Suvestinė redakcija nuo 2016-01-13 iki 2016-03-31
Nutarimas paskelbtas: Žin. 2004, Nr. 4-58, i. k. 1031100NUTA00001706
Nauja redakcija nuo 2016-01-13:
Nr. 1305, 2015-12-16, paskelbta TAR 2015-12-21, i. k. 2015-20010
LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖ
NUTARIMAS
DĖL NUOSTOLIŲ DĖL FITOSANITARIJOS PRIEMONIŲ NAUDOJIMO DALINIO KOMPENSAVIMO TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO
2003 m. gruodžio 31 d. Nr. 1706
Vilnius
Įgyvendindama 2014 m. birželio 25 d. Komisijos reglamentą (ES) Nr. 702/2014, kuriuo skelbiama, kad tam tikrų kategorijų pagalba žemės bei miškų ūkio sektoriuose ir kaimo vietovėse yra suderinama su vidaus rinka pagal Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo 107 ir 108 straipsnius (OL 2014 L 193, p. 1), ir vadovaudamasi Lietuvos Respublikos fitosanitarijos įstatymo 4 straipsnio 7 dalimi, Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutaria:
Patvirtinti Nuostolių dėl fitosanitarijos priemonių naudojimo dalinio kompensavimo taisykles (pridedama).
FINANSŲ MINISTRĖ,
PAVADUOJANTI MINISTRĄ PIRMININKĄ DALIA GRYBAUSKAITĖ
ŽEMĖS ŪKIO MINISTRAS JERONIMAS KRAUJELIS
PATVIRTINTA
Lietuvos Respublikos Vyriausybės
2003 m. gruodžio 31 d. nutarimu Nr. 1706
(Lietuvos Respublikos Vyriausybės
2015 m. gruodžio 16 d. nutarimo Nr. 1305
redakcija)
NUOSTOLIŲ DĖL FITOSANITARIJOS PRIEMONIŲ NAUDOJIMO DALINIO KOMPENSAVIMO TAISYKLĖS
I SKYRIUS
BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Nuostolių dėl fitosanitarijos priemonių naudojimo dalinio kompensavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) parengtos įgyvendinant 2014 m. birželio 25 d. Komisijos reglamentą (ES) Nr. 702/2014, kuriuo skelbiama, kad tam tikrų kategorijų pagalba žemės bei miškų ūkio sektoriuose ir kaimo vietovėse yra suderinama su vidaus rinka pagal Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo 107 ir 108 straipsnius (OL 2014 L 193, p. 1) (toliau – reglamentas (ES) Nr. 702/2014).
2. Taisyklių tikslas – nustatyti valstybės pagalbos, skirtos fizinių, juridinių asmenų, kitų organizacijų, jų padalinių (toliau – pareiškėjas) nuostoliams, patirtiems dėl fitosanitarijos priemonių naudojimo, iš dalies kompensuoti (toliau – pagalba), teikimo sąlygas ir tvarką.
3. Taisyklėse vartojamos sąvokos:
3.1. Augalų ir (ar) augalinių produktų rinkos kaina – kaina be pridėtinės vertės mokesčio, kurią pirkėjas moka augalų ir (ar) augalinių produktų pardavėjui.
3.2. Fitosanitarijos priemonių naudojimas – fitosanitarijos priemonių taikymas, siekiant sunaikinti kenksmingaisiais organizmais užkrėstus ir (ar) galimai užkrėstus augalus ir (ar) augalinius produktus, nurodytus Taisyklių 1 priede (toliau – augalai, augaliniai produktai), kai jų padaryti nekenksmingų negalima arba tai nėra efektyvu.
3.3. Pirminė gamyba – kaip apibrėžta 2002 m. sausio 28 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 178/2002, nustatančio maistui skirtų teisės aktų bendruosius principus ir reikalavimus, įsteigiančio Europos maisto saugos tarnybą ir nustatančio su maisto saugos klausimais susijusias procedūras (OL 2004 m. specialusis leidimas, 15 skyrius, 6 tomas, p. 463), su paskutiniais pakeitimais, padarytais 2014 m. gegužės 15 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) Nr. 652/2014 (OL 2014 L 189, p. 1), 3 straipsnio 17 punkte.
3.4. Sunkumus patirianti įmonė – kaip apibrėžta reglamento (ES) Nr. 702/2014 2 straipsnio 14 dalyje.
3.5. Žemės ūkio ministerijos informacinė sistema (toliau – ŽŪMIS) – prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos reguliavimo srities priskirtų institucijų ir įstaigų teikiamų paslaugų informacinė sistema.
4. Pagal Taisykles pagalba teikiama išmokant kompensaciją už nuostolius dėl fitosanitarijos priemonių naudojimo (toliau – kompensacija) išaugintiems augalams, augaliniams produktams, jeigu:
4.2. pareiškėjas atitinka labai mažos, mažosios arba vidutinės įmonės apibrėžtį, nustatytą reglamento (ES) Nr. 702/2014 I priede;
4.3. pareiškėjo (partnerio) žemės ūkio valda registruota Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir kaimo verslo registre;
4.4. pareiškėjui nėra paskirta administracinė nuobauda už Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 105 ir (ar) 18817 straipsniuose numatytus administracinius teisės pažeidimus, o nuo 2016 m. balandžio 1 d. pareiškėjas yra įvykdęs administracinę nuobaudą už Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 337 straipsnyje numatytą administracinį nusižengimą;
4.5. pareiškėjas nėra gavęs neteisėtos pagalbos ir pagal ankstesnį Europos Komisijos sprendimą, kuriuo pagalba skelbiama neteisėta ir nesuderinama su vidaus rinka, jam nėra išduotas vykdomasis raštas išieškoti sumas, arba jis yra sugrąžinęs visą neteisėtos ir nesuderinamos pagalbos sumą, įskaitant palūkanas;
4.6. pareiškėjas nėra sunkumų patirianti įmonė, išskyrus atvejus, kai pareiškėjui sunkumų sukėlė nuostoliai, kurie patirti dėl kenksmingaisiais organizmais užkrėstų ir (ar) galimai užkrėstų augalų, augalinių produktų sunaikinimo ir kuriuos pareiškėjas prašo padengti pagal Taisykles;
4.7. pareiškėjo (partnerio) žemės ūkio valdoje nebuvo nustatytas kenksmingasis organizmas iš tų, kurie išvardyti Taisyklių 1 priede (toliau – kenksmingasis organizmas), arba karantino laikotarpis tam pačiam kenksmingajam organizmui yra pasibaigęs. Šias aplinkybes Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – Tarnyba) pareigūnai nurodo fitosanitarinio tikrinimo dokumente, kurio formą tvirtina Tarnybos direktorius (toliau – fitosanitarinio tikrinimo dokumentas). Kenksmingųjų organizmų karantino laikotarpiai nustatomi žemės ūkio ministro tvirtinamuose augalų, augalinių produktų fitosanitarinio tikrinimo ir fitosanitarijos priemonių naudojimo tvarkos aprašuose.
5. Pareiškėjams iš dalies kompensuojama sunaikintų kenksmingaisiais organizmais užkrėstų ir (ar) galimai užkrėstų augalų, augalinių produktų vertė, kuri apskaičiuojama, remiantis augalų, augalinių produktų rinkos kaina, buvusia vieną savaitę prieš Tarnybos pareigūnų patvirtinimą, kad augalai, augaliniai produktai užkrėsti kenksmingaisiais organizmais ir (arba) augalai, augaliniai produktai galimai užkrėsti kenksmingaisiais organizmais (toliau – rinkos kaina). Augalų, augalinių produktų pripažinimo galimai užkrėstais kriterijai nustatomi žemės ūkio ministro tvirtinamuose kenksmingųjų organizmų fitosanitarinio tikrinimo ir fitosanitarijos priemonių naudojimo tvarkos aprašuose. Statistinius duomenis apie rinkos kainą žemės ūkio ministro nustatyta tvarka kaupia valstybės įmonė Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras. Jeigu duomenų apie augalų, augalinių produktų rinkos kainą nėra, taikomos žemės ūkio ministro įsakymu nustatytos žemės ūkio produkcijos normatyvinės kainos.
6. Kompensacijos už nuostolius dėl fitosanitarijos priemonių naudojimo skaičiavimo tvarką nustato žemės ūkio ministras. Pareiškėjų negautos pajamos dėl fitosanitarijos priemonių naudojimo neatlyginamos.
7. Kompensacija negali būti didesnė kaip 70 procentų augalų, augalinių produktų rinkos kainos, išskyrus Taisyklių 8 punkte nurodytus atvejus.
8. Kompensacija maistinių bulvių augintojams negali būti didesnė kaip:
8.1. 70 procentų maistinių bulvių rinkos kainos, jeigu sertifikuota bulvių sėkla buvo užsodinta ne mažiau kaip 30 procentų bulvių pasėlių ploto;
II SKYRIUS
ADMINISTRAVIMO PROCEDŪROS
9. Tarnybos pareigūnai paveda ir nustato terminą pareiškėjui sunaikinti kenksmingaisiais organizmais užkrėstus ir (ar) galimai užkrėstus augalus, augalinius produktus ir prižiūri, kaip šios priemonės naudojamos. Dėl fitosanitarijos priemonių naudojimo per 5 darbo dienas po kenksmingaisiais organizmais užkrėstų ir (ar) galimai užkrėstų augalų, augalinių produktų sunaikinimo Tarnybos pareigūnai surašo Taisyklių 2 priede nurodytą pažymą apie fitosanitarijos priemonių naudojimą (toliau – pažyma). Tarnybos pareigūnai per 3 darbo dienas pateikia pažymą Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – Agentūra), o pažymos kopiją – pareiškėjui.
10. Pareiškėjas, pageidaujantis gauti kompensaciją, ne vėliau kaip per 20 darbo dienų nuo Taisyklių 9 punkte nurodytos pažymos surašymo pateikia Agentūrai:
10.1. Agentūros direktoriaus patvirtintos formos paraišką išmokėti kompensaciją; joje nurodo:
10.1.1. vardą ir pavardę, fizinio ar juridinio asmens, kitos organizacijos ar padalinio pavadinimą, fizinio ar juridinio asmens, kitos organizacijos ar padalinio kodą, žemės ūkio valdos atpažinimo kodą, gyvenamosios vietos ar buveinės adresą, banko pavadinimą, kodą, atsiskaitomosios sąskaitos numerį, telefono numerį ir (ar) elektroninio pašto adresą;
10.1.3. kad pareiškėjas nėra gavęs neteisėtos pagalbos ir pagal ankstesnį Europos Komisijos sprendimą, kuriuo pagalba skelbiama neteisėta ir nesuderinama su vidaus rinka, jam nėra išduotas vykdomasis raštas išieškoti sumas, arba jis yra sugrąžinęs visą neteisėtos ir nesuderinamos pagalbos sumą, įskaitant palūkanas;
10.1.5. išmokėtą ar apskaičiuotą draudimo išmoką ir (ar) kitą paramą už nuostolius dėl kenksmingaisiais organizmais užkrėstų ir (ar) galimai užkrėstų augalų, augalinių produktų sunaikinimo;
10.2. draudimo bendrovės ir (ar) kitos institucijos, teikiančios paramą, pažymos apie pareiškėjui išmokėtą ar apskaičiuotą draudimo sumą ir (ar) kitą paramą už nuostolius dėl kenksmingaisiais organizmais užkrėstų ir (ar) galimai užkrėstų augalų, augalinių produktų sunaikinimo, kopiją. Jeigu pareiškėjas negavo draudimo išmokos ir (ar) kitos paramos už nuostolius dėl kenksmingaisiais organizmais užkrėstų ir (ar) galimai užkrėstų augalų, augalinių produktų sunaikinimo, jis tai nurodo pateikdamas Taisyklių 10.1 papunktyje nurodytą paraišką.
11. Pareiškėjas Taisyklių 10 punkte nurodytus dokumentus, taip pat kitą informaciją, susijusią su kompensavimu, pateikia Agentūrai elektroninėmis priemonėmis per kontaktinį centrą, elektroninėmis priemonėmis per ŽŪMIS, paštu, elektroniniu paštu arba tiesiogiai Agentūrai. Agentūra teikia pareiškėjui informaciją, susijusią su kompensavimu, tokiomis pat priemonėmis, kuriomis pareiškėjas pateikė 10 punkte nurodytus dokumentus, išskyrus atvejus, kai pareiškėjas paraiškoje nurodė, kad atitinkamą informaciją pageidauja gauti kitu būdu.
12. Agentūra, gavusi Taisyklių 9 ir 10 punktuose nurodytus dokumentus, per 15 darbo dienų įvertina pareiškėjo atitiktį Taisyklių reikalavimams ir priima sprendimą dėl pagalbos skyrimo pareiškėjui.
13. Jeigu pareiškėjas pateikia netinkamai įformintus ar ne visus reikalaujamus dokumentus, arba klaidingą informaciją, Agentūra praneša tai pareiškėjui ir jam nustato ne ilgesnį kaip 10 darbo dienų terminą patikslinti pateiktus dokumentus. Tokiu atveju Taisyklių 12 punkte nurodyto sprendimo priėmimo terminas skaičiuojamas nuo visų patikslintų ir trūkstamų dokumentų gavimo.
15. Agentūra iš apskaičiuotos kompensacijos sumos išskaičiuoja išlaidas, kurios nebuvo patirtos tiesiogiai dėl kenksmingojo organizmo ir kurias pagalbos gavėjas būtų patyręs kitu atveju. Jeigu pagalbos gavėjui išmokėta ar apskaičiuota draudimo išmoka ir (ar) kita parama už nuostolius dėl kenksmingaisiais organizmais užkrėstų ir (ar) galimai užkrėstų augalų, augalinių produktų sunaikinimo, apskaičiuojant kompensaciją turi būti vadovaujamasi Taisyklių 24 punkto nuostatomis.
16. Agentūra, priėmusi sprendimą skirti pagalbą, diskontuoja dalimis išmokamas pagalbos sumas ir tinkamas finansuoti išlaidas iki jų vertės pagalbos suteikimo dieną, kaip numatyta reglamento (ES) Nr. 702/2014 7 straipsnyje.
17. Apie priimtą sprendimą skirti pagalbą Agentūra per 10 darbo dienų nuo sprendimo priėmimo praneša pagalbos gavėjui Taisyklių 11 punkte nurodytais būdais, sprendime nurodydama pagalbos sumą ir kad pagalbos suma gali būti mažinama iki 15 procentų, atsižvelgiant į einamaisiais metais skiriamas lėšas nuostoliams dėl fitosanitarijos priemonių naudojimo iš dalies kompensuoti.
18. Priėmus sprendimą dėl pagalbos skyrimo pareiškėjui, Agentūra ją išmoka:
18.1. pagalbos gavėjams, pateikusiems paraiškas iki einamųjų kalendorinių metų spalio 10 d., – 50 procentų avansą ne vėliau kaip per 20 darbo dienų nuo sprendimo skirti pagalbą priėmimo, likusią pagalbos sumą – ne vėliau kaip iki einamųjų kalendorinių metų pabaigos;
18.2. pagalbos gavėjams, pateikusiems paraiškas po einamųjų kalendorinių metų spalio 10 d., – ne vėliau kaip iki kitų kalendorinių metų vasario 28 d. iš atitinkamiems kalendoriniams metams skirtų valstybės biudžeto asignavimų. Iš einamaisiais kalendoriniais metais skirtų valstybės biudžeto asignavimų pagalbos suma išmokama tik patenkinus lėšų poreikį pagalbos gavėjams, pateikusiems paraiškas Taisyklių 18.1 papunktyje nurodytu terminu.
19. Jeigu lėšų poreikis nuostoliams dėl fitosanitarijos priemonių naudojimo iš dalies kompensuoti yra didesnis nei šiam tikslui skirtų lėšų suma:
19.1. kiekvienam pagalbos gavėjui pagalbos suma mažinama, bet ne daugiau kaip 15 procentų apskaičiuotos pagalbos sumos (t. y. mažiausia mokėtina pagalbos suma – 85 procentai apskaičiuotos pagalbos sumos);
19.2. pagalbos gavėjams, pateikusiems paraišką iki einamųjų kalendorinių metų
spalio 10 d.:
19.2.1. apskaičiuota pagalbos suma kiekvienam pagalbos gavėjui mažinama proporcingai trūkstamų lėšų kiekiui, jeigu metinis lėšų poreikis yra didesnis nei einamaisiais kalendoriniais metais pagalbai skirta lėšų suma;
19.2.2. jeigu metinis lėšų poreikis mažiausiai mokėtinai pagalbos sumai išmokėti visiems pagalbos gavėjams yra didesnis nei einamaisiais kalendoriniais metais pagalbai skirtų lėšų suma, einamaisiais kalendoriniais metais kiekvienam pagalbos gavėjui išmokama mažiausia mokėtina pagalbos suma, sumažinta proporcingai trūkstamų lėšų kiekiui, o likusi neišmokėta mažiausios mokėtinos pagalbos sumos dalis išmokama ne vėliau kaip iki kitų kalendorinių metų vasario 28 d. iš tiems kalendoriniams metams skirtų valstybės biudžeto asignavimų;
19.3. pagalbos gavėjams, pateikusiems paraišką po einamųjų kalendorinių metų spalio 10 d., apskaičiuota pagalbos lėšų suma mažinama taikant tą patį procentą, kuriuo pagalbos gavėjams, pateikusiems paraišką iki einamųjų kalendorinių metų spalio 10 d., apskaičiuota pagalbos suma buvo sumažinta taikant Taisyklių 19.1 ir 19.2.1 papunkčių nuostatas.
III SKYRIUS
KOMPENSACIJOS NEMOKĖJIMO ATVEJAI
20. Kompensacija nemokama, jeigu:
IV SKYRIUS
INFORMACIJOS VIEŠINIMAS
22. Jeigu pagalbos suma viršija 60 000 eurų, Agentūra iki kitų metų balandžio 30 d. skelbia interneto svetainėje (www.nma.lt) informaciją apie kalendoriniais metais skirtą pagalbą ir nurodo:
22.4. regioną, kuriame įsisteigęs pagalbos gavėjas pagal Teritorinių statistinių vienetų klasifikatorių;
V SKYRIUS
BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
23. Lėšos nuostoliams dėl fitosanitarijos priemonių naudojimo iš dalies kompensuoti skiriamos iš Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijai skirtų valstybės biudžeto asignavimų.
24. Kompensacija ir bet kokios kitos pagalbos gavėjo gaunamos išmokos, įskaitant išmokas pagal kitas nacionalines ar Europos Sąjungos priemones arba draudimo išmokas, kuriomis kompensuojamos tos pačios tinkamos finansuoti išlaidos, turi neviršyti 100 procentų tinkamų finansuoti išlaidų.
Priedo pakeitimai:
Nr. 1288, 2008-12-03, Žin., 2008, Nr. 142-5636 (2008-12-11), i. k. 1081100NUTA00001288
Nr. 558, 2011-05-11, Žin., 2011, Nr. 58-2769 (2011-05-14), i. k. 1111100NUTA00000558
Nr. 1305, 2015-12-16, paskelbta TAR 2015-12-21, i. k. 2015-20010
Nuostolių dėl fitosanitarijos priemonių naudojimo dalinio kompensavimo taisyklių
1 priedas
KENKSMINGŲJŲ ORGANIZMŲ, DĖL KURIŲ NAUDOJAMOS FITOSANITARIJOS PRIEMONĖS AUGALAMS IR AUGALINIAMS PRODUKTAMS, SĄRAŠAS
Eil. Nr. |
Augalai ir augaliniai produktai |
Kenksmingieji organizmai |
1. |
Bulvės |
Bulvių žiedinis puvinys Clavibacter michiganensis subsp. sepedonicus |
2. |
Bulvės |
Bulvių vėžys Synchytrium endobioticum |
3. |
Bulvės, pomidorų daigai ir augalai |
Bulvių rudasis puvinys Ralstonia solanacearum |
4. |
Medžiai ir jų sodinukai: naminės slyvos Prunus domestica, japoninės slyvos Prunus salicina, paprastieji abrikosai Prunus armeniaca, paprastieji persikai Prunus persica, smėlyninės vyšnios Cerasus besseyi, vyšninės slyvos Prunus cerasifera, naminių slyvų aitriavaisis porūšis Prunus domestica subsp. insititia, veltininės vyšnios Cerasus tomentosa, dygiosios slyvos Prunus spinosa |
Slyvų raupligės virusas „Šarka“ Plum pox virus „Sharka“ |
5. |
Medžiai ir jų sodinukai: obelys Malus, kriaušės Pyrus, cidonijos Cydonia, vaiskrūmiai ir jų sodinukai: svarainiai, dekoratyviniai augalai: gudobelės Crataegus, kauleniai Cotoneaster, šermukšniai Sorbus, dyglainės Pyracantha, lokvos Eriobotrya, šliandros Mespilus, medlievos Amelenchier, fotinijos Photinia davidiana |
Bakterinė degligė Erwinia amylovora |
6. |
Vaismedžiai ir jų sodinukai, dekoratyviniai augalai: gudobelės Crataegus, obelys Malus, vaistinės lauravyšnės Prunus laurocerasus, kriaušės Pyrus, rožės Rosa, kurių stiebo arba šaknies kaklelio skersmuo storiausioje vietoje yra ne mažesnis kaip 1 centimetras |
Citrinmediniai ūsuočiai Anoplophora chinensis |
Priedo pakeitimai:
Nr. 1092, 2006-10-31, Žin., 2006, Nr. 118-4490 (2006-11-04), i. k. 1061100NUTA00001092
Nr. 1288, 2008-12-03, Žin., 2008, Nr. 142-5636 (2008-12-11), i. k. 1081100NUTA00001288
Nr. 1305, 2015-12-16, paskelbta TAR 2015-12-21, i. k. 2015-20010
Nuostolių dėl fitosanitarijos priemonių naudojimo dalinio kompensavimo taisyklių
2 priedas
(Pažymos apie fitosanitarijos priemonių naudojimą forma)
VALSTYBINĖ AUGALININKYSTĖS TARNYBA PRIE ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJOS
_____________________________________________________
(Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos duomenys)
Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie
Žemės ūkio ministerijos
PAŽYMA
APIE FITOSANITARIJOS PRIEMONIŲ NAUDOJIMĄ
__________ Nr.
(data)
Pažymima, kad ___________________________________________________________
(asmens vardas ir pavardė / juridinio asmens pavadinimas, fizinio
_________________________________________________________________________________________
asmens / juridinio asmens kodas, gyvenamosios vietos / buveinės adresas)
augalams ir (ar) augaliniams produktams buvo naudotos fitosanitarijos priemonės.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 31 d. nutarimu Nr. 1706 „Dėl Nuostolių dėl fitosanitarijos priemonių naudojimo dalinio kompensavimo taisyklių patvirtinimo“, už fitosanitarijos priemonių naudojimą turi būti kompensuojama:
Augalo ir (ar) augalinio produkto pavadinimas |
Fitosanita-rijos priemonių naudojimo priežastis |
Augalo ir (ar) augalinio produkto, kuriam buvo naudotos fitosanitarijos priemonės, kiekis (tonomis, vienetais) |
Augalo ir (ar) augalinio produkto, kuriam buvo naudotos fitosanitarijos priemonės, rinkos kaina* (eurais už toną, vienetą) |
Kompensa-cijos dydis, procentais |
Kompensacijos suma, eurais |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iš viso |
*Tais atvejais, kai duomenų apie augalų, augalinių produktų rinkos kainą nėra, taikomos žemės ūkio ministro įsakymu nustatytos žemės ūkio produkcijos normatyvinės kainos.
(Pareigų pavadinimas) (Parašas) (Vardas ir pavardė)
(Rengėjo nuoroda)
Priedo pakeitimai:
Nr. 1092, 2006-10-31, Žin., 2006, Nr. 118-4490 (2006-11-04), i. k. 1061100NUTA00001092
Nr. 1288, 2008-12-03, Žin., 2008, Nr. 142-5636 (2008-12-11), i. k. 1081100NUTA00001288
Nr. 1305, 2015-12-16, paskelbta TAR 2015-12-21, i. k. 2015-20010
Pakeitimai:
1.
Lietuvos Respublikos Vyriausybė, Nutarimas
Nr. 1092, 2006-10-31, Žin., 2006, Nr. 118-4490 (2006-11-04), i. k. 1061100NUTA00001092
Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 31 d. nutarimo Nr. 1706 "Dėl Nuostolių dėl fitosanitarijos priemonių taikymo dalinio kompensavimo tvarkos" pakeitimo
2.
Lietuvos Respublikos Vyriausybė, Nutarimas
Nr. 1288, 2008-12-03, Žin., 2008, Nr. 142-5636 (2008-12-11), i. k. 1081100NUTA00001288
Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 31 d. nutarimo Nr. 1706 "Dėl Nuostolių dėl fitosanitarijos priemonių taikymo dalinio kompensavimo taisyklių" pakeitimo
3.
Lietuvos Respublikos Vyriausybė, Nutarimas
Nr. 558, 2011-05-11, Žin., 2011, Nr. 58-2769 (2011-05-14), i. k. 1111100NUTA00000558
Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 31 d. nutarimo Nr. 1706 "Dėl Nuostolių dėl fitosanitarijos priemonių taikymo dalinio kompensavimo taisyklių" pakeitimo
4.
Lietuvos Respublikos Vyriausybė, Nutarimas
Nr. 1305, 2015-12-16, paskelbta TAR 2015-12-21, i. k. 2015-20010
Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 31 d. nutarimo Nr. 1706 „Dėl Nuostolių dėl fitosanitarijos priemonių naudojimo dalinio kompensavimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo