLEKCIJŲ SUDARYMO, LAIKYMO, EKSPONAVIMO, LIKVIDAVIMO, GINKLŲ, ŠAUDMENŲ PERDIRBIMO KOLEKCIJOMS, IR GINKLŲ, GINKLŲ PRIEDĖLIŲ, ŠAUDMENŲ, JŲ DALIŲ PARODŲ ORGANIZAVIMO, REIKALAVIMŲ PARODOMS TVARKOS APRAŠAS

 

 

I SKYRIUS

BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1Šaunamųjų ginklų perdirbimo į imitacinius ginklus, jų naudojimo, ginklų, šaudmenų, jų dalių kolekcijų sudarymo, laikymo, eksponavimo, likvidavimo, ginklų, šaudmenų perdirbimo kolekcijoms ir ginklų, ginklų priedėlių, šaudmenų, jų dalių parodų organizavimo, reikalavimų parodoms tvarkos aprašas (toliau – aprašas) nustato šaunamųjų ginklų perdirbimo į imitacinius ginklus, jų naudojimo, ginklų, šaudmenų, jų dalių kolekcijų sudarymo, laikymo, eksponavimo, likvidavimo, ginklų, šaudmenų perdirbimo kolekcijoms ir ginklų, ginklų priedėlių, šaudmenų, jų dalių parodų organizavimo, reikalavimų parodoms, šaunamųjų ginklų ir šaudmenų perdirbimo į visiškai netinkamus naudoti ar netinkamus naudoti reikalavimus.

2. Aprašas netaikomos specialaus statuso subjektams.

3. Apraše vartojamos sąvokos:

3.1. Ginklų, šaudmenų, jų dalių paroda (toliau – paroda) – trumpalaikis (ne ilgesnis kaip 60 dienų) ginklų, šaudmenų, jų dalių viešas rodymas, siekiant juos reklamuoti ar realizuoti.

3.2. Ginklų, šaudmenų, jų dalių kolekcijos eksponavimas (toliau – eksponavimas) – netinkamų naudoti ginklų, šaudmenų, jų dalių ir nešaunamųjų ginklų, turinčių istorinę, kultūrinę, kriminalistinę ar kitokią pažintinę vertę, viešas rodymas.

3.3. Netinkamas naudoti šaunamasis ginklas – šaunamasis ginklas, perdarytas taip, kad jo nebūtų galima naudoti pagal paskirtį, tačiau galima atkurti iš reikiamų dalių.

3.5. Kitos šiame apraše vartojamos sąvokos atitinka sąvokas, vartojamas:

3.5.1. 2015 m. gruodžio 15 d. Komisijos įgyvendinimo reglamente (ES) 2015/2403, kuriuo nustatomos bendrosios deaktyvacijos standartų ir metodų gairės siekiant užtikrinti, kad deaktyvuoti šaunamieji ginklai būtų visiškai netinkami naudoti (toliau – Reglamentas);

3.5.2. Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatyme;

3.5.3. Juridinių asmenų ginklų ir šaudmenų civilinės apyvartos ir jos kontrolės apraše, patvirtintame Lietuvos policijos generalinio komisaro 2011 m. vasario 28 d. įsakymu Nr. 5-V-166 „Dėl Juridinių asmenų ginklų ir šaudmenų civilinės apyvartos ir jos kontrolės aprašo patvirtinimo“ (toliau – Taisyklės);

3.5.4. Reikalavimuose, keliamuose patalpoms, kuriose vykdoma ginklų, šaudmenų, jų dalių apyvarta, patvirtintuose Lietuvos policijos generalinio komisaro 2011 m. kovo 3 d. įsakymu Nr. 5-V-180 „Dėl Reikalavimų, keliamų patalpoms, kuriose vykdoma ginklų, šaudmenų, jų dalių apyvarta, patvirtinimo“ (toliau – Reikalavimai).

4. Imitaciniai ginklai ir kolekcijoms skirti ginklai įsigyjami, laikomi, apskaitomi, gabenami ir realizuojami Taisyklių nustatyta tvarka.

5. Visiškai netinkami naudoti ginklai, kurie nurodyti Reglamento I priedo I lentelėje, įsigyjami, laikomi, eksponuojami, gabenami, tik jeigu jie pažymėti bendru unikaliu žymeniu ir prie jų yra pridėtas deaktyvacijos sertifikatas. Visiškai netinkami naudoti ginklai, kurie nenurodyti Reglamento I priedo I lentelėje, įsigyjami, laikomi, eksponuojami, gabenami su pažyma, kad ginklas yra visiškai netinkamas naudoti. Fiziniai ar juridiniai asmenys, Europos Sąjungos valstybėse narėse įsigiję visiškai netinkamų naudoti ginklų, kurie nenurodyti Reglamento I priedo I lentelėje, ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo ginklo įvežimo į Lietuvos Respubliką privalo pateikti visiškai netinkamą naudoti ginklą Kriminalistinių tyrimų centrui su prašymu išduoti pažymą, kad ginklas visiškai netinkamas naudoti. Fiziniai ar juridiniai asmenys, įsigiję visiškai netinkamų naudoti ginklų ne Europos Sąjungos valstybėse narėse, ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo ginklo įvežimo privalo pateikti ginklą Kriminalistinių tyrimų centrui su prašymu išduoti deaktyvacijos sertifikatą arba pažymą, kad ginklas visiškai netinkamas naudoti. Prašymai Kriminalistinių tyrimų centrui  pateikiami, deaktyvacijos sertifikatai ir pažymos, kad ginklas visiškai netinkamas naudoti, išduodami Lietuvos policijos generalinio komisaro nustatyta tvarka.

 

II SKYRIUS

ŠAUNAMŲJŲ GINKLŲ PERDIRBIMAS į imitacinius ginklus ir jų naudojimas

 

6. Visų kategorijų šaunamuosius ginklus, Lietuvos policijos generalinio komisaro nustatyta tvarka gavę leidimą laikyti ginklus, gali įsigyti ir turėti juridiniai asmenys, kurie verčiasi televizijos laidų, teatro spektaklių, kino filmų, fotografijų sesijų kūrimu, istorinių įvykių atkūrimu ar paradų, sporto renginių ir mokymų organizavimu. Šiame punkte nurodyti asmenys privalo per 30 kalendorinių dienų nuo šaunamųjų ginklų įsigijimo perdirbti juos į imitacinius ginklus. Šaunamuosius ginklus į imitacinius ginklus perdirbti gali asmenys, turintys licenciją ginklų taisymui, ginklų ir šaudmenų perdirbimui.

7. Šaunamieji ginklai, atsižvelgiant į jų rūšį, kalibrą, konstrukcijos savybes, į imitacinius ginklus perdirbami kiaurai pragręžiant abi vamzdžio sieneles, pragręžtos kiaurymės skersmuo turi būti ne mažesnis už vieną trečiąją ginklo kalibro dydžio. Į išgręžtą kiaurymę įkalamas kiaurymės diametro kaištis ir privirinamas prie abiejų išorinių vamzdžio sienelių. Atstumas iki kaiščio nuo įstatyto į lizdą ginklui skirto kovinio šovinio kulkos galo ne didesnis už vieną trečiąją ginklo kalibro dydžio. Jeigu dėl ginklo greitošaudos ir susidarančios aukštos temperatūros vamzdžio kanale ypatumų kaištis gali neatlaikyti temperatūrinės apkrovos, tuomet kiaurai pragręžus vamzdžio sienelę kiaurymėje suformuojamas sriegis ir ją įsukamas varžtas, kurio skersmuo ne mažesnis kaip ginklo kalibras. Atstumas nuo pirmojo varžto iki ginklui skirto kovinio šovinio, įstatyto į lizdą, kulkos galo ne didesnis kaip 10 mm. Varžto ilgis turi būti toks, kad užblokuotų ne mažiau kaip vieną trečiąją ginklo vamzdžio kanalo dalies. Antrasis analogiškų išmatavimų varžtas montuojamas priešingoje vamzdžio sienelėje. Antrojo varžto atstumas nuo pirmojo nustatomas pasirinktinai. Varžtai privirinami prie išorinių vamzdžio sienelių. Užvirinimo siūlė turi būti vientisa aplink visą angos sienelę.

8. Imitacinius ginklus galima naudoti tik vaidinimo, filmavimo, fotografijos sesijos, parado, sporto renginio ar istorinio įvykio atkūrimo ir mokymo vietose.

 

III SKYRIUS

ŠAUNAMŲJŲ GINKLŲ, jų šaudmenų PERDIRBIMAS į visiškai netinkamus ar ŠAUNAMŲJŲ GINKLŲ PERDIRBIMAS į netinkamus NAUDOTI šaunamuosius ginklus

 

9. Kolekcijoms sudaryti B ir C kategorijų ginklus, jų šaudmenis, perdirbtus taip, kad jų nebūtų galima panaudoti pagal paskirtį, gali įsigyti ir turėti ne jaunesni kaip 23 metų nuolatiniai Lietuvos Respublikos gyventojai – kolekcininkai, gavę leidimą laikyti ginklus, ir Lietuvos Respublikoje įregistruoti juridiniai asmenys – kolekcininkai, gavę leidimą laikyti ginklus. A kategorijos ginklus, šaudmenis kolekcijoms sudaryti gali įsigyti valstybės institucijos, turinčios teisę įsigyti veikiančius A kategorijos ginklus. Nacionaliniai, respublikiniai ir savivaldybių muziejai, gavę leidimą laikyti ginklus, gali įsigyti visų kategorijų ginklus, šaudmenis ir ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo jų įsigijimo dienos privalo perdirbti juos taip, kad jų nebūtų galima panaudoti pagal paskirtį. Ginklų perdirbimu į netinkamus naudoti pagal paskirtį laikomas toks ginklų perdirbimas, kai juos atkurti galima tik pakeičiant reikiamas dalis naujomis dalimis.

10. Šaunamieji ginklai, nurodyti Reglamento I priedo I lentelėje, perdirbami pagal Reglamento I priede nustatytas technines specifikacijas. Ginklų, nenurodytų Reglamente,  perdirbimo reikalavimai nustatomi Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro, individualiai atsižvelgiant į to ginklo ypatumus.

11. Šaunamieji ginklai, atsižvelgiant į jų rūšį, kalibrą, konstrukcijos savybes, į netinkamus naudoti šaunamuosius ginklus perdaromi pašalinant ginklo daužiklį (-ius), skiltuvą (-us) ar kitą (-as) pagrindinę (-es) smogiamojo paleidžiamojo mechanizmo dalį (-is), kad nebūtų galimybės iššauti iš ginklo. Išimtos detalės turi būti saugomos atskirame seife taip, kad nebūtų galimybės nedelsiant sukomplektuoti ginklus, kad jie taptų veikiančiais ginklais, arba sunaikinamos.

12. Šaudmenys į visiškai netinkamus naudoti perdirbami atliekant šiuos veiksmus:

12.1. pragręžiamas arba išilgai įpjaunamas tūtelės šonas. Pragręžtos kiaurymės skersmuo turi būti ne mažesnis už trečdalį tūtelės kakliuko skersmens. Įpjovos ilgis turi būti ne trumpesnis kaip tūtelės kakliuko skersmuo;

12.2. iš tūtelės pašalinamas parako ar sprogstamosios medžiagos užtaisas;

12.3. jeigu šaudmens sviedinyje buvo sprogstamosios medžiagos užtaisas, jis pašalinamas iš sviedinio;

12.4. jeigu šaudmens sviedinys buvo su sprogdikliu, sprogdiklis pašalinamas arba iš sprogdiklio pašalinama sprogstamoji medžiaga;

12.5. sugadinama kapsulė.

13. Perdirbus ginklus, šaudmenis į visiškai netinkamus naudoti, išimtos dalys įtraukiamos į apskaitą ar sunaikinamos Lietuvos policijos generalinio komisaro nustatyta tvarka.

 

IV SKYRIUS

IMITACINIŲ, NETINKAMŲ IR VISIŠKAI NETINKAMŲ GINKLŲ LAIKYMAS IR EKSPONAVIMAS

 

14. Šaunamieji ginklai gali būti eksponuojami tik perdaryti į netinkamus naudoti ginklus.

15. Imitaciniai ginklai eksponuojami pritvirtinti uždaruose stenduose (vitrinose) arba atviruose stenduose (vitrinose), jei sudarytos kliūtys ekspozicijos lankytojams paimti ginklus. Ekspoziciją turi nuolat stebėti darbuotojas. Ekspozicijoje turi būti įrengta apsauginė užpuolimo signalizacija.

Ekspoziciją stebinčio darbuotojo nereikia, jei eksponuojami ginklai yra pritvirtinti uždaruose stenduose, prie kurių yra prijungta signalizacija, informuojanti ekspoziciją saugančius darbuotojus apie bandymą atidaryti stendą.

16. Šaudmenys eksponuojami tik uždaruose stenduose.

17. D ir C kategorijos ginklai, taip pat šaudmenys eksponuojami uždaruose stenduose (vitrinose) arba pritvirtinti atviruose stenduose (vitrinose), arba atviruose stenduose (vitrinose), kurie nuo ekspozicijos lankytojų atskirti ne žemesniu kaip 1 m aukščio barjeru.

18. Patrankos, haubicos, mortyros ir kiti stambaus kalibro ginklai, perdirbti į visiškai netinkamus ginklus, gali būti laikomi ir eksponuojami atvirose aikštelėse, jei užtikrinama jų apsauga nuo pagrobimo.

19. Netinkami naudoti ginklai eksponuojami tik ekspozicijos darbo laiku. Pasibaigus darbo laikui, netinkami naudoti ginklai saugomi Reikalavimų nustatyta tvarka.

20. Aprašo 17 punkto reikalavimas netaikomas, jei visą parą ekspoziciją saugo apsaugos darbuotojas (-ai).

21. Teritorinė policijos įstaiga, atsižvelgusi į pateiktus motyvuotus prašymus, gali leisti eksponuoti ginklus ir šaudmenis patalpose, kuriose ginklų apsauga užtikrinama kitomis nei nustatyta šiame apraše techninėmis priemonėmis ir šios priemonės yra lygiavertės arba aukštesnio patikimumo nei šiame apraše nustatyti būtinieji reikalavimai.

 

V SKYRIUS

PARODŲ ORGANIZAVIMAS

 

22. Valstybės institucijos ir įstaigos, Lietuvos Respublikoje ar užsienio šalyse registruotos įmonės, įstaigos, organizacijos, gavusios teritorinės policijos įstaigos leidimą, gali organizuoti  Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo 3 straipsnio 6–10 punktuose nurodytų ginklų, B, C, D kategorijų ginklų, ginklų priedėlių, šaudmenų, jų dalių parodas.

23. Ginklų parodas galima organizuoti tik su teritorine policijos įstaiga suderinus parodos apsaugos organizavimo aprašą.

24. Juridiniai asmenys, norintys organizuoti parodą, teritorinei policijos įstaigai tiesiogiai ar per Policijos elektroninių paslaugų sistemą (toliau – PEPS) pateikia:

24.1. prašymą, kuriame nurodoma:

24.1.1. juridinio asmens pavadinimas, kodas, adresas, el. pašto adresas, telefono ir fakso numeriai, juridinio asmens administracijos vadovo asmens kodas, vardas ir pavardė, prašymo data;

24.1.2. atsakingo už parodos organizavimą fizinio asmens vardas ir pavardė, asmens kodas;

24.1.3. informacija apie planuojamą parodą (parodos plotas, ginklų rūšys, kategorijos ir apytikslis planuojamų rodyti šaunamųjų ginklų skaičius);

24.2. dokumentus, patvirtinančius, kad patalpos, kuriose bus organizuojama paroda, priklauso pareiškėjui, arba dokumentus, patvirtinančius, kad pareiškėjas gali organizuoti parodą šiose patalpose;

24.3. dokumentus, įrodančius, kad parodos metu bus užtikrintas ginklų, jų dalių ir šaudmenų saugumas (sutartį su juridiniu asmeniu, vykdančiu asmens bei turto saugą, kuris užtikrins apsaugą, arba dokumentus, įrodančius, kad asmuo pats turi teisę verstis saugos veikla, arba leidimą laikyti ginklus patalpose, kuriose bus organizuojama paroda);

24.4. juridinio asmens vadovo patvirtintą Parodos apsaugos organizavimo aprašą (toliau – Apsaugos aprašas), kuriame turi būti numatyta:

24.4.1. ginklų eksponavimo tvarka ir sąlygos;

24.4.2. konkretus fizinės apsaugos darbuotojų skaičius,

24.4.3. kiekvieno darbuotojo atliekamos funkcijos;

24.4.4. darbuotojų kontrolės ir instruktavimo tvarka;

24.4.5. parodos laikotarpis (nuo, iki), adresas, atsakingo už apsaugą asmens kontaktiniai duomenys.

25. Parodos apsaugą visą parą turi užtikrinti ginkluoti fizinės apsaugos darbuotojai, o patalpose, kuriose vyksta ginklų ir šaudmenų paroda, turi būti įrengta apsauginė užpuolimo signalizacija, įjungta į apsaugą vykdančios tarnybos centralizuoto stebėjimo pultą.

26. Teritorinės policijos įstaigos pareigūnai ne vėliau kaip 1 dieną prieš atidarant parodą ir ne rečiau kaip kas 7 dienos parodą patikrina ir apie patikrinimo rezultatus surašo pažymą, kurią išsiunčia paštu arba per PEPS (priklausomai nuo pareiškėjo kreipimosi būdo) pateikia pareiškėjui. Pažyma prašymas, suderintas Apsaugos aprašas ir kiti dokumentai įkeliami į Policijos licencijuojamos veiklos informacinę  sistemą . Dokumentų originalai grąžinami pareiškėjui.

27. Paroda uždaroma, jei:

27.1. ginklai, šaudmenys, jų dalys rodomi (laikomi) pažeidžiant šio aprašo ar kitų teisės aktų, reglamentuojančių ginklų apyvartą, reikalavimus;

27.2. nevykdomos ar iš dalies vykdomos Apsaugos apraše numatytos sąlygos.

28. Sprendimą dėl parodos uždarymo priima teritorinės policijos įstaigos viršininkas. Sprendimas vykdomas nedelsiant, neatsižvelgiant į tai, ar yra skundžiamas.

29. Parodoje ginklai gali būti eksponuojami uždaruose stenduose, vitrinose arba atviruose stenduose, patikimai prie jų pritvirtinus, arba atviruose stenduose, kurie nuo parodos lankytojų atskirti ne žemesniu kaip 1 m aukščio barjeru.

30. Šaudmenys demonstruojami tik uždaruose stenduose.

31. Stendus, kuriuose rodomi ginklai, šaudmenys, jų dalys, turi nuolat stebėti darbuotojai.

32. Parodos metu ginklais, šaudmenimis ir jų dalimis turi teisę prekiauti tik fiziniai ir juridiniai asmenys, turintys Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos išduotą licenciją prekiauti civilinėje apyvartoje ginklais, šaudmenimis, jų dalimis ir ginklų priedėliais.

 

VI SKYRIUS

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

33. Parodas ir eksponavimo vietas kontroliuoja teritorinės policijos įstaigos ir kitos institucijos pagal kompetenciją.

34. Juridiniai ir (ar) fiziniai asmenys, nesutinkantys su valstybės institucijų pareigūnų sprendimais, priimtais vadovaujantis šiuo aprašu, turi teisę juos apskųsti Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

__________________

 

 

 

Pakeitimai:

 

1.

Lietuvos policijos generalinis komisaras, Įsakymas

Nr. 5-V-971, 2013-12-12, Žin., 2013, Nr. 131-6711 (2013-12-20), i. k. 11300GKISAK05-V-971

Dėl Lietuvos policijos generalinio komisaro 2013 m. spalio 3 d. įsakymo Nr. 5-V-775 "Dėl Ginklų perdirbimo, eksponavimo ir parodų organizavimo taisyklių patvirtinimo" pakeitimo

 

2.

Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Įsakymas

Nr. 5-V-625, 2014-07-11, paskelbta TAR 2014-10-07, i. k. 2014-13751

Dėl Lietuvos policijos generalinio komisaro 2013 m. spalio 3 d. įsakymo Nr. 5-V-775 "Dėl Ginklų perdirbimo, eksponavimo ir parodų organizavimo taisyklių patvirtinimo" pakeitimo

 

3.

Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Įsakymas

Nr. 5-V-249, 2016-03-21, paskelbta TAR 2016-03-22, i. k. 2016-05506

Dėl Lietuvos policijos generalinio komisaro 2013 m. spalio 3 d. įsakymo Nr. 5-V-775 „Dėl Ginklų perdirbimo, eksponavimo ir parodų organizavimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo

 

4.

Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Įsakymas

Nr. 5-V-765, 2016-09-23, paskelbta TAR 2016-09-23, i. k. 2016-24016

Dėl Lietuvos policijos generalinio komisaro 2013 m. spalio 3 d. įsakymo Nr. 5-V-775 „Dėl Ginklų perdirbimo, eksponavimo ir parodų organizavimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo

 

5.

Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Įsakymas

Nr. 5-V-775, 2019-10-17, paskelbta TAR 2019-10-17, i. k. 2019-16510

Dėl Lietuvos policijos generalinio komisaro 2013 m. spalio 3 d. įsakymo Nr. 5-V-775 „Dėl Ginklų perdirbimo, eksponavimo ir parodų organizavimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo