Suvestinė redakcija nuo 2008-10-17 iki 2013-03-16

 

Įsakymas paskelbtas: Žin. 1998, Nr. 77-2195; Žin. 2008, Nr.119-4521, i. k. 0982310ISAK0342/482

 

Nauja redakcija nuo 2008-10-17:

Nr. V-949/1V-354, 2008-10-06, Žin. 2008, Nr. 119-4521 (2008-10-16), i. k. 1082250ISAK9/1V-354

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRAS

LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTRAS

ĮSAKYMAS

 

DĖL SPECIALIŲJŲ REIKALAVIMŲ PATALPOMS, KURIOSE GAMINAMOS, LAIKOMOS Į II IR III SĄRAŠUS ĮTRAUKTOS NARKOTINĖS IR (AR) PSICHOTROPINĖS MEDŽIAGOS, VERČIAMASI JŲ DIDMENINE IR MAŽMENINE PREKYBA, APRAŠO PATVIRTINIMO

 

1998 m. rugpjūčio 25 d. Nr. 342/482

Vilnius

 

 

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos narkotinių ir psichotropinių medžiagų kontrolės įstatymo (Žin., 1998, Nr. 8-161) 21 straipsnio 1 dalimi:

1. Tvirtiname Specialiųjų reikalavimų patalpoms, kuriose gaminamos, laikomos į II ir III sąrašus įtrauktos narkotinės ir (ar) psichotropinės medžiagos, verčiamasi jų didmenine ir mažmenine prekyba, aprašą (pridedama).

2. Nustatome, kad juridiniai asmenys ir užsienio juridinių asmenų filialai patalpas, kuriose laikomos į II ir (ar) III sąrašus įtrauktos narkotinės ir (ar) psichotropinės medžiagos verčiantis jų gamyba, didmenine ar mažmenine prekyba, įrengtas iki šio įsakymo įsigaliojimo ir neatitinkančias šiuo įsakymu patvirtintų Specialiųjų reikalavimų patalpoms, kuriose laikomos į II ir III sąrašus įtrauktos narkotinės ir (ar) psichotropinės medžiagos verčiantis jų gamyba ar prekyba, aprašo nuostatų, turi pertvarkyti ne vėliau kaip po penkerių metų nuo šio įsakymo įsigaliojimo.

 

 

 

VIDAUS REIKALŲ MINISTRAS                                                                 STASYS ŠEDBARAS

 

SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRAS                                    MINDAUGAS STANKEVIČIUS

 


PATVIRTINTA

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų

ministerijos ir Lietuvos Respublikos

sveikatos apsaugos ministerijos 1998 m.

rugpjūčio 25 d. įsakymu Nr. 342/482

(Lietuvos Respublikos sveikatos

apsaugos ministro ir Lietuvos

Respublikos vidaus reikalų ministro

2008 m. spalio 6 d.

įsakymo Nr. V-949/1V-354 redakcija)

 

SPECIALIŲJŲ REIKALAVIMŲ PATALPOMS, KURIOSE GAMINAMOS, LAIKOMOS Į II IR III SĄRAŠUS ĮTRAUKTOS NARKOTINĖS IR (AR) PSICHOTROPINĖS MEDŽIAGOS, VERČIAMASI JŲ DIDMENINE IR MAŽMENINE PREKYBA, APRAŠAS

 

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1. Specialiųjų reikalavimų patalpoms, kuriose gaminamos, laikomos į II ir III sąrašus įtrauktos narkotinės ir (ar) psichotropinės medžiagos, verčiamasi jų didmenine ir mažmenine prekyba, aprašas (toliau – Aprašas) nustato minimalius reikalavimus juridinių asmenų ir užsienio juridinių asmenų filialų patalpoms, kuriose laikomos į II ir III sąrašus įtrauktos narkotinės ir (ar) psichotropinės medžiagos verčiantis jų gamyba, didmenine ar mažmenine prekyba.

2. Toje pačioje patalpoje kartu su į II ir (ar) III sąrašus įtrauktomis narkotinėmis ir (ar) psichotropinėmis medžiagomis gali būti laikomi ir kiti produktai. Tokia patalpa turi atitikti Apraše nustatytus reikalavimus, taikomus patalpai, kurioje laikomos griežčiausio laikymo režimo reikalingos medžiagos.

3. Aprašo 7–12 punktuose nurodytos patalpos, kuriose laikomos į II ir (ar) III sąrašus įtrauktos narkotinės ir (ar) psichotropinės medžiagos, ir vaistinių preparatų, kurių sudėtyje yra į III sąrašą įtrauktų psichotropinių medžiagų, laikymo vieta oficinoje turi būti įrengtos taip, kad į jas negalėtų laisvai patekti pašaliniai asmenys.

4. Aprašo 7–9 punktuose nurodytos patalpos, kuriose laikomos į II ir (ar) III sąrašus įtrauktos narkotinės ir (ar) psichotropinės medžiagos, ir Aprašo 10, 11 bei 12.2 punktuose nurodytos metalinės spintos (arba seifai), kuriose laikomos į II ir (ar) III sąrašus įtrauktos narkotinės ir (ar) psichotropinės medžiagos, turi būti laikomos užrakintos.

5. Aprašas nenustato bendrųjų darbuotojų saugos, priešgaisrinės saugos, patalpų statybos ir higienos reikalavimų.

6. Apraše vartojamos sąvokos:

Antras apsaugos ruožas – visuma signalizacijos priemonių, kurios įsijungia užfiksavusios fizinių kūnų mechaninius judesius, patalpos oro pokyčius ir pan. bet kurioje kontroliuojamos patalpos vietoje.

Apsauginės grotos – grotos, pagamintos iš sukryžiuotų ne plonesnių kaip 16 mm skersmens plieninių strypų (langeliai turi būti ne didesni kaip 150x150 mm). Strypų galai įtvirtinami lubose, grindyse ar sienose ir ne mažiau kaip 80 mm užliejami cemento skiedinio mišiniu. Kryžiavimo ir sujungimo taškuose strypai suvirinami. Grotos gali būti darinėjamos (tokiu atveju jos rakinamos ne mažiau kaip dviejose vietose). Lankstai turi būti neišardomi. Ant langų grotos įrengiamos iš vidinės langų pusės.

Apsauginė įsilaužimo signalizacija – tai visuma objekto apsaugos pultų, kitų signalizacijos priemonių, kurios automatiškai nustato ir fiksuoja įsilaužimą. Apsauginė įsilaužimo signalizacija sudaryta iš apsaugos ruožų.

Apsauginė signalizacija – tai tam tikrų tarpusavyje sujungtų prietaisų visuma, registruojanti ir pranešanti apie įsilaužimą, bandymą įsilaužti, užpuolimą ir gaisrą. Apsauginė signalizacija turi turėti rezervinį elektros maitinimo šaltinį, kuris, nutraukus elektros srovės tiekimą, užtikrintų jos nepertraukiamą veikimą ne trumpiau kaip 24 val. Apsauginė signalizacija turi būti įjungta į centralizuoto ar vietinio stebėjimo pultą.

Apsauginės žaliuzės – plieninės arba aliumininės (pagamintos ekstruzijos būdu ir užpildytos epoksidinėmis dervomis) žaliuzės, skirtos apsaugoti patalpoms nuo įsilaužimo arba sumažinti įsilaužimo galimybei.

Centralizuoto stebėjimo pultas – prietaisas, priimantis saugomų objektų apsaugos pultų pranešimus laidinėmis ir belaidėmis ryšio linijomis, formuojantis šviesos ir garso signalus savo indikatoriuose arba periferiniuose įrenginiuose.

Judesio jutiklis – tai prietaisas, registruojantis fizinių kūnų mechaninius judesius jo kontroliuojamoje erdvėje ir formuojantis atitinkamą signalą apie įsilaužimą ar bandymą įsilaužti į patalpas. Jis gali būti mikrobangų, infraraudonųjų spindulių pasyvusis ar aktyvusis, ultragarso ir kt.

Objekto apsaugos pultas – tai prietaisas, kuris kontroliuoja ir valdo kitas objekto signalizacijos priemones bei perduoda informaciją apie jų būklę kitoms sistemoms.

Oficina – vaistinės patalpa, kurioje parduodami (išduodami) vaistiniai preparatai ir kitos vaistinių prekės.

Pirmas apsaugos ruožas – visuma signalizacijos priemonių, kurios įsijungia atidarant ar išlaužiant įėjimo duris, žaliuzes, atidarant langus, išdaužiant ar išimant lango stiklą, arba bandant patekti pro ventiliacijos bei kitas angas.

Plokštelinė spyna – spyna, kurioje sklendė išjudinama raktu (rakto iškilimai ir įdubimai yra stačiakampio formos) tiesiogiai arba per papildomus spynos elementus veikiant spynos sklendę.

Trečias apsaugos ruožas – visuma signalizacijos priemonių, kurios įsijungia priartėjus prie konkretaus daikto (seifo, metalinės spintos ar kt.) arba įėjus į patalpos dalį, kurioje laikomos į II ir (ar) III sąrašus įtrauktos narkotinės ir (ar) psichotropinės medžiagos.

Vietinio stebėjimo pultas – prietaisas, priimantis saugomo objekto (saugomas objektas turi būti vienas) apsaugos pultų pranešimus laidinėmis ir belaidėmis ryšio linijomis, formuojantis šviesos ir garso signalus savo indikatoriuose arba periferiniuose įrenginiuose. Vietinio stebėjimo pultas turi turėti rezervinį elektros maitinimo šaltinį, kuris, nutraukus elektros srovės tiekimą, užtikrintų jo nepertraukiamą veikimą ne trumpiau kaip 24 val.

Kitos Apraše vartojamos sąvokos atitinka Lietuvos Respublikos narkotinių ir psichotropinių medžiagų kontrolės įstatyme (Žin., 1998, Nr. 8-161) vartojamas sąvokas.

 

II. REIKALAVIMAI PATALPOMS, KURIOSE LAIKOMOS Į II SĄRAŠĄ ĮTRAUKTOS NARKOTINĖS IR (AR) PSICHOTROPINĖS MEDŽIAGOS VERČIANTIS JŲ GAMYBA AR DIDMENINE PREKYBA

 

7. Patalpa, kurioje laikomos į II sąrašą įtrauktos narkotinės ir (ar) psichotropinės medžiagos verčiantis jų gamyba ar didmenine prekyba, turi atitikti šiuos reikalavimus:

7.1. turi turėti ne mažiau kaip trijų ruožų apsauginę įsilaužimo signalizaciją, įjungtą į vietinį arba centralizuoto stebėjimo pultą. Jeigu apsauginė įsilaužimo signalizacija neįjungta į centralizuoto stebėjimo pultą, jos optiniai ir garso signalizatoriai turi būti įtaisyti vietinio stebėjimo pulte;

7.2. turi turėti ne mažiau kaip 180 mm storio gelžbetonines išorines sienas (jei jos yra), ne mažiau kaip 250 mm storio mūrines ar tokio paties stiprumo kitos medžiagos. Išorinės sienos, neatitinkančios šių reikalavimų, turi būti sutvirtintos apsauginėmis grotomis. Vidinės sienos turi būti ne mažiau kaip 120 mm storio gelžbetoninės arba ne mažiau kaip 120 mm storio mūrinės, armuotos metaliniu tinklu. Vidinės sienos, neatitinkančios šių reikalavimų, turi būti sutvirtintos apsauginėmis grotomis;

7.3. turi turėti ne plonesnius kaip 180 mm storio gelžbetoninius arba analogiškus jiems pagal stiprumą perdengimus. Lubos ir grindys, neatitinkančios šių reikalavimų, turi būti sutvirtintos apsauginėmis grotomis;

7.4. turi turėti duris, atitinkančias II saugumo klasės durims keliamus reikalavimus, nurodytus Aprašo priede;

7.5. ant langų (jeigu jie yra), taip pat dūmtraukiuose ir ventiliacijos kanaluose (jeigu anga didesnė nei 180x180 mm) turi būti uždėtos apsauginės grotos. Vietoj apsauginių grotų gali būti įrengiamos apsauginės žaliuzės. Šiuo atveju tarp lango stiklo ir apsauginių žaliuzių turi būti įrengti judesio jutikliai su užuolaidos tipo linzėmis ir apsauginės žaliuzės, blokuojamos atidarant.

 

III. REIKALAVIMAI PATALPOMS, KURIOSE LAIKOMOS Į III SĄRAŠĄ ĮTRAUKTOS PSICHOTROPINĖS MEDŽIAGOS VERČIANTIS JŲ GAMYBA AR DIDMENINE PREKYBA

 

8. Patalpa, kurioje laikomos į III sąrašą įtrauktos psichotropinės medžiagos verčiantis jų gamyba ar didmenine prekyba, turi atitikti šiuos reikalavimus:

8.1. turi turėti ne mažiau kaip dviejų ruožų apsauginę įsilaužimo signalizaciją, įjungtą į vietinį arba prie centralizuoto stebėjimo pultą. Jeigu apsauginė įsilaužimo signalizacija neįjungta į centralizuoto stebėjimo pultą, jos optiniai ir garso signalizatoriai turi būti įtaisyti vietinio stebėjimo pulte;

8.2. turi atitikti Aprašo 7.2–7.5 punktų reikalavimus.

 

IV. REIKALAVIMAI PATALPOMS, KURIOSE LAIKOMOS Į II SĄRAŠĄ ĮTRAUKTOS NARKOTINĖS IR (AR) PSICHOTROPINĖS MEDŽIAGOS VERČIANTIS JŲ MAŽMENINE PREKYBA

 

9. Patalpa, kurioje laikomos į II sąrašą įtrauktos narkotinės ir (ar) psichotropinės medžiagos verčiantis jų mažmenine prekyba, turi atitikti šiuos reikalavimus:

9.1. turi turėti ne mažiau kaip dviejų ruožų apsauginę įsilaužimo signalizaciją, įjungtą į centralizuoto stebėjimo pultą;

9.2. turi turėti gelžbetonines išorines sienas (jei jos yra), ne mažiau kaip 250 mm storio mūrines ar tokio paties stiprumo kitos medžiagos. Išorinės sienos, neatitinkančios šių reikalavimų, turi būti sutvirtintos apsauginėmis grotomis. Vidinės sienos turi būti gelžbetoninės arba ne mažiau kaip 120 mm storio mūrinės, armuotos metaliniu tinklu. Vidinės sienos, neatitinkančios šių reikalavimų, turi būti sutvirtintos apsauginėmis grotomis;

9.3. turi turėti gelžbetoninius arba analogiškus jiems pagal stiprumą perdengimus. Lubos ir grindys, neatitinkančios šių reikalavimų, turi būti sutvirtintos apsauginėmis grotomis;

9.4. turi turėti duris, atitinkančias III saugumo klasės durims keliamus reikalavimus, nurodytus Aprašo priede;

9.5. ant langų (jei jie yra), taip pat dūmtraukiuose ir ventiliacijos kanaluose (jeigu anga didesnė nei 180x180 mm) turi būti uždėtos apsauginės grotos. Vietoj apsauginių grotų gali būti įrengiamos apsaugines žaliuzės. Šiuo atveju tarp lango stiklo ir apsauginių žaliuzių turi būti įrengti judesio jutikliai su užuolaidos tipo linzėmis ir apsauginės žaliuzės, blokuojamos atidarant.

10. Aprašo 9.2–9.5 punktų reikalavimai netaikomi patalpai, kurioje laikomos į II sąrašą įtrauktos narkotinės ir (ar) psichotropinės medžiagos verčiantis jų mažmenine prekyba, jei joje yra įrengta ne mažiau kaip 300 kg svorio metalinė spinta (arba seifas) su vidine plokšteline spyna į II sąrašą įtrauktoms narkotinėms ir (ar) psichotropinėms medžiagoms laikyti, kurios sienelių storis turi būti ne mažesnis kaip 3 mm. Metalinės spintos (arba seifo) durų mechanizmas turi būti rakinamas ne mažiau kaip 3 kryptimis.

 

V. REIKALAVIMAI PATALPOMS, KURIOSE LAIKOMOS Į III SĄRAŠĄ ĮTRAUKTOS PSICHOTROPINĖS MEDŽIAGOS VERČIANTIS JŲ MAŽMENINE PREKYBA

 

11. Patalpa, kurioje laikomos į III sąrašą įtrauktos psichotropinės medžiagos verčiantis jų mažmenine prekyba, turi atitikti šiuos reikalavimus:

11.1. turi turėti ne mažiau kaip dviejų ruožų apsauginę įsilaužimo signalizaciją;

11.2. turi turėti duris, atitinkančias III saugumo klasės durims keliamus reikalavimus, nurodytus Aprašo priede;

11.3. ant langų (jei jie yra) turi būti uždėtos apsauginės grotos. Vietoj apsauginių grotų gali būti įrengiamos apsauginės žaliuzės. Šiuo atveju tarp lango stiklo ir apsauginių žaliuzių turi būti įrengti judesio jutikliai su užuolaidos tipo linzėmis ir apsauginės žaliuzės, blokuojamos atidarant;

11.4. turi turėti įrengtą metalinę spintą (arba seifą) su vidine plokšteline spyna į III sąrašą įtrauktoms psichotropinėms medžiagoms laikyti. Metalinė spinta (arba seifas) turi būti ne mažiau kaip keturiose vietose pritvirtinta prie grindų ar sienos.

12. Aprašo 11.2–11.4 punktų reikalavimai netaikomi patalpai, kurioje laikomos į III sąrašą įtrauktos psichotropinės medžiagos verčiantis jų mažmenine prekyba, jei:

12.1. Aprašo 11.1 punkte nurodyta signalizacija yra įjungta į centralizuoto stebėjimo pultą;

12.2. yra įrengta ne mažiau kaip 300 kg svorio metalinė spinta (arba seifas) su vidine plokšteline spyna į III sąrašą įtrauktoms psichotropinėms medžiagoms laikyti, kurios sienelių storis ne mažesnis kaip 3 mm. Metalinės spintos (arba seifo) durų mechanizmas turi būti rakinamas ne mažiau kaip 3 kryptimis.

13. Vaistiniai preparatai, kurių sudėtyje yra į III sąrašą įtrauktų psichotropinių medžiagų, gali būti laikomi oficinoje, laikantis šių reikalavimų:

13.1. turi būti įrengta atskira, tik vaistiniams preparatams, kurių sudėtyje yra į III sąrašą įtrauktų psichotropinių medžiagų, laikyti skirta metalinė spinta (arba seifas) su vidine plokšteline spyna. Metalinė spinta (arba seifas) turi būti ne mažiau kaip keturiose vietose pritvirtinta prie grindų ar sienos. Metalinėje spintoje (arba seife) gali būti laikomas vienos dienos poreikio to paties pavadinimo (įskaitant stiprumą, farmacinę formą ir pakuotės dydį) vaistinių preparatų, kurių sudėtyje yra į III sąrašą įtrauktų psichotropinių medžiagų, pakuočių kiekis;

13.2. darbo dienos pabaigoje visi oficinoje esantys vaistiniai preparatai, kurių sudėtyje yra į III sąrašą įtrauktų psichotropinių medžiagų, turi būti išnešti į šių vaistinių preparatų laikymo patalpas.

 

VI. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

14. Šiame Apraše nustatytų reikalavimų laikymąsi pagal kompetenciją kontroliuoja Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir teritorinės policijos įstaigos.

 

_________________

Priedo pakeitimai:

Nr. V-949/1V-354, 2008-10-06, Žin., 2008, Nr. 119-4521 (2008-10-16), i. k. 1082250ISAK9/1V-354

 

 

 

 

Specialiųjų reikalavimų patalpoms, kuriose

gaminamos, laikomos į II ir III sąrašus įtrauktos

narkotinės ir (ar) psichotropinės medžiagos, verčiamasi

jų didmenine ir mažmenine prekyba, aprašo

priedas

 

DURŲ SAUGUMO KLASIŲ REIKALAVIMAI

 

Saugumo klasė

Stakta

Staktos tvirtinimas

Varčios karkasas ir užpildas

Išorinė varčios pusė

Vidinė varčios pusė

Vyriai (lankstai)

Spyna (spynos)

II

Stakta gaminama iš profilinio plieno (vamzdinis profilis ne mažesnis kaip 80 x 40 mm, sienelės storis 3 mm).

Stakta tvirtinama ne mažiau kaip šešiuose taškuose ne mažesnio kaip 14 mm skersmens metaliniais strypais arba varžtais arba ne mažesnio kaip 12 mm skersmens ir 150 mm ilgio mūrvinėmis. Tarpas tarp staktos ir sienos po strypų įstatymo turi būti užliejamas cemento skiedinio mišiniu.

Varčios konstrukcija turi būti pagaminta iš profilinio plieno (vamzdinis profilis ne mažiau negu 20x28 mm, sienelės storis ne mažiau negu 1,5 mm). Vamzdinis profilis dedamas pagal visą karkaso perimetrą, taip pat spynos montavimo vieta turi būti sustiprinta vamzdinio profilio (ne mažiau kaip 20x28 mm) dėžute pagal visą spynos perimetrą durų plokštumoje. Jei varčios plotis daugiau nei 800 mm, turi būti montuojamas papildomas statramstis per visą varčios aukštį. Tarpas tarp varčios ir staktos negali būti didesnis negu 6 mm. Akmens vatos užpildas turi būti ne mažiau kaip 28 mm storio.

Iš išorinės varčios pusės ant vamzdinių profilių turi būti dedamas plieninis lakštas, kurio storis ne mažiau kaip 1,5 mm. Lakštas ne mažiau kaip 12 mm turi dengti tarpą tarp staktos ir varčios. Ant plieno lakšto galimos įvairios apdailos.

Iš vidinės varčios rėmelio pusės turi būti pritvirtintas plieninis lakštas, kurio storis ne mažiau kaip 1,5 mm. Ant plieno lakšto galimos įvairios apdailos.

Vyrių pusėje turi būti ne mažiau kaip trys ne mažiau kaip 12 mm skersmens ir 15 mm ilgio metaliniai stacionarūs kaiščiai.

Duryse turi būti ne mažiau kaip dvi spynos: pagrindinė plokštelinė spyna, kurioje yra ne mažiau kaip 6 plokštelės (paslaptys). Plokštelinių raktų kombinacijų skaičius ne mažiau kaip 100 000; papildoma šerdelinė spyna su šerdies apsauga nuo gręžimo ir laužimo.

III

Stakta gaminama iš profilinio plieno arba lankstyto lakštinio plieno, kurių sienelių storis ne mažiau kaip 2 mm.

Stakta tvirtinama ne mažiau kaip šešiuose taškuose ne mažiau kaip 10 mm skersmens ir 150 mm ilgio metaliniais strypais arba varžtais. Tarpas tarp staktos ir sienos po strypų įstatymo turi būti užliejamas cemento skiedinio mišiniu arba montažinėmis putomis.

Varčios konstrukcija turi būti pagaminta iš profilinio plieno arba lankstyto plieno lakšto, kurių sienelių storis ne mažiau kaip 1,5 mm. Varčios konstrukcija turi būti pagal visą varčios perimetrą, papildomai užstandinta vidinėje varčios dalyje. Varčios storis turi būti ne mažiau kaip 28 mm. Galimi įvairūs termoizoliaciniai varčios užpildai.

Iš išorinės varčios pusės ant metalinės konstrukcijos turi būti dedamas plieninis lakštas, kurio storis ne mažiau kaip 1,5 mm. Lakštas ne mažiau kaip 12 mm turi dengti tarpą tarp staktos ir varčios.

Iš vidinės varčios pusės ant metalinės konstrukcijos turi būti pritvirtintas plieninis lakštas, kurio storis ne mažiau kaip 1 mm. Ant plieno lakšto galimos įvairios apdailos.

Vyrių pusėje turi būti ne mažiau kaip du ne mažiau kaip 12 mm skersmens ir 15 mm ilgio metaliniai stacionarūs kaiščiai

Duryse turi būti ne mažiau kaip du užraktai arba spynos: pagrindinis plokštelinis užraktas, kuriame yra ne mažiau kaip 6 plokštelės (paslaptys). Plokštelinių raktų kombinacijų skaičius ne mažiau kaip 100 000; papildomas šerdelinis užraktas.

 

_________________

 

Papildyta priedu:

Nr. V-949/1V-354, 2008-10-06, Žin., 2008, Nr. 119-4521 (2008-10-16), i. k. 1082250ISAK9/1V-354

 

 

 

Pakeitimai:

 

1.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija, Įsakymas

Nr. V-949/1V-354, 2008-10-06, Žin., 2008, Nr. 119-4521 (2008-10-16), i. k. 1082250ISAK9/1V-354

Dėl Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos 1998 m. rugpjūčio 25 d. įsakymo Nr. 342/482 "Dėl Narkotinių ir psichotropinių medžiagų gamybos ir laikymo patalpų įrengimo reikalavimų patvirtinimo" pakeitimo