Suvestinė redakcija nuo 2019-09-24 iki 2020-03-13
Įsakymas paskelbtas: TAR 2017-11-14, i. k. 2017-17930
Pagėgių savivaldybės administracijos direktorius
įsakymas
dėl Pagėgių savivaldybės administrAcijos vaiko gerovės komisijos sudarymo ir darbo reglamento patvirtinimo
2017 m. lapkričio 13 d. Nr. A1-974
Pagėgiai
Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 18 straipsnio 1 dalimi, 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymo 30 straipsnio 3 dalimi:
1. S u d a r a u Pagėgių savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisiją:
1.4. Lina Augustinavičiūtė, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Pagėgių savivaldybėje patarėja, narė;
1.7. Teresė Lydekaitienė, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokyklose, narė;
1.8. Agnė Vaitkevičienė, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato vyriausioji tyrėja, narė;
Punkto pakeitimai:
Nr. A1-761, 2019-09-17, paskelbta TAR 2019-09-23, i. k. 2019-14975
2. T v i r t i n u Pagėgių savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos darbo reglamentą (pridedama).
3. P r i p ž į s t u netekus galios Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. rugsėjo 8 d. įsakymą Nr. A1-748 „Dėl Pagėgių savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos sudarymo ir darbo reglamento patvirtinimo“.
4. S k e l b i u šį įsakymą Teisės aktų registre ir Pagėgių savivaldybės interneto svetainėje www.pagegiai.lt.
Šis įsakymas gali būti skundžiamas Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.
PATVIRTINTA
Pagėgių savivaldybės
administracijos direktoriaus
2017 m. lapkričio 13 d. įsakymu
Nr. A1-974
PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS VAIKO GEROVĖS KOMISIJOS DARBO REGLAMENTAS
I SKYRIUS
BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Pagėgių savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos (toliau – Komisija) darbo reglamentas (toliau – Reglamentas) nustato šios komisijos paskirtį, funkcijas, darbo organizavimo bei sprendimų priėmimo tvarką ir kitus su Komisijos veikla susijusius klausimus.
2. Komisijos paskirtis – užtikrinti Pagėgių savivaldybės teritorijoje gyvenančių vaikų gerovę, bendradarbiaujant su mokyklų vaiko gerovės komisijomis ir kitomis vaiko gerovės srityje dirbančiomis institucijomis.
3. Komisija sudaroma Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus (toliau – administracijos direktorius) įsakymu iš savivaldybės administracijos struktūrinių padalinių, teritorinės policijos įstaigos, probacijos tarnybos, teritorinės prokuratūros, socialinių paslaugų, švietimo, sveikatos ir kitų institucijų, nevyriausybinių organizacijų, dirbančių vaiko gerovės srityje, atstovų.
4. Administracijos direktorius tvirtina Komisijos darbo reglamentą, skiria iš komisijos narių pirmininką ir sekretorių. Komisijos pirmininku ir sekretoriumi skiriami savivaldybės administracijos atstovai.
5. Komisija savo darbe vadovaujasi Lietuvos Respublikos vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymu (toliau – Įstatymas), Lietuvos Respublikos švietimo įstatymu, kitais teisės aktais ir šiuo reglamentu.
II SKYRIUS
KOMISIJOS FUNKCIJOS, TEISĖS IR PAREIGOS
7. Komisijos funkcijos:
7.1. kartu su tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriumi (toliau – koordinatorius) kiekvienais metais tvirtina metų veiklos planą, nustatydami vaiko gerovės prioritetus, tikslus, priemones jiems įgyvendinti, ir administracijos direktoriaus nustatyta tvarka atsiskaito už jo įgyvendinimą.
7.2. surenka informaciją, būtiną administracijos direktoriaus sprendimui dėl vaiko minimalios priemonės skyrimo, pratęsimo, pakeitimo ar panaikinimo arba dėl vaiko vidutinės priežiūros priemonės skyrimo, pratęsimo ar panaikinimo priimti;
7.3. nagrinėja prašymus (1 ir 2 priedai) ir teikia siūlymus administracijos direktoriui dėl vaiko minimalios ar vidutinės priežiūros priemonių skyrimo, pratęsimo, pakeitimo ar panaikinimo ir kitų priemonių, nustatytų Įstatymo 7 ir 9 straipsniuose, skyrimo;
7.4. ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo vaikų socializacijos centro (toliau – Centras) informavimo apie vaiko atvykimą į Centrą dienos surenka ir Centrui pateikia Įstatymo 22 straipsnio 5 dalyje nurodytus vaiko, kuriam paskirta auklėjamojo poveikio priemonė, dokumentus;
7.5. pasibaigus nustatytam vaiko vidutinės priežiūros ar auklėjamojo poveikio priemonės vykdymo terminui, užtikrina vaiko socialinę integraciją į bendruomenę;
7.6. koordinuoja mokyklų vaiko gerovės komisijų veiklą, vaiko gerovės srityje dirbančių institucijų ir nevyriausybinių organizacijų tarpusavio bendradarbiavimą;
7.7. teikia siūlymus administracijos direktoriui dėl vaiko minimalios ar vidutinės priežiūros priemonių tobulinimo;
8. Komisijos nariai turi teisę:
9. Komisijos nariai privalo:
9.1. dalyvauti Komisijos posėdžiuose. Jei negali dalyvauti, apie tai informuoja Komisijos pirmininką ar sekretorių;
9.4. kiekvienas Komisijos narys gali inicijuoti posėdžio darbotvarkės papildymą, t. y. prieš posėdį Komisijos pirmininkui pateikti pasiūlymų, kuriems pirmininkas gali pritarti arba nepritarti;
10. Komisijos pirmininkas:
11. Komisijos sekretorius:
11.1. šaukia Komisijos posėdžius. Apie posėdžio datą ir laiką ne vėliau kaip prieš 4 darbo dienas iki posėdžio elektroniniu paštu informuoja komisijos narius ir raštu kviečia posėdžio dalyvius, kartu su kvietimu dalyvauti posėdyje Komisijos nariams pateikia posėdžio darbotvarkę ir, esant būtinybei, papildomą medžiagą.
11.3. supažindina suinteresuotus asmenis su Komisijos priimtais sprendimais, prireikus pateikia kopijas ar išrašus;
11.4. parengia kreipimąsi į Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centrą (toliau – SPPC), asmenį, atsakingą už vaikų socializacijos centro (toliau –Centras) parinkimą (toliau - atsakingas asmuo) dėl Centro, kuriame gali būti apgyvendintas vaikas, parinkimo ir surenka visus reikiamus dokumentus;
III SKYRIUS
KOMISIJOS DARBO ORGANIZAVIMAS IR SPRENDIMŲ PRIĖMIMAS
13. Pagrindinė Komisijos veiklos forma yra posėdžiai. Posėdžiai organizuojami pagal poreikį (gavus prašymą dėl vaiko minimalios ar vidutinės priežiūros priemonių skyrimo, pratęsimo, pakeitimo, panaikinimo ir kt. atvejais), bet ne rečiau kaip kartą per ketvirtį. Gali būti organizuojami išvažiuojamieji posėdžiai arba pasitarimai (prireikus skubių veiksmų ir sprendimų).
15. Administracijos direktorius, gavęs prašymą skirti, pakeisti, pratęsti ar panaikinti vaiko minimalios ar vidutinės priežiūros priemonę (toliau – prašymas), ne vėliau kaip per 2 darbo dienas jį perduoda koordinatoriui ir Komisijai.
16. Komisija ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo prašymo gavimo dienos, išskyrus Reglamento 27 punkte nurodytus atvejus, surenka informaciją, būtiną siūlymui parengti bei administracijos direktoriaus sprendimui priimti.
17. Kai rengiamasi svarstyti vaiko vidutinės priežiūros priemonės skyrimo klausimą, surinkta reikalinga informacija ne vėliau kaip likus 4 darbo iki posėdžio pateikiama SPPC atsakingo asmens išvadai gauti.
18. Komisija prašymus nagrinėja uždarame posėdyje, kuriame privalo dalyvauti vaikas, vaiko atstovai pagal įstatymą, mokyklos, kurioje ugdomas vaikas, Vaiko gerovės komisijos atstovas, prašymą pateikęs asmuo (išskyrus atvejus, kai prašymą pateikė teismas), tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorius, vaiko minimalios priežiūros priemonę vykdantis asmuo ar jo atstovas (kai vaikui buvo paskirta minimalios priežiūros priemonė), Centro atstovas (kai vaikui buvo paskirta vidutinė priežiūros priemonė).
19. Komisijos posėdyje išklausoma vaiko ir kitų posėdyje dalyvaujančių asmenų nuomonė dėl vaiko minimalios ar vidutinės priežiūros priemonės skyrimo, pakeitimo, pratęsimo ar panaikinimo.
20. Siekiant apsaugoti vaiką nuo galimo neigiamo poveikio, vaikas gali nedalyvauti Komisijos posėdyje, tačiau tokiu atveju vaiko nuomonė turi būti iš anksto išklausyta Vaiko teisių apsaugos skyriaus atstovo. Ši nuomonė įvertinama Komisijos posėdyje. Vaiko teisių apsaugos skyrius taip pat išklauso vaiko nuomonę, kai vaikas vengia dalyvauti Komisijos posėdyje, ir apie ją informuoja posėdžio dalyvius.
21. Posėdžio metu pristatoma SPPC atsakingo asmens pateikta išvada dėl vidutinės priežiūros priemonės vaikui skyrimo.
22. Vaiko teisių apsaugos skyriaus atstovas ir koordinatorius raštu pateikia išvadas dėl vaiko minimalios ar vidutinės priežiūros priemonės skyrimo, pratęsimo, pakeitimo ar panaikinimo. Pateikta išvada posėdžio metu gali būti patikslinta arba papildyta.
23. Komisijos posėdyje rašomas Komisijos posėdžio protokolas. Šiame protokole turi būti nurodytos esminės prašymo nagrinėjimo aplinkybės, taip pat nurodyta posėdžio data, protokolo eilės numeris, posėdžio dalyviai, svarstomų klausimų eilės numeriai ir pavadinimai, klausimus pateikę pranešėjai, kalbėtojai, Vaiko teisių apsaugos skyriaus ir koordinatoriaus išvados, priimtas siūlymas, balsavimo rezultatai ir kitų posėdžio dalyvių nuomonės.
24. Komisijos posėdžio protokolą ne vėliau kaip per 3 darbo dienas po Komisijos posėdžio pasirašo Komisijos pirmininkas ir sekretorius.
25. Komisija įvertinusi išsakytas nuomones, Vaiko teisių apsaugos skyriaus, koordinatoriaus ir SPPC atsakingo asmens išvadas, informaciją apie vaiko priežiūros ir gyvenimo sąlygas, vaiko sveikatos būklę bei specialiuosius ugdymo poreikius, vaiko atstovų pagal įstatymą teikiamas socialines paslaugas ir kitą pagalbą ir jos poreikį, vaikui skirtą Baudžiamajame kodekse nustatytą auklėjamojo poveikio priemonę ir kitą surinktą informaciją, balsų dauguma priima siūlymą dėl vaiko minimalios ar vidutinės priežiūros priemonės skyrimo, pratęsimo, pakeitimo ar panaikinimo ir kitų priemonių, numatytų Įstatyme, skyrimo.
26. Administracijos direktorius, įvertinęs prašymą, Komisijos siūlymą ir kitą prašymo nagrinėjimo medžiagą, priima vieną iš šių sprendimų:
26.1. skirti, pratęsti ar panaikinti paskirtą vaiko minimalios priežiūros priemonę nepasibaigus jos vykdymo terminui, pakeisti paskirtą vaiko minimalios priežiūros priemonę kita arba paskirti kitą vaiko minimalios priežiūros priemonę vykdyti asmenį;
26.2. kreiptis į teismą dėl leidimo skirti vaiko vidutinės priežiūros priemonę arba pratęsti vaiko vidutinės priežiūros priemonės vykdymo terminą;
26.4. pakeisti paskirtą vaiko vidutinės priežiūros priemonę nepasibaigus jos vykdymo terminui vaiko minimalios priežiūros priemone;
27. Jeigu vaiko elgesys kelia realų pavojų jo paties ar kitų žmonių gyvybei, sveikatai ar turtui, administracijos direktorius sprendimą priima ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo prašymo gavimo dienos, kitais atvejais – ne vėliau kaip per 15 darbo dienų nuo prašymo gavimo dienos.
28. Administracijos direktoriaus sprendime dėl vaiko minimalios priežiūros priemonės skyrimo, pratęsimo ar pakeitimo nurodoma: vaikas, vaiko atstovai pagal įstatymą, vaikui paskirta minimalios priežiūros priemonė, koordinatorius, vaiko minimalios priežiūros priemonę vykdantis asmuo, šios priemonės vykdymo terminas ir kita svarbi informacija. Sprendime taip pat nurodomos Įstatymo 7 ir 9 straipsniuose numatytos priemonės, jų vykdymo terminas ir jas vykdantys asmenys.
29. Administracijos direktoriaus prašyme teismui dėl leidimo skirti vaiko vidutinės priežiūros priemonę arba pratęsti vaiko vidutinės priežiūros priemonės vykdymo terminą nurodomi argumentai, kuriais grindžiamas prašymas, vaiko vidutinės priežiūros priemonės terminas, informacija apie vaiko nuomonę dėl vaiko vidutinės priežiūros priemonės skyrimo ar pratęsimo, apie vaikui skirtą (skirtas) Baudžiamajame kodekse nustatytą (nustatytas) auklėjamojo poveikio priemonę (priemones) (jeigu jos buvo skirtos), išskyrus auklėjamojo poveikio priemonę – atidavimą į specialiąją auklėjimo įstaigą. Kai kreipiamasi dėl leidimo skirti vaiko vidutinės priežiūros priemonę, pateikiamas vaiko sveikatos pažymėjimas. Prie prašymo teismui pridedami Komisijos posėdžio, kuriame buvo svarstytas klausimas dėl vaiko vidutinės priežiūros priemonės skyrimo ar pratęsimo, protokolo išrašas, Vaiko teisių apsaugos skyriaus ir koordinatoriaus raštu pateiktos išvados, SPPC atsakingo asmens išvada dėl vidutinės priežiūros vaikui skyrimo, kiti prašymą pagrindžiantys dokumentai.
30. Administracijos direktorius, gavęs teismo leidimą, ne vėliau kaip per 3 darbo dienas kreipiasi į SPPC atsakingą asmenį dėl Centro parinkimo.
31. Administracijos direktorius, gavęs teismo leidimą, ne vėliau kaip per 7 darbo dienas priima sprendimą skirti arba pratęsti vaiko vidutinės priežiūros priemonę.
32. Sprendime dėl vaiko vidutinės priežiūros priemonės skyrimo arba pratęsimo nurodoma: vaikas, vaiko atstovai pagal įstatymą, koordinatorius, teismas, išdavęs leidimą, Centras, vidutinės priežiūros priemonės vykdymo terminas, mokykla, kurioje vaikas mokėsi, atstovams pagal įstatymą siūlomos pagalbos priemonės, jų vykdymo terminas bei jas vykdantys asmenys ir kita svarbi informacija.
33. Administracijos direktoriaus sprendimą dėl vaiko vidutinės priežiūros priemonės skyrimo kartu su teismo leidimo kopija arba įsiteisėjusį teismo nuosprendį dėl auklėjamojo poveikio priemonės skyrimo per 3 darbo dienas nuo jo priėmimo Komisijos sekretorius išsiunčia(perduoda) Centrui, į kurį nukreipiamas vaikas, Vaiko teisių apsaugos skyriui, teritorinei policijos įstaigai, vaiko atstovams pagal įstatymą ir koordinatoriui ir informuoja juos apie numatomą vaiko pristatymo į vaikų socializacijos centrą datą.
34. Vaiko teisių apsaugos skyrius organizuoja vaiko pristatymą į Centrą. Tais atvejais, kai reikia užtikrinti vaiko arba kitų asmenų saugumą, vaiko pristatymas į Centrą organizuojamas kartu su teritorine policijos įstaiga. Vaiko atstovas pagal įstatymą ir koordinatorius privalo lydėti vaiką į Centrą, išskyrus atvejus, kai dėl svarbių priežasčių jie negali vykti kartu.
35. Jeigu teismas neduoda leidimo vaikui skirti vidutinės priežiūros priemonę, administracijos direktorius sprendžia klausimą dėl vaiko minimalios priežiūros priemonės skyrimo.
36. Komisijos pirmininko sprendimu į posėdį pakviesti ne komisijos nariai gali dalyvauti tik svarstant tą posėdžio klausimą, į kurio svarstymą yra pakviesti. Jie neturi balsavimo teisės.
37. Jeigu posėdyje nedalyvauja asmenys, kurių dalyvavimas yra privalomas, Komisijos pirmininkas atideda posėdį ir raštu įspėja nedalyvavusius asmenis, kad kitame posėdyje sprendimas gali būti priimtas ir jiems nedalyvaujant.
38. Komisijos sprendimai priimami atviru balsavimu paprasta posėdyje dalyvaujančių Komisijos narių balsų dauguma. Balsams pasiskirsčius po lygiai, lemia posėdžio pirmininko balsas.
Pagėgių savivaldybės administracijos
Vaiko gerovės komisijos darbo reglamento
1 priedas
____________________________________________________________________________
(Prašymą pateikiančio asmens vardas, pavardė – rašyti didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis)
____________________________________________________________________________
(adresas, telefono Nr., el. paštas)
____________________________________________________________________________
Pagėgių savivaldybės
administracijos direktoriui
PRAŠYMAS
_________________________________________________________________________
(skirti/pakeisti/pratęsti/panaikinti minimalios (vidutinės) priežiūros priemonę)
20____ - ____ - ____
Pagėgiai
Prašau mano sūnui (dukrai, globotiniui(-ei))
_________________________________________________________________________
(pabraukti (nurodomas vaiko vardas, pavardė)
_______________________________________________________________________________,
(gimimo data) (namų adresas)
besimokančiam(-iai)____________________________________________________________________________________,
(mokymosi įstaiga, klasė)
skirti/pakeisti/pratęsti/panaikinti minimalios (vidutinės) priežiūros priemonę, nes
________________________________________________________________________________
(pagrindžiama, kodėl prašoma skirti/pakeisti/pratęsti/panaikinti minimalios (vidutinės) priežiūros priemonę)
Anksčiau mano sūnui (dukrai, globotiniui(-ei) buvo taikomos šios poveikio priemonės:
________________________________________________________________________________
(išvardijamos poveikio priemonės, nurodomas jų efektyvumas)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Pareiškėjo pateikiami dokumentai: _____________________________________________________
Tvirtinu, kad mano nurodyti duomenys yra teisingi.
Sutinku, kad skirdami/pakeisdami/pratęsdami/panaikindami vaiko minimalios (vidutinės) priežiūros priemonę Pagėgių savivaldybės administracijos Vaiko gerovės komisijos nariai susipažintų su būtina apie mano vaiką (globotinį(-ę) informacija.
_________________ ____________________________
(parašas) (vardas, pavardė)
Pagėgių savivaldybės administracijos
Vaiko gerovės komisijos darbo reglamento
2 priedas
Prašymas pateikiamas mokyklos ar kitos įstaigos blanke
Pagėgių savivaldybės
administracijos direktoriui
PRAŠYMAS
_______________________________________________________________________
(skirti/pakeisti/pratęsti/panaikinti minimalios arba vidutinės priežiūros priemonę)
20___ - ____ - ____
Pagėgiai
Vadovaudamasis(-si) Lietuvos Respublikos vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymu,
prašau skirti/pakeisti/pratęsti/panaikinti .......... klasės mokiniui(-ei) _______________________________,
gim.____________________________________,
gyv._______________________________________________________________,
minimalios (vidutinės) priežiūros priemonę(-es).
_______________________________________________________________________________________
_______________________________________
(Toliau nuosekliai išdėstomi prašymą pagrindžiantys argumentai)
PRIDEDAMA:
1. Vaiko asmens dokumento kopija (gimimo liudijimo, Lietuvos Respublikos piliečio paso arba asmens tapatybės kortelės).
2. Mokyklos vadovo pasirašyta išsami charakteristika, kurioje būtų pateikti duomenys apie vaiko šeimą, pamokų lankomumą, pažangumą, lankomus neformaliojo švietimo būrelius, ugdymo įstaigos taikytas poveikio ir pagalbos vaikui priemones bei jų įvertinimas.
3. Taikytų poveikio ir pagalbos vaikui priemonių įrodymo dokumentai:
3.1. mokyklos Vaiko gerovės komisijos posėdžių (kuriuose buvo svarstomas vaiko elgesys ir kt.)
protokolų išrašai;
3.2. mokyklos ir/ar mokytojų tarybos posėdžių protokolų išrašai (jei vaikas buvo svarstomas šiose tarybose);
3.3. kitų mokyklos turimų dokumentų (individualių pokalbių, lankymosi vaiko namuose aktų su tėvų (globėjų, rūpintojų) parašais, mokyklos bendruomenės narių pranešimų, skundų, prašymų, vaiko pasiaiškinimų, pasižadėjimų raštu dėl netinkamo elgesio) kopijos;
4. Pažymų iš Pedagoginės psichologinės tarnybos, Psichikos sveikatos centro, kitų pagalbą teikiančių įstaigų apie suteiktą pagalbą vaikui (jei vaikui šiose įstaigose pagalba buvo teikta) kopijos.
Pagėgių savivaldybės administracijos
Vaiko gerovės komisijos darbo reglamento
3 priedas
________________________________________________________________________________
(vardas, pavardė, gimimo data)
_______________________________________________________________________________________________________________
(gyvenamoji vieta)
_______________________________________________________________________________________________________________
(telefonas, el. paštas)
Pagėgių savivaldybės administracijos
Vaiko gerovės komisijai
Vaiko teisių apsaugos skyriui
VAIKO NUOMONĖ
___________________
(data)
__________________________
(Dokumento sudarymo vieta)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
______________
(parašas)
Pakeitimai:
1.
Pagėgių savivaldybės administracija, Įsakymas
Nr. A1-709, 2018-09-05, paskelbta TAR 2018-09-06, i. k. 2018-14125
Dėl Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. lapkričio 13 d. įsakymo Nr. A1-974 "Dėl Pagėgių savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos sudarymo ir darbo reglamento patvirtinimo“ pakeitimo
2.
Pagėgių savivaldybės administracija, Įsakymas
Nr. A1-59, 2019-01-10, paskelbta TAR 2019-01-17, i. k. 2019-00633
Dėl Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. lapkričio 13 d. įsakymo Nr. A1-974 „Dėl Pagėgių savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos sudarymo ir darbo reglamento patvirtinimo“ pakeitimo
3.
Pagėgių savivaldybės administracija, Įsakymas
Nr. A1-761, 2019-09-17, paskelbta TAR 2019-09-23, i. k. 2019-14975
Dėl Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. lapkričio 13 d. įsakymo Nr. A1-974 „Dėl Pagėgių savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos sudarymo ir darbo reglamento patvirtinimo“ pakeitimo