Įsakymas netenka galios 2009-04-01:

Lietuvos policijos generalinis komisaras, Įsakymas

Nr. 5-V-199, 2009-03-19, Žin., 2009, Nr. 35-1369 (2009-03-31), i. k. 10900GKISAK05-V-199

Dėl Lietuvos policijos pareigūnų teikimo į delegavimo rezervą, taip pat dalyvavimo civilinėse tarptautinėse operacijose ar misijose bei specialiosiose misijose pratęsimo ir darbo tarptautinėse, Europos Sąjungos ir užsienio valstybių institucijose einant pareigas, susijusias su krizių valdymu ir bendra Europos Sąjungos užsienio, saugumo ir gynybos politika, pratęsimo tvarkos aprašo patvirtinimo

 

Suvestinė redakcija nuo 2007-09-21 iki 2009-03-31

 

Įsakymas paskelbtas: Žin. 2006, Nr. 132-5022, i. k. 10600GKISAK05-V-666

 

LIETUVOS POLICIJOS GENERALINIS KOMISARAS

 

Į S A K Y M A S

DĖL LIETUVOS POLICIJOS PAREIGŪNŲ ATRANKOS IR SIUNTIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES ATLIKTI PATARĖJO, STEBĖTOJO IR KITŲ FUNKCIJŲ TARPTAUTINĖS INSTITUCIJOS MISIJOJE, TAIP PAT SPECIALIOJOJE MISIJOJE TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO

 

2006 m. lapkričio 16 d. Nr. 5-V-666

Vilnius

 

 

Vadovaudamasis Vidaus tarnybos statuto (Žin., 2003, Nr. 42-1927; 2004, Nr. 188-7000; 2006, Nr. 87-3412) 19 straipsniu ir siekdamas reglamentuoti policijos pareigūnų atrankos, siuntimo ir dalyvavimo tarptautinės institucijos misijoje, taip pat specialiojoje misijoje bei karjeros, grįžus iš misijos, principus:

1. Tvirtinu Lietuvos policijos pareigūnų atrankos ir siuntimo į užsienio valstybes atlikti patarėjo, stebėtojo ir kitų funkcijų tarptautinės institucijos misijoje, taip pat specialiojoje misijoje taisykles (pridedama).

2. Pripažįstu netekusiu galios Lietuvos policijos generalinio komisaro 2003 m. birželio 2 d. įsakymą Nr. V-314 „Dėl Policijos pareigūnų atrankos ir dalyvavimo Jungtinių Tautų ar kitų tarptautinių organizacijų misijose taisyklių patvirtinimo“.

3. Skelbiu šį įsakymą Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos interneto svetainėje.

 

 

 

POLICIJOS GENERALINIS KOMISARAS                               VYTAUTAS GRIGARAVIČIUS


 

PATVIRTINTA

Lietuvos policijos generalinio komisaro

2006 m. lapkričio 16 d. įsakymu Nr. 5-V-666

 

LIETUVOS POLICIJOS PAREIGŪNŲ ATRANKOS IR SIUNTIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES ATLIKTI PATARĖJO, STEBĖTOJO IR KITŲ FUNKCIJŲ TARPTAUTINĖS INSTITUCIJOS MISIJOJE, TAIP PAT SPECIALIOJOJE MISIJOJE TAISYKLĖS

 

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1. Lietuvos policijos pareigūnų atrankos ir siuntimo į užsienio valstybes atlikti patarėjo, stebėtojo ir kitų funkcijų tarptautinės institucijos misijoje, taip pat specialiojoje misijoje taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato Lietuvos Respublikos policijos pareigūnų (toliau – policijos pareigūnai) atrankos, parengimo, siuntimo ir dalyvavimo tarptautinių institucijų misijose ir specialiosiose misijose (toliau – misijos) tvarką, jiems taikomos atsakomybės misijose pagrindus bei jų teises ir pareigas.

2. Policijos pareigūnų atranka atliekama vykdant tarptautinius Lietuvos Respublikos įsipareigojimus, misijų steigėjų bendruosius reikalavimus misijai ir kandidatams keliamus reikalavimus.

3. Policijos pareigūnas jo rašytiniu sutikimu teisės aktų ir šių Taisyklių nustatyta tvarka gali būti siunčiamas į užsienio valstybes atlikti patarėjo, stebėtojo ir kitų funkcijų misijose.

 

II. REIKALAVIMAI POLICIJOS PAREIGŪNAMS, PRETENDUOJANTIEMS DALYVAUTI MISIJOSE

 

4. Reikalavimai policijos pareigūnams, pretenduojantiems dalyvauti misijose, nustatomi atsižvelgiant į kiekvienos misijos aprašyme nustatytus reikalavimus, taip pat vadovaujantis Jungtinių Tautų Taikos palaikymo operacijų departamento parengtomis rekomendacijomis (Benchmark Selection Standards for the United Nations Civilian Police).

5. Pagrindiniai reikalavimai kandidatams, pretenduojantiems dalyvauti misijose:

5.1. išmanyti teisės aktus, reglamentuojančius Lietuvos ir tarptautinę policijos veiklą;

5.2. sveikatos būklė, atitinkanti misijų nustatytus reikalavimus;

5.3. turėti ne mažesnį kaip 5 metų tarnybos policijos pareigūnu stažą;

5.4. gerai mokėti (skaityti, rašyti, klausyti ir kalbėti taip, kad asmuo lengvai suprastų kitus ir būtų suprastas kitų) užsienio kalbą, kuri yra oficiali misijos kalba;

5.5. turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir mažiausiai 2 metų vairavimo stažą, mokėti vairuoti visureigius (keturių varančiųjų ratų pavara) miesto gatvėmis bei specialiai įrengtoje aikštelėje bet kokiomis oro sąlygomis;

5.6. turėti gerus šaudymo įgūdžius;

5.7. išmanyti pagrindines tarptautinių teisės aktų nuostatas, reglamentuojančias dalyvavimo konkrečioje misijoje tvarką (misijos tikslas, dalyvių teisės, pareigos, atsakomybė, pavaldumas ir pan.).

6. Papildomi reikalavimai: sugebėti naudotis radijo ir kitomis ryšio priemonėmis pagal misijoje galiojantį standartą, gebėti suteikti pirmąją medicinos pagalbą, turėti darbo kompiuteriu pagrindus ir kiti.

 

III. POLICIJOS PAREIGŪNŲ DALYVAVIMO MISIJOSE ATRANKOS KOMISIJA

 

7. Policijos pareigūnus, tinkamus dalyvauti misijose, iš norą dalyvauti misijose pareiškusių policijos pareigūnų konkurso būdu atrenka policijos generalinio komisaro įsakymu sudaryta Policijos pareigūnų dalyvavimo misijose atrankos komisija (toliau – Komisija).

8. Komisijos posėdžiai organizuojami esant poreikiui, vykdant Lietuvos Respublikos tarptautinius įsipareigojimus ar rengiantis jau dalyvaujančių misijose pareigūnų rotacijai, taip pat sprendžiant kitus su policijos pareigūnų dalyvavimu misijose susijusius klausimus.

9. Komisiją sudaro pirmininkas ir 6 nariai. Komisijos pirmininku skiriamas policijos generalinio komisaro pavaduotojas, kuruojantis tarptautinio bendradarbiavimo klausimus. Komisijos nariais skiriami Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos (toliau -Policijos departamentas) Personalo valdybos vadovas ar jo pavaduotojas ir Tarptautinio bendradarbiavimo valdybos vadovas ar jo pavaduotojas, Policijos departamento padalinių ar policijos įstaigų vadovai, jų pavaduotojai bei kiti darbuotojai Komisijos sekretoriumi skiriamas Policijos departamento Personalo valdybos atsakingas darbuotojas.

10. Jeigu Komisijos narys negali dalyvauti Komisijos posėdyje, jam atstovauja pavaduojantis padalinio pareigūnas.

11. Komisijos posėdis laikomas įvykusiu, jei jame dalyvauja ne mažiau kaip 5 nariai.

12. Komisijos sprendimai priimami Komisijos posėdyje dalyvaujančių Komisijos narių balsų dauguma, o jeigu balsai pasiskirsto po lygiai, lemia Komisijos pirmininko balsas.

 

IV. POLICIJOS PAREIGŪNŲ ATRANKA DALYVAUTI MISIJOSE

 

13. Policijos departamento Personalo valdyba, vadovaudamasi šiomis Taisyklėmis bei atitinkamos misijos aprašyme nustatytais reikalavimais, sudaro pagrindinius reikalavimus atitinkančių ir pageidaujančių dalyvauti misijose policijos pareigūnų sąrašą (toliau – pretendentų sąrašas).

14. Pretendentų sąrašui sudaryti kasmet atliekama visų policijos įstaigų apklausa, į jį įtraukiami ir kandidatai iš ankstesnių metų sąrašų.

15. Informacija apie rengiamą atranką raštu siunčiama Policijos departamento struktūriniams padaliniams bei visoms policijos įstaigoms.

16. Policijos departamento struktūrinių padalinių ir policijos įstaigų vadovai privalo supažindinti pavaldžius pareigūnus su gauta informacija.

17. Informacija apie rengiamą atranką papildomai gali būti skelbiama ir Policijos departamento interneto svetainėje ar žiniasklaidoje.

18. Policijos įstaiga (arba Policijos departamento struktūrinis padalinys) Policijos departamento Personalo valdybai pateikia:

18.1. policijos pareigūno prašymą dalyvauti atrankoje į misijas, vizuotą policijos įstaigos (arba Policijos departamento struktūrinio padalinio) vadovo (prašyme nurodomas vardas, pavardė, gimimo data, pareigos, tarnybos policijoje patirtis einant policijos pareigūno pareigas, telefono numeris pasiteirauti, taip pat gali būti nurodoma kita papildoma informacija);

18.2. policijos pareigūno vairuotojo pažymėjimo kopiją;

18.3. įstaigos (arba Policijos departamento struktūrinio padalinio) atsiliepimą apie policijos pareigūno galimą dalyvavimą misijoje.

19. Tais atvejais, kai policijos įstaigos arba Policijos departamento struktūrinio padalinio vadovas nesutinka teikti kandidatūros, policijos pareigūnas turi teisę tiesiogiai kreiptis į Komisijos pirmininką dėl leidimo dalyvauti atrankoje ir pateikti prašymą bei vairuotojo pažymėjimo kopiją. Galutinį sprendimą dėl leidimo dalyvauti atrankoje priima Komisijos pirmininkas.

20. Siekiant atrinkti tinkamiausius policijos pareigūnus dalyvauti misijose, užtikrinti sklandžią misijose esančių pareigūnų rotaciją, išvengti grąžinimo iš misijų atvejų, į Policijos departamentą gali būti kviečiami Jungtinių Tautų atrankos ir pagalbos grupės (Selection and Assisting Team) ekspertai (toliau – ekspertai).

21. Ekspertai dalyvauti pretendentų sąraše esančių policijos pareigūnų atrankoje kviečiami vadovaujantis Jungtinių Tautų Taikos palaikymo operacijų departamento nustatyta tvarka. Ekspertų sudarytas teigiamai įvertintų policijos pareigūnų sąrašas galioja 18 mėnesių.

22. Nesant galimybės ekspertams atlikti atranką, Komisija, pasitelkdama Policijos departamento, specializuotų bei policijos profesinio ugdymo įstaigų valstybės tarnautojus, organizuoja pretendentų sąraše esančių pareigūnų pradinę atranką (toliau – pradinė atranka). Pradinę atranką perėjusių bei teigiamai įvertintų policijos pareigūnų sąrašas galioja 18 mėn. Turintiems dalyvavimo misijose patirties policijos pareigūnams, kuriems pradinės atrankos organizavimo dieną po paskutinio dalyvavimo misijoje nepraėjo 2 metai, dalyvauti pradinėje atrankoje nereikia, jie įtraukiami į pradinę atranką perėjusių bei teigiamai įvertintų policijos pareigūnų sąrašą.

Punkto pakeitimai:

Nr. 5-V-614, 2007-09-12, Žin., 2007, Nr. 99-4039 (2007-09-20), i. k. 10700GKISAK05-V-614

 

23. Pradinės atrankos metu tikrinamos pretendentų užsienio kalbos žinios, vertinama, ar pretendentas atitinka šiose Taisyklėse ir misijos mandate nustatytus reikalavimus. Pretendento įgūdžiai ir dalykinės savybės gali būti tikrinamos žodžiu, raštu, remiantis dokumentais (pretendentui pateikus dokumentus apie tam tikrų įgūdžių įgijimą) ar atliekant praktines užduotis (kai tikrinamas praktinis tam tikrų įgūdžių turėjimas, pvz.: mokėjimas šaudyti, dirbti kompiuteriu, vairuoti automobilį ir pan.). Pradinė atranka neatliekama, jei policijos pareigūnus atrinko ekspertai ir jų pakanka siųsti į misiją.

24. Atliekamas pareigūnų, pretenduojančių dalyvauti misijose ar parengiamuosiuose kursuose, psichologinis įvertinimas. Psichologinio įvertinimo daryti nebūtina, jeigu policijos pareigūnas buvo įvertintas ne anksčiau kaip prieš 5 metus.

25. Pradinės atrankos metu atrinktų policijos pareigūnų sąrašas kartu su policijos įstaigų vadovų arba Policijos departamento struktūrinio padalinio vadovo atsiliepimais pateikiamas Komisijai.

26. Komisija, atsižvelgdama į misijos aprašyme pateiktus reikalavimus, sudaro Lietuvos policijos misijos grupę (toliau – LPM grupė) iš ekspertų teigiamai įvertintų arba pradinę atranką perėjusių pretendentų (dalyvavimo misijose patirties turinčių ar anksčiau parengiamuosiuose kursuose dalyvavusių, ar kitų norą dalyvauti misijose pareiškusių pareigūnų) konkurso būdu, t. y. pokalbio su kiekvienu policijos pareigūnu metu, atsižvelgdama į jų vadovų rekomendacijas, policijos pareigūnų asmenines savybes, patirtį bei pasirengimą dalyvauti misijose.

27. Atsižvelgusi į pretendentų dalykines savybes bei konkrečios misijos tikslus, kitas aplinkybes, išimties tvarka Komisija gali atrinkti policijos pareigūnus ir nesivadovaudama Taisyklių 26 punkto nuostatomis.

28. LPM grupė negali būti sudaroma vien tik iš policijos pareigūnų, neturinčių dalyvavimo misijose patirties.

29. Policijos pareigūnų, siunčiamų dalyvauti misijoje, grupės vadovu (jeigu reikia) gali būti skiriamas tik dalyvavimo misijose ar vadovavimo policijos sistemoje patirtį turintis policijos pareigūnas.

30. LPM grupės sąrašas kartu su posėdžio protokolu teikiamas tvirtinti policijos generaliniam komisarui. Į patvirtintą sąrašą įtraukti policijos pareigūnai tampa LPM grupės nariais išvykimo į misiją dieną.

31. Policijos generaliniam komisarui sąrašą patvirtinus, atitinkamų Policijos departamento struktūrinių padalinių bei policijos įstaigų vadovams raštu pranešama apie Komisijos atrinktus dalyvauti misijose policijos pareigūnus.

 

V. POLICIJOS PAREIGŪNŲ DALYVAUTI MISIJOSE PARENGIMAS

 

32. Policijos pareigūnai dalyvauti misijose gali būti rengiami policijos profesinio ugdymo įstaigoje organizuojamuose misijų parengiamuosiuose kursuose arba užsienio šalių policijos mokymo centrų organizuojamuose misijų personalo specialiuose kursuose (toliau – kursai).

33. Lietuvoje organizuojamų kursų mokymo programą rengia policijos profesinio ugdymo įstaiga, suderinusi ją su Policijos departamento Personalo valdyba ir Tarptautinio bendradarbiavimo valdyba, taip pat su kitomis suinteresuotomis institucijomis.

34. Esant galimybei Lietuvoje organizuojami kursai gali vykti užsienio kalba.

35. Dalyvauti kursuose siunčiami ekspertų teigiamai įvertinti arba Taisyklių 23 punkte nurodytą pradinę atranką perėję, taip pat Komisijos atrinkti policijos pareigūnai, neturintys dalyvavimo misijose patirties ir anksčiau nedalyvavę tokiuose kursuose. Atsižvelgiant į esamą poreikį, dalyvauti kursuose papildomai gali būti siunčiami ir kiti policijos pareigūnai iš pretendentų sąrašo.

36. Tam tikrais atvejais, kai reikia skubiai pasiųsti policijos pareigūnus į misiją ar esant kitoms svarbioms priežastims, policijos pareigūnai gali būti ir nesiunčiami į kursus. Tokiais atvejais policijos profesinio ugdymo įstaiga, pasitelkdama jau dalyvavusius misijose ar kitus policijos pareigūnus, gali organizuoti vienos dienos mokymus.

37. Kursuose pretenduojantys dalyvauti, tačiau ekspertų nevertinti ar Taisyklių 23 punkte nurodytos pradinės atrankos neperėję, neturintys dalyvavimo misijose patirties, policijos pareigūnai policijos profesinio ugdymo įstaigoje laiko įžanginį užsienio kalbos testą.

Punkto pakeitimai:

Nr. 5-V-614, 2007-09-12, Žin., 2007, Nr. 99-4039 (2007-09-20), i. k. 10700GKISAK05-V-614

 

38. Išlaikę įžanginį užsienio kalbos testą bei gavę tinkamą Policijos departamento Personalo valdybos psichologų vertinimą policijos pareigūnai gali dalyvauti kursuose.

Punkto pakeitimai:

Nr. 5-V-614, 2007-09-12, Žin., 2007, Nr. 99-4039 (2007-09-20), i. k. 10700GKISAK05-V-614

 

VI. LPM GRUPĖS NARIŲ TEISĖS, PAREIGOS IR ATSAKOMYBĖ MISIJOJE

 

39. LPM grupės narių teises, pareigas ir atsakomybę misijoje nustato tarptautiniai ir nacionaliniai teisės aktai, reglamentuojantys konkrečios misijos atlikimo tvarką.

40. LPM grupės nariai misijoje privalo laikytis bendrų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių misijų veiklą, reikalavimų tiek, kiek to ne reglamentuoja konkrečiai misijai reglamentuoti skirti teisės aktai.

41. LPM grupės vadovas, be bendrų jam nustatytų pareigų, misijos laikotarpiu privalo:

41.1. vadovauti LPM grupei prireikus paskirti savo pavaduotoją (jeigu misijoje dalyvauja daugiau kaip du policijos pareigūnai);

41.2. grupės nariams pažeidus misijos personalo tvarką, nedelsdamas apie tai informuoti policijos generalinį komisarą ir kompetentingas misijos institucijas, teikti jiems kitą reikalingą informaciją, susijusią su LPM grupės narių tarnyba misijoje.

42. LPM grupės nariai tarnybinėn atsakomybėn traukiami Vidaus tarnybos statuto (Žin., 2003, Nr. 42-1927) ir Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro nustatyta tvarka.

43. Policijos pareigūnams pažeidus tarptautinius ar nacionalinius teisės aktus taip pat gali būti taikoma administracinė, baudžiamoji ar civilinė atsakomybė.

 

VII. POLICIJOS PAREIGŪNŲ, DALYVAVUSIŲ MISIJOSE IR KURSUOSE, REZERVAS

 

44. Siekiant užtikrinti Lietuvos Respublikos tarptautinių įsipareigojimų vykdymą, Policijos departamento Personalo valdyboje sudaromas ir nuolat papildomas policijos pareigūnų, siunčiamų į misijas, rezervas.

45. Pareigūnų, siunčiamų į misijas, rezerve kaupiami duomenys apie:

45.1. misijose dalyvavusius pareigūnus;

45.2. kursuose dalyvavusius pareigūnus;

Punkto pakeitimai:

Nr. 5-V-614, 2007-09-12, Žin., 2007, Nr. 99-4039 (2007-09-20), i. k. 10700GKISAK05-V-614

 

45.3. ekspertų teigiamai įvertintus pareigūnus (ne ilgiau kaip 18 mėnesių po įvertinimo);

45.4. pradinę atranką perėjusius pareigūnus (ne ilgiau kaip 18 mėnesių po įvertinimo).

Punkto pakeitimai:

Nr. 5-V-614, 2007-09-12, Žin., 2007, Nr. 99-4039 (2007-09-20), i. k. 10700GKISAK05-V-614

 

VIII. MISIJOSE DALYVAVUSIŲ POLICIJOS PAREIGŪNŲ KARJEROS PERSPEKTYVOS

 

46. Atlikęs misiją policijos pareigūnas toliau eina iki misijos eitas pareigas arba skiriamas į kitas lygiavertes pareigas.

47. Dalyvaujant atrankoje į aukštesnes pareigas policijos sistemoje, kuriose galėtų būti panaudota dalyvaujant misijoje įgyta patirtis, policijos pareigūnui, dalyvavusiam misijoje ir esančiam misijų rezerve, gali būti teikiama pirmenybė kitų atrankoje dalyvaujančių policijos pareigūnų atžvilgiu.

48. Grįžusiam iš misijos policijos pareigūnui, gavusiam teigiamą misijos vadovybės įvertinimą bei atsižvelgus į misijoje užimtas pareigas, policijos sistemoje gali būti siūlomos eiti naujos lygiavertės ar aukštesnės pareigos.

49. Grįžę iš misijų pareigūnai gali būti kviečiami dėstyti policijos pareigūnams, pretenduojantiems dalyvauti misijose, kursuose, organizuojamuose policijos profesinio ugdymo įstaigoje.

 

IX. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

50. Policijos pareigūnas jo rašytiniu sutikimu, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu bei policijos generalinio komisaro įsakymu gali būti siunčiamas dalyvauti misijoje ne ilgesniam kaip 3 metų laikotarpiui, išskyrus atvejus, kai tarptautinė sutartis ar Europos Sąjungos teisės aktai nustato kitaip.

51. Pareigūno dalyvavimo misijoje laikotarpis jo sutikimu, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu ir policijos generalinio komisaro įsakymu gali būti pratęstas ne ilgiau kaip 3 metams teisės aktų nustatyta tvarka.

52. Policijos pareigūnai siunčiami dalyvauti misijoje Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu ir policijos generalinio komisaro įsakymu, kurių projektus rengia ir derina Policijos departamento Personalo valdyba. Juose nurodomas misijos pobūdis, vieta, trukmė, LPM grupės narių tarnybos misijoje apmokėjimo tvarka, materialinio aprūpinimo ir kitos reikalingos tarnybos misijoje sąlygos.

53. Kiekvienas policijos pareigūnas, grįžęs iš misijos, policijos generaliniam komisarui pateikia misijoje atlikto darbo ataskaitą pagal Taisyklių priede pateiktą formą.

54. Misijoje pakartotinai negali dalyvauti policijos pareigūnai, kuriems buvo taikyta (užsienyje ar Lietuvoje) tarnybinė atsakomybė, susijusi su misijos personalo tvarkos pažeidimu.

55. Stažo skaičiavimo tvarką ir socialines garantijas tarnybos misijoje metu nustato Vidaus tarnybos statutas ir kiti teisės aktai.

56. Policijos įstaigoms, iš kurių į misijas išvyksta policijos pareigūnai, Policijos departamentas skiria papildomas lėšas atlyginimams, mokamiems misijose dalyvaujantiems pareigūnams, padengti.

______________

 


 

Lietuvos policijos pareigūnų atrankos ir

siuntimo į užsienio valstybes atlikti patarėjo,

stebėtojo ir kitų funkcijų tarptautinės

institucijos misijoje, taip pat specialiojoje

misijoje taisyklių

priedas

 

(Policijos pareigūno, dalyvavusio misijoje, atlikto darbo ataskaitos forma)

 

(Policijos įstaigos ir padalinio pavadinimas, įstaigos duomenys)

 

Policijos generaliniam komisarui

 

MISIJOJE ATLIKTO DARBO ATASKAITA

 

200 – – Nr.

(Vieta)

 

 

1. Dalyvavimo misijoje vieta, laikas:

 

2. Padalinio ir pareigų, eitų misijoje, pavadinimas ir laikotarpis, kiek buvo eitos pareigos (pareigų pasikeitimo priežastys):

 

3. Pagrindiniai darbo klausimai arba rengtų teisės aktų projektų pavadinimai, einant tam tikras pareigas misijoje:

 

4. Dalyvavimo misijoje eigos apibendrinimas:

 

5. Dalyvavimo misijoje laikotarpio pabaigoje gautas įvertinimas:

 

6. Pasiūlymai dėl tolesnių Lietuvos veiksmų:

 

7. Pridedama informacija (misijos vadovybės įvertinimas arba kita medžiaga):

 

8. Tiesioginis ataskaitos rengėjas (vardas ir pavardė, institucija, pareigos, telefono numeris, elektroninio pašto adresas):

 

 

(Policijos pareigūno pareigos)                      (Parašas)                       (Vardas ir pavardė)

______________

 

 

 

 

Pakeitimai:

 

1.

Lietuvos policijos generalinis komisaras, Įsakymas

Nr. 5-V-614, 2007-09-12, Žin., 2007, Nr. 99-4039 (2007-09-20), i. k. 10700GKISAK05-V-614

Dėl Lietuvos policijos generalinio komisaro 2006 m. lapkričio 16 d. įsakymo Nr. 5-V-666 "Dėl Lietuvos policijos pareigūnų atrankos ir siuntimo į užsienio valstybes atlikti patarėjo, stebėtojo ir kitų funkcijų tarptautinės institucijos misijoje, taip pat specialiojoje misijoje" pakeitimo