Nutarimas skelbtas: Žin., 2008, Nr. 61-2303

Neoficialus nutarimo tekstas

Lietuvos Respublikos Vyriausybė

nutarimas

 

DĖL VALSTYBEI NUOSAVYBĖS TEISE PRIKLAUSANČIŲ AKCIJŲ LEO LT, AB SUTEIKIAMŲ TEISIŲ ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

 

2008 m. gegužės 19 d. Nr. 479

Vilnius

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos atominės elektrinės įstatymo (Žin., 2007, Nr. 76-3004; 2008, Nr. 19-674) 8 straipsnio 1 dalimi ir 20 straipsnio 1 punktu, Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutaria:

1. Patvirtinti Valstybei nuosavybės teise priklausančių akcijų LEO LT, AB suteikiamų teisių įgyvendinimo tvarkos aprašą (pridedama).

 

2. Nustatyti, kad:

2.1. Valstybei nuosavybės teise priklausančių LEO LT, AB (toliau vadinama – bendrovė) akcijų (toliau vadinama – akcijos) suteikiamas turtines ir neturtines teises įgyvendina Energetikos ministerija, kuriai akcijos perduotos patikėjimo teise valdyti, naudoti ir disponuoti jomis. Šiame nutarime Energetikos ministerija vadinama akcijų valdytoju.

Punkto pakeitimia:

Nr. 159, 2009-03-04, Žin., 2009, Nr. 28-1090 (2009-03-13)

 

2.2. Akcijų valdytojas bendrovės akcijas valdo, naudoja ir disponuoja jomis patikėjimo teise įstatymų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka. Akcijų valdytojas privalo naudotis visomis akcininkui suteikiamomis teisėmis, kad būtų tinkamai atstovaujama valstybei. Atstovaudamas valstybei, akcijų valdytojas privalo analizuoti bendrovės veiklą ir veikti valstybės naudai, laikydamasis Lietuvos Respublikos atominės elektrinės įstatymo nuostatų ir Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymo (Žin., 1998, Nr. 54-1492; 2002, Nr. 60-2412; 2006, Nr. 87-3397) 81 straipsnyje išdėstytų principų.

2.3. Kaip akcijų savininkė, nurodžius ir akcijų valdytoją, asmeninėje vertybinių popierių sąskaitoje nurodoma valstybė.

2.4. Atstovaujant valstybei bendrovėje, netaikomos Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. birželio 6 d. nutarimo Nr. 567 „Dėl valstybės ir savivaldybių turtinių ir neturtinių teisių įgyvendinimo akcinėse bendrovėse ir uždarosiose akcinėse bendrovėse“ (Žin., 2007, Nr. 67-2617), Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1997 m. sausio 14 d. nutarimo Nr. 20 „Dėl dividendų už valstybei nuosavybės teise priklausančias akcijas“ (Žin., 1997, Nr. 6-102; 2001, Nr. 103-3668) ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. rugpjūčio 23 d. nutarimo Nr. 1341 „Dėl valstybės įmonių ir valstybės kontroliuojamų akcinių bendrovių, uždarųjų akcinių bendrovių vadovų, jų pavaduotojų ir vyriausiųjų buhalterių darbo apmokėjimo“ (Žin., 2002, Nr. 83-3608; 2004, Nr. 95-3499) nuostatos.

3. Pasiūlyti bendrovės vadovui ir jo pavaduotojams, stebėtojų tarybos ir valdybos nariams Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (Žin., 1997, Nr. 67-1659; 2000, Nr. 18-431) nustatyta tvarka viešai deklaruoti privačius interesus ir pateikti Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai privačių interesų deklaracijas.

 

 

 

Ministras Pirmininkas                                                                      Gediminas Kirkilas

 

 

 

Ūkio ministras                                                                                 Vytas Navickas

 

 


 

Patvirtinta

Lietuvos Respublikos Vyriausybės
2008 m. gegužės 19 d. nutarimu Nr. 479

 

 

VALSTYBEI NUOSAVYBĖS TEISE PRIKLAUSANČIŲ AKCIJŲ LEO LT, AB SUTEIKIAMŲ TEISIŲ ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠAS

 

 

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1. Valstybei nuosavybės teise priklausančių akcijų LEO LT, AB suteikiamų teisių įgyvendinimo tvarkos aprašas (toliau vadinama – šis aprašas) reglamentuoja valstybės, kaip LEO LT, AB (toliau vadinama – bendrovė) akcininkės, turtinių ir neturtinių teisių įgyvendinimą bendrovėje, taip pat Energetikos ministerijos, patikėjimo teise valdančios valstybei nuosavybės teise priklausančias bendrovės akcijas, ir asmenų, kuriems akcijų valdytojas suteikia įgaliojimus atstovauti valstybei bendrovės organuose, teises ir pareigas.

Punkto pakeitimia:

Nr. 159, 2009-03-04, Žin., 2009, Nr. 28-1090 (2009-03-13)

 

2. Šiame apraše vartojamos sąvokos:

Akcijos – valstybei nuosavybės teise priklausančios bendrovės akcijos.

Akcijų valdytojas – Energetikos ministerija, kuriai Lietuvos Respublikos Vyriausybė teisės aktų nustatyta tvarka perdavė patikėjimo teise valdyti, naudoti valstybei nuosavybės teise priklausančias bendrovės akcijas ir disponuoti jomis.

Sutartys – sutartys, sudarytos tarp Lietuvos Respublikos Vyriausybės, veikiančios Lietuvos Respublikos vardu, ir uždarosios akcinės bendrovės „NDX energija“.

Įgaliotinis – fizinis asmuo, kuriam akcijų valdytojas duoda įgaliojimą įgyvendinti valstybės, kaip bendrovės akcininkės, neturtines teises bendrovės visuotinio akcininkų susirinkimo metu arba įgaliojimą įgyvendinti neturtines teises ne visuotinio akcininkų susirinkimo metu.

Kitos šiame apraše vartojamos sąvokos atitinka Lietuvos Respublikos atominės elektrinės įstatyme (Žin., 2007, Nr. 76-3004; 2008, Nr. 19-674) vartojamas sąvokas.

Punkto pakeitimia:

Nr. 159, 2009-03-04, Žin., 2009, Nr. 28-1090 (2009-03-13)

 

II. VALSTYBĖS, KAIP BENDROVĖS AKCININKĖS, TEISIŲ ĮGYVENDINIMAS

 

3. Valstybės, kaip bendrovės akcininkės, turtinės ir neturtinės teisės įgyvendinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos atominės elektrinės įstatymu, Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymu (Žin., 2000, Nr. 64-1914; 2003, Nr. 123-5574), kitais teisės aktais, bendrovės įstatais, sutartimis ir šiuo aprašu.

4. Valstybės, kaip bendrovės akcininkės, turtines ir neturtines teises bendrovėje įgyvendina akcijų valdytojas. Akcijų valdytojas, įgyvendindamas bendrovės akcijų suteikiamas turtines ir neturtines teises, teisės aktų nustatyta tvarka teikia informaciją Lietuvos Respublikos Vyriausybei apie bendrovės veiklą, įskaitant (bet neapsiribojant tuo) informaciją, susijusią su Lietuvos strateginio tikslo – kompleksiškai integruoti Lietuvos Respublikos elektros energetikos sistemą į Europos Sąjungos valstybių elektros perdavimo sistemas ir elektros energijos vidaus rinkas – įgyvendinimu ir naujos atominės elektrinės Lietuvoje statyba.

5. Akcijų valdytojas, įgyvendindamas valstybės, kaip bendrovės akcininkės, turtines ir neturtines teises, užtikrina, kad bus tinkamai atstovaujama valstybei ir bus pasinaudota visomis valstybei, kaip bendrovės akcininkei, suteikiamomis teisėmis.

6. Įgyvendindamas valstybės, kaip bendrovės akcininkės, neturtines teises, akcijų valdytojas tik vadovaudamasis atitinkamu klausimu priimtais Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais bendrovės visuotiniame akcininkų susirinkime gali balsuoti dėl:

6.1. bendrovės įstatinio kapitalo didinimo;

6.2. bendrovės įstatinio kapitalo mažinimo;

6.3. bendrovės likvidavimo;

6.4. bendrovės likvidavimo atšaukimo, jeigu sprendimą likviduoti bendrovę buvo priėmęs visuotinis akcininkų susirinkimas;

6.5. bendrovės reorganizavimo, nurodžius reorganizavimo būdą;

6.6. bendrovės pertvarkymo, nurodžius juridinio asmens, į kurį bus pertvarkyta bendrovė, teisinę formą;

6.7. akcinių bendrovių „Lietuvos energija“, Rytų skirstomieji tinklai ir „VST“ arba bendrovių, kurioms nuosavybės teise priklauso Lietuvos elektros energijos perdavimo tinklas, elektros energijos skirstomieji tinklai, taip pat bendrovių, kurios vykdo elektros energijos perdavimo, elektros energijos rinkos operatoriaus, elektros energijos skirstymo ir visuomeninio elektros energijos tiekėjo veiklas (jeigu akcinių bendrovių „Lietuvos energija“, Rytų skirstomieji tinklai ir „VST“ vykdomos veiklos reorganizuojant, pertvarkant ar kitokiu būdu būtų atskirtos, perduotos ar perleistos tokioms bendrovėms), akcijų ar jų suteikiamų teisių perleidimo, įkeitimo, kitokio apsunkinimo ar disponavimo jomis;

6.8. bendrovei priklausančių bendrovių, kurioms nuosavybės teise priklauso Lietuvos elektros energetikos sistemos jungtys su kitų valstybių elektros energetikos sistemomis, akcijų ar jų suteikiamų teisių perleidimo, įkeitimo, kitokio apsunkinimo ar disponavimo jomis;

6.9. bendrovei priklausančių atominės elektrinės projekto įgyvendinimo bendrovės akcijų ar jų suteikiamų teisių perleidimo, įkeitimo, kitokio apsunkinimo ar disponavimo jomis.

7. Jeigu iki atitinkamo visuotinio akcininkų susirinkimo dienos Lietuvos Respublikos Vyriausybė nepriima šio aprašo 6 punkte numatytų nutarimų, akcijų valdytojas privalo balsuoti prieš minėtame punkte nurodytus sprendimus, kuriais būtų keičiama tuo metu esama padėtis bendrovėje.

8. Tuo atveju, kai teisės aktai suteikia Lietuvos Respublikos Vyriausybei tam tikras teises arba nustato, kad tam tikriems veiksmams atlikti yra būtinas Lietuvos Respublikos Vyriausybės pritarimas, akcijų valdytojas turi įgyvendinti valstybės, kaip bendrovės akcininkės, turtines ir/ar neturtines teises tik vadovaudamasis atitinkamu klausimu priimtais Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais.

9. Įgyvendindamas valstybės, kaip bendrovės akcininkės, neturtines teises, akcijų valdytojas privalo reikalauti iš bendrovės, kad pranešimas apie visuotinio akcininkų susirinkimo sušaukimą jam būtų pateiktas registruotu laišku ne vėliau kaip likus 30 dienų iki šio susirinkimo, išskyrus atvejus, kai bendrovės akcininkai susitaria kitaip.

10. Renkant bendrovės stebėtojų tarybą, akcijų valdytojas privalo pasiūlyti tiek kandidatų į bendrovės stebėtojų tarybą, kad akcijų valdytojo pasiūlytų kandidatų skaičiaus ir bendrovės įstatuose įrašyto bendrovės stebėtojų tarybos narių skaičiaus santykis nebūtų mažesnis už valstybei nuosavybės teise priklausančių bendrovės akcijų ir visų bendrovės akcijų santykį. Akcijų valdytojas privalo balsuoti už pasiūlytus bendrovės stebėtojų tarybos narius taip, kad iš akcijų valdytojo pasiūlytų kandidatų būtų išrinktas ne mažesnis nei minimalus garantuotas bendrovės stebėtojų tarybos narių skaičius, atsižvelgiant į valstybei nuosavybės teise priklausančių bendrovės akcijų kiekį. Akcijų valdytojas negali skirti balsų kitų akcininkų iškeltiems kandidatams į bendrovės stebėtojų tarybą.

11. Įgaliojime dėl balsavimo už kandidatus į bendrovės stebėtojų tarybą akcijų valdytojas turi nurodyti savo siūlomus kandidatus, jų eiliškumą, kiek už kiekvieną jo siūlomą kandidatą reikia skirti balsų, ir nustatyti, kad keliems kandidatams surinkus po lygiai balsų, pakartotinio balsavimo dėl šių kandidatų metu įgaliotinis privalo balsuoti taip, kad iš akcijų valdytojo pasiūlytų kandidatų būtų išrinktas ne mažesnis nei minimalus garantuotas bendrovės stebėtojų tarybos narių skaičius, atsižvelgiant į valstybei nuosavybės teise priklausančių bendrovės akcijų kiekį, pirmenybę teikiant tiems kandidatams, kurie keliamų kandidatų eilėje yra pirmesni, o už kitų akcininkų iškeltus kandidatus neskirti nė vieno balso.

 

12. (neteko galios).

Punkto pakeitimia:

Nr. 159, 2009-03-04, Žin., 2009, Nr. 28-1090 (2009-03-13)

 

13. Įgyvendinant valstybės neturtines teises bendrovės visuotinio akcininkų susirinkimo metu arba ne visuotinio akcininkų susirinkimo metu, akcijų valdytojui atstovauja įgaliotinis, kuriam akcijų valdytojas šio aprašo nustatyta tvarka išduoda įgaliojimą. Įgaliotinis įgyvendina jam suteiktas teises vadovaudamasis šiame apraše išdėstytais apribojimais.

 

III. ĮGALIOJIMAS IR ĮGALIOTINIS

 

14. Įgaliotiniui duodamą įgaliojimą pasirašo akcijų valdytojo vadovas. Įgaliojimas tvirtinamas akcijų valdytojo antspaudu.

15. Įgaliojime įgyvendinti neturtines teises bendrovės visuotinio akcininkų susirinkimo metu nurodoma:

15.1. įgaliotinis;

15.2. įgaliojimo numeris ir sudarymo data;

15.3. bendrovės pavadinimas ir kodas;

15.4. bendrovės visuotinio akcininkų susirinkimo data;

15.5. akcijų valdytojo valdomų akcijų skaičius, nominalioji vertė, taip pat akcijų suteikiamų balsų skaičius ir balsų dalis;

15.6. įgaliojimo galiojimo laikas;

15.7. kaip įgaliotinis turi balsuoti kiekvienu visuotinio akcininkų susirinkimo darbotvarkės klausimu, taip pat dėl sprendimų projektų, dėl papildomų kandidatų į visuotinio akcininkų susirinkimo renkamos bendrovės stebėtojų tarybos arba audito įmonės narius, kai likus mažiau kaip 15 dienų iki visuotinio akcininkų susirinkimo ar visuotinio akcininkų susirinkimo metu tai siūlys tokią teisę turintys asmenys. Prireikus įgaliojime taip pat nurodoma, kokius naujus sprendimų į darbotvarkę įtrauktais klausimais projektus, papildomus kandidatus į visuotinio akcininkų susirinkimo renkamos bendrovės stebėtojų tarybos arba audito įmonės narius turi siūlyti įgaliotinis susirinkimo metu ir už juos balsuoti;

15.8. kokias akcininko neturtines teises akcijų valdytojas įgaliotinį įgalioja įgyvendinti.

16. Įgaliojimui įgyvendinti neturtines teises ne visuotinio akcininkų susirinkimo metu taikomi šio aprašo 15 punkto reikalavimai, išskyrus 15.4, 15.5 ir 15.7 punktų nuostatas.

 

17. Įgaliotiniu skiriamas Energetikos ministerijos valstybės tarnautojas.

Punkto pakeitimia:

Nr. 159, 2009-03-04, Žin., 2009, Nr. 28-1090 (2009-03-13)

 

18. Įgaliotinio kvalifikaciniai reikalavimai yra šie:

18.1. turėti magistro kvalifikacinį laipsnį arba jam prilygintą universitetinį išsilavinimą;

18.2. būti susipažinusiam su įgaliotinio teisėmis, pareigomis ir atsakomybe;

18.3. išmanyti ir mokėti praktiniame darbe taikyti įstatymus, kitus teisės aktus, reglamentuojančius bendrovių veiklą;

18.4. būti susipažinusiam su bendrovės įstatais;

18.5. (neteko galios).

Punkto pakeitimia:

Nr. 159, 2009-03-04, Žin., 2009, Nr. 28-1090 (2009-03-13)

 

19. Įgaliotiniu negali būti:

19.1. asmuo, kuriam nuosavybės teise priklauso bendrovės akcijos ar kuriam gali kilti viešųjų privačių interesų konfliktas;

19.2. asmuo, kurio įgaliojimas atstovauti valstybei ar savivaldybei bet kurioje bendrovėje per pastaruosius 5 metus buvo panaikintas dėl netinkamo atstovavimo;

19.3. asmuo, kuris per pastaruosius 5 metus buvo atšauktas iš bet kurios bendrovės stebėtojų tarybos, valdybos, valstybės ar savivaldybės įmonės valdybos dėl netinkamo pareigų atlikimo.

20. Apie šio aprašo 19 punkte nurodytų aplinkybių buvimą arba atsiradimą ketinamas skirti arba paskirtas įgaliotiniu asmuo privalo nedelsdamas pranešti akcijų valdytojo vadovui.

21. Įgaliotinis privalo:

21.1. vykdyti veiksmus, kuriuos atlikti jis yra įgaliotas;

21.2. neatskleisti bendrovės komercinės (gamybinės) paslapties;

21.3. nuolat informuoti akcijų valdytoją apie atliktus veiksmus, kuriuos įgaliojimas jam suteikia teisę atlikti, ir visuotinio akcininkų susirinkimo priimtus sprendimus.

22. Įgaliojime įgaliotiniui negali būti suteikta teisė perįgalioti kitą asmenį atlikti veiksmus, kuriuos jis įgaliotas atlikti.

 

 

IV. REIKALAVIMAI AKCIJŲ VALDYTOJO PASIŪLYTIEMS IR RINKTIEMS BENDROVĖS STEBĖTOJŲ TARYBOS NARIAMS, JŲ PAREIGOS

 

23. Akcijų valdytojas gali pasiūlyti ir rinkti į bendrovės stebėtojų tarybą tik tuos kandidatus, kurie atitinka šiuos reikalavimus:

23.1. turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą;

23.2. turi patirties energetikos, teisės, viešojo administravimo, įmonių valdymo, finansų ar bankininkystės srityse;

23.3. atitinka teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija;

23.4. yra nepriekaištingos reputacijos.

24. Asmuo negali būti laikomas nepriekaištingos reputacijos, jeigu:

24.1. jis buvo nuteistas už Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse (Žin., 2000, Nr. 89-2741) numatytą sunkų, labai sunkų nusikaltimą arba už nusikaltimą nuosavybei, turtinėms teisėms ir turtiniams interesams, ekonomikai ir verslo tvarkai ar už juos atitinkančias nusikalstamas veikas pagal užsienio valstybių baudžiamuosius įstatymus ir nėra išnykęs ar nepanaikintas teistumas;

24.2. jis buvo nuteistas už kitas, negu nurodyta šio aprašo 24.1 punkte, nusikalstamas veikas ir teistumas nėra išnykęs arba nepanaikintas;

24.3. jis buvo nubaustas administracinėmis, drausminėmis (tarnybinėmis) nuobaudomis ar jam buvo taikytos kitos įstatymų nustatytos sankcijos (nuobaudos ar poveikio priemonės, kai jos buvo skirtos už įstatymų ar kitų teisės aktų, reglamentuojančių verslo tvarką, nuostatų pažeidimą ir už tai jis buvo baustas daugiau kaip kartą per metus), ir nėra pasibaigęs (panaikintas) nuobaudų ar kitų sankcijų galiojimas;

24.4. jis piktnaudžiauja psichotropinėmis, narkotinėmis, toksinėmis medžiagomis ar alkoholiu;

24.5. yra kitų reikšmingų aplinkybių, apie kurias akcijų valdytoją informavo kompetentingos institucijos ir dėl kurių asmens reputacija negali būti laikoma nepriekaištinga.

25. Akcijų valdytojas negali pasiūlyti kandidatu į bendrovės stebėtojų tarybos narius ir rinkti į ją asmens:

25.1. kuris atitinka Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymo 31 straipsnio 6 dalyje nurodytas nuostatas;

25.2. kuris asmeniškai arba kartu su susijusiais asmenimis nuosavybės teise arba pagal įgaliojimą valdo daugiau kaip 5 procentus bendrovės akcijų;

25.3. kurio įgaliojimas atstovauti valstybei ar savivaldybei bet kurioje bendrovėje per pastaruosius 5 metus buvo panaikintas dėl netinkamo atstovavimo;

25.4. kuris per pastaruosius 5 metus buvo atšauktas iš bet kurios bendrovės stebėtojų tarybos, valdybos, valstybės ar savivaldybės įmonės valdybos dėl netinkamo pareigų atlikimo;

25.5. kuris neturi Lietuvos Respublikos pilietybės;

25.6. kuris yra pažeidęs Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (Žin., 1997, Nr. 67-1659; 2000, Nr. 18-431) reikalavimus.

26. Bendrovės visuotiniame akcininkų susirinkime akcijų valdytojo pasiūlyti ir išrinkti bendrovės stebėtojų tarybos nariai (toliau vadinama – stebėtojų tarybos nariai) turi aktyviai dalyvauti bendrovės stebėtojų tarybos darbe tiek teikdami pasiūlymus šios tarybos kompetencijai priskirtais klausimais, tiek balsuodami už jos priimamus sprendimus.

27. Stebėtojų tarybos nariai turi siekti, kad šios tarybos posėdyje būtų patvirtintos atstovavimo bendrovės dukterinėse įmonėse taisyklės, kuriose, be kitų nuostatų, būtų nustatyta bendrovės stebėtojų tarybos pareiga derinti dukterinių įmonių įstatus, jų pakeitimą, tokių įmonių stebėtojų tarybų ir valdybų narių rinkimo ir atšaukimo tvarką, įskaitant (bet neapsiribojant tuo) reikalavimus šių organų nariams, taip pat dukterinių įmonių vadovų paskyrimo ir atšaukimo tvarka tiek, kiek tai neprieštarauja Lietuvos Respublikos elektros energetikos įstatymo (Žin., 2000, Nr. 66-1984; 2004, Nr. 107-3964) 32 straipsniui ir Europos Sąjungos teisės aktams.

28. Stebėtojų tarybos nariai privalo užtikrinti, kad akcijų valdytojas (esant jo prašymui) būtų reguliariai išsamiai informuojamas apie padėtį bendrovėje ir jos dukterinėse įmonėse.

29. Jeigu bendrovė ar jos dukterinė įmonė dirba nuostolingai arba, stebėtojų tarybos nario vertinimu, rengiami ar priimami sprendimai, padarysiantys ar darantys turtinę žalą arba akivaizdžiai nenaudingi bendrovei, stebėtojų tarybos narys privalo informuoti apie tai akcijų valdytoją. Šiais atvejais stebėtojų tarybos narys taip pat privalo siūlyti bendrovės stebėtojų tarybai svarstyti klausimą dėl kai kurių bendrovės valdybos narių ar visos valdybos atšaukimo.

30. Stebėtojų tarybos narys turi siekti ir imtis visų galimų priemonių, kad bendrovės stebėtojų taryba:

30.1. aktyviai naudotųsi Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatyme, kituose teisės aktuose ir bendrovės įstatuose nustatytomis teisėmis, aktyviai vykdytų bendrovės ir jos valdymo organų priežiūrą, užtikrintų Lietuvos Respublikos atominės elektrinės įstatyme ir akcininkų sutartyje nustatytų bendrovės tikslų ir uždavinių įgyvendinimą;

30.2. būtų visada išsamiai informuojama apie padėtį bendrovėje, o bendrovės valdymo organai nuolat teiktų jai informaciją apie padėtį ir visus esminius įvykius bendrovėje.

 

 

––––––––––––––––

 

 

Pakeitimai:

 

1.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, Nutarimas

Nr. 159, 2009-03-04, Žin., 2009, Nr. 28-1090 (2009-03-13)

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2008 M. GEGUŽĖS 19 D. NUTARIMO NR. 479 "DĖL VALSTYBEI NUOSAVYBĖS TEISE PRIKLAUSANČIŲ AKCIJŲ LEO LT, AB SUTEIKIAMŲ TEISIŲ ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO" PAKEITIMO

 

*** Pabaiga ***

 

 

Redagavo Aušra Bodin (2009-03-16)

                  aubodi@lrs.lt