Įstatymas paskelbtas: Žin., 1999, Nr. 110-3206

Neoficialus įstatymo tekstas

 

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS

VALSTYBINIO SOCIALINIO DRAUDIMO FONDO BIUDŽETO SANDAROS LAIKINASIS

ĮSTATYMAS

1999 m. gruodžio 23 d. Nr. VIII-1508
Vilnius


 

1 straipsnis. Įstatymo paskirtis

Šis įstatymas nustato Lietuvos Respublikos valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto (toliau - Fondo biudžetas) sudarymo ir vykdymo tvarką, Fondo biudžeto pajamų ir išlaidų straipsnių klasifikaciją, valstybinio socialinio draudimo įmokų mokėjimo ir jų mokėjimo atidėjimo tvarką bei rodiklius, pagal kuriuos tvirtinamas Fondo biudžetas ir biudžeto vykdymo ataskaita.

 

2 straipsnis. Pagrindinės šio įstatymo sąvokos

1. Apdraustieji - fiziniai asmenys, kurie moka arba už kuriuos mokamos įstatymų nustatyta tvarka valstybinio socialinio draudimo įmokos.

2. Bendrasis valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifas - Seimo patvirtintas valstybinio socialinio draudimo įmokų, mokamų nuo šio įstatymo 7 straipsnyje nurodytų pajamų arba atlyginimo už darbą, dydis.

3. Biudžetiniai metai - metai, kurie prasideda sausio 1 dieną ir baigiasi gruodžio 31 dieną.

4. Draudėjai - visų nuosavybės formų įmonės, įstaigos bei organizacijos, turinčios juridinio asmens statusą ir neturinčios juridinio asmens statuso, taip pat fiziniai asmenys, kurie privalo mokėti valstybinio socialinio draudimo įmokas šio įstatymo nustatyta tvarka.

5. Fondo biudžetas - Valstybinio socialinio draudimo įstatyme ir šiame įstatyme nustatytų pajamų ir išlaidų planas biudžetiniams metams.

6. Įmokų tarifai atskiroms draudimo rūšims - bendrojo valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifo dalis atskiroms draudimo rūšims.

7. Kasos apyvartos lėšos - valstybinio socialinio draudimo įstaigų bankų sąskaitose esantys pinigų likučiai, kurie privalo dengti 3 dienų išlaidų sumą.

8. Pinigų srautai - grynųjų pinigų įplaukos ir išlaidos pagal veiklos pobūdį.

9. Pajamų ir išlaidų klasifikacija - Fondo biudžeto pajamų ir išlaidų klasifikavimas pagal jų pobūdį ir paskirtį.

10. Valstybinio socialinio draudimo įstaigos - Valstybinio socialinio draudimo fondą administruojanti Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba ir jos teritoriniai skyriai.

 

3 straipsnis. Fondo biudžeto projekto sudarymas

1. Lietuvos Respublikos valstybinio socialinio draudimo fondo pajamas ir išlaidas parodo savarankiškas Fondo biudžetas.

2. Fondo biudžetas sudaromas vieneriems metams - nuo sausio 1 dienos iki gruodžio 31 dienos įskaitytinai. Fondo biudžeto projektas detalizuojamas pagal šio įstatymo 9 ir 10 straipsniuose pateiktas pajamų ir išlaidų bei pinigų srautų klasifikacijas.

3. Fondo biudžeto projektą rengia Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba. Aiškinamasis raštas, Valstybinio socialinio draudimo fondo tarybos išvada ir parengtas Fondo biudžeto projektas kartu su bendrojo valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifo pagrindimu ir apdraustųjų, išvardytų Valstybinio socialinio draudimo įstatymo 4 straipsnio 2 dalies 1 punkte, įmokų tarifų atskiroms draudimo rūšims pagrindimu bei įmokų valstybinio socialinio draudimo bazinei pensijai gauti dydžio pagrindimu ir kitų dvejų metų prognozuojamais rodikliais pateikiami svarstyti Vyriausybei.

4. Vyriausybė apsvarsto kitų metų Fondo biudžeto projektą, valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifų atskiroms draudimo rūšims dydžius bei Fondo biudžeto kitų dvejų metų prognozuojamus rodiklius ir ne vėliau kaip iki spalio 17 dienos pateikia Seimui svarstyti kartu su Valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projektu. Fondo biudžetas tvirtinamas įstatymu.

5. Patvirtinus Fondo biudžetą, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba per 2 savaites atlieka šiuos darbus:

1) paskirto ketvirčiais Fondo biudžeto pajamas ir išlaidas bei pinigų srautus pagal klasifikacijos straipsnius;

2) patvirtina valstybinio socialinio draudimo įstaigų veiklos sąnaudų sąmatas.

6. Jeigu Fondo biudžetas laiku nepatvirtintas, iki patvirtinimo jo išlaidos biudžetinių metų pradžioje kiekvieną mėnesį negali viršyti praėjusių metų biudžeto 1/12 išlaidų. Šio įstatymo 9 straipsnio 2 punkto a-e papunkčiuose nurodytos išlaidos neribojamos.

 

4 straipsnis. Fondo biudžeto pajamos

1. Fondo biudžeto pajamas sudaro draudėjų ir apdraustųjų privalomosios valstybinio socialinio draudimo įmokos, savarankiškai dirbančių ir jiems prilygintų asmenų privalomosios valstybinio socialinio draudimo įmokos, savanoriškojo socialinio draudimo įmokos, baudos ir delspinigiai, šio straipsnio 4 dalyje nustatyta tvarka gauti asignavimai iš valstybės biudžeto, atgautos į ankstesnių metų išlaidas iškeltos abejotinai atgautinos sumos ir veiklos pajamos.

2. Fondo biudžeto pajamos numatomos kiekvienai įmokų mokėtojų grupei pagal Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto rodiklių patvirtinimo įstatyme nustatytus įmokų tarifus atskiroms draudimo rūšims, įvertinant kiekvienam apdraustajam apskaičiuoto atlyginimo už darbą bei valstybinio socialinio draudimo apdraustųjų skaičiaus kitimą per paskutiniuosius 2-3 metus ir Ūkio bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijų prognozuojamus makroekonomikos rodiklius.

3. Fondo biudžeto baudos ir delspinigiai numatomi įvertinus priskaičiuotas praėjusių metų baudas ir delspinigius bei prognozuojamą draudėjų įsiskolinimo dydį.

4. Asignavimai iš valstybės biudžeto skiriami, kai dėl Seimo priimtų teisės aktų arba kitokių nenumatytų priežasčių padidėja valstybinio socialinio draudimo išlaidos arba sumažėja pajamos, o socialinio draudimo įmokų tarifai atskiroms draudimo rūšims nekeičiami arba padidinti nepakankamai. Sprendimą dėl asignavimų Fondo biudžetui priima Seimas, tvirtindamas Fondo biudžetą.

5. Valstybinio savanoriškojo socialinio draudimo įmokos numatomos atsižvelgiant į savanoriškai apsidraudusių asmenų deklaruojamas draudžiamąsias pajamas per paskutiniuosius 2-3 metus, sudarytas savanoriškojo socialinio draudimo sutartis, įmokų dydžius pagal Vyriausybės patvirtintas Valstybinio savanoriškojo socialinio pensijų draudimo taisykles ir pagal Valstybinio savanoriškojo socialinio draudimo ligos ir motinystės pašalpoms taisykles.

6. Fondo biudžeto projekte nenumatomos atgautos į ankstesnių metų išlaidas iškeltos abejotinai atgautinos sumos. Biudžeto vykdymo ataskaitoje atgautoms į ankstesnių metų išlaidas iškeltoms abejotinai atgautinoms sumoms priskiriamos įvertintos palyginti su praėjusių metų atidėjimais sumažėjusios sumos.

7. Iš akcinių ir uždarųjų akcinių bendrovių, siekiančių išvengti bankroto bylos iškėlimo už nesumokėtas įmokas, perimtas turtas į apskaitą įtraukiamas kaip Valstybinio socialinio draudimo fondo investicijos.

8. Veiklos pajamos - tai Fondo biudžeto pajamos, gautinos iš valstybinio socialinio draudimo: palūkanos, dividendai už Valstybinio socialinio draudimo fondo indėlius, depozitus, akcijas ir vertybinius popierius, pajamos iš parduoto turto, pajamos už teikiamas paslaugas ir kitos veiklos pajamos. Jų dydis numatomas įvertinus veiklos pajamų kitimą per paskutiniuosius 2-3 metus bei prognozuojamus ateinančių metų vartojimo kainų indeksus.

Straipsnio pakeitimai:

Nr. VIII-1789, 2000 07 04, Žin., 2000, Nr. 56-1653 (2000 07 12)

 

 

5 straipsnis. Fondo biudžeto išlaidos

1. Fondo biudžeto išlaidas sudaro: pensijų draudimo, ligos ir motinystės (tėvystės) draudimo, nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų socialinio draudimo išlaidos, į Privalomojo sveikatos draudimo fondą bei draudimui nuo nedarbo pervedamos lėšos, įvertintos neatgautinos ir abejotinai atgautinos sumos bei veiklos sąnaudos.

2. Pensijų draudimo išlaidoms priskiriamos senatvės, invalidumo, našlių ir našlaičių (maitintojo netekimo) ir ištarnauto laiko pensijos, numatytos Valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatyme.

3. Ligos ir motinystės (tėvystės) draudimo išlaidoms priskiriamos ligos, motinystės ir motinystės (tėvystės) pašalpos, numatytos Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme ir Valstybinio savanoriškojo socialinio draudimo ligos ir motinystės pašalpoms taisyklėse.

4. Draudimo nuo nedarbo išlaidoms priskiriamos pagal Bedarbių rėmimo įstatymą pervedamos lėšos.

5. Nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų socialinio draudimo išlaidoms priskiriamos išlaidos pagal Nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų socialinio draudimo įstatymą.

6. Į Privalomojo sveikatos draudimo fondą pervedamas lėšas sudaro gautos sveikatos draudimo įmokos, baudos ir delspinigiai, numatyti Sveikatos draudimo įstatyme.

7. Fondo biudžeto projekte nenumatomos neatgautinos ir abejotinai atgautinos sumos. Fondo biudžeto vykdymo ataskaitoje neatgautinas ir abejotinai atgautinas sumas sudaro draudėjų skolos, kurių neįmanoma atgauti, bei įvertinti atidėjimai abejotinai atgautinoms sumoms.

8. Veiklos sąnaudas sudaro valstybinio socialinio draudimo įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo, darbuotojų valstybinio socialinio draudimo, prekių ir paslaugų įsigijimo, ilgalaikio turto nusidėvėjimo ir amortizacijos sąnaudos, sąnaudos, susijusios su draudimu nuo nedarbo, su nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų socialiniu draudimu, su sveikatos draudimu bei su išmokų, finansuojamų iš valstybės biudžeto, mokėjimu, ir kitos sąnaudos (sumokėtos palūkanos, delspinigiai už laiku nepervestas lėšas draudėjams pašalpų išmokėjimui, įmonių ir organizacijų nekilnojamojo turto ir žemės mokesčiai).

Straipsnio pakeitimai:

Nr. VIII-1706, 2000 05 23, Žin., 2000, Nr. 45-1300 (2000 06 02), neteko galios nuo 2001 01 01

Nr. IX-99, 2000 12 20, Žin., 2000, Nr. 111-3571 (2000 12 29), įsigalioja nuo 2001 01 01

Nr. IX-112, 2000 12 21, Žin., 2000, Nr. 111-3576 (2000 12 29), įsigalioja nuo 2001 01 01

 

 

6 straipsnis. Fondo rezervas ir kasos apyvartos lėšos

1. Valstybinio socialinio draudimo fonde sudaromi Valstybinio socialinio draudimo fondo rezervas (toliau - Fondo rezervas) ir kasos apyvartos lėšos. Fondo rezervas skiriamas Valstybinio socialinio draudimo fondui stabilizuoti ir yra ne mažesnis kaip 15 procentų metinės Fondo pajamų sumos. Fondo rezervas formuojamas iš Valstybinio socialinio draudimo fondo pajamų dalies, viršijančios išlaidas, neįskaitant lėšų, pervedamų į Privalomojo sveikatos draudimo fondą. Į Fondo rezervą įskaitomi Valstybinio socialinio draudimo fondo turto - piniginių lėšų, įstatymų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka įvertinto ilgalaikio materialiojo, nematerialiojo ir finansinio turto - šaltiniai.

2. Fondo rezervo lėšos Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos sprendimu, gavus Valstybinio socialinio draudimo fondo tarybos pritarimą, gali būti naudojamos išlaidoms, kurių nebuvo galima numatyti tvirtinant Fondo biudžetą, apmokėti, laikinam pajamų trūkumui atskiroms draudimo rūšims padengti.

3. Jeigu Fondo rezerve susikaupia 20 ir daugiau procentų metinės pajamų sumos, Valstybinio socialinio draudimo fondo taryba Valstybinio socialinio draudimo įstatyme nustatyta tvarka teikia Vyriausybei pasiūlymus dėl įmokų tarifų mažinimo ar išmokų didinimo.

4. Jeigu per dvejus praėjusius metus nesudaromas šio straipsnio 1 dalyje numatyto dydžio Fondo rezervas, Valstybinio socialinio draudimo fondo taryba Valstybinio socialinio draudimo įstatyme nustatyta tvarka teikia pasiūlymus dėl įmokų tarifų didinimo arba išmokų mažinimo.

5. Fondo biudžete sudaromos kasos apyvartos lėšos, būtinos pinigų cirkuliacijai užtikrinti. Kasos apyvartos lėšos privalo dengti vidutines metines 3 dienų išlaidų sumas. Šių lėšų dydis nustatomas tvirtinant Fondo biudžetą.

 

***7 straipsnis. Valstybinio socialinio draudimo įmokų mokėjimo tvarka

1. Darbdavio ir apdraustojo privalomąsias mokėti į Valstybinio socialinio draudimo fondą įmokas apskaičiuoja ir moka draudėjas nuo tos dienos, kurią darbuotojams pradedamas skaičiuoti atlyginimas už darbą, nepaisant draudėjų įregistravimo Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos teritoriniuose skyriuose datos.

2. Individualių (personalinių) įmonių savininkai ir jiems Vyriausybės nustatyta tvarka prilyginti savarankiškai dirbantys asmenys valstybinio socialinio draudimo įmokas moka nuo įmonės įregistravimo įmonių rejestre dienos arba įrašymo į atitinkamus sąrašus dienos, patentus įsigiję asmenys - nuo patento įsigijimo dienos. Ūkininkai už save ir dirbančius ūkyje pilnamečius jų ūkių narius įmokas moka nuo ūkio įregistravimo ūkininkų ūkių registre dienos.

3. Individualių (personalinių) įmonių savininkai ir jiems Vyriausybės nustatyta tvarka prilyginti savarankiškai dirbantys asmenys Valstybinio socialinio draudimo įstatyme nustatytas įmokas į Valstybinio socialinio draudimo fondą moka kartą per ketvirtį.

4. Asmenys, kurie Valstybinio socialinio draudimo įstatymo numatytais atvejais draudžiasi savanoriškai, moka draudimo sutartyje nurodyto dydžio valstybinio savanoriškojo socialinio draudimo įmokas.

5. Valstybinio socialinio draudimo įmokų mokėjimo terminus atskiroms draudėjų ir draudimo rūšims, įmokų mokėjimo atidėjimo sąlygas, sankcijų už pavėluotą ir neteisingą įmokų mokėjimą taikymą, netesybų apskaičiavimą, jų mokėjimą ir mokėjimo atidėjimą bei atleidimą nuo jų mokėjimo reglamentuoja Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto sudarymo ir vykdymo taisyklės.

6. Individualių (personalinių) įmonių savininkai ir jiems Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka prilyginti savarankiškai dirbantys asmenys, įsigiję patentus asmenys ir ūkininkai už save ir dirbančius ūkyje pilnamečius jų ūkių narius gali įmokų nemokėti (tas laikotarpis bus neįskaitytas į valstybinio socialinio draudimo stažą) tik tada, jeigu jie yra Valstybinio socialinio draudimo fondo pensininkai arba I ar II grupių invalidai nuo vaikystės, gaunantys šalpos pensiją, taip pat jei yra draudžiami valstybiniu socialiniu draudimu pagal Lietuvos Respublikos įstatymus arba turi būtinąjį stažą valstybinei socialinio draudimo senatvės pensijai gauti.

 

*** Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžeto sandaros laikinojo įstatymo 7 straipsnyje nustatyta tvarka taikoma ir valstybinio socialinio draudimo įmokų mokėjimui už
2000 metų I ir II ketvirčius.

Straipsnio pakeitimai:

Nr. VIII-1789, 2000 07 04, Žin., 2000, Nr. 56-1653 (2000 07 12)

 

 

8 straipsnis. Fondo biudžeto vykdymo atskaitomybė

1. Valstybinio socialinio draudimo fondo metinis biudžetas baigiamas vykdyti gruodžio 31 dieną. Iki šios datos būtina pervesti į Lietuvos Respublikos bankų atitinkamas sąskaitas valstybinio socialinio draudimo ir kitų įstaigų, pagal sutartis atliekančių Valstybinio socialinio draudimo fondo operacijas, kasose esančius grynųjų pinigų likučius.

2. Duomenys apie likučius valstybinio socialinio draudimo įstaigų valstybinio socialinio draudimo pensijų, pašalpų ir kompensacijų mokėjimo sąskaitose pranešami Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybai kasmet iki sausio 5 dienos, o valstybinio socialinio draudimo įstaigų veiklos sąskaitų likučiai pervedami į Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos veiklos finansavimo sąskaitą.

3. Nepanaudoti lėšų likučiai Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos veiklos finansavimo sąskaitoje lieka šiai įstaigai. Įvertinus nebaigtus atsiskaitymus bei per praėjusius metus neatliktus sistemos palaikymo ir plėtojimo darbus, sudaroma nepanaudotų lėšų likučių sumai lygi išlaidų sąmata, kurią tvirtina Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba.

4. Fondo biudžeto vykdymo ketvirčių ir metinę ataskaitą rengia Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba. Fondo biudžeto vykdymo ataskaita rengiama pagal Tarptautinės apskaitininkų federacijos patvirtintus tarptautinius apskaitos standartus. Metinę ataskaitą sudaro Fondo biudžeto pajamų ir išlaidų ataskaita, balanso ataskaita, pinigų srautų ataskaita, finansinių ataskaitų pastabos bei Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos aiškinamasis raštas. Fondo biudžeto vykdymo metinėje ataskaitoje rodikliai išdėstomi pagal šio įstatymo 9-11 straipsniuose pateiktą Fondo biudžeto klasifikaciją, pinigų srautų klasifikaciją bei balanso ataskaitos sandarą.

5. Kasmet ne vėliau kaip iki balandžio 15 dienos atliekamas nepriklausomas Valstybinio socialinio draudimo fondo ir Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos metinės finansinės atskaitomybės auditas. Auditą organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, sutartį dėl audito sudaro Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba.

6. Fondo biudžeto vykdymo metinę ataskaitą su audito išvada svarsto Valstybinio socialinio draudimo fondo taryba. Ši ataskaita kartu su Valstybinio socialinio draudimo fondo tarybos išvada kasmet, ne vėliau kaip iki balandžio 15 dienos, pateikiama svarstyti Vyriausybei. Vyriausybė, pritarusi Fondo biudžeto vykdymo metinei ataskaitai, pateikia ją tvirtinti Seimui.

 

9 straipsnis. Fondo biudžeto klasifikacija

Fondo biudžetą sudaro:

1) pajamos:

a) draudėjų privalomosios valstybinio socialinio draudimo įmokos;

b) apdraustųjų privalomosios valstybinio socialinio draudimo įmokos;

c) savarankiškai dirbančių ir jiems prilygintų asmenų privalomosios valstybinio socialinio draudimo įmokos;

d) valstybinio savanoriškojo socialinio draudimo įmokos;

e) baudos ir delspinigiai;

f) asignavimai iš valstybės biudžeto;

g) atgautos į ankstesnių metų išlaidas iškeltos abejotinai atgautinos sumos;

h) veiklos pajamos;

2) išlaidos:

a) pensijų draudimui;

b) ligos ir motinystės (tėvystės) draudimui;

c) draudimui nuo nedarbo;

d) nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų socialiniam draudimui;

e) lėšos, pervedamos į Privalomojo sveikatos draudimo fondą;

f) neatgautinos ir abejotinai atgautinos sumos;

g) veiklos sąnaudos;

3) grynasis einamųjų metų rezultatas;

4) kasos apyvartos lėšos.

Straipsnio pakeitimai:

Nr. IX-99, 2000 12 20, Žin., 2000, Nr. 111-3571 (2000 12 29), įsigalioja nuo 2001 01 01

 

 

10 straipsnis. Fondo biudžeto pinigų srautų klasifikacija

Fondo biudžeto pinigų srautai klasifikuojami taip:

1) įprastinė veikla:

a) įplaukos;

b) išlaidos;

2) investicinė veikla:

a) išlaidos nematerialiajam turtui įsigyti;

b) įplaukos, gautos pardavus nematerialųjį turtą;

c) išlaidos ilgalaikiam materialiajam turtui įsigyti;

d) įplaukos, gautos pardavus ilgalaikį materialųjį turtą;

e) išlaidos akcijoms, obligacijoms, kitiems vertybiniams popieriams įsigyti;

f) įplaukos, gautos pardavus akcijas, obligacijas, kitus vertybinius popierius;

3) finansinė veikla:

a) trumpalaikių paskolų pokytis;

b) ilgalaikių paskolų pokytis;

c) mokėjimai lizingu;

4) grynųjų pinigų ir jų ekvivalentų pokytis;

5) grynųjų pinigų ir jų ekvivalentų cirkuliacija:

a) metų pradžioje;

b) pokytis;

c) metų pabaigoje.

 

11 straipsnis. Fondo biudžeto balanso ataskaitos sandara

Fondo biudžeto balanso ataskaitoje nurodoma:

1) turtas:

a) trumpalaikis;

b) ilgalaikis;

2) įsipareigojimai ir rezervai:

a) trumpalaikiai įsipareigojimai;

b) ilgalaikiai įsipareigojimai;

c) rezervai.

 

 

Skelbiu šį Lietuvos Respublikos Seimo priimtą įstatymą.

 

 

RESPUBLIKOS PREZIDENTAS                                                         VALDAS ADAMKUS

 

____________

 

Pakeitimai:

 

1.

Lietuvos Respublikos Seimas, Įstatymas

Nr. VIII-1706, 2000 05 23, Žin., 2000, Nr. 45-1300 (2000 06 02)

VALSTYBINIO SOCIALINIO DRAUDIMO FONDO BIUDŽETO SANDAROS LAIKINOJO ĮSTATYMO 5 STRAIPSNIO PAKEITIMO ĮSTATYMAS

Šis įstatymas neteko galios nuo 2001 m. sausio 1 d.:

 

Pakeitimai:

1)

Lietuvos Respublikos Seimas, Įstatymas

Nr. IX-112, 2000 12 21, Žin., 2000, Nr. 111-3576 (2000 12 29)

VALSTYBINIO SOCIALINIO DRAUDIMO FONDO BIUDŽETO SANDAROS LAIKINOJO ĮSTATYMO 5 STRAIPSNIO PAKEITIMO ĮSTATYMO PANAIKINIMO IR VALSTYBINIO SOCIALINIO DRAUDIMO FONDO BIUDŽETO SANDAROS LAIKINOJO ĮSTATYMO 5 STRAIPSNIO PAKEITIMO ĮSTATYMAS

Šis įstatymas įsigalioja nuo 2001 m. sausio 1 d.

 

2.

Lietuvos Respublikos Seimas, Įstatymas

Nr. VIII-1789, 2000 07 04, Žin., 2000, Nr. 56-1653 (2000 07 12)

VALSTYBINIO SOCIALINIO DRAUDIMO FONDO BIUDŽETO SANDAROS LAIKINOJO ĮSTATYMO 4, 7 STRAIPSNIŲ PAKEITIMO IR PAPILDYMO ĮSTATYMAS

 

3.

Lietuvos Respublikos Seimas, Įstatymas

Nr. IX-99, 2000 12 20, Žin., 2000, Nr. 111-3571 (2000 12 29)

VALSTYBINIO SOCIALINIO DRAUDIMO FONDO BIUDŽETO SANDAROS LAIKINOJO ĮSTATYMO 5 IR 9 STRAIPSNIŲ PAKEITIMO ĮSTATYMAS

Šis įstatymas įsigalioja nuo 2001 m. sausio 1 d.

 

4.

Lietuvos Respublikos Seimas, Įstatymas

Nr. IX-112, 2000 12 21, Žin., 2000, Nr. 111-3576 (2000 12 29)

VALSTYBINIO SOCIALINIO DRAUDIMO FONDO BIUDŽETO SANDAROS LAIKINOJO ĮSTATYMO 5 STRAIPSNIO PAKEITIMO ĮSTATYMO PANAIKINIMO IR VALSTYBINIO SOCIALINIO DRAUDIMO FONDO BIUDŽETO SANDAROS LAIKINOJO ĮSTATYMO 5 STRAIPSNIO PAKEITIMO ĮSTATYMAS

Šis įstatymas įsigalioja nuo 2001 m. sausio 1 d.

 

*** Pabaiga ***

 

 

Redagavo: Aušrinė Trapinskienė (2001 01 03)

                  autrap@lrs.lt